Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

witajcie, no i po kolei: ------ wczoraj byliśmy na grillu u znajomych, wróciłam późnooooo, dzisiaj z synkiem po sklepach, bo wyjeżdża, a dopero teraz w spokoju mogłam poczytać:) Surfitko, gratulacje! Jak się unormowało, to może teraz już z górki??? I odpowiadam na zagadkę - VOLVO. A cóż to z kolei za Twój szyfrogram - lesnik??? To już dla mnie całkiem niezrozumiałe:P Rybko - gratuluję wyboru auta! Marka świetna, nam się podobało XC90, ale ta cena!!!!! i postawilismy na mniejsze zło;) Małolepsza - ty już cała szczęsliwa - chłop u boku, szpital za pasem, kino, grille, te rzecz...:P:P:P Justyna - a ty na macierzyńskim to chcesz nas zagadać żywcem!!! w pracy neta nie miałaś, to pisałaś codziennie! Do raportu!!!!!!! Mimi - poczty jeszcze nie sprawdzałam, mam nadzieję, że zdjęcia do mnie też zawitały:) Jagódko - życzę udanego DNIA SPORTU! U nas ulewa też była niezła, a w piątek stałam w wejściu do stacji metra i tylko patrzyłam jak kaskada wody wtłacza się do śroka... mówię wam, co to był za widok!!!! Rewelacja!!!!! Dla wszystkicxh 🌻🌻🌻 i jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Ja wczoraj cały dzien w terenie,padłam jak mucha jak wróciliśmy!!! a dziesiaj niedziela i błogie lenistwo 4 dzien spóźnia mi sie okres, ale chyba tylko do jutra :-( Może nastepnym razem 🌼 Pozdrawiam gorąco 🌼 miłej niedzieli życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...i na ta marke stawialam Omego...albo na Saaba, ale w PL Volvo popularniejsze. Fajne samochody robia..mi sie najbardziej podoba taki maly C30 i w sumie bylismy o krok od zakupu XC 70, ale koszty utrzymania nas przestraszyly, zwlaszcza ze to auto nie plasuje sie na topie rankingu niezawodnosci ;) Przedtem jezdzilismy Passatem i nie do uwierzenia, ale 3 - letni samochod mial do wymiany tyle rzeczy, ze koszty napraw by nas zrujnowaly :( A teraz postawilismy na Subaru..moj maz chcial oczywiscie Impreze, ale za moja namowa kupilismy bardziej rodzinnego Forestera, czyli Lesnika ;) Rybeczko, cos sie dzieje z ta pogoda i to na calym swiecie...o trabie powietrznej w Nowym Jorku to ja tez nie slyszalam jeszcze, a jednak. Kilka miesiecy temu zrobili plan ewakuacyjny miasta w przypadku huraganu...ewakuacja 3 mln ludzi nie jest zbyt prosta, a tyle mieszka w najbardziej zagrozonych strefach. Ale skoro to robia czyzby sie zblizal ? Malolepsza, obudz meza, niech sie szybko przestawia, bo znowu w nocy nie bedzie spal a rano do dluuugo. Ja tak mam zawsze, przestawienie w PL wymaga naprawde czasu :) Jagody, dobry ten kawal. Ja tez dzis zaliczylam pobudke o 5.30...bylam w klinice na badaniach i wszystko dobrze !!!!!!! :D:D:D:D:D Zaczynam od dzis stymulacje jakims specyfikiem ( nie clo :p ) i ciekawe czy mi jajo urosnie...i zdecydowalam sie na inseminacje, zawsze to pare procent wieksza szansa na malenstwo :) Oczywiscie jak jajo urosnie i badania bakteriologiczne mi wyjda dobrze. A jak nie to beda staranka naturalne ;) Ciesze sie bo wreszcie ruszam do boje i coraz bardziej sie rozpycham w tej kolejce :p Meztaka, a moze ty jestes jednak w ciazy, skoro @ sie spoznia? Milej niedzielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka: nie raczej nie, boli mnie brzuch, mam smaki także to może świadczyc u mnie tylko o jednym-okres sie zbliża :-) I znów czekanie do następnego razu Taki już nas los....ale co zrobić za to tobie jak i innym życze powodzenia w nastepnym miesiącu-napewno będzie lepszy 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega juz sie stawiam do raportu! kurde chyba pierwsza tego 13stego:D ale tam;) od jakiegos czasu uznaje go za szczesliwy;) kobitki nie pisze bo mamy przemeblowan ciag dalszy...zalamka, moj mial weekend wolny i zaczal szalec a ja z nim:O, tak sie sklada ze od srody samego ranca mamy gosci- tesciowie przybywaja! i moj steskniony mezus dostaje szajby pierze dywany, podmalowuje sciany itd...mowie wam, szok w trampkach! takze wybaczcie moja nieobecnosc od srody do niedzieli wlacznie, bo gosci z pl to mamy raczej nie czesto i trzeba sie nimi zajac;) malolepsza na gg podala mi kilka newsow:) surfi super ze @ reguralnie przyszlo! ryba, gratuluje uwolnienia jaja:) mimi dzieki za super fotki! brzusio sterczy jak trza:) a te +8, przestan, u mnie juz +15,5 a az tak duzej roznicy miedzy nami nie ma:D (chodzi o tyg ciazy;) ) jagoda prasowanie dokonczylam w sobote, mam spokoj na jakis czas ale pewno nie na dlugo:) napisz jak tam wycieczka? wybrana? pozdrawiam was babolki, zajrze ciut pozniej, milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciągle pracuję i chodzę niewyspana :( a tak już bym chciała na zwolnienie sobie pójść. Teraz też jestem w pracy, więc szybko napiszę i wracam do obowiązków . Omego masz rację, to volvo, ale jeszcze nic pewnego. Nowego nie kupimy, bo za drogi i wszystko zależy od tego, czy używany znajdziemy w porządku. Mężatko, moze jeszcze nie wszystko stracone. Wiem, że łatwo tak pisać. Ja sama też już tak euforycznie nie podchodzę do zajmowania kolejki, jak na początku cyklu :) Zaczynam już o wrześniu myśleć. Justyna, z przemeblowaniem to zaszalałaś :) No i jeszcze to malowanie. Goście - fajna sprawa, do czsu :P A tak naprawde, to ja lubię, jak mnie ktoś odwiedza. Niestety, musze kończyć i zabierać się do pracy 😭 Przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie! rybko, a może u dilera - lekko używane, pewne i napewno tańsze niż nowe?:) Justyna - no nareszcie!!!!:):):) A co z reszta?? Wstawac śpiochy!!!!!!!! My tu cięzko pracujemy z Rybką, a reszta spi:P Ja jutro wyjezdżam na 5-dniowe wakacje (Surfitko niech będzie, że to wakacje;) Odezwe się po powrocie, no chyba, że będe miec dostęp do neta, do wtedy napewno podeslę pozdrowionka:) PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Omega – jakie śpiochy????? Ja dopiero teraz dopchałam się do kompa. Miłego wypoczynku. Justyna – może to i dobrze, ze masz inspekcję z RP ;) Pewnie inaczej musiałabyś M molestować żeby odmalował ściany, poprzestawiał meble a tak proszę aż mu się robota w rekach pali :D Nie wybrałam jeszcze wycieczki, nie mogę się zdecydować. Poza tym na wiosnę przyszłego roku chcemy kupić mieszkanie w bloku – jako lokatę kapitału bo wiadomo jak teraz wyglądają nasze oszczędności na koncie więc nie jestem do końca przekonana, ze chcę wydać 5 tys. na wycieczkę. Pewnie się skończy na kilkudniowym wyjeździe nad polskie morze. Ja bardzo chętnie pojechałabym w Bieszczady niestety ze względu na kolano M długie piesze wyprawy odpadają a zatem taki wyjazd też nie ma sensu. Ryba__lufa – co Cię jeszcze powstrzymuje przed pójściem na krótkie zwolnienie lekarskie? Zmykaj z tej roboty ;) Mężatka – i jak wygląda sprawa na froncie @, może jednak nie przyszła???? Malolepsza – a Ciebie to gdzie wcięło? Do szpitala idziesz dopiero jutro – no chyba ze nastąpiła gwałtowana zmiana planów? Obiecani cacanki – „jutro będę wam smarować na topiku” – kto tak napisał? Surfitka – widzę, że jakąś nową strategię w związku z Tobą opracowano. Oby okazała się tą właściwą i ostatnią. Skoro @ teraz był a w terminie to najwyższy czas na kolejny sukces :D Przydałby się jakiś luz w naszej kolejce ;) Telesforka – jak Twoja @? Ustawiasz się w kolejce na wrzesień czy jest szansa na wolne miejsce;) Mimi, Agness, Milka, Biedroneczka 🌻 Wczorajszy dzień sportu nie był zbyt forsowany bo nie pozwoliła na to pogoda. Cztery razy była burza, lało i lało. Dopiero wieczorem poszliśmy z M na bardzo dłuuuugi spacer. Dzisiaj też na chwilę wyskoczyłam pojeździć rowerem ale po pół godzinie musiałam się ewakuować przed burzą. Idąc za waszym przykładem zrobiłam mocne postanowienie poprawy jeżeli chodzi o dietę – wyeliminować słodycze ;) Zobaczymy jak długo w nim będę w stanie wytrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... z ta @ to jak z facetem, z nim zle a bez niego jeszcze gorzej. Dorawala mnie zlosliwa franca, tym razem nasilona...boli brzuch i jest ze tak powiem dosc obfita..zastanawiam sie czy to aby nie wynik hsg. Jagody, to ty sie dzieczyno sportowcem robisz..ale zeby bez slodyczy...oj to nie dla mnie :) Malolpesza, mam nadzieje, ze skrobniesz cos jeszcze przed godzina zero...a jak nie to trzymaj sie kochana, bede myslec jutro o tobie, zeby ci te jajniki doprowadzili do ladu i zechcialy ladnie pracowac :) No i na efekty poczekamy...oby wkrotce. Justyna, a jak ..trzeba mamusi mieszkanie odswiezyc ;) A tak na serio bedzie jak znalazl.. Adrianek zamieszka w czysciutkim mieszkanku. Rybeczko, ty stoj grzecznie w tej kolejce na sierpien, bo poki co cie @ z jej jeszcze nie wyrzucila. I mysl, ze na koncu czeka cie nagroda :) Omego, z tymi u dealera to tez mam watpliwosci :O Wiem, ze nowe sa absolutnie drogie...ale masz gwarancje ze nic mu nie bylo. I wole skromniejszy model nowy niz super fure po przejsciach. Ale to moje zdanie i kazdy moze miec inne :) No i zycze pogodnej \"przerwy od pracy\" skoro to nie sa wakacje ;) A gdzie reszta towarzystwa? Stawac tu do raportu prosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko sie melduje @ dziś przyszła.... Już jutro kończy sie laba..... Omega paczuszka wysłana... Qurcze ale Ty jedziesz juz jutro na relaks .... Całuski dla Was baboki papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki! Ja cały dzień miałam lenia i nie robiłam dosłownie nic. Dopiero przed godzina troszkę posprzątałam i poprasowałam(znowu!) Wczoraj wybraliśmy sie do tego muzeum-nie powiem robi wrażenie, polecam każdemu kto będzie w Warszawie. Muzeum Powstania Warszawskiego to jest miejsce, które każdy polak powinien odwiedzić. Radziłabym raczej nie odwiedzać go będąc w ciąży. Było bardzo dużo ludzi, dosłownie tłumy. Było mi duszno i słabo, na szczęście wszędzie są ławki i mozna sobie przysiąść. Później bylismy na obiadku u teściowej i na zakupach, jednym słowem wczorajszy dzień mnie wykończył, stąd ten leń dzisiaj;) Jutro mam wizyte u gina i odbieram wyniki na przeciwciała i glukozę, mam nadzieję, że wszystko ok. Natalka baraszkuje coraz częściej❤️ Malolepsza kochanie mam nadzieję, że się jeszcze odezwiesz, jak nie to pamietaj, że wszystkie jesteśmy z toba i wszystko będzie dobrze. dla ciebie🌻 Surfitko niech boli, ważne, że wszystko idzie ku dobremu:) Agness przykro mi, że @ się jednak przyplątała, jędza jedna! Rybko moze ty wreszcie idź na to zwolnienie, odpoczniesz sobie hm? Pomysl o tym. Justynka z jednej strony to dobrze, że robicie generalne porzadki-jak znalazł na przyjście Adrianka. Jagody my w tamtym roku bylismy w Egipcie, fakt wydaliśmy kupe kasy ale nie żałuję ani jednej złotówki. Pomyśl, że jak zajdziesz w ciążę, a potem przez parę lat nie będziesz miała takiej okazji. może warto się jeszcze zastanowić? Omega zycze udanego wyjazdu. dostałaś zdjęcia? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny_____jestescie kochane👄....dziekuje wam za wsparcie....wiem,.ze pomyslicie jutro o mnie....i to jest bardzo mile, naprawde....dzisiaj latam i uspakajam rodzine, bo ja sie absolutnie nie boje...za to moi najblizsi i przyjaciele...szok!!!! pewnie jakby nie o mnie chodzilo tez szczekalabym zebami ze starchu i troski, na szczesie chodzi tu o mnie, a o siebie jestem zupelnie spokojna:classic_cool: przeciez to zwykly zabieg......odebralam dzis wyniki badan, hemoglobine mam taka, ze moglabym zabic....bo jest prawie w stanie stalym....taka uroda po tatusiu:classic_cool:reszta w normie, spoko.....jutro wieczorem bedzie juz po bolu....mam nadzieje.....ze to przyniesie efekty....bo naprawde nie nawidze szpitali.wrrrr Justi____dzieki za link do laparo👄 bede sie dzis edukowac jeszcze, wiec zajrze jeszcze do was.....jeszcze sie nie zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza..ciesze sie ze masz sie dobrze. No i wracaj do nas piorunem..wiem, ze to zwykly zabieg, ale...mimo wszystko zabieg i niesie ze soba pewne ryzyko. Ale skoro za ciebie tyle ludzi trzyma kciuki musi byc wszystko dobrze :) No i te konowaly cie naprawia. Agness, przykro mi...tym razem my prawie leb, w leb idziemy, znaczy stoimy w kolejce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness, dzieki za wysłanie paczuszki, nie ma problemu córka albo babcia odbiorą:):):), a jak wrócę, to już będzie:):):) Mimi - zdjęcia doszły:):):0 sliczne:):):) Surfitko - my właśnie nasz tak teraz kupilismy, mam nadzieje, że nie po przejściach... jeździła nim do pracy kierowniczka salonu... Małolepsza, bedą jutro w drodze, ale i myślami z Tobą. Trzymaj się, będzie dobrze, wiesz?????🌻🌻🌻 Pa dziewczynki, tylko grzeczne mi bądźcie, jak mamusi nie będzie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness, dzieki za wysłanie paczuszki, nie ma problemu córka albo babcia odbiorą:):):), a jak wrócę, to już będzie:):):) Mimi - zdjęcia doszły:):):0 sliczne:):):) Surfitko - my właśnie nasz tak teraz kupilismy, mam nadzieje, że nie po przejściach... jeździła nim do pracy kierowniczka salonu... Małolepsza, bedą jutro w drodze, ale i myślami z Tobą. Trzymaj się, będzie dobrze, wiesz?????🌻🌻🌻 Pa dziewczynki, tylko grzeczne mi bądźcie, jak mamusi nie będzie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, najpierw wysłac nie chciało, a tu sie okazuje że jednak podwójnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka____❤️👄jasne, ryzyko jest zawsze.....a ja wiem,ze rzygam po narkozie jak kot....i to na pewno nie bedzie przyjemne mam nadzieje,ze gin bedzoie mial dla mnie dobre wiesci..... Omega____dzieki👄...ja tez jakby w drodze bede:classic_cool:jak bedzie zobaczymy ....no i mam nadzieje,ze bedzie jednak DOBRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Juz po weekendzie-M wyslany do pracy to i ja sie do kompa dopochalam.Ha...ja do srody jestem w kolejce sierpniowej ale mysle ze w srode przejde do kolejki wrzesniowej-chyba powinnam po prostu wziac pakiet-jak z abonamentu z minutami przejsciowymi:)ze miejsce niewykorzytsane przechodzi na nastepny miesiac.Cycki mnie bola a poza tym nic nie czuje.Tzn nic zwiazanego z @ bo na dodatek boli mnie gardlo i zatoka.Wczoraj pojechalismy z rodzinka nad ocean-bylo fajnie tyle ze mnie znowu fala sponierwierala ze kolejne okularki sloneczne dryfuja sobie w dal-Surfitka jakbys tam kolo siebie znalazla na plazy nawet takie niezle to moje:)-zatrzymaj to odbiore w listopadzie:D Ryba-lufa-ja na Twoim miejscu to na jakies takie krotkie zwolnienie bym sie urwala-a co tam raz sie zyje. Surfitka-super ze @ przyszla-tak jak dziewczyny mowia-kolejny prawidlowy krok do przodu a potem juz tylko jeden ten najwazniejszy! Justyna-moze to i dobrze taka wizyta tesciow-teraz maz poszaleje z mieszkankiem a potem bedZiesz miala jak znalazl juz poprzestawiane i wymalowane-nie ma tego zlego..... Omega-baw sie dobrze na \"wakacjach\"-dobre i takie. Jagody-ja chyba zamiast nad polskie morze wolalabym jakis wypad na chorwacje albo gdzies tam-koszt w sumie nie taki strasznie wiekszy a gwarancja pogody.Mnie jakos tak juz dogrzalo ze chyab jednak nie wybierzemy sie na poludnie ale na polnoc-moze Vermont albo nad lake george-a w sumie byle z dala od domu i odpoczac.Chyba tak sie trafi ten urlop ze w nastepne staranka;) Malolepsza-trzymam kciuki za badania-oby potem szlo juz jak z gorki.Odezwij sie czy zyjesz;) Mezatka a moze obie przynioslysmy szczescie i ta @ dalej nie przyszla?A co innego sie pojawilo?Trzymam kciuki. Mimi i tak masz kondycje jeszcze chodzic po muzeach ale skoro warto bylo to i trud sie oplacil. Co do diety to chcialabym zrzucic odrobine ale niestety znowu mi nie dane-z POlski dostalismy w perencie nase slodyczy-a ja mam wymowke ze prze4d @ nosi mnie za slodkim a opanowac sie nie potrafie. No skrobnelam troszke-ide cos zjesc bom glodna okropnie. Buzki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewuchy....ide....trzymajcie kciuki jutro od rana.....jak wroce to sie odezwe👄 dla wszystkich,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze ja 🖐️ 🖐️ też trzymam kciuki za Malolepszą. Trzymaj się i wracaj z dobrymi wieściami. A w kolejce to nie ma przecież ograniczeń miejscowych. Proponuję więc, te co mogą to na sierpień, a reszta na wrzesień i bez wymowek :) Tak bym chciała, żeby którejś z nas się w końcu powiodło. Jak Malolepsza wróci z laparo to bedę trzymać kciuki za nas wszystkie. Żeby się udało :) Na zwolnienie nie mogę sobie na razie pozwolić, bo gorący okres w pracy. Zaczęło się od zmiany w najwyższym kierownictwie i teraz powoli miotła schodzi w dół. Muszę więc uważać na swoją pozycję :D Na razie jest dobrze, ale chwila nieuwagi i nie wiadomo, co bedzie. Dla wszystkich 👄 i idę Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Rybka na razie trzeba rzeczywiscie stolka pilnowac ale jak zaciazysz to bedziesz mogla isc bez wyrzutow sumienia i nic Ci nie zrobia.Ja chwytam sie za garki bo mezus w drodze do domku. Buzki i dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Ja juz po sniadanku, powoli szykuję się do wyjścia, ciekawe co gin powie? Dziś w nocy z mojej prawej piersi wyleciało bardzo duzo pokarmu-całą piżamę obok piersi miałam mokrą! Cieszę się, bo skoro jest laktacja to wszystko ok. Malolepsza trzymam kciuki i myślami jestem z Tobą🌻 Miłego dnia, napiszę po powrocie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!! Malolepsza- życze powodzenia, oby sie wreszcie udało 🌼 ja jeszcze nie dostałam @, to już 6 dzien spóźnienia, ale to u mnie normalka, zawsze czekam do 11 dni. no niestety nie zaliczam sie do osób u których @ pojawia sie punktualnie jak w zegarku Ja zawsze jak sie spóźnia mam taką cichą nadzieję , że jednak może nie przyjdzie (chociaż boli mnie brzuch, jestem bardzo złośliwa dla wszystkich i mam smaki),do końca jest jakaś nadzieja......a ona i tak przychodzi ..... Życzę miłego dzionka dziewczynki 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutenko :) Siedze sobie sama w domku bo moj M dzis pierwszy dzien w pracy od wypadku mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze tak bardzo sie martwil :( bidulek przez to ze M w pracy jestem dzis troszke uwiazana w domu musze czekac na listonosza chodz on nie przychodzi ... pozniej smigam do pracy zalatwic pewne niescislosci zwiazane z moja wyplata za urlop najlepiej bym tam wcale nie poszla ale jakos motywuje mnie to ze to moja kasa no i musze tam isc pozniej zrobic obiadek kochanemu M co by glodny nie byl . Tak sobie piszecie o wakacjach ja dopiero co prawda wrocilam z jednych ale pojechalabym na nastepne albo chociaz zeby w tym wiecznym kraju deszczu wyszlo ciut sloneczka dzis bo mnie trafia jak widze ta szaruge przez okno. malolepsza trzymaj sie jestem z Toba :) dla wszystkich po 🌼 i wielkim papapapapa 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutenko :) Siedze sobie sama w domku bo moj M dzis pierwszy dzien w pracy od wypadku mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze tak bardzo sie martwil :( bidulek przez to ze M w pracy jestem dzis troszke uwiazana w domu musze czekac na listonosza chodz on nie przychodzi ... pozniej smigam do pracy zalatwic pewne niescislosci zwiazane z moja wyplata za urlop najlepiej bym tam wcale nie poszla ale jakos motywuje mnie to ze to moja kasa no i musze tam isc pozniej zrobic obiadek kochanemu M co by glodny nie byl . Tak sobie piszecie o wakacjach ja dopiero co prawda wrocilam z jednych ale pojechalabym na nastepne albo chociaz zeby w tym wiecznym kraju deszczu wyszlo ciut sloneczka dzis bo mnie trafia jak widze ta szaruge przez okno. malolepsza trzymaj sie jestem z Toba :) dla wszystkich po 🌼 i wielkim papapapapa 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wizycie:) Wszystko w porzadku: glukoza super, morfologia również. Suchałam serduszka lekarz powiedział, że bije jak dzwon. Co do niezbyt częstych ruchów to lekarz powiedział, że Natalka jest śpioszkiem. Takze wszystko super, bardzo się cieszę:):):):) Biedroneczko patrz juz miesiąc minął...U mnie już pięć lat i trzy miesiące-ale ten czas pędzi:) Malolepsza❤️ Pozdrawiam i do napisania pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×