Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Cześć:) No i znowu lipa. Dzwonię od 8 rano bo wcześniej chyba nie wypada, telefon jest cały czas wyłączony, także nie mam co już sobie głowy tym zawracać. Trudno. Oneill, dzięki za kciuki, może następnym razem pomogą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz jaki przypadek, wyszłam na zakupy, idę, idę i zobaczyłam ogłoszenie o pracy w sklepie z używaną odzieżą. Zaszłam, okazało się, że to jest to o czym pisałam wyżej. Babka niezbyt przyjemna, wzięła moje namiary, zobaczymy. Dziękuję za buziaka. Ptasie mleczko uwielbiam, zwłaszcza waniliowe. Lubię też śliwki w czekoladzie, michałki i trufle. A wiesz, widziałam dziś dziewczynę, niosła bazie. To znak, że wiosna coraz bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🌻 A ja wczoraj nie mialam internetu od poludnia.Ni z gruszki,ni z pietruszki wziął i padł(cos nie tak w komp.,bo mamy bezprzewodowy,a dzieci w swoich mialy).Syn robił,co umie(a umie duzo) i nic.Internet wrócił dopiero,gdy odzyskał system. 🌻 Czekam na urlop,co prawda biore go po zamowieniu wizyty u chirurga szczekowego(nie znosze,jak mi cokolwiek robia z zebami,mam uraz do dentystow-jeszcze).Jak bede znala termin wizyty-dostane urlop.Tak sie umowilam z szefowa. 🌻 Potrzebuje sobie odpoczac.To jeszcze moj stary urlop.12 dni roboczych,razem z weekendami bedzie 2,5 tyg. :-) Juz sie ciesze. Od pracy sobie odpoczne. Tylko ten chirurg szczekowy,a potem dentysta... :-( Co tam,bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was Wszystkie cieplutko. 🌻 Eutenia ❤️ Oneill ❤️ Sladzik ❤️ Amazonia ❤️ Chochliczka ❤️ Dla Wszystkich tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bazie kojarzą się z Wielkanocą, a tulipany z Dniem Kobiet. Maju, to chyba masz poważny problem skoro czeka Cię wizyta u chirurga szczękowego. Ja dentysty w sumie się nie boję, choc kiedyś mi sie przytrafiło coś delikatnie mówiąc niemiłego. Nagle rozbolał mnie ząb i dosłownie w oczach pojawiła się opuchlizna. Poleciałam do dentystki, a ona, że nie ma na co czekać, trzeba rwać.' Pocieszyła' mnie jeszcze, że przy stanie zapalnym znieczulenie nie zadziała. Jak tylko złapała obcęgami za ząb łzy trysnęły mi jak z fontanny. Na szczęście miałam tylko taki jeden przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonia 🌻 Mam korzen do wyrwania.Poza tym uwazam,ze chirurg szczekowy lepiej zwykle wyrywa zeby,niz dentysta.Bylam wczesniej 1 raz u takowego i uwazam,ze on nie wyrywal,tylko wyciagal zeby.Dla niego to bylo ciach i juz.Ja w ogole mam strasznie slabe zeby i szkliwo.Za komuny,jak mi zalozyli plombe,to potem pol,albo 3/4 zeba wylatywalo z ta plomba.Przezylam troche z moimi zebami. Dentysci niekoniecznie byli empatyczni,az w koncu zaczelam sie bac. 🌻 Ale jest OKJeszcze troche i bedzie wiosna.Uwielbiam ten moment,gdy wszystko zaczyna sie zielenic,kwitnac.Jesien tez uwielbiam,te zlota polska jesien. :-) Milego dnia Wam zycze.Za chwile wychodze do pracy. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ama - ja tez z zebami mialam golgote od dziecinstwa, nie dosc ze podwojna diastema (ktorej sie wstydzilam i przez cale lata unikalam otwartego usmiechu - albo zaslanialam reka albo spuszczalam glowe) to brak dwojek, zeby z natury slabe itp atrakcje. Bylam czestym gosciem na fotelu dentystycznym a mimo to szczescia nie mialam, bo raz mnie taka dentystka zrazila okropnie, darla sie na mnie na caly korytarz a ja dziecko moze 10-letnie... Ale mniejsza z tym, potem mialam super dentyste, prywatnie, niedrogo i blisko domu - potem zajal sie polityka (poczatek lat 90-tych) i zawiesil praktyke. Politykiem byl marnym a ja ubolewalam ze juz nie leczy pacjentow, bo mial super ludzkie podejscie, byl dobrym specjalista i wlasnie dzieki niemu przestalam sie bac dentystow. Porobilam co bylo trzeba, korekty, naprawy, kuype kasy w to poszlo - i w rezultacie po ostatniej ciazy paradontoza jak cholera. Zeby wyciagalam palcami za przeproszeniem. Jaki final - wiadomo. Teraz moze za jakies dwa lata, jak ceny spadna - wezme pozyczke i zrobie sobie implanty (chyba, ze mi dzieci doloza ;) w ramach prezentu :P). Jedna moja znajoma robila na Wegrzech i sobie bardzo chwali, babka duzo ode mnie starsza bo grubo po 60-ce. Dzieci jej zafundowaly. Ja pytalam w Polsce i ceny sa zblizone na dzien dzisiejszy - ok 5000 - 6000 euro. Ale maja tendencje spadkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak piszesz tylko do Amus to
może powinnaś na jakiś prywatny kontakt... bo reszta nie wie jak ma reagowac,jakaś dziwna jesteś!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reszta tak jak chce...przeciez sie nie obraze jak ktos nie zareaguje...czesto jest tak ze czytamy a nie do kazdego slowa sie odnosimy... Amus wie o czym pisze...byc moze inni tez...tyle ze ja o tym nie wiem...a ze dziwna jestem;) dawno pisalam...zadna nowosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Rano zadzwoniła koleżanka, którą poznałam w szpitalu. Pojechałam do niej, posiedziałyśmy, pogadałyśmy i tak zleciało. Śladzik, w to co teraz napiszę trudno Ci będzie pewnie uwierzyć, ale to prawda. Też dzisiaj dostałam, też mam komisję w poniedziałek, o 15.30. Także będę trzymała kciuki za Ciebie a Ty trzymaj za mnie. Mam nadzieję, że wyszarpiemy umiarkowany, innej opcji nie ma. Ja w razie co będę sie odwoływać. W marcu muszę jeszcze zrobić badania w związku z tym co przeszłam także emocji nie zabraknie. Oneill, ja ostatnio trafiłam na fajnego dentystę. Młody facet, ale tak przyjemny, że aż chciało się do niego chodzić. I dobry fachowiec, ja przynajmniej jestem zadowolona. A przy okazji, jaki to popłatny fach. Gęba to kopalnia pieniędzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko...no to obie bedziemy ostro sie stresic... u nas jest teraz taka selekcja ze lekki bedzie rarytasem...ok zycze Ci dostan co potrzebujesz !!! bo droga odwolawcza jest dluga i mozolna i wcale nie gwarantuje wygranej... a dentysci przyprawiaja mnie o taki stres i mase dolegliwosci...ze chodze z zebem chorym i ani mysle cos z tym zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Tobie Śladzik również życze powodzenia. Wiem, że odwołanie to droga przez mękę, ale nie będę miała innego wyjścia. Z umiarkowanym szanse na pracę mam mizerne, ale bez niego to całkiem klapa. Zobaczymy jak to pójdzie. Tak czy siak najlepiej jakbym miała ze 20 lat mniej. Ty też oczywiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sladziku 🌻 Ja wlasnie tak robilam.Chodzilam z chorym zebem.Mial kilka lat temu 3 dziury-3 w jednym :-) :-( Odwazylam sie,poszlam do dentystki w HTS-ie(na ubezpieczenie),a jak mnie bolalo plombowanie(oczywiscie bez znieczulenia),powiedziala mi,ze sa gorsze bóle.Mialam wtedy dziob wypchany lignina,wiec nic nie powiedzialam,potem tez nie,bo stwierdzilam,ze i tak nie zrozumie(wg.mnie empatii jej brakowalo)ale wiecej,do teraz,do dentysty nie poszlam.Ten zab jest teraz do wyrwania. Zaplombowalam teraz 1-nego zeba z tych,co mi jeszcze zostaly,dentysta powiedzial,zebym poszla do chirurga szczekowego.Bede wyrywac 3 zeby w sumie,w tym 1 korzen. Dentysta jest OK.Plombowal mi bez znieczulenia,ale b.delikatnie. Nie znosze,jak mi grzebia w dziobie! 🌻 Zamierzam sie w koncu zarejestrowac i miec to z glowy.Robilam wywiad,gdzie najlepiej pojsc i ew.do kogo. 🌻 Zycze Wam milej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sladziczko 🌻 🌻 Do tego dentysty nie poszlam oczywiscie(z moim baniem)tak ot.To jest jakis znajomy mojego bylego.Moj eks najpierw z nim porozmawial,a potem ja zadzwonilam do tego dentysty. 🌻 Nie pozwole nie wiadomo komu grzebac w moim dziobie.Temu dentyscie powiedzialam,(jak mi powiedzial,zebym usiadla na fotelu),ze wolalabym nie siadac,jakbym miala inny sensowny wybor.Powiedzial mi pozniej,ze przez moje strachy mam w dziobie,jak mam.Ja mu na to,ze nie tylko przez moje strachy,ze nie wszyscy dentysci sa tacy empatyczni,jak on. 🌻 Pozdrawiam Was cieplutko.Zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobiety Niezalezne :D Chochli 👄 z kim sie przystaje...taki sie staje ;) chcesz czy nie jestes "Singielka" i bylas ;) Zrobilam wszystko co bylo w planie dnia...lubie miec czas dla siebie...ale nie lubie go marnowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ależ u mnie dziś piękny dzień. Polatałam sobie to tu to tam. Zrobiłam zakup, bluzkę za całe dwa złote. Coraz lepiej mi się powodzi:D Eutenio i CHochliczko dzisiaj myślałam o Waszej nieobecności tutaj. Teraz weszłam i proszę. Mówisz i masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amus Twoje poczucie humoru jest niesamowite :D Ale wiesz kiedys sie zastanawialam czy majac np 20zl...lepiej kupić jedna bluzke czy pojsc do lumpa i kupic 10...jak myslisz co wybralam...? ;) chce zaznaczyc ze te sklepy z uzywana odzieza, ktore byly i te ktore sa wokol mnie, maja w sprzedazy nowe rzeczy...powiedzialabym ze przewaga nowych rzeczy i czasami przeceny obejmuja rowniez ta odziez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalyscie takiego maila: Szanowni Panstwo! Wydzial Magellan Petroleum Corporation, duzej miedzynarodowej firmy, przyjmuje aplikacje na stanowisko w swoim dziale Kontroli Kredytowej dla Europy Wschodniej. Obecnie potrzebujemy pracownikow w terenie, poniewaz nasz wydzial rozprowadza produkty firmy w krajach europejskich. Dzieki poprawie koniunktury po kryzysie ekonomicznym co raz wiecej duzych firm zatrudnia pracownikow do pracy zdalnej. Praca zdalna w znaczacym stopniu obniza koszty utrzymania przestrzeni biurowej w budzecie firmy, a pracownicy nie maja potrzeby codziennego dojazdu do biura. W nowoczesnym swiecie technologii informacyjnej jest to ekonomiczne rozwiazanie, ktore uwalnia fundusze dla wzrostu firmy i pozwala na godziwe wynagradzanie pracownikow. Obecnie poszukujemy agentow terenowych, ktorych zadaniem bedzie kontrola platnosci pomiedzy nasza firma a klientami w krajach europejskich, ktore nie sa czlonkami strefy euro. Potrzeba ta wynikla z faktu, ze realizacja przelewow internetowych zajmuje duzo czasu i nie posiadaja one wystarczajacego poziomu zabezpieczen przed kradzieza naszych funduszy. Z tego powodu kontrolujemy oplaty za pomoca agentow. Do obowiazkow agenta nalezy wykonywanie przelewow bankowych oraz dokonywanie biezacych przelewow srodkow za pomoca miedzynarodowych systemow platnosci. Plan pracy agenta musi byc wystarczajaco elastyczny, aby umozliwic mu kontrole srodkow przychodzacych na konto w ciagu dnia. Agent musi rowniez posiadac zdolnosc szybkiego finalizowania transakcji. Nasza firma oferuje pracownikom satysfakcjonujace wynagrodzenie oraz zabezpieczenie spoleczne. Jesli jestescie Panstwo zainteresowani podjeciem pracy na tym stanowisku, prosimy o wyslanie krotkiego CV na nasz adres e-mail: magellan.petroleum@gmx.com Nasz menedzer skontaktuje sie z Panstwem. pisza w necie ze to sposob na wyludzenie danych a praca polega na praniu brudnych pieniedzy...a jak ladnie wyglada...siedzisz w domciu, kawke pijesz i przelewki robisz ;) wiecie cos na ten temat jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mi Śladzik zostało? Tylko się pośmiać:D, chociaz trochę mi przykro, że nie chcą mnie nawet do sklepu z używanymi szmatami. A wiesz, niby wszystko było na plus, doświadczenie w handlu, dyspozycyjność, mieszkanie w sąsiedztwie, ale niestety wszystko przyćmił piąty krzyżyk. Ja nie dostałam takiego maila i nic o czymś takim nie słyszałam. Skoro jednak piszą, że to niezbyt czysty interes to jakieś ziarno prawdy w tym jest. A poza tym tak jak piszesz, zbyt pięknie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o piatym krzyzyku Amus piszesz...fakt...ale ja pamietam mialam takie cos, znaczy odmowe pracy kiedy byl trzeci krzyzyk...wiec nie wiem jaki krzyzyk nalezy miec i gdzie ?;) żeby byc odpowiednia :D wiecie szkoda ze ta praca powyzej to sciema, Sladzikowi by pasowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×