Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Współczuje Ci.Ja nie mam juz żadnego z rodziców.Wiem,ze to boli.Pozdrawiam Cie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos10gość
wchodzac na ta strone myslalam ze spotkam tutaj osoby pelne wigoru i wiary w siebie ale sie rozczarowalam.Moze jest tutaj ktos z poczuciem humoru ktos kto przezywa druga mlodosc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos10gość
Hej,hej-czy jest tutaj ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nikogo nie znajdziesz. Wszyscy po 50-tce duchem młodsi się czują, dlatego na innych wątkach grasują.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Maju🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goMalgoś10
Szkoda,ze nie ma tutaj osob mlodych duchem.W takim razie co Ty tutaj robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Małgoś dużo jest ludzi w tum wieku i mają wigor a i są tacy co przeżywają drugą młodość tylko że nie piszą tutaj .Napiszesz coś konkretnego i życiowego to zaraz głupkowato zostaniesz skomentowana i jaki to ma sens.Wiem bo już tak miałem.A zawsze miło by było z kimś pogadać tak o wszystkim po prostu o życiu .O ile chciała byś to możemy ale napewno nie tutaj jeżeli masz gg to odezwij się 48380412

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość K5
goMalgoś10 wczoraj Szkoda,ze nie ma tutaj osob mlodych duchem.W takim razie co Ty tutaj robisz? Jestem tu bo jestem już po 60+ i coś mi mówi, że ten mój duch przestał być młody. Ma już pewne doświadczenie i chce odpocząć przy porannej kawie , podczytując kafe. Zastanawiam się tylko dlaczego tak mało na forum kafe jest osób powyżej 60+. Czyżby wstydzili się udzielać w tym forum z racji swoich lat? A może nie piją już kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos10
Dzien dobry Gosciu!Dzieki za odpowiedz nie mam gg ale postaram sie to zmienic.Patrzac na daty i ilosc wpisow na tej stronie to malo osob tutaj zaglada .Chyba masz racje bo nikt nie chce narazac sie na smieszne komentarze obcych ludz.Chetnie czasami pogadam z kims ot tak o wszystkim.Mysle,ze jestes taka osoba .Na razie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos10
Mysle,ze mamy tyle lat na ile sie czujemy.Moze ludzie po 60-tce robia sie mniej ufni ,moze boja sie byc wysmiani przez mlodszych ktorzy zaraz tez beda w tym wieku.Ja nie mam jeszcze 50-tki ale czuje jej oddech na krku,zycie tez nie szczedzilo mi zawodow i przykrych przezyc ale trzeba sie otrzasnac i nie zamykac w sobie bo mamy jedno zycie i trzeba z niego czerpac ile sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam, spac nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcie,czy macie już wdowi garb? Tak mówi się o nadmiernym wygięciu naturalnej krzywizny piersiowego odcinka kręgosłupa.Powinnyście wiedzieć,ze po 40 roku życia kości zaczynają tracić ok.1 % masy rocznie.To proces naturalny. A co może go przyspieszyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty co? z choinki sie zerwales gosciu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oneill
maja2204 - milo, ze jeszcze tu zagladasz :D Pozostalych bywalcow topiku serdecznie pozdrawiam. U mnie smutno i pusto bo tuz przed swietami odeszla moja najlepsza, wieloletnia Przyjaciolka. Przegrala walke z rakiem. Na szczescie moglam sie z nia zobaczyc i pozegnac. Poza tym wszystko inne w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem sama i jest mi troche smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babciunie,no co z tym wdowim garbem? potraficie odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co cie to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś babciunie,no co z tym wdowim garbem? potraficie odpowiedzieć? Hahaha gościu zaczekam aż Ty dostaniesz owego garba i wtedy opowiesz mi jak to jest mieć to co Ty nazywasz garbem. Pewnie znając realia Twojego życia ślęczysz non stop przy kompie niebawem go dostaniesz. A babciunie na razie myślą jak spędzić sylwester i jaką ubrać kreacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ślęczę non stop przy kompie? bo taka jest moja praca! znam twoje IP:) być po 50tce - to czas dowiedzieć się... Otóż babciu/mam na myśli twój wiek/, przyspieszyć może : m.in niedobór wapnia i witaminy D,siedzący tryb życia,palenie papierosów,picie dużej ilości kawy,nadużywanie alkoholu i klimakterium p.s.nie masz zielonego pojęcia o byciu babcią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja på 60 ce samma i nie narzekam. Smutno czasami ale gorzej miec smutno kiedy sa dwie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
gość dziś gość wczoraj ślęczę non stop przy kompie? bo taka jest moja praca! znam twoje IPusmiech.gif być po 50tce - to czas dowiedzieć się... Otóż babciu/mam na myśli twój wiek/, przyspieszyć może : m.in niedobór wapnia i witaminy D,siedzący tryb życia,palenie papierosów,picie dużej ilości kawy,nadużywanie alkoholu i klimakterium p.s.nie masz zielonego pojęcia o byciu babciąusmiech.gif Hahahaha ale się uśmiałam,siedzisz przy kompie i znasz moje IP. hahahaha moje IP jest zmienne nie wyśledzisz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam cię jak własną kieszeń bidulko,hahahhahahhhahahhahhah jaki mały ten świat:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś znam cię jak własną kieszeń bidulko,hahahhahahhhahahhahhah jaki mały ten światusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif Hahaha...nie porównuj mnie do swojej kieszeni bo aż tak pusta nie jestem. Nie jestem w ciemię bita by taki matołek mógł coś o mnie wiedzieć. Radzę nie przychodz do mnie do domu bo mi pies ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego sobie ubliżacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze tak z miłości bo kto się lubi ten się czubi. Po drugie by rozruszać to zgnuśniałe towarzystwo po pięćdziesiątce. Coś nie halo z tym wątkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby po 50 to zgryźliwe,zawistne babska,uciekać od takich jak najdalej,co za głupie p***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
by taki matołek mógł coś o mnie wiedzieć. Radzę nie przychodz do mnie do domu bo mi pies ucieknie" wygląda na to,że większego matoła od ciebie chyba nie ma na całej kafeterii,.a pies raczej ucieka od psychola jakim jest właścicielka- współczuję twojemu psu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co za k***a bez klasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe co za jebnięta baba,pewnie samotna spierdalać od takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×