Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gawi

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!! REAKTYWACJA

Polecane posty

Elfie - czekam na adres - ksero już leży gotowe. Swoją drogą, rzeczywiście, trzeba się zabierać za dzierganie... Święta ino patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lliiilllu
galeria wylęgarnia (jakby usunięto adres :-)) Mi się podobają dziergane maskotki albo te robione na drutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)) choroba mnie zmorzyła i niestety .. zaprzestałam odwiedzin topiku o gotowaniu i robotkach wszelakich :) farmerko :)) niestety aniolki dzierga moja znajoma , są naprawdę cudne . Za to ja w ubiegła sobotkę robiłam prawdziwe cudeńka z masy solnej :))aniolki , dzwoneczki i insze pirdolki . Teraz się zastaanawiam jak je ozdobić , czym pomalować ...pomysłów mam wiele i haos mi sie wytworzył . Farmerko z choinką w donicy swietrny pomysł :)) pod warunkiem , iż jest ją potem gdzie posadzić . Na punkcie zielonego drzewka mam wybitnego pirdolca :((sorka za okreslenie . Zawsze wiem czego szukam i nie dam sobie wcisnąć wiechcia .choinka musi być niska , wąska , mieć ciemne i grube gałązki ... ma wygladać jak malowana i taka też zazwyczaj jest :)) ustrojona biało-czerwonymi bombkami i całym tym wiejskim majtlem wyglada przecudnie :))Co roku wieszam na niej garść cukierków .. niestety w momencie rozbierania cukierków na niej brak albo papierki są fantastycznie wypełnione . To samo mam z piernikami .. leżą skubańce w misce a oni mi i tak z choinki pozjadają .Dzieci .... ech :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmerko adres juz wysyłam i jestem Ci przeogromnie wdzięczna👄 a znowu napisalo mi sie jakos tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfie. Adresik dotarł - w poniedziałek raniutko będę w miasteczku - wyślę. Zrobiłam im zdjęcie ...właśnie usiłuję je przeładować do kompa (chociaż pęka w szwach) - jak mi się uda, to Ci podeślę mailem - będziesz miała dopełnienie kserówki :) Maxmaro - znamy wszyscy z autopsji obżeranie choinki a następnie tworzenie "Fantomów" z pustych papierków... :) A masz może jakiś fajny przepisik na ciasto pierniczkowe? Podobno już trzeba zacząć wygniatanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżeństwo na wesoło
upup..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijkaaaaaaaaa
bardzo podoba mi sie ten topic!!:):):) ja znalazlam cos takiego, bo szukalam jakiegos pomyslu na wlasnorecznie zrobienie czegos fajnego z owocow: pachnący woreczek Będziesz potrzebował: - kawałek kolorowej cienkiej, przeźroczystej tkaniny - kolorowe nici i igła - pomarańcza - nóż - kilka goździków Wykonanie: 1. z kawałka tkaniny uszyj woreczek 2. pomarańczę potnij na plasterki 3. susz je godzinę w piekarniku rozgrzanym do 150 stopni 4. włóż do woreczka wraz z kilkoma gożdzikami. Co za cudowny aromat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espresso9
Na gorze kliknijcie na "holidays".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawi
zrobiłąm koszyczki z papierowej wikliny http://www.cafeart.pl/content/view/164/176/ i efekt jest rewelacyjny, jak będę miała aparat to wkleje tu zdjęcia mojego dzieła. Koszyczek nie wygląda jakby był z papieru tylko z prawdziwej wikliny, naprawde polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)) wczoraj przy sprzyjajacej pogodzie gosciłam w lesie . Jak zwykle przytachałam ze sobą ful zielska , igliwia i szyszek. Jutro zamierzam je pofarbowac tj opryskac sprayem . Naniosłam też brzozy , która posluzy mi za bazę pod adwentowe wianki . Na grzejnikach suszą się juz krązki cytryn , jablek i pomarańczy :)) przede mną ful roboty :)) farmerko :)) no niestety przepisu na pierniczki nie posiadam , ale być moze zdobędę go od siostry . Ona przejawia talent w dziedzinie wypieków. Ja zaś skupiam się na robieniu tego i owego z niczego . Poniekad zajmuję sie dekoracją a marzeniem moim było zawsze posiadanie niewielkiej kwiaciarenki z pierdołami masci wszelakiej. No cóż , mzrenai marzeniami . Jak an razie prtzechadzam się po innych przybytkach i podgladam to i owo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdółkarni tak zwanej znaczy ? Bardzo sympatyczne, babskie sklepy to są... Popieram projekt z całą mocą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak :)) ha ha pierdółkarni .. ha ha a wiesz , iż byłaby to fajntastyczna nazwa :)) bardzo oryginalna ...przyciagałaby klienta :) oj kasa , kasa ... oć do mnie :)) pierdółkarnię otworzym :)) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę do spółki! Wirtualnie się da? Bo odległość nas pewna dzieli chyba... Sklep ze zdrową żywnością to też ciekawa okoliczność... Albo bezpapierosowa kafejka z dobrą herbatą, kawą z ekspresu, gazetami, sernikiem domowej roboty i pianistą dyskretnie plumkającym w kącie... Taka na 5 mikro- stoliczków...Jak w Krakowie...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaba
Ja zrobilam dzisiaj taki adwentowy wianuszek , z kokardkami i swieczkami nie wiem czy to znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerko ... ufff byloby odjazdowo , czadowo :)) jaba :)) wczoraj byłam utatłana po same łokcie :((( plotłam wianki slużące za bazę pod swierk.robotka fajna tyle , iż brudna . Zbędne gałzki winorosli okazały sie fantastycznym produktem do plecionek. Że wczesniej nie wpadłam na ten pomysł :)) i przez lata męczyłam się z brzozą badź żarnowcem :((( lata mijają , człek się uczy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ko nczyłam studia młoda mężatką będąc, to mój mąż, świeżoupieczony magister, ratował domowy budżecik plotąc tzw. \"podkłady\" pod wieńce świerkowe , ale z kijów leszczynowych :) Inszy patent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genowefa piGG wa
szukam w necie szablonow do malowania sniegiem wraz z instr wyciecia,prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie juz przedswiateczny nastrój :)) na drzwiach zawisł adwentowy wieniec , na komodzie stoi szyszkowa choinka a , na stole swiateczna ikebana :)) wszystko własnorecznej roboty i w 100 5 naturalne :)) co jak co ale kiczu nie uznaję :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerko nie ukrywam , iż myslałam o tym ..chcialam nawet sprzedawać to i owo :)0 problem jednak w tym , iż nie mam cyfrowki :(((chyba , iŻ kumpel w tygodniu wpadnie to go namówię na małą sesję :)) checi są tylko sprzetu brak :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerko :)) w poniedziałek podeslę co nieco :))kumpel był łaskaw. niewiele tego , ale zawsze coś ...szkoda tylko iż nie obcykali mi aniolków :((( ale i na nie przyjdzie czas :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×