Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

slonecznie WAS witam Singielki Pogoda lagodnieje...moze juz nie bedzie mrozow i opadow sniegu...ktore powoduja ze absolutnie nie mam ochoty ruszyc 4 liter...dzis wykonuje obywatelski obowiazek i zjawie siem w pitowni... biorac przyklad z Amusi spacerkiem do domu...dla higieny psychiki... http://www.voila.pl/413/el389/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie spotkała dziś miła niespodzianka. Dostałam rachunek za gaz, wprawdzie wysoki, ale jednak niższy niż się spodziewałam. Na to konto zafundowałam sobie fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie rozbawiłaś, mówisz, że szkoda nakładów, które się nie zwracają?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pacykuje sie od tak dawna ze chyba zapomnialam jak to sie robi ? moja lista kosmetykow jest krotka: krem do twarzy i rak zel do ciala zel do P balsam do ciala i bardzo duze pudelko pilingu aha no i szampon...do mycia i kolorowania i tyle... aha jakies dwa blyszczyki leza kolo lustra...ale nie wiem czy nieprzeterminowane ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tj. żel do
cipuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póżniej przyszło mi do głowy, że to jest to co pisze pomarańcza, ale czemu przez duże p ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo p DUŻA
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to fajnie wyszlo ;) musisz sie przyzwyczaic do mojej pisaniny...ja czesto pisze uzywajac skrotow myslowych i trzeba dobrze kojarzyc zeby zalapac...i do tego jestem mistrzynia pisania miedzy wierszami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) U mnie ranek taki sam jak każdy inny. Zjadłam śniadanie, przejrzałam oferty pracy a co dalej to nie wiem. Myślałam o plenerze, ale pogoda nie za bardzo, wieje, pada śnieg. Muszę coś innego wymyśleć. Przypomniało mi się, mam spodnie do skrócenia, za to się wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×