Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Cześć :) miło się Was czyta,może si przyłączę do waszej milusiej gromadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na duchu podtrzymuje nas wlasnie swiadomosc,ze wkrotce nadejda swieta.W domu zapachnie ciastem,pojawi sie choinka,zablysna swiatelka,swiece.Moze spadnie snieg,skonczy sie szarosc,ktora jestesmy zmeczeni,a na zewnatrz bedzie bialo i pieknie.Nie bez przyczyny mowi sie,ze Boze Narodzenie jest tak pieknym swietem. Czy pamietacie jakies szczegolne chwile z dziecinstwa czy mlodosci,a moze te,ktore wydarzyly sie niedawno? Podzielmy sie naszymi wspomnieniami.Napiszcie o oprawie swiatecznej,o wierzeniach,proroctwach,obrzedach, o swiatecznych tradycjach w Waszych domach. Saro,dzieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hedvigo! Juz jestes w naszym gronie.Witam Cie bardzo cieplo,nie krepuj sie.Pisz o wszystkim.To mile co napisalas.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, już jestem. Miałam dzisiaj po prostu bardzo zadkęcony dzień. Z tą staroscią to faktyczie przykra sprawa. Niestety myślę , że to nie tylko starosci wina , ta choroba moze dotknąć i młodszych. Faktycznie nie wiadomo kopgo to spotka. A teraz o wystroju klubu, dwa słowa. Co byście popwiedziały gdyby nasz klub mieścił się w starej zabytkowej oczywiscie baszcie. Wnętrza ceglanr, grube mury wyciszajace wszelkie hałasy z zewnątrz, do tego metalowe schody/kręcone/ na pięterko, gdzie jest malutki barek. Na dole kominek, przy którym sięgrzejemy, obok skóry cieplutkie do posiedzenia na podłodze, komu podłoga nie odpowiada są i fotele. I ławy drewniane na których mogłybyśmy serwować przyniesione z domu przysmaki. Okna oczywiscie witrażowe, przez które za dnia przesącz się swiatło słoneczne. Oświetlenie kinkietowe, by rozproszyć mrok a dodać atmosfery. No i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama50! Rewelacyjna propozycja.W zadnym zakatku w Polsce ani na swiecie nie ma klubu w takim miejscu! Pieknie,pieknie! Moze zajelabys sie tez dekoracja? W moim miescie jest baszta i ile razy spojrze na nia,to natychmiast znajde sie w klubie. Sama50,jestes wielka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Sary nie ma bo po tych odnawianiach teraz bedzie sie udzielac na topikach dla dwudziestolatek he he he :-D Pozdrawiam was i uciekam do mojej kapusty z grzybami 🖐️ Dobry pomysl z ta baszta ja bym dodala ze z sufitu z olbrzymich belek zwisaja rozne suche ziola i szynki a na scianie jest olbrzymi regal z roznymi starymi winami... Na kanapach sa porozrzucane puchowe aksamitne poduchy i szale z kaszmiru aby bylo sie w co otulic jak sluchamy opowiadan i bajek...Na scianach stare sztychy i kilimy....do tego wysoka biblioteczna drabina aby moc dosiegnac do nawyzszych polek cudownej biblioteki wszystkich zakazanych ksiazek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo,pieknie,pieknie! Co za gust,artystyczne poczucie piekna! Mamy artystyczne perelki! Zdaje sie na Wasz styl. Masz racje,ze Sara zacznie nas zaniedbywac,bo nie wyrobi z pisaniem.Czuje od niej mlodzienczy powiew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysia55 dziękuję za miłe powitanie :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny piszące na tym topiku :D i miłego wieczoru życze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hedwigo my cię wszystkie witamy bo jesteśmy niesłychanie gościnne i cieszy nas każdy kto do naszego klubu przybywa. Widzisz Gabrysiu klub już prawie urzdzony, pewnie nam tylko potrzeba jeszcze wielkiej kadzi w której będziemy przyrządzać tajemne mikstury aby zawsze być młode i wesołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i o kadzi pomyslalyscie? Sama50! Jestes niesamowita! Hedvigo,od nas wszystkich poczujesz tyle ciepla,ze bedzie Ci cieplutko.To sa kochane dziewczyny.Ja tez ogrzewam sie ich ciepelkiem.Zadziwily mnie dzisiaj tym wystrojem,ulokowaniem klubu. Jestem pod wrazeniem. Coperta wyjechala,czy ona trafi do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Gabrysiu tak też sobie pomyślałam czy coperta i Ja jeszcze trafią do nas. Ale przecież na Rynku możemy im zostawić drogowskazy i nad wjściem na desce wymalijemy piękny szyld naszego klubu. Dzięki temu nie tylko one pewnie do nas trafią. A w magicznym kotle przygotujemy tajemny napoj, który sprawi, ze dookoła nas będzie zawsze tylko dużo ciepła i miłości. Ważne też by w naszym klubie pięknie pachniało a chyba będzie bo u powały wiązki ziół, zaopach dymu z kominka i wonie bakaliowych przysmaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama50,nie tylko na Rynku! Moze by tak te baszte udekorowac migajacymi swiatelkami? W moim miescie co roku tak ja wystroja,ze kazdy zerka w jej strone. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Sama50 :) wszystkie jestście bardzo miłe:D ciszę się ż tu trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny pomysł z tymi światełkami i nastrojowo i widocznie. Znam takie jedno miasto a właściwie miasteczko, gdzie też jest bszta, jest na niej gniazdo bocianie a obok przepływa rzeka, czy to tam? Hedvigo dopiero naprawdę zaczniesz się cieszyć jak zasiądziesz z nami przy kominku zapatrzysz się w ogien i posłuchasz opowieści. Witaj jeszcze raz w klubie, myślę, że nikt się nie obrazi, że mówię tak i w imieniu tych które dziś są nieobecne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha a propos swiatelek to musimy koniecznie oprocz kinkietow miec nad lawami zyrandole z prawdziwymi swieczkami. Na swieta przyosdobimy je galazkami swierku aby pachnialo. Na podlodze tez ustawimy swieczniki z kutego zelaza .... Pod tymi zyrandolami powiesimy tez jemiole zeby mozna sie bylo pod nia calowac... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama50,baszta o ktorej wspominam jest ulokowana niemalze w centrum miasta,ktore sciele sie u jej podnoza.Bylam na tej baszcie przed ktoryms Bozym Narodzeniem.Podziwialam dekoracje ulic z lotu ptaka.Tez sa krete schody,ale kamienne.W moich okolicach jest wiele zamkow,palacow i wiez czy baszt. Hedvigo,od wszystkich nas poczujesz dobra energie i zyczliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jemiołę koniecznie! Trzeba będzie już niedługo zacząć przyozdabianie by do Świąt zdążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie to . Takich baszt jest sporo rozsianych i dobrze. Przynajmniej jest to pamiątka dawnych czasów no i nasze miejsce na klub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadazam za Wami dziewczyny! Co rusz mnie czyms zaskakujecie.Mysle sobie,ze pewnego dnia opis polozenia,dekoracji klubu powinien znalezc sie na jednej stronie.Przeciez jest tu tyle rzeczy,ze moja pamiec nie moze ogarnac.Koniecznie trzeba napisac na jednej stronie.Pobudzilyscie moja wyobraznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama50,napisalas o jemiole,a mnie juz wzielo na calowanie! Nie jestem po odnowie biologicznej,ale udzielilo mi sie od Sary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co? te drogowskazy dla Coperty i jajeszcze 58 to powinnye byc prawdziwe na kafeterii, Moze one na prawde nie moga nas tu znalezc? Mnie kiedys sie to zdarzylo i nie moglam odnalezc pewnego topiku ktory mnie zainteresowal. Jezeli nie wpiszesz sobie wUlubione>>> to co ? Mozna czatowac na stronie glownej ale to nie zawsze daje wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez to sie zdarzylo belvo! Od tego momentu zapisuje w ulubionych.Adres naszego klubu widnieje w ulubionych przede wszystkim.Ciesze sie,ze wpadasz do nas.Masz w sobie tyle radosci. Ciekawe propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teri50
jestem okropnie samotna 50-tka, wydaje mi sie,ze wszyscy mnie opuscili, a moze to ja sie odsunelam? Pogubilam sie juz i nie moge sobie poradzic z SAMOTNOSCIA pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Teri! Usiadz z nami.Dlaczego Ci smutno? Czy mozesz o tym nam powiedziec? Nie krepuj sie.Przegonimy ten smutek.Badz z nami. Ciesze sie,ze trafilas do klubu.Witam bardzo bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teri50 🌻 ... no to juz koniec twojej samotnosci... bo my cie adoptujemy!! Prawda dzewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teri u nas nikt nie jest samotny , witaj u nas . Czasami przychodzą takie dni, ze jest smutno i źle ale tylko od nas samych zależy czy tak ma pozostać. Jeśli to ty się odsunęłaś, to teraz musisz zrobić pierwszy krok, wyciągnąć rękę i zobczysz, myślę, ze potrafisz odnależć przyjaciół. A najpierw przysiądź z nami i ogrzej się przy naszym kominku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Teri! Czy masz watpliwosci jeszcze? sama sie wzruszylam,jak przeczytalam belve i sama50.Bardzo madre slowa! Przeczytaj je kilka razy.Najwazniejsze,ze jestes z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieku dziewczyny, mile jestescie! wiecie jak to jest.... dziecko pojechalo w siwoat, zostala pustka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z teri50-at zrobilam sie na czarno na terka50 czuje ze trafilam w ,,dobre rece\" dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×