Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

ryba, malolepsza, voltare, nowa, wszystkie kochane babole zapraszam na ta zupinke:) za wiele nie zostalo ale smaczek zlapiecie:) ja wlasnie sie przebudzilam, zasnelo mi sie na godzinke;) dobre i to bo nocki coraz ciezsze:) malolepsza nie przemeczaj sie kobito! jak trzeba to na zwolnienie- wiesz ze dostaniesz to to wykorzystaj! voltare no ja tez jak sie nabazgrole staram sie skopiowac bo pozniej mnie bierze 😡 :D:D:D no i co do kraju ojczystego to serio w pl nad babka w ciazy sie skacze!!! a tu stan fizjologiczny w ktorym trzeba sobie radzic:P jeszcze troszke...jeszcze troszke, mam nadzieje ze mi o dzieciaka zadbaja i nie bede musiala sama sie upominac o sprawdzenie nerczki itd... telesforka aby te dolegliwosci wskazywaly na radosna nowine! w koncu juz 28dc:D kregoslup mnie boli ide jeszcze polezakowac😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka – postępowanie takich ‘matek” woła o pomstę !!! Słów po prostu brakuje :( A linka próbowałam wklejać i też mi nie odnajdowało strony, ale dzięki info jakiego tematu mam szukać udało się dotrzeć na właściwą stronę. Malolepsza – uważaj na siebie, skoro kręgosłup i jajniki dają popalić to ewidentny znak, ze powinnaś jeszcze odpoczywać. Jak nie będzie poprawy to w środę poproś gina o zwolnienie, robota nie zając ;) Milka – faceci już tak mają ja swojemu od czasu do czasu też coś wyrzucę a potem udaję niewiniątko, ze nic na temat zaginięcia jego ciuchów nie wiem. Czasami niby przypadkiem jasny podkoszulek wypiorę z jeansami i tym sposobem go wyeliminuję z garderoby M ;) Zupełnie nie rozumiem męskiego przywiązania do ubrań? Voltare – M się śmieje, ze nasz „prezencik” z urlopu może być od razu opalony, oby nie bardzo bo on się wtedy do współudziału nie przyzna ;) Przy takiej pogodzie to mi się marzy kominek, ogień i ten zapach palonego żywicznego drewna….pomarzyć zawsze można :D A tak swoją drogą to gdzie jest nasza piękna polska złota jesień :( Ja się dzisiaj czuję jak babcia, tak mnie kręci prawa kostka, ze chyba jakiś specyfik rozgrzewający zastosuję bo się skupić nie mogę na niczym 😠 Oby tylko to łamanie w kościach zwiastowało poprawę pogody bo patrząc na dzisiejszą aurę to za się boję myśleć, ze morze być gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwleklam sie na chwilke.....M poszedl do kuchni wiec ja na chwile do kompa, bo on dzis tu wiedzie prym, cos tam szuka i co chwile cos gada pod nosem:P Justynka____ja sie pisze na ta zupke,nie wiem moze ja za leniwa jestem zeby pracowac, jajniki to pikus, czuje juz zakwasy, to co bedzie jutro😭, chcoiaz nie ma co sie dziwic po miesiacu nic nie robienia Voltare______wciaz na poczte bede w takim razie zagladac, amma nadzieje,ze w koncu cos przylezie:P polak glupi po szkodzie jak mowi dobre przyslowie,daruje sobie juz to zwolnienie, chyba,ze konowal zadecyduje inaczej i powie,ze wysilek fizyczny jest niewskazany, wtedy cio innego, przyszla malolepsza junior najwazniejsza, badz najwazniejszy:classic_cool::P caluje👄 was mocno i milego wieczoru, bo moj M nadciaga.i juuz zslysze\"a ty znowu przy kompie w swoim wirtu......... i tu sie urywa juz opowiesc, bo mnie wyciaga za rekaw:D:D:D:D:D pa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Jestem i melduje sie!To co sie dzialo ze mna wczoraj to nie wiadomo co-raczej przychylalabym sie do wersji Jagody ze to do bolu glowy(niesparwiedliwosc nie zna granic-to nie ja pilam a glowa boli)-ale mimo ze nieraz mnie nudzilo od glowy to nie zdarzylo mi sie gonic do kibelka pedem.Tempka dzis poszla jeszcze w gore ale w sumie to zaczyna mnie cmic brzuch wiec nastawiam sie na opcje ze byl to bol glowy a tempka od wczorajszych sensacji.No bo przeciez ten cykl jest caly jakis\"dziwny\" Na weselu bylo nawet dosc fajnie-moj M nie nalezy do zapalonych tancerzy-choc radzi sobie calkiem niezle-wiec nogi to za specjalnie nie mialy mnie od czego bolec-choc i tak przyznam ze tanczy czesciej niz na poczatku naszej znajomosci:D Wesele jak to czesto tu-bardziej amerykanskie niz by to Amerykanie zrobili no ale coz-pobawilam sie to nie narzekam;) Caly zeszly tydzien mialam strasznie zagoniony-ten nie bedzie pewnie lepszy bo dochodzi od dzis szkola i na dodatek w niedziele przylatuje moja mama wiec trzeba by ogarnac mieszkanie(czytaj:gruntownie posprzatac;) Malolepsza-jasne ze pedz na zwolnienie jak beda jajniki dalej bolec-robota nie zajac a mozna sobie szkody narobic. Justynka tez sie wparszam na zuple choc prawde powiedziawszy mam tam jakies zachomikowane grzybki to moze cos u mnie tez sie zrobi;)AAAAA i pisalas cos kiedys o mierzeniu ciazy centymetrem krawieckim-wiem od kolezanki ze tu tez jeste to praktykowane:) No i \"juz za niedlugo ,juz za momencik....\" Jagody-jakby u mnie co wyszlo to mialabym dziecko zrobione w Atlantic City:D:D:D wiec to chyba gorzej wrozy niz takie tunezyjskie(nawet opalone)-bo z opalonyum to mozna wmowic ze po ciotecznej babce:) a jak by moje ciagnelo do malego do kasyna to przepadl z kretesem:) Surfitka-grunt ze janiki czyste-zadne torbielska ci sie nie porobily-wychodzisz na prosta-ja mysle ze cos przywieziesz z wakacji w Polsce-jak maly POlak to POlak cala geba:) Mimi- dobrze ze sprawe zalatwilas ze swoja znajoma -mam nadzieje ze raz na zawsze-moze nie robila tego zlosliwie ale sa tacy ludzie co jak widza czyjas radosc to zrobia wszystko zeby te radosc stlumic.A fotki super-dzieki-powtorze za dziewczynami ze wygladasz bardzo promiennie i radosc az bije-tak trzymaj. Nowa-z grzywka czy bez sliczna z Ciebie dziewczyna- zazdroszcze nawet 4 znalezionych grzybkow-brakuje mi takich grzybobran tutaj-ale moze to i dobrze zes oddala grzybki-nigdy nie wiadomo.....A komary rzeczywiscie wyjatkowo zlosliwe w tym roku. Milka-fachowcy poprawili juz wszsytko na bank?Bo czasem przy poprawkach jeszcze bardziej spapraja.No i grunt ze kolorki ladne juz. Voltare- skoro @ sie konczy to juz niedlugo kolejne starania-trzymam kciuki-no i mierz tempke.Ja tez mam mieszane uczucia co do porodu rodzinnego-nie jestem pewna czy nie wolalabym miec przy sobie zaufanej kobiety(cos w tych dawnych tradycjach jest) ale z drugiej strony chcialabym go mic przy sobie.Moj M caly czas twierdzi ze tez nie wie ale sklania sie ku wersji ze bedzie czekal pod drzwiami.Zawsze sie droczymy ze \"jak zrobisz to bedziesz cierpial razem ze mna\"ale tak serio to zycie samo zweryfikuje.Nic na sile-no i byleby to malenstwo bylo. Dla wszystkich pozostalych dziewczyn po buziaku. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim paniom 🌻 Dopiero wykulnęłam się z łóżka, jem śniadanko i dalej do roboty, bo urlop sie powoli kończy, a tu jeszcze tyle pracy. Zimnisko u mnie straszne, w domu nie lepiej, może namówię M. żeby trochę dzisiaj rozpalił. Miłego dnia wszystkim, tym w pracy i leniuszkom w domkach. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu co sie dzieje? zapomnialyscie o kafe czy jak? jedyna milka na posterunku??? dobrze ze choc ona 🌻 ja mam usprawiedliwienie:) bylam u poloznej , na poczcie i w banku i w sklepie:) poszlam do poloznej, wizyta trwala ok 2min:) no moze 1, 40:D cisnienie, siku, ulozenie i obsluchanie dzidzi i won! wszystko ok, do porodu jeszcze uuuuuuuuuuuuuuu i troche:) do zobaczenia za 2tyg! super! juz jutro zaczynamy 37tc to myslalam ze mi powie ze mam byc gotowa w kazdym momencie czy cos takiego a tu nic!!! poza tym wsciekam sie na super biurokracje, nie wiem czy wam pisalam ze zamowilam juz dla nas spotkanie w sprawie paszportu dla maluszka❤️, tzn zamowilam je w czerwcu i pierwsze wolne bylo na polowe listopada, zaczelam czytac co tam potrzeba i napisane ze dosc ze nasz akt slubu to akt urodzenia dziecka z pl!!! a niby jak mamy to zrobic? mam pojechac ja lub maz i go wyrobic w pl, lub moge dac kase notariuszowi i wyrazic zgode ze zrobi to ktorys z dziadkow ale to moze potrwac a jak potrwa to mi termin w konsualcie przepadnie....wrrrrrrrr.............nie mowiac o tym ze najpierw musze dostac tutejszy akt urodzenia na co czeka sie ok tydzien i przetlumaczyc go u tlumacza przysieglego na j.pl!!! juz widze jak bede zadowolona zalatwiajac te wszystkie papiery:O:O:O:O lece cos zjesc i o tym wiecej poczytac, milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja tez mam usprawiedliwienie- dopiero wstalam i przyjechalam do pracy :p Justynko, to maly bedzie mial podwojne obywatelstwo? Jak to jest wogole? Ja bym chyba olala rodzenie w UK i pojechala do Polski na twoim miejscu..przerazenie mnie ogarnia.Sama nie wiem, czy jak sie w koncu doczekam ( o ile wogole) czy nie pojade rodzic w Polsce, bedzie zalezalo jak bedzie lezalo ;) A moze sie zdarzyc, ze nie zajde w ciaze w tym nienormalnym kraju ( dzisaj na ulicach wiecej policjantow i straznikow niz ludzi w cywilu..a jak doliczyc tajniakow, to garstka normalniakow zostanie :p ) i dopiero uda sie w naszym zwariowanym ale kochanym kraju :p Zalatwienie papierow amerykanskich dla malenstwa to formalnosc, zalatwienie polskiego obywatelstwa wymaga wielokrotnych wizyt w urzedzie, niestety i to w Polsce. telesforka...a ty pisz bo sie niecierpliwie..cos dziwnie milczysz na wiadomy temat.😠 malolepsza, ty pewnie znowu w rewize pracy...pamietaj ze zdrowie najwazniejsze i bez zdrowia nie bedzie pracy na bank. Moja tesciowa jednak bedzie miala usowane te jajniki i martwi sie o prace, a co wazniejsze? jagoda..a moze ty meteorlogiem powinnas zostac jak tak bardzo odczuwasz wszelkie zmiany? Voltare piorunem ci poszlo z ta @..u mnie kwitnie w pelni ;) Milka, ciepla zycze :) u nas jeszcze lato w pelni :) mimi 😘 Nowa 🌻 Omega❤️ Pozdrawiam wszystkie panie :D U mnie juz psychicznie znacznie lepiej, pomalu dochodze do siebie po szoku pourazowym :p Biore te leki na stymulacje i hoduje jajo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tylko melduję. nie pisałam bo rano maiłam wizytę u gina, a teraz szybciutko muszę jechać do mamy. Odezwę się jak tylko będę miała chwilkę. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Malolepsza – jak dzisiaj ma się kręgosłup i jajniki po całym dniu wytężonej pracy? Czy mi się wydaje czy M domaga się swoich praw przy kompie ;) Dotychczas byłaś jedyną osobą, która miała stały dostęp do neta a tu jakaś wzmianka o korzystaniu z neta bo M w kuchni????? Telesforka – ja jednak liczę, ze te nudności to nic wspólnego z migreną nie mają ;) Ja wiem czy takie dziecko z nałogiem jest gorsze niż to opalone ??? Chyba kosztowniejsze bo od razu wymaga terapii odwykowej ;) Milka – już pewnie zaszyła się w swoim przytulnym, cieplutkim mieszkanku, ech a u mnie 13 C i leje 😠 nie ma lekko, ale za półtora tygodnia witaj słońce :D Justyna – skoro wizyta trwała 2 minuty to chyba nawet nóg nie zdążyłaś do gabinetu wstawić :( Słyszałam kilkakrotnie, ze biurokracja związana z załatwieniem paszportu dla dziecka jest okropna a po drodze same schody :( Zdecydowanie powinni to uprościć. Surfitka – chyba w na takim etapie ciąży jak jest Justyna nikt nie wziąłby jej na pokład samolotu, czekałaby ją długa droga autem :( Także jak masz zamiar rodzić w PL to w piątym miesięcy musisz wrobić do kraju, bo w ostatnim trymestrze raczej masz marne szanse na wielogodzinny przelot do kraju. Co to w ogóle ma znaczyć, jeżeli mi się uda – UDA SIĘ koniec i kropka!!!!!! Jeżeli chodzi o meteorologię to jestem na dobrej drodze ;) Mam mały problem nie potrafię powiedzieć w którą stronę zmieni się pogoda. Wczoraj wydawało się, ze gorzej być już nie może, co wskazywałoby na poprawę i jakieś słoneczko – akurat - leje, zimno, okropnie :( Mimi – skoro żyjesz w biegu to ewidentny znak, ze u Natalki wszystko ok. :D Ja dzisiaj byłam na odwiedzinach u 1,5-miesiecznego syna mojej koleżanki. Cudne dziecko, tak jakby go nie było, jak otworzy oczy to się rozgląda, czasami coś do siebie ‘powie’ i śpi. W nocy przesypia pięć godzin, wypije 120 mm mleka i dalej śpi – Justyna, Mimi oby Wasze maluchy były takie grzeczne. Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane . Ja sie tylko melduje, zebyscie nie myslaly, ze znow zniknelam na dobre. Dzis moj M taki zadowolony przywiozl mi termometr elektroniczny do mierzenia temp. Ciagle mu mowilam, zeby kupil specjalny owulacyjny i jescze pokazwywalam mu na tej stronce co wyslala Surfitka jak ma wygladac. Powiedzcie mi czy takim zwyklym mozna mierzyc temp czy nie ma sensu, bo wyniki moga byc niezbyt wiarygodne ...?? Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa, no mozesz zwyklym tez..tyle ze w jamie ustnej mapa temperatur jest dosc zmienna i pamietaj aby przykladac mniej wiecej do tego samego miejsca pod jezykiem. No i mozesz to robic podwojnie, potrojnie i wyciagac srednia. Ja tak robilam i udalo mi sie zlapac owulke :) jagodko...ja napisalam jesli sie uda w tym kraju. Planuje powrot na stale za poltora roku, wiec szanse na to ze tu zajde sa , ale jakos mam coraz mniejsze przekonanie co do tego czy tutejsze konowaly sobie ze mna poradza. Ja nie jestem latwym orzeszkiem do zgryzienia....teraz pora sie zajac psychika. Dlatego postanowilam odpuscic na te dwa miesiace..znaczy spac z kochaniem bede ;) ale nie bede mierzyc tempek, obserwowac sie i liczyc dni. Co ma byc to bedzie.... A kto powiedzial ze ciezarnych do samolotu nie wpuszczaja? oj wpuszczaja , wpuszczaja ...sama nieraz widzialam kobiety w zaawansowanej ciazy jak spacerowlay po pokladzie ;) A to co napisalam o miejscu porodu to tylko takie gdybania. Jakby sie udalo zaciazyc i bylyby jakiekolwiek problemy z ciaza koniami mnie stad nikt by nie ruszyl az nie urodzilabym :) Dlatego napislaam ze zalezy jak lezy... :) Ale namieszlaam..mam nadzieje ze cos zrozumiecie z tego mojego tworu. A tak wogole gdzie reszta towarzystwa? Czyzby wam tam w Pl juz kable od neta poprzemarzaly? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa tez tak mysle, elektroniczny jest ok, ja mierzylam tempke wlasnie takim, tylko nie w ustach;) surfi moja dzidziunia obywatelstwa nie dostanie, chyba ze my bysmy mieli a nie mamy, i raczej starac sie nie bedziemy, bo mozna po 5latach a my jestesmy ok 4 i jak bedzie te 5 to juz w pl bedziemy mieszkac;) mam nadzieje:) jagoda ma racje nikt mnie teraz na poklad nie przyjmie;) a ok 30h w aucie bym nie wytrzymala:) takze trzeba bedzie zacisnac zeby i modlic sie:) lece na moj serial zajrze pozniej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś udało mi się wrocić z pracy o normalnej porze, a nie jak wczoraj po 22 😡 Na szczęście znalazlam jeszcze siły i chęci na działanie w wiadomej sprawie, bo wczorajszy test owu wykazał mi dwie wyraźne kreski (szkoda, że to nie był test ciążowy). Nie wiem, czy to przez owu, czy z jakiegoś innego powodu, ale nie mogłam w ogóle w nocy spać 😭 Kręciłam się pół nocy i co zasnęłam, to sie za chwilę budzilam. Najgorsze, że jak tak nie spałam to myślalam tylko o jednym. Z tym wyluzowaniem to jednak ciężka sprawa. W dzień, to jeszcze czymś się zajmę, do pracy pójde, z ludźmi się spotykam, ale w nocy, kiedy zostaję tylko ze swoimi myślami to jednak nie jest łatwo. Do lekarki na razie nie ide, bo już mam dosyć tego usg. Jak w tym cyklu nie uda mi się zajsć ciążę, to zrobię sobie w końcu te badania stykowe, chociaż bardzo, ale to bardzo mi się nie chce. Justyna, widze, że biurokracja wszędzie taka sama. To jedna z rzeczy, których szczerze nie znoszę. Jak mam coś zalatwić w urzędzie to odkladam tak dlugo, jak się da. No ale dla Adrianka to trzeba się jakoś zmobilizowac :D Jagody, w Afryce, Azji, Europie, Ameryce, czy na Księżycu - nieistotne. Ważne, żeby się udało. I tego się trzymajmy. Obyś za niecały miesiąc zobaczyła te dwie kreski na właściwym teście 🌼 Malolepsza, wypatruję Cie na gadu, ale chyba praca zupełnie Cię pochłonęła. Jednak zwolnienie to świetny wynalazek 🌼 Mimi, napisz, co u Natalki po tej wizycie u gina. A koleżanką się nie przejmuj. Mam nadzieję, że czujesz się tak, jak wyglądasz - po prostu świetnie ❤️ Surfitka, zazdroszczę lata, u mnie jest tak zimno i nieprzyjemnie 😭 I chciałam jeszcze dodać, że masz kategoryczny zakaz wyrażania takich wątpliwości. Bo przecież, że \"w ogóle\" to wiadomo na pewno, kwestia tylko kiedy - w tym, czy następnym cyklu :D 🌼 Telesforka, odezwij się, bo niepokojące te twoje objawy zatrucia :P 🌼 Milka, w takim wyremontowanym mieszkaniu to na pewno chętnie zamieszka jakiś mały lokator :D Wiem, że nasze topikowe lekarki są najwspanialsze na świecie, ale może byś skonsultowała swoje wyniki z kimś jeszcze? 🌼 Voltare, no skoro już po @ to czas zacząć nowe starania :D Ja też uruchomiłam już część ogrzewania. Nie lubię zimna i nie moge wytrzymac w temperaturze poniżej 20 stopni :D 🌼 Omega, gdzie zaginęłas? ❤️ Nowa, jak już Mimi to napisała, to ja też się przyznam że nie znalazlam nigdy żadnego porzadnego grzyba :P, tylko kurki :( Ale do Justyny możemy wpaść na zupę grzybową :) Agnes, i Ty także przepadłaś :( 🌼 Pozdrowienia i tysiąc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje gwiazdy🌼 wszytko przeczytalam, wiem co u was moje drogie, jutro obiecuje skrobnac wiecej, od rana jestem wasza 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Juz sie melduje i na wstepie obwieszczam nadejscie @-nawet nie pozostawia mi zludzen i szansy na zrobienie testu:( Ryba z tym wyluzowaniem to jest sciema-moim zdaniem nie da sie totalnie wyluzowac a raczej da sie jak sie juz straci wszelka nadzieje.To troche jak nalog-mierzy sie,bada,czlowiek celuje w te dni i wciaz sie mysli ze tym razem nie bede mierzyc a potem znowu od nowa zeby nie zaprzepascic szansy a wreszcie osiaga sie wlasne dno rozpaczy(pisze wlasne bo dla kazdej z nas moze byc rozne) i wtedy wpada sie w obojetnosc-i moim zdaniem to dopiero daje luz-bo kiedy nie masz juz nadzieji to na nic nie liczysz.No albo jest drugie wyjscie-lobotomia:)ale to dosc drastyczne ale dalo by efekt \"niemyslenia i luzu\";) Ja dzis od rana na pelnym biegu bo wczoraj rejestrowalam samochod i dzis moj maz mial nim jechac do pracy a rano mi sie pyta gdzie mam rozowa karteczke-no to mu mowie ze zadnej nie mam bo myslama ze inspekcje ma jeszcze wazna-a skoro samochod rejestrowany na mnie to trzba bylo z samego rana jechac to tutejszego wydzialu komunikacji po kartke tymczasowego pozwolenia na jazde bez inspekcji i spoznienie do pracy.No i jak na zlosc byly korki bo u nas dzis lalo od rana. Zaczelam szkole i w zwiazku z tym przynajmniej przez 3 dni w tygodniu bede widziala wlasnego meza z rana i potem po 10-tej wieczorem-hm....nie wiem kiedy my to dziecko zrobimy. Jagody-ale ty przynajmniej widzisz swiatelko w tunelu w zwiazku z pogoda bo jak slysze to w Polsce wciaz leje. Milka-bardzo slusznie ze teraz troszke leniuchujesz-nalezy Ci sie po tych remontach. Justyna -rzeczywiscie wizyta ekspresowa.Co do biurokracji to wiem cos o tym bo musielismy rejestrowac zagraniczny akt slubu-zebym mogla wyrobic polski paszport na nowe nazwisko to zalatwiania bylo co niemiara. Surfitka niech @ sobie teraz kwitnie a potem przekwitnie na 9 miesiecy z oczywistego powodu.Na smierc zapomnialam ze to dzis 11 i nawet z rana do M mowilam ze popatrz ile policji jezdzi a to przeciez rocznica. Mimi-pisz jak poszlo u gina bo ze u Justyny piorunem to juz wiemy:) Nowa-mysle ze taki termometr moze byc ale to nauczka na przyszlosc ze w takich sprawach nie nalezy liczyc na lotnosc naszych panow-oni nie rozrozniaja takich szczegolow-termometr elektroniczny to termometr elektroniczny-co za roznica:):):):):) O jak widac Malolepsza wpadla w szpony roboty;) No gonie ugotowac jakis obiad i znowu do szkolki. Dla wszystkich dziewczyn po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
witam kobietki!wczoraj tak mnie bolal lewy jajnik ze z samego rana zrobilam test paskowy (kupiony na allegro)i.....wynik NEGATYWNY-jedyna nadzieja to taka ze dzis mam 26 dc i nawet sam gin mi powiedzial ze niemam co wiezyc testom bo niezawsze sa wiarygodne.a co WY o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty zalezy jak dlugie masz cykle-tes wiarygodny jest w dniu oczekiwanej miesiaczki lub pozniej.Chcesz miec pewnosc zrob badanie z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
przez ostatnie 3 miesiace mialam po 28,no ale te pare dni postaram sie poczekac-choc i tak trudno. a co do testu z krwi to niezamierzam sie wybrac bo niechce sie rozczarowac,a moze inaczej wiem ze znow sie nam nieudalo -choc czesto probowalismy w tym miesiacu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
i znow zaczyna mnie bolec lewy jajnik z tym ze nie tak jak wczoraj teraz lagodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dowlekłam sie do kompa żeby wam pożyczyć spokojnej nocki, bez koszmarów. Jakąś godzine temu padłam na łóżko i nie mogłam wstać. Telesforka chyba sie źle wyraziłam, ja to narazie nie mam czasu by odpoczywać, tzn. owszem wstaje późno, spać chodze jeszcze później ;) ale jedyne przerwy to te na jedzenie i kawe. Dzisiaj przegięłam, boje się, że ten wysiłek fizyczny nie wyjdzie mi na dobre. Odciski na palcach, czuje każdy mięsień mojego ciała (czy ja mam w ogóle mięśnie?) boli mnie kręgosłup, bolą mnie łydki, koszmar! Acha i jeszcze mi uczulenie wyszło na powiekach, pewnie od farby. Malowaliśmy dzisiaj jak opętani, oczywiście ja malowałam wszystkie miejsca trudno dostępne, między kaloryferami, rurami itp, częściowo też sufity. Moja dokładność tylko mi zaszkodziła. Jutro ostatnie poprawki i koniec! mam nadzieję ;) Jakby nie było fachowcy wyliczyli przeszło 180 m2 do przemalowania. Ale co tam myślę, że zaoszczędziliśmy przez to jakieś 1000 zł, chociaż tak naprawdę nie o kase nam chodziło, tylko o produktywne wykorzystanie urlopu. Jeszcze raz kolorowych snów 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
Witam serdecznie wszystkie kobietki!Ja tylko tak na chwilke bo moje dzieciatko corazbardziej chore i zaraz szybko rowerem do lekarza-dobrze ze to nie jest zima.odezwe sie jeszcze pozniej.caluski i pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌼 jak to dobrze dzien o 9 zaczac a nie noca czyli 5.30:D dzisiaj wolny dzien z racji nastepnej pracujacej niedzieli, po poludniu wizyta u mojego konowala, ost przed jego urlopem, wyrazilam mu zgode na wypoczynek:P, ale powiem szczerze,ze czuje sie niepewnie, mam nadzieje,ze na jajach zero gor, wszytko okaze sie po badaniu i tym razem boje sie strasznie, moj organizm to wielka zagadka, oby bylo bez niespodzianek!!!!!!!! Telesforka_____rozne sposoby mi chodzily po glowie w jaki sposob choc troche nabrac dystansu i LOBOTOMIA, mnie powalila, mnie i Rybe, :D:D:D:D:D:D:D:D:D.....przykro, ze @ sie pojawila, jedyne co oprocz lobotomi nam zostaje to cierpliwosc, jakby mozna kupowalabym ja na kilogramy, bo mam juz bardzo maly zapas:( Milka____gratuluje poswiecenia, pamietam jak kiedys z mezem sami malowalismy mieszkanie, bylismy tak zaparci w sym postanowieniu,ze pracowalismy bez wytchnienia dzien i noc, skonani ale szczesliwi podziwialismy nasze dzielo,takze jak juz skonczycie duma bedzie was rozpierala👄 Surfitka_____zapowiada sie kolejny piekny cykl, fakt,ze wracasz do kraju na pewno sprawi ze sie wyluzujesz, ja tam wciaz stawiam na polaka z krwi i kosci i poczetego na ziemi ojczystej👄 Justynka_____juz coraz blizej, to prawda kazdy dzien w brzuszku dla adrianka to spokojniejsze przejscie na ten swiat, takze spokojnie czekamy do konca ciazy, te 3 tygodnie zleci jak z bicza strzelil👄 Betty____cierpliwosci, oczywisie zycze odrazu II kresek na tescie, ale pamietaj,ze to dopiero pierwsza proba z clo👄 Rybka_____zaczyna sie juz nasza ulubiona faza cyklu, tzn twoja bo ja jeszcze przed staraniami, nie ma jak emocje w fazei lutealnej:D👄 Jagoda, Voltare, MImi, Omega, Nowa, Agness, Martika, Mezatkapo🌼 o wolnosci, jakie cudowne uczucie:D:D:D:D:D do po poludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
malolepsza----tak dla sprostowania to 2 proba:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty______zycze powodzenia z caleg, musimy poczekac do terminu i wtedy zrob test, albo bete, chocdzilo mi o to, zebys sie nie zrazala....milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
serdeczne dzieki za pomoc i porade w glebi serca bardzo chce ale w glowi cos mi mowi ze znow nieudana proba.a jak bedzie sie okaze jutro mam 28 dzzien i niewiem moze jak od rana niedostane to sie wybiore do lekarza niewiem jeszcze zobacze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Więc tak moja wizyta u gina również trwała 5 przysłowiowych minut. Lekarz sprawdził wyniki morfologii, posłuchał tętna, pomacał brzuszek i tyle! Nawet mnie nie zbadał! I na dodatek, ponieważ okazało się że mam zapalenie pęcherza przepisał antybiotyk o czym mnie nie poinformował! Dowiedziałam się o tym jak przeczytałam ulotkę. Masakra. Dziś czuję się fatalnie-jestem słaba, roztrzęsiona, nie mam siły. Odewzę się wieczorem. Ściskam was wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie moje, dostałam ogroooooooooooooooooooooomne zlecenie, mam na to tydzień, więc wybaczcie starej, ale na ten czas wyłączam się, niestety. Bo jak znam życie, wieczorami to na pewno będę szczekać na kompa... no chyba żeby:):):) pozdrawiam, odezwę się (jak przeżyję to, co mam do przeczytania):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
jestem-zapisalam sie do lekarza i jutro badanko ,,,albo tylko recepty to zalezy czy dostane jutro miesiaczke czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolinki dzis widze ze tez cichutko, omega sie juz wytlumaczyla:) jak zwykle zawalona robota, zebym ja miala takie checi do pracy choc w 50%:P malolepsza myslalam ze ty bedziesz dzis dyzur pelnic a tym czasem chyba gdzies sie zaszylas i odpoczywasz:) no chyba ze caly czas meczysz konowala przed jego wakacjami:) beti no wizyta u lekarza to najlepsze wyjscie, powodzenia:) telesforka noz kurcze szkoda, mam nadzieje ze w kolejnym cyklu🌻 surfi jak sie czujesz? przygotowania mam nadzieje pelna para:) milka korzystaj z urlopu a nie sie zakwasow nabawiasz:) mimi, poglaskaj brzunio😘 ryba, voltare no nie przesadzac z ta robota, zagladac czesciej! jagoda, agness, nowa, mezatka, martika🌻 pozdrawiam was wszysciutkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×