Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

no...zaczyna mnie nosić:D coś...gdzieś, z kimś..o czymś...dokądś...po coś...te zielone myśli sa nie do zniesienia..:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa mnie boli:O chyba od tych zielonych myśli:P muszę coś łyknąć zawczasu, bo pozniej nie ogarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie u Ciebie Chochliczko, u mnie coraz większa pizdziawa. Jak to na wschodzie. Mówicie o Pieńkowskiej? Gdzieś czytałam, że bardzo mało je a przy tym jest wybredna. Byłe czego na talerz nie kładzie. Ale Tobie Chochliczko też można figury pozazdrościć. Powiem Wam coś, 70-letniej schorowanej kobiecie, wymagającej pomocy drugiej osoby w codziennych czynnościach odmówiono zasiłku argumentując tym, że może dorobić w zakładzie pracy chronionej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i szlag trafił zielone..pada snieg i to w poziomie, czyli tak jak u Ciebie Amazonia, nawet ptaszki zwiały z karmnika:( ależ nagła zmiana pogody.. 70-latka może dorobić?!! :O w głowie sie nie mieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam problemy z wagą odkąd zaczęłam przyjmować hormony. Śladzik, u Chochliczki do niedawna też jeszcze świeciło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do Jolki...widze ze ona grymasna do przesady...az mnie wkurza takie pychoty tam gotuja ze nieraz mam ochote ekran lizac...a ta mowi "ze ona takich rzeczy nie jada" albo "to nie dla mnie" jakbym pana C miala za meza...pewnie bym zyla miloscia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe pieniedzy ;) choc kto wie... czlek kobiecy Sladzikowy sie slini bo nie ma...wiecznie nie ma...i ma przez to chore myslenie... bo mysli co zrobic zeby miec... oczywiscie nigdy nie bedzie mial tyle co pan C... ale choc ciut wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×