Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

heh moje oplaty sa spore bo takie ceny narzuca s-pnia mieszkaniowa...niby potem przychodza rozliczenia...i wszystko sie zgadza ale to jest tak: im wyzszy dochod tym latwiej placic...ale jezeli tylko oplaty sie zwiekszaja a dochod nie, wiadomo ze trzeba cos z wydatkow okroic nie wiem jak to bedzie w tym roku z ogrzewaniem? bo listopad, grudzien i kawalek stycznia byl cieply...wiec ci co maja podzielniki na kaloryferach pozakrecali...czesc blokow na moim osiedlu jest juz ocieplona, wiec i duzo ciepla zostaje w mieszkaniach...ja nie mam tego szczescia...czekam kiedy i moj budynek doczeka sie odnowienia... zapowiadaja kolejne podwyzki w marcu... a i w sklepach ceny tak poszly w gore...dzis pochodzilam po moim wielkim sklepie...az strach bylo patrzec na polki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat opłat się nie wypowiadam:O tendencje wzrostowe w/w nijak sie mają do pobieranego wynagrodzenia za pracę...i tyle w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ma was
dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój śladzie, tak spełniam kryterium. Zawsze dbam o to aby nie zapomnieć odnowić dodatku mieszkaniowego, raz mi się zapomniało i trochę długu narosło, ale to nic, można w ratach spłacić, rozłożą. Co pół roku trzeba odnawiać. Wczoraj słuchałam Grechuty ❤️ i Antoniny Krzysztoń. I syn już dawniej lubił niektóre utwory Grechuty, ale to że Krzysztoń go ujęła tego się nie spodziewałam :-D I słuchał kilka jej utworów, nawet sam powiedział, mamo, dodaj mi do ulubionych :-) Ta kobieta ma dopiero głos, przepiękny. A nie jakaś Doda, pokazującą tyłek i cycki. Zarozumiałe to jak nie wiem co. http://youtu.be/mmqRFKh8_mI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Eutenia - oj, te piwniczne klimaty... Mozna rzec, ze sie na nich wychowalam. Tzn mam na mysli oczywiscie Piwnice pod Baranami w Krakowie. A co do rachunku, to - moje niedopatrzenie - nie zrobilam tego co z pradem, mianowicie nie spisywalam i nie podawalam im na biezaco odczytu licznika. A jesli tak sie robi to wtedy rachunki sa zgodne z odczytem i nie ma niespodzianek. Myslalam o pradzie, nie pomyslalam o gazie. Mam nauczke za to. Bo poprzedni rachunek byl szacunkowy i bardzo zanizony. A ja sie, naiwna, ucieszylam ;) ze taki niski :P Ale czlowiek uczy sie na bledach, dla mnie to takie pierwsze doswiadczenie wiec teraz moge sie do problemu ustosunkowac. Nie bede oszczedzac na ogrzewaniu w zimie (a na przyszly rok kto wie, moze byc mrozniejsza) wiec zaloze sobie taki fundusz grzewczy i bede sobie tam, jak do skarbonki, skladac niewielkie sumy. I takim sposobem rachunek zimowy mnie nie zaskoczy bo bede przygotowana. Dwa - moge przerobic kominek. Jest to koszt jednorazowy a korzysc wymierna. Gazem wtedy tylko bym dogrzewala. Drewno mam za darmo od eksia. Do tego dokupic ze dwa worki wegla na miesiac albo skrzyknac sie z kims i wziac za polowe ceny brykietow torfowych z fabryki. TYlko boje sie troche tego bajzlu i syfu z palenia w kominku. Cos za cos. Jest wiec sprawa do przemyslenia na najblizszy czas, jesli bym sie zdecydowala to w lecie bym to zrobila. Moj byly sasiad ma firme ktora sie zajmuje miedzy innymi takimi przerobkami - jest solidny i nie zdziera. Pozywiom, uwidim kak gawariat francuzy. A na razie musze zabrac sie za obowiazki. I pewnie zajrze dopiero po poludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singielki jak ten dzien szybko minal...ale prezent dostalam ...baardzo slodki i duzo ;) wiec wieczor przy kompie bedzie pod znakiem batonikow widze ze Amusia do nas nie zawitala 😭 mam tak nadzieje ze to tylko klopoty ze sprzetem...i ze nie jest chora Ama 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe Chochli jakbym mial to co TY, to bym batonow nie jadla ;) ale sie taaaaaaam ;) ubawilam...chyba niezle zamieszanie ? jak myslisz? ale ja mowilam...ze mam wiele wcielen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja batony tez wcinam:p właśnie widzę, że masz tych TWArzy...zastanawiam się, czy wszystkie tak polubię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej porze kawa..dla mnie nocka z głowy:D a rano muszę wstać, bo jutro do pracy na cały dzień..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w piżamce :P Jak grzeczne dziecko. Tak, trza brać życie jak leci. ❤️ Najgorsze to jak człowiek zacznie narzekać. Dobranoc babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×