Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gawi

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!! REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość cuda
tutaj mozna znaleźć-lepsze niz na tym skopiowanym na dyskusji ogólnej podnosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stroiki-poprawny skrot
:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze tyle
tych ozdob, ciekawe czy zdarze do świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajne te przepisy :) Ale mam pytanko, jaki można sznurek zastosować do świecy ? czy wystarczy zwykły bawełniany, skąd wiadomo że sznurek to 100% bawełny, Do każdego rozmiaru świecy potrzebny jest inny sznurek. Ja do jedenej ze świec zastosowałam przecietą wzdłuż bawełniana sznurówkę. Ogień był bardzo duży jak pochodnia. Natomiast do innej zrobionej przez siebie świecy wsadziłam stary knot ze starej świecy i okazał się za mały do średnicy tej świecy bo się wypaliła w środku dziurka a cały wosk pozostał po bokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knoty do swiec
świeczki mozna zabarwic kredkami swiecowymi i najlepiej zeby były woskowe-wrzuca sie kawałek kredki podczas rozpuszczania parafiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... być może to już było... ale tak przelotem jestem... jak można szyby ,,oszronić,, różnymi szablonami? Chodzi mi czym się oszrania szyby, aby potem to łatwo zmyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jest jakiś domowy sposób na sztuczny śnieg. Z tego co mi wiadomo to w sklepie kupuje się gotowy śnieg w sprayu. Szablony też można kupić albo zrobić samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za informację o knotach :) bardzo ciekawy też jest sposób z kredkami :) Emmi -- ktoś tutaj podawał parę wpisów wyżej fajny link z szablonami do takiego dekorowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claro - w sprawie śniegu - mogłabyś spróbowac tak jak się robi szklanki do drinków - posmarowac białkiem i przykleic cukier kryształ. Jak ciężko się zmywa szyby z cukru - nie wiem, musiałabyś sama spróbowac. Ale zmywałam kiedyś ten spray\'owy śnieg i wiem że to cholerstwo straszliwie się trzyma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mella dzieki wielkie, tylko ciekawe czyt ten cukier podczas zmywania nie porysuje szyb.Ale tak sobie teraz pomyślałam, ze moze w takim razie cukrem pudrem albo mąką ziemniaczana-ona ma chyba taki delikatny poblask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawi
Nawet nie wiedziałam, że ten topik jeszcze "hula" :) No ja niedługo już zaczynam robienie aniołków, chociaż w tym roku niestety w związku z przygotowaniami przedślubnymi nie będę miałą tyle czasu na robienie ozdób świątecznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula hula
i ma sie całkiem nieźle :) ja pierwszy raz bede sama robiła ozdoby choinkowe-w szkole sie nie liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×