Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gawi

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!! REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość pomysłowadobromirka
no a ja korzystając z okazji pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich forumowiczek` (czy jakoś tak ;) ) zdrowia, spełnienia marzeń i jeszcze więcej pomysłów. Mam nadzieje,że za rok bedziemy kontynuować nasze dziełko (wzbogacone o kolejne, nowe pomysły). Pozdro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj , naj dziewczyny :)) spokojnych , radosnych Świat Bożego Narodzenia w gronie bliskich i rodziny :)) mnóstwo prezentów pod choinką i pysznosci na stole :)) życzy maxmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vercyngetoryx
Mam pytanie do Musztardy Po Obiedzie. Potrzebuję mchu dekoracyjnego. Gdzie mogę znaleźć? W żadnej kwiaciarni nie mają. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomex-ona
Siemanko :) Co tam u was... dlaczego tu nie żadnych fotek?:P Ja nie wiem jestem tu po raz pierwszy odpowiedzcie mi pliska :P Buziaczki dla was koffani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty Ziomex-ona
za późno sie nie przebudziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny jest ten topik
i bardzo chciałabym poznać przepis na mydełka-poprosze, bo niestety link z jednej z wcześniejszych stron nie wchodzi. dziękuje w tym roku bardzo kiepsko z kasa a Wasze pomysły pomogą mi zrobić coś własnorecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jeszcze znajde cos fajnego to oczywiście wkleję link świetny topik-oby sie rozwijał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do swiat jeszcze troche czasu, ale juz nie moge sie doczekac robienia roznych ozdob swiatecznych :) szczegolnie jak w domu cieplutko, a za oknem mroz i sypie snieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkuś
Wasze propozycje są wspaniałe. Jak znajdujecie adresy tak świetnych stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisuje rozne kombinacje słow dotyczace ozdob światecznych i Bożego Narodzenia Ja troche skorzystałam z pomysłow ktore były wcześniej wklejona dlatego w zamian wkleiłam coś od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×