Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Przegraliśmy ten mecz ale i tak siatkarze wiele zrobili, najważniejsze że być może odmienili złą pasę polskiej siatki. Miłego popołudnia wszystkim z topiku i sympatykom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama50 ! Z tych nerwow przesolilam obiad... No trudne,ale i tak jestem z nich dumna.Tak to bywa w sporcie.Dla niektorych siatkarzy byc moze sa to ostatnie mistrzostwa swiata. Kurcze,bylismy tak blisko do zlota...Najwazniejsze,ze cos sie zaczyna pozytywnego dziac w tym sporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz wscieka sie po tej porazce. Gabrysiu,bardzo mi sie podoba Twoje podejscie. Sama50,nie smuc sie.O naszych siatkarzach mowi sie duzo w swiecie,czyz to nic nie znaczy? Polak,brzmi dumnie! Do zobaczenia po spacerku.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego spaxcerowania Saro, dzisiaj piękna pogoda wcale nie czuje się że to już grudzień. Oczywiście też jestem z naszych siatkarzy dumna, bardzo dużo zrobili i myślę, że nie powiedzieli ostatniego słowa. A tak to już jest, ze jeden tylko może wygrać. Fajnie się z Wami spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama50,jak dobrze,ze jestes w klubie! Sare zaproszono na spacerek,a mnie pies za chwile poprosi. Moze i pan dolaczy ? Jest dzisiaj przygnebiony.Jedno musi byc madrzejsze ...wiadomo kto. Dziewczyny,wpadnijcie na chwile do klubu. Dolaczcie do nas! Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o sporcie.....
Dawniej sport byl sposobem,zeby moc wyjezdzac.Dlatego sportowcy budzili podziw i zazdrosc.Wyjazd zagraniczny-jakiz to wtedy byl przywilej!Paszport-nawet dla sportowca czy artysty to wydarzenie! Co wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno tak, to był sposób na wyrwanie się. To były inne czasy. Dobrze, że i teraz mamy dobrych sportowców, ze mogą grać w zagranicznych ligach i rozwijać się. Przy okazji potem lepiej nas reprezentują. Takie międzynarodowe kontakty mogą rozwijać w wielu dziedzinach. A my i artystów i sportowców jak również naukowców mamy niezłych. Ogólnie to nie mamy się czego wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,ze dzisiaj ,jesli ktos chce wyjechac ,szuka sponsora. Syn naszych przyjaciol wyjechal do USA studiowac i grac w tennisa. Na swoim koncie mial wysokie wygrane,nie tylko w Polsce.Jego trenerem byl ojciec,ktory kazdy grosz inwestowal w syna.W Polsce nie mieli sponsora. Na szczescie pieniadze nie poszly na marne.Na pewnych mistrzostwach tym mlodym tenisista zainteresowal sie Amerykanin. Warunek byl jeden,musial ukonczyc miedzynarodowe kursy jezykowe -z najwyzsza iloscia punktow.Tak tez i bylo i w zwiazku z tym skonczyl studia amerykanskiej i gra takze w ameryk.lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a za oknami taki piękny słoneczny dzień! Gdzie się podziewacie? Ja jeszcze czyżbyś jeszcze wciąż wojażowała? Za dwa dni mikołajki, opowiedzicie jakie niespodzianki szykujecie? Do Was też pewno Mikołaj przyjdzie bo cały rok jak sadzę grzeczniutkie byłyscie, prawda? Ja póki co leniuchuję w domu, no tak nie do końca leniuchuję jak to właśnie bywa przy takim siedzeniu w domu. Ale mam też swoje drobne przyjemności ot chociażby dobra książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sama50! Mikolaj juz w drodze.Nie wiem,czy w tym roku bedzie bogaty? Prezentu spodziewam sie,bo bylam naprawde bardzo grzeczna.Nie jestem pewna,co mi przyniesie,bo pytan bylo duzo. Nie,nie byly to pytania wprost,ale wiadomo bylo o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,ze JA jeszcze58 zrobi nam prezent na Mikolaja i,,,,,zjawi sie w klubie.A gdzie podziewaja sie Cztery mendle ,baba ? Hej,hej !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mendle czasami się odzywa, Sara również a nasza baba gdzieś przepadła. Czyżby miała nas dość? Odezwij się. A może rzeczywiscie na Mikołaja Ja jeszcze powróci do nas i do tego z ciekawymi opowieściami. Ja niby też byłam grzeczna tylko ... No na wszelki wypadek sama coś kupiłam .Takiego nie tylko dla siebie. Chociaż myślę, że Mikołaj i o mnie nie zapomni. Nie liczy się cena prezentu, bo liczy się tylko gest i pamięć. Najmilsze są prezenty płynace z serca i takie \"od siebie\", prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama50,jestem pewna,ze bylas grzeczna i na pewno Mikolaj dotrze.Masz racje,ze najmilsze sa prezenty od serca i od siebie. Niestety,nie mam jeszcze dla wszystkich,wiec wybieram sie na zakupy.Najwazniejsze,ze wiem czego szukam.Prezenty okreslone.Mysle,ze nasze dziewczyny zapukaja do drzwi klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk,puk, W tym roku mam specjalne zyczenie.Mianowicie,glosno marze o perfumach Isabela Rossellini albo IsaBella.Chce byc drapiezna! Nie smiejcie sie.Troche bawie sie tym.Nie moge doczekac sie Mikolaja.Czy w tym roku stanie on na wysokosci zadania? Heheheh... Cztery mendle,baba,ja jeszcze58 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam do Mikołaja takie specjalne życzenie i do tego super osobiste. Szkoda , że nie może go spełnić. Chyba, żeby się bardzo postarał. Nieważne zresztą. Dobrze , że się pojawiacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ciesze sie,ze jestesmy... Sama50,skad wiesz,ze Mikolaj nie moze spelnic Twojego zyczenia? Jestes bardzo sedeczna osoba,a takich Mkolaj nie omija.Nie pozbawiaj sie osobistych marzen.Spelnia sie na pewno,jesli tego chcesz.Prezenty juz kupione.Jutro tylko ladnie popakowac. Saro,musialabys zobaczyc moja mine po przeczytaniu o Twojej drapieznosci.Czyzbys byla potulnym barankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe słowa Gabrysiu ale ten mój prezent to nic co można kupić. Więc marne są szanse aby Mikołaj to spełnił. Chociaż nigdy nie można trcić nadziei. Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha! Kiedy bylam malutka,to Mikołaj zostawiał paczki pod poduszką, później przez wiele lat dzieciństwa moich \"łebków\" ja robiłam podobnie. Podobnie, bo czasem prezenty były pod poduszką,czasem pod łóżkiem, albo na stoliku koło tapczaników a kiedyś ułożyłam wszystko na stole w tzw liwingu i zawinęłam w obrus z wielką kokardą. Niespodzianka i radocha zawsze musiała być! Teraz też robię prezenciki od Mikołaja chociaż \"łebki\" już są duże i dorosłe. Aha! A z czasem wcale tych prezentów nie ubywa, tylko jest ich coraz więcej, bo dzieci mają swoje pociechy i partnerów życiowych(tak napisałam, bo nie wszystkie związki są jeszcze zalegalizowane, ale idzie ku dobremu...) i mieszkają osobno, ale przed Mikołajem starają się pojawić, bo wiedzą, że coś na nich czeka - no, i sami też mają coś do ofiarowania. W tym roku (pierwszy raz w życiu) pomyliłam się! Mikołaja zrobiłam już dzisiejszej nocy. Tak się nie mogłam doczekać! I stąd to hahaha na wstępie! BUZIAKI :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mendle,rzeczywiscie hahaha.Prezent juz masz,a my musimy jeszcze odczekac.No coz,ten twoj Mikolaj musial byc wczesniej,bo dzisiejszej nocy bedzie w Afryce,Tam tez na niego czekaja. Sama50,nie wiem czy wiesz,ze mozna tez dostac \"Mikolaja\" na dobre i zle.Moja kolezanka dostala takiego pod choinke.To prawdziwy Mikolaj,uwielbia robic jej prezenty,zabiera w nieznane kraje.Male sprostowanie,ona go spotkala \"w drodze\".Nie,to chyba byl Gwiazdor spotkany w Wigilie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mógłby być i Gwiazdor, ostatecznie jeszcze trochę mogę poczekać/hahaha/. Tylko do końca nie wiem czy on wie, że ja czekam. Fajnie Cztery mendle, że jesteś. Dobrze, ze się nie pogubiłyśmy. Fajnie się tu zagląda, bo atmosfera sympatyczna. Myślę dziewczyny, ze zostaniemy na dłużej i może jeszcze ktoś do nas dołączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama50--musisz byc cierpliwa.Szkoda,ze nie znam ani Mikolaja ani Twojego adresu.Dalabym namiary.Biedaczek musi tyle nachodzic sie,zanim Ciebie znajdzie...Jak ma Cie spotkac,to spotka.Moze wyjde dzisiaj na droge,jakos oswietle sie,zeby mnie zobaczyl i skieruje go do klubu.Tu na pewno spotkacie sie.I bedzie ha hahaha Ciesze sie,ze dopisuja nam humory i serdeczna atmosfera. Cztery mendle rozwija prezenty.Co Ci przyniosl Mikolaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wiesz o tym.....
Milosc nie wprawia w ruch karuzeli swiata. Sprawia jednak,ze przejazdzka warta jest zachodu. I zyc warto i kochac warto. Pozdrawia was wirtualny Mikolaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej melduje sie w klubie.Wirtualny Mikolaju ty tak o zyciu,o milosci.Nie dales mi jeszcze prezentu!Wiesz na co czekam! Widze i Sama50 i Gabrysie i Cztery mendle.Nie moge doczekac sie Ja jeszcze58.Moze ktos jeszcze wpadnie? Jest fajnie,tak trzymajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Saro5! Co z twoja drapieznoscia? Wspomnialas ,wiec pytam. Mikolaju! Mow do nas,sluchamy ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu, wiesz co Ci powiem? Mieszkałam 5 lat w Afryce i zawsze Mikołaj wiedział kiedy ma przyjść i wszędzie był na czas!! A prezentu jeszcze nie dostałam (tylko moi byli pewnie rano zdiwieni) . Po ostatnich Waszych wpisach usiadłam i zadumałam się, i wymyśliłam, że gdyby nasz klub był nie tylko dla pań po ....-tce, ale również dla panów w odpowiednim wieku,to może byłoby tu gwarniej i weselej. Co o tym sądzicie? Ciekawe, czy wirtualny Mikołaj ma jakąś płeć? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mendle nasz klub jest dla WSZYSTKICH, tylko czy panowie zechcą do nas przyjść? To ich by trzeba zapytać. A gdzie mieszkałaś w Afryce? Ja znam ją tylko z filmów i książek. Mozesz nam robić czasami prezenty w postaci opowieści, myślę że inne klubowiczki też się przychylą do mojego pomysłu. Wirtualny Mikołaju, wiadomo, ze bz miłosci nic nie wart byłby świat tylko tą prawdziwą vzasami trudno jest spotkać. Gabrysiu ten Mikołaj wie jak do mnie trafić, tylko czy będzie chciał? Miło z Wami wszystkimi się gada. Gdzie jesteś Ja jeszcze zajrzyj do nas zobacz jak u nas przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mendle,mieszkalas w Afryce? Opowiedz nam o tym. Z prezentem poczekaj na nas.Bedziemy cieszyc sie razem. Masz racje,ze musimy rozszerzyc swoja dzialanosc. Zapraszamy panow do nas.Jestesmy bardzo przyjazne. Tez zadaje sobie pytanie,czy Mikolaj to on,czy ona?Pamieta,a to cos.Niestrudzony biedaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do nas wszystkich ,kto zyw i ma ochote na spotkania z nami.Panie i Panowie,dziewczyny i chlopaki czekamy na Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×