Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Justynka jeszcze jakbyś mogła to wklej mi te rzeczy z allegro. Ja tez mam fioła-nie przejmuj sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o malolepsza twój post wywołał uśmiech na mojej twarzy. musisz szybciutko czytać bo my dziś szalejemy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezatka___ fajny temat, ciuchy, nie siedze w garach jeszcze, ale jutro juz na pewno, dzisiaj jeszcze sprawy techniczne, auto Surfitka____cholera.....ale nic to razem pojdziemy do kolejki, no i juz:classic_cool: Jagoda____thera band----super wygodne ogromne pilki plus tasmy Justi___znowu cie wzielo pani kierownik, jakie ty pidzamy prasujesz, do szpitala w koszulce nocnej Mimi____pogoda klasa, sama poszlabym na spacerek Ryba____no i zostala ostatnia pracocholiczka na placu boju, z tym winem to dobry pomysl Agness____milo cie widziec Milka___👄 Omega____nie zdaze juz przed perzyjazdem M zakisic, chociaz kto wie:classic_cool::p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi wkleje, wkleje, troszke pozniej ok, bo moj zaraz wroci:) ide podgrzac zupke itd..(teraz moze cos obejrzysz, \"angelcat\") tam tez jest pas poporodowy, dobry p porodzie naturalnym jak i po cesarce:) ciuszkow tam raczej nie znajdziesz ale jak cos to pytaj, wszystko ci napisze, bo juz komoda pelna i pol kolejnej:) malolepsz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Mimi:D piszcie piszcie, jakas mila odmiana, jak sie na kafe wejdzie, jeszcze tego nie bylo, zeby tyle naraz przy kompie.... poczytam was wieczorkiem, jestem u rodzicow i wlasnie smigam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam Malolepsza, ze Ty już wałki na głowie, maseczki, paznokcie malujesz...hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsz ty sie bój kochana bo po tych ilościach kawy jaką pije twój M i po tak długiej abstynencji to moze być wesoło;) Justynka o co chodzi z tym \"anglecat\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba_____paznokcie, ta paznokcie to ja z nerwow obgryze....co roku to samo, brrrrr, czy zdaze czy nie zdaze, hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi nie ma sprawy to co znalazlam: Wyprawka: - 4x body - 4x pajacyki zapinane na całej długości z przodu (a nie na plecach!) - 1x sweterek lub bluza - 2x czapeczki bawełniane (zasłaniające uszka) - 1x czapeczka ciepła na dwór - 2x pary skarpetek (bawełniane i frotte bez ściągaczy) - 1x para rękawiczek bawełnianych żeby nie drapały sobie buzi - 1x kombinezon z rękawiczkami - 1x rożek (z wyciąganym wkładem kokosowym bo potem służy za kołderkę – u mnie do dziś – nie korzystam (choć kupiłam i leży niestety) z pościeli typu kołdra poduszka, bo rehabilitanci zabronili poduszek przez pierwsze 2 lata życia a te z rożków kołderki wystarczają) - 1x dziecięce ręczniki frotte z kapturem (rozmiar 100x100 cm) - 2x kocyki (jeden z bawełny, drugi z polaru) - 2x prześcieradła frotte na gumkę - 1x ochraniacze na boki łóżeczka -herbatka hipp z kopru włoskiego – wolno używać po 1 miesiącu życia (uspokająca na kolkę) -waciki bawełniane 50 szt (do przemywania wodą pupci, bo w upały i dla alergików chusteczki nawilżane czasem się nie sprawdzają) -patyczki (do uszu typowo dzieciece z zaokrągloną końcówką) -chusteczki nasączone (ja mam bambino ale co kto chce) -puder dla dzieci Nivea (ja nie używam kremów ale jeśli ktoś chce to sudocrem na odparzenia) -mydełko natłuszczające (najprostsze np. Bambino) -krem ochronny do buzi (na mróz lub słońce zalezy od terminu porodu, np. Nicea) -pieluchy jednorazowe (Pampersa new born – lub inne) -pieluchy tetrowe (lepiej te trochę grubsze) ja miałam chyba 60 szt. do ulewania, wycierania buzi i w upał wietrzyłam im dupcie = leżały goło w łóżeczkach na ceratce i pieluszce tetrowej i zużywały – uwaga! – jedną na kilka, kilkanaście minut!!! -2 szt. pieluch flanelowych (do osuszania po kąpieli, na przewijak, do lekarza żeby położyć na wadze itd.) -proszek do prania (duży Jeep lub Lovella) -szczotka do włosów -nożyczki dla niemowląt do obcinania paznokci (ja mam Canpol i chwalę -termometr do wody (jest w wyprawce w szpitalu) -termometr do pomiaru temperatury ciała (elektroniczny bo ten w plastrach na czoło jest nieprecyzyjny wg mojej pediatry -gaziki do pępuszków -1 szt. smoczek do uspakajania (NUK – kauczukowy o kształcie anatomicznym) -gruszka gumowa (ja mam Canpol, podobno Frida jest super) -1 szt. butelka 125 ml (NUK lub canpol– ma smoczek podobny do brodawki – długi i wąski – i dozownik wypływu mleka ) uwaga, jeśli kupicie vet (też super) to do nich nie pasują smoczki z innych firm, bo maja większy gwint) -szczotka do mycia butelek i smoczków, -termoopakowanie na butelkę Karmienie , -podgrzewacz do butelek, l-aktator do ściągania pokarmu – elektryczny, bo ja miałam mechaniczny i nie polecam -1 op. wkładki laktacyjne (np. Bella lub inne) -stanik dla karmiącej – obowiązkowo 100% bawełna -1 x łóżeczko -1 x materac (gryko-kokos) -przewijak -wanienka do kąpieli -1 x fotelik samochodowy -wózek pobyt w szpitalu: -szlafrok -2 x koszula nocna z wycięciami na piersi do karmienia -stanik do karmienia piersią -1 op. wkładki laktacyjne -6 szt. majtki \"siatkowe\" jednorazowe -podkłady do WC (jednorazowe) najlepiej Bella, które niby są pieluszkami dla dzieci wg obrazka na opakowaniu, ale w aptece każdy wie, że służą po porodzie -kapcie -klapki pod prysznic -2 szt. ciepłe skarpetki -kosmetyki (mydło, J szampon) -szczotka i pasta do zębów -szczotka do włosów -papier toaletowy -ręcznik do kąpieli, ręcznik do rąk -woda mineralna, sok jabłkowy -sztućce, talerzyk i kubek -pampersy + chusteczki nawilżane dla dzieci (u nas nie dają w szpitalu) - Jednorazową maszynke do golenia - Lewatywa ( do kupienia w aptece ) - I aparat fotograficzny Po porodzie: - Maść do smarowania brodawek pękających podczas karmienia. - Nadmuchiwane kółko pływackie ( do siadania w czasie gojenia się krocza ) 16:20 zbieraczkowata I druga : 1. ŁÓŻECZKO 2.MATERACYK DO ŁÓŻECZKA pół-twardy 3.POŚCIEL-KOŁDERKA+PODUSZKA poduszka przyda się później 4.POŚCIEL-POSZEWKI 2 kpl. 2-częściowe i 1 szt. ochraniacz krótki na początek 5.PRZEŚCIERADŁA NA MATERACYK myślę, że na gumkę 2 szt. 6.CERATKI POD PRZEŚCIERADŁO DO ŁÓŻECZKA 2 szt. można kupić po porodzie, chyba, że maluch będzie chowany w tetrze to wtedy niezastąpione od pierwszych dni 7.OCHRANIACZ DŁUGI później jak dziecko zacznie się kręcić w łóżeczku 8. PRZEWIJAK NA ŁÓŻECZKO 9. POKROWIEC FROTTE NA PRZEWIJAK lub duży ręcznik (praktyczniejsze) 10.ŚPIWOREK DO SPANIA świetna rzecz, dzidzia się nie wykopuje i nie martwimy się czy nie zmarznie w nocy też później – jak dzidzia podrośnie - później 11.POJEMNIKI NA PIELUSZKI I KOSMETYKI PRZYCZEPIENE DO ŁÓŻECZKA 1szt z IKEA 12.WÓZEK ZE SPACERÓWKĄ lub spacerówkę osobno później jak zacznie siedzieć 13.PARASOLKA DO WÓZKA 14.OSŁONA PRZECIWDESZCZOWA NA WÓZEK czasami w kpl. z wózkiem 15.MOSKITIERA DO WÓZKA czasami w zestawie z wózkiem, 16. FOTELIK SAMOCHODOWY 0-13KG<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi jesteś niezastapiona!!!!!!!!!!DZIEKUJĘ CI BARDZO!!!! Zaraz to sobie wydrukuję;) Patrzyłam na twoje aukcje-ja u \"Myszki\" też kupowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekroczylam norme o jakies 300% szczegolnie jesli chodzi o ubranka, no ale tak to jest, my, jedni dziadkowie, drudzy, siostry:) zastanawiam sie tez nad tym spiworkiem do spania:) na allegro sa super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi masz mojego maila, jakby co to pisz, aaa i to moje gg 8400047, bo kurde stronic nam zbraknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ubranek też mam za dużo, ale co tam:) Ja też planuje kupno śpiworka, ale z tego co piszą dziewczyny na \"ciąża,....\" To mozna ich uzywać dopiero od 4 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam, też wtrącę swoje trzy grosze :P Byłam u znajomych ostatnio i oni bardzo chwalili ten śpiworek do spania. Wprawdzie ich córka ma już parę miesiecy, ale od dawna w nim śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zwariuję w tej pracy Na szczęście zaraz idę do domu. Winko już kupione chłodzi sięw lodówce. Jeszcze tylko sushi i mogę przystępować do realizacji planu :D Dziś mam 15 d.c. Wczoraj mój pęcherzyk miał 29 mm trzeba się wziać do dzieła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko upojnej nocy Ci życzę!!! Pa dziewczynki, musze wyjść z psem i za godzinkę M wraca. Buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobitk ❤️ dla wszystkich ja wrocilam na dniach jej co to byl za slub pekny ze ho o ho moj M tanczl cale wesele poprawiny i to nie on si bal o woja noge jak przypuzczalam ze bedzi ale ja co chwile pytalam cz wszyko dobrze wnczlam se za wszk czasy ak ze jak rano wstalam to nie wedzialam jak zejde na sniadanko a co dopiero mowic o tanach na poprawinach ale dalismy rade wesele sie podobalo wszstkim komp mi sie wisza napsze sze jo pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczka :D Przyjmij zyczenia zdrowia i szczescia na nowej drodze zycia, by milosc nigdy nie opuscila waszego domu, bo ona przezwyciezy wszelkie trunosci, a najlepiej by tych trudnosci wogole nie bylo na waszej drodze. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼 Wszystkiego najlepszego !!!!!! No i rychlego macierzynstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×