Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Amazonia, jak przyjemne te wspomnienia, to można się w nich zanurzyć, czemu nie? ale od czasu do czasu zaczerpnij powietrza na topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amus odnosnie wspominkow...to ja chyba siade przy oknie i patrzac na latajace platki sniegu, tez sie zanurze we wspomnianiach...bo wazna sprawa padla dzis...i niewiele...heh...wlasciwie to nie wiem co mozna jeszcze zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz Chcochli ...co czlowiek damski to inne zdanie :D nie dogodzisz ludziom ;) kiedys tu taka jedna tylko o "szczesciu" kazala piac !!! jak kogut z rana :p a tammm...wrecz odwrotnie wszystkie chcialy sie nurzac w dolegliwosciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonia:D terazniejszość pewnie bardziej nudna, ale zawsze można ją czymś urozmaicić...byłam w kinie na "Dziewczynie z tatuażem" i po wyjściu troche o filmie myślałam, a to znak, że był niezły:) bo jak wychodzę z kina i mam w myślach tylko to, ile kosztował bilet, to wiadomo, że film do bani... tym razem to nawet tatuaża zapragłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochli, w tej chwili na kino nie mogę sobie pozwolić, o innych przyjemnościach nawet nie wspomnę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam...obecnie wzięło mnie na D. Steel i N. Sparksa..romansidła czytam:D czasem katuję się jakąś mroczną psychologią, a czasem...tak jak teraz:P Amazonia, rozumiem:) bilety są bardzo drogie, ja też rzadko chodzę, tylko przy jakiejś okazji;) pamiętam...oho..wspomnienia:D.. że kiedyś chodziłam na wszystkie premiery i nie było to obciążeniem domowego budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wersja szwedzka... przeciez Stieg Larsson autor trylogii Millenium to szwed...i rodacy nakreci 3 filmy na podstawie jego ksiazki teraz sie amerykancy wzieli do dziela ksiazka przetlumaczona na jezyk polski...a do filmow zrobione napisy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie to da? :D też muszę zarabiać, bo jedna pensja idzie na opłaty... poza tym, jak będziesz głodna, to tylko Ty.. i to jest ten blask;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadek? Chochli...jak tak dalej pojdzie to nie wiem czy go doczekam :( biorac pod uwage to co mam w domu i jakie mi klody zycie wali pod nogi...dziesiejszy dzien i sprawa ktora zakonczyla sie nie tak jak chcialam, jest tego przykladem ze nie wytrzymuje nerwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój...właśnie widzę, że coś nie tak..o tym spadku to ja tak ogólnie, nie miałam na myśli nic konkretnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×