Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

The Last Lion and The Artist mnie raczej nie interesuja a te dwa poprzednie widzialam :D Na dzisiaj, jak sie nie wezme za robote, moze wrzuce "Baby sa jakies inne". Podobno beka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oneill zastanowilam sie wlasnie na tym, czy umialabym powiedziec jakie filmy mnie interesuja? czy to rezyser mnie przyciaga, czy aktor/ka...aktorzy czy tematyka? wychodzi na to, ze ogladam prawie wszystko co zobaczyc moge... w zasadzie zawsze czytam cos przed filmem o filmie, jednak nie ma to znaczenia w mojej ocenie filmu... ale oscarowe tegoroczne prawie obejrzalam...a film niemy zrobiony w 2011 to niemaly wyczyn...a lwy? heh...krwawilo moje serduszko... a Bitwe Warszawska widzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "Bitwy" jeszcze nie doszlam, ale mam na liscie. Tez sie nie kieruje opiniami zanadto bo bywalo, ze sie moje oceny rozmijaly z tymi na IMDB. A ogladam to na co w danym momencie mam ochote. Jesli film mi nie podejdzie od poczatku to przewijam na szybko i zwykle wywalam do kosza. Szkoda czasu jesli cos mnie nie zainteresuje. Popracowalam sobie zdziebko a w poludnie wysadzalam roze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Wczoraj całe popołudnie i pół wieczora nie miałam prądu. Dzisiaj na szczęście wieje trochę mniej. Dobrego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie puchy. Jeszcze troche i zacznę rozmawiać sama ze sobą. Śladzik, słusznie podejrzewam, że jesteś zmęczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Poranny rytuał odprawiony. Nie mam pojęcia co dalej. Zaczyna juz brakować mi koncepcji. W plener nie ma jak iść bo znowu wieje jak dbiabli i na dodatek pada. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc lasie! Ale tu cicho, weekend. Co sie dziwic? Jade ze szklem do recyklingu i po paliwo, bo syn ma dzisiaj przed-egzaminacyjne jazdy. Milego dnia zycze 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :-) Ja sobie odpoczywam,troche cos robie,nie meczaco.Jutro wybieram sie do paru znajomych plci zenskiej,starszych pan.Bardzo lubie takie znajome.Duzo madrosci maja w sobie niektore.Zamierzalam isc dzisiaj,ale zmienilam zamiar,bo najpierw potrzebuje odpoczac. Nie wiem,jak u Was,ale u mnie wieje,wilgotno,zimno.Jeszcze jakis czas bedzie pogoda niesprzyjajaca spacerom.Ciekawa jestem,kiedy bedzie troche cieplej. Cieplutko Was pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że Ty Chochliczko wiesz co się dzieje ze Śladzikiem. Niepodobne do niej to milczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczekamy tą fazę:) Ja się trochę przeleciałam, przewietrzyłam mózg, biorę się za pit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam męża z ogłoszenia .
:) Nie bójcie się wyjść z własnej skorupy kobiety . Dałam ogłoszenie on odpowiedzal i już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Co to bylo,to powyzej??Ja nie rozumiem.Dla mnie to jest niezrozumialy tekst. Chochliczko-witaj! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ty zastanow sie nad stopka
bo mecząca jesteś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale prawde mowia
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jest towarzystwo
wzajemnej adoracji i prawdy nie lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) U mnie znowu śniegu nasypało. Mam nadzieję, że to ostatnie podrygi zimy. Śladzik, jak Twoja faza? Zbliża się ku końcowi? Pomarańcze, są większe problemy na tym świecie, nieprawdaż?Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Weekendowe trolle rzadko zawodza ;) Ale taki troll tez jest potrzebny. Gdyby nie bylo zle, nie wiedzialibysmy jak wyglada "dobrze" ;) U nas wiosna sie zapowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powitam Amus 👄 nie zbliza sie ku koncowi... Maja 👄 olej takie wpisy Oneill 👄 ja bardzo chce zeby bylo "dobrze" do konca swiata Chochliczko cos nie tak ??? Pomaranczo jest MOJA prawda :D, twoja prawda :p i gowno prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że się odezwałas. Ja wyszłam na spacer, ale raz dwa zawróciłam. Wieje, że malo co glowy nie urwie. Muszę znalezc jakieś domowe zajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namierzyłam przed chwilą fajna ofertę pracy. Pół etatu w sklepie z używaną odzieżą. Rano zadzwonię. Może chociaz na tym polu w końcu mi się poszczęści bo prawdę mówiąc siedzenie w domu i liczenie każdej złotówki zaczyna wyprowadzać mnie z równowagi. Śladzik, pod wskazany adres zajrzałam. Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy nowy tydzien! @Ama - bede trzymac kciuki!Bo to i zalecie, i troche grosza wpadnie. Same pozytywy. 🌻 Mnie zas ten tydzien zapowiada sie bardzo "zajety", po czesci za sprawa czyjegos niedopatrzenia (prawdopodobnie bede musiala jechac do Tipperary - ok 40 min drogi, syn ma egzamin w piatek a nie odeslali mi polisy po dzis dzien, mialo byc 10 dni a jest juz ponad miesiac, ale to u nich normalne ze trzeba sie upominac), jutro jest ostatnia lekcja jazdy po poludniu. Jak nie zda to trudno ale nie bede na razie brala nowego terminu, poczekam co najmnniej ze dwa, trzy miesiace. Odpoczne po zakonczeniu roku szkolnego jak juz nie bede go dowozic do szkoly. To jest jednak dwie godziny dziennie z zyciorysu i 100 km. Umowilam sie z gosciem po odbior obiektywu na srode ale jeszcze nie wiem czy pojade samochodem czy autobusem. To sie okaze dopiero jak bede z czasem wygladac, czy zdaze na ten autobus bo powrot mam ostatnim. I trzeba by sie przejsc do galerii zaniesc pare gotowych wyrobow, jakos nie mam okazji ostanio a wykonczylam sporo. Zegary juz sie "robia" - tylko nakleic cyfry i zamontowac wskazowki, mechanizmy wczoraj przykleilam (tylko w droch bo reszta jeszcze musi poczekac na wykoczenie). Zrobilam sporo kartek, na rozne okazje, z tego co mam. Nauczylam sie uzywac kleju silikonowego zamiast samoprzylepnych gabeczek, jest lepszy i wygodniejszy bo mozna regulowac wysokosc i pozycjonowac i kartka nie jest nazbyt wypukla jesli uzywa sie kilku warstw. Fajna zabawa zreszta. Wycinanie elementow skalpelem tez idzie mi coraz sprawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×