Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

i jeszcze jedna opowiesc z serii tych delikatnych....zadzwonila do mnie dzis kolezanka ze studiow, sto lat sie nie widzialysmy....powiedzialam jej ze jestem w ciazy, a ta mi wyklad o wszytkich mozliwych poronieniach w rodzinie, oszczedze Wam szczegolow....n/c......bez komentarza a bardzo ja lubie, tylko zawsze Magda slynela ze swej malej delikatnosci.....:P juz nie reaguje, czlowiek sie chyba uodparnia, przeciez u Nas, mam na mysli Nas wszytkie bedzie wszytko superasnie i nie ma co sie denerwowac ludzkim gadaniem, dlatego tez miedzy innymi Wam o tym pisze, bo naprawde szkoda naszych nerow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny🖐️ Malolepsza_______-miałaś ochotę na czereśnie lub truskawki i u siebie ich nie dostałaś to widzisz jakbyś przyjechała do mnie do Rudy Śląskiej to bym CI kupiła bo ciężarnym się nie odmawia:P:P:P Omega żeby cię tylko choroba nie rozłożyła,kuruj się🌼 Milla____trzymaj się i bądz dzielna wszystko się ułoży👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
jak wygląda taki monitoring cyklu? to robi ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśl na noc: Jeżeli uważasz, że kobieta to słaba płeć, spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę łóżka. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie, chociaż trochę poźno. Dzisiaj w pracy wykonałam 300 proc. normy. Na zapas za całe dwa tygodnie urlopu chyba. Normalnie padam ze zmęczenia. Na szczęście pesrspektywa odpoczynku wynagradza mi te straszny dzień. Malolepsza, jak chcesz, to moge podjechać po Ciebie w drodze nad morze :) A 1 marca będę w Gdańsku, nie wybierasz się? Omega, dbaj o siebie i wracaj do zdrowia Aisza, zaraz wchodze na naszą-klase obejrzeć foty. Ale wierzę Malolepszej, że na pewno wyglądasz prześlicznie Voltare, co u Ciebie? Mam nadzieję ,że dochodzisz do siebie i niedlugo coś napiszesz Fasolka, 34 d.c? To jak dla mnie to Ty już w ciąży jesteś. Powodzenia Telesforka Jagody, ja nowe torebki to już ukrywam :) Potem wyjmuję, jakby nigdy nic i udaję, że mam ją od zawsze :) Ani, ja tam myślę, że i dla Ciebie jest plan. Tylko na marzec, a nie na luty :) Ja mam też nadzieję na ten marzec się zalapać. Na IUI już się umowilam. teraz tylko, żeby się udało. Licze na te Wasze kciuki i zaklęcia :) Milla, pewnie jest Ci ciężko i pewnie trudno ci to sobie wyobrazić, ale są gorsze sytuacje w życiu, a ta, jak pisały dziewczyny, nie jest taka najgorsza. Bo nie ma tego zlego. Trzymaj się Mężatka, dawno mnie nie było, ale powróciłam :) Wracaj szybko do zdrowia i też dbaj o siebie Surfitka, ale ten czas leci. Nawet nie wiem kiedy ta Miachasia tak urosła :) Acha, moje szefostwo nic a nic nie docenia moich wysiłków :( Miałam dostać doatkową kasę w lutym i nic. Byłam się upomnieć, ale marnie to widzę . Ale to nic. Ważne, że mam urlop :D ANNA, monitoring cyklu robi ginekolog. To usg robione przez kilka dni w okolicach owulacji. Lekarz obserwuje, jak rośnie pęcherzyk, w którym momencie pęka, czy pojawia się cialko żółte. Jednym slowem, czy owu przebiega prawidlowo. Nelcia, tak mi przyszło do glowy, że jesteś świetną matką to i babcią pewnie będziesz wspaniałą :) Moja mama to nawet nie wie, że tak intensywnie staramy się o dziecko. Niby wie, że chcielibyśmy mieć dziecko i domyśla się, że mamy jakieś problemy, ale jak zaczynam o tym mowić, to nawet za bardzo nie chce słuchać. Ale co tam. Można się przyzwyczaić :) Telesforka, Pozdrowienia dla Milki, Fasolki, Aiszy, Moniś, Betty Justyna i Mimi - przekażcie buziaki dla Adrianka i Natalki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka, napisałam wcześniej, że zazdroszczę tej torebki, bo jak dla mnie to torebek nigdy za wiele, ale nie wiem, co się stało ? Musiałam wykasowac i nie zauwazyć. To jeszcze miłego wieczoru urodzinowego życzę i pozdrawiam Napisze jeszcze, że w sobotę wybieram się na zakupy. Muszę uzupelnić braki w kosmetykach przed wyjazdem i postanowiłam zakupić sobie nową walizkę, bo stara jest zniszczona. No i brzuch mnie boli jak przed @, chociaż to zupełnie nie ten czas co powinien. Myślę, że przestraszył się IUI :) Bo na wspomnienie HSG to czuję jeszcze zimne poty, a to ma byc to samo. No ale czego się nie robi, żeby osiągnąć upragniony cel. To lepiej położę się już spać. Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, życzę udanego wypoczynku! Jednak Pobierowo? Mam tam znajomych... Wracaj do nas wypoczęta, odprężona i z nowymi siłami... A porpos torebek i butów: to też mój nałóg, torebki trochę mniej, ale za to buty... nie mogę przejść obojętnie obok sklepu z butami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kazda z nas lubi buty :D Torebki tez lubie, ale nie moge kupowac za duzych bo wszystko wtedy jest w torebce i chodze obciazaona jak wielblad :P A w malych zle wygladam..tak nieproporcjonalnie :P:P:P Rybka, kochana IUI to zdecydownie nie HSG...nic nie boli, nie ma to wogole zwiazku z wstrzyknietniem kontrastu..no moze zamiast kontrastu wstrzykuja chlopakow, ale jest ich znacznie mniej ;) Nie denerwuj sie IUI, napewno ci sie uda wkrotce zaciazyc..a jak narazie milego wypoczynku. A co do Michaski to sama nie wiem kiedy tak urosla :P Anna, Rybka swietnie wytlumaczyla co to monitoring :) Malolepsza, alez ty to masz znajomych :o Ale wogole nic nie bierz do siebie, jestes juz jedna noga w drugim trymestrze :) Wszystko bedzie dobrze i juz w przyszlym tygodniu zobaczysz jakiego masz skoczka w brzuszku..a za kilka tygodni go poczujesz. I sadze, ze twoj mezus spokojnie poczuje malenstwo przed wyjazdem. Moj sie nie kwapi do trzymania za brzuch..po prostu jak ja czuje ze mala zaczyna zabawe to ide do niego i klade mu reke na moim brzuchu..a on jakby sie mnie bal teraz troche :O Za to dzis rano na moje skargi, ze nie glaska malej jak mi zrobil masaz okrezny brzucha na dzien dobry tak mala caly dzien spokojna ;) Znaczy czuje ja ale wygibasow nie wyczynia :) Omega zdrowiej !!! Nie dawaj sie jakims grypom. Pozdrawiam wszystkich 😘😘😘Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki! Kregoslup tak daje mi sie dzis we znaki ze ledwo siedze-zaraz pewnie cieply prysznic i do lozeczka.No i dobrze ze weekend ale ze imprezka sie szykuje to taki niepelny bo jak zwykle zabiegany ,moja kolezanka z kwiaciarni obiecala mi ze wykombinuje jakis ladny bukiet-pewnie z orientalnych kwiatow bo teraz sezon na nie a poza tym po Walentynkach z rozami krucho:) Milla-rzeczywisce twoj facet znalazl sobie dobra date do takich wiadomosci-ale w sumie zaden dzien nie jest na to dobry-wyslalam Ci maila. Surfitka-a to mala Michalinka od malego lubi spa i masaze:);)Z rana relaks to zaraz sie lepiej sprawuje. Malolepsza-no tak to jest-czasem ludzie ktorzy naprawde nie maja zlych intencji maja tak malo taktu ze moze to powalic-ale grunt ze ty juz prawie drugi trymestr to spoko.NO i swoimi wiadomosciami rzeczywiscie moglabys sluzyc pomoca ginom. Ryba-milego relaksu,az zazdroszcze.A co do torebek to ja tez twierdze ze zadna ilosc nie jest wystarczajaca i stosuje ten sam manewr-nie wyciagam od razu tylko po jakims czasie i twierdze ze mialam juz dawno. Ani-glos oddany. Omega-kuruj sie a ze zrobionym pazurkami zawsze to jakos lepiej sie choruje:)No i te hasla sa super. Aisza-wygladasz super-no i szczescie az od Ciebie bije. Nelcia🌼 Fasolka-powiedzenia na uczelni i wielkich pozytywnych wiesci po niedzieli-oby @ nie przyszla Zaraz wroci maz to zmykam do kuchni podgrzac mu obiadek. Buzki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy :D:D:D Nie wiem jak u Was ale u mnie -8C i masa białego puchu. Wczoraj temperatura na plusie i czarno na ulicach a dzisiaj zima wróciła. Nie powiem świat za oknem wygląda ładnie ale ja już chcę wiosny :O Kolacja się udała, było miło ale więcej tam nie pójdziemy mają strasznie kiepską wentylację. Myślałam,że się uduszę od ilości spalonego tłuszczu w powietrzy, po powrocie do domu wszystkie ciuchy łącznie z kurkami, czapkami, szalikami poszły do prania i dzisiaj od tego zaczynam dzień ;) U mnie numer z wyjęciem torebki po jakimś czasie nie przejdzie, M jakimś cudem wie, ze to nowość w mojej garderobie ;) Dziewczynki życzę WSZYSTKIM miłej soboty i na razie zmykam bo trzeba chałupkę trochę ogarnąć, pranie zrobić a gosposia jak zwykle ma wychodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
dzień doberek! no tak ale żeby zrobić ten monitoring trzeba wiedzieć kiedy ta owulacja, ja mam dzisiaj 22dc. i chyba jeszcze nie było cały czas skoki 36,5 36,7 36,6 i nic wyżej. To co czyli wiąże się to z codzienną wizytą u gin. tak/ ten monitoring/? Ale co o dowolnej porze dnia? Przepraszam ale jestem narazie zielona w tym temacie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.ja juz sniadanko wszamalam oczywiscie z pomidorkiem.tak sobie czytalam co dziewczyny pisza ktore maja termin na wrzesien.i dochodze do wniosku ze chyba wrocimy z imieniem Jakub-Kuba zamiast Patryka -bo jak mowic zdrobniale-patyk,pati?sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA, jak już zaczęłam o tym monitoringu to mogę dalej pisać. Wydaje mi się, że 22 d.c. to za późno na jego rozpoczęcie. Powinnas zacząć chodzić około 12 d.c., może dwa dni później, jesli masz długie cykle. Lekarz po usg powie Ci, jak duży jest pęcherzyk i kiedy masz przyjść nastepnym razem. Pora dnia nie jest za bardzo istotna, ale lepiej nie objadać się przed usg, bo jelita pracują i mogą przysłaniać widoki :) Po tym 12 dniu nie bedziesz misiała przychodzić codziennie, ale za 2-3 dni. Zresztą, wszystko zależy, co się bedzie działo. Po to jest ten monitoring, żeby to stwoerdzić. Temperatura nie ma tu nic do rzeczy. gdybyś za jej pomocą mogła określić dokładnie dzień owu, to monitoring by nie był potrzebny. Idź po prostu na pierwszą wizytę, a potem lekarz Ci wszystko powie. Powodzenia. Ja dzisiaj od rana postanowiłam się wziać za porządki, ale póki co, wypiłam dwie kawy, zagrałam w gierkę i weszlam na kafe :O Wstawiłam też pranie i naczynia, ale to wysiłek w postaci wduszenia przycisków :O Postaram się przynajmniej odkurzyć ;) Przesyłam wszystkim buziaki i życze miłego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczynki wzielam sie za sprzatanie ,pranie,zmywanie,odkurzanie,obiad i porządek z moimi ubraniami bo jak ostatnio wychodzilam to wszystko wywalilam a potem tylko upchnelam i czas zrobic selekcje :).jak bedzie ladna pogoda to we wtorek z mala i moim Kamilkiem jedziemy na jakies zakupy,musze sobie kupic jakas bluzke i spodnie bo niemam zabardzo w czym chodzic.odezwe sie jak juz posprzatam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA ale z drugiej strony jak masz takie długie cykle, to kontrolnie bym zrobiła USG, bo pęcherzyk powinno już być dawno widać skoro nie pękł. Przejdz się w poniedziałek do jakiegoś gina! ale tak jak mówiła Ryba, trzeba chodzić co 2 dni, zeby dokładnie coś określić i zobaczyć czy rośnie i co najważniejsze czy pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdychania ciąg dalszy:( Ale leżę grzecznie z laptopem na kolanach:P tylko nie wiem, na jak długo starczy mi siły wzroku (oczy mi strasznie łzawią) i gardełko boli:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega bidulko kuruj się i grzej mocno!! i wracaj do zdrowia szybciutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotke :) Omega - zdrowia. Ryba - wypoczywaj :D Jagoda..ja przed moim wogole nie musze nic ukrywac, on to by chcial zebym miala ich jeszcze wiecej niz mam ;) Nawet chodzi ze mna na zakupy i sie dziwi ze wybrzydzam ..taki ewenement ;) Ostatnie 3 pary butow to jego zasluga :P No i rozumiem z tym spalonym tluszczem :o Ani🌻 Betty - myslisz ze to chlopak? A jak dziewczynka to jakie imie? Telesforka - udanej imprezki. Mnie po calym tygodniu pracy to kregoslup wogole odmiawia posluszenstwa teraz :o A co bedzie pozniej... Pozdrawiam serdecznie i tez sie biore za robote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co moj Kamil powiedzial ze musi mnie przypilnowac bo za duzo jem i przytylam.moze i ma racje ale tylko troche,w koncu to on kupuje mi paczki itd.a na sniadanie zjadlam 2 male kajzerki i na obiad spaghetti i nic juz niejadlam.pilam tylko herbate i sok pomidorowy .inaczej chodze ubrana i mialam tez spory brzuch przed ciaza ale widze po spodniach ze duzo mi nieprzybylo.fakt musze troche ograniczyc jedzenie zeby za duzo nieprzytyc bo ja mam juz takie mozliwosci a potem trudno zgubic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj świeci pustkkami, dobranoc kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
Czesc jeszcze pewnie wszystkie panie spia no ale wypoczac trzeba ,ostatnio was zaniedbalam jestem troszke zajeta zagladam dzis poczytalam sobie troszke lubie czytac o czym piszecie hihihi.U mnie bez zmian nadaj pracuje nad upragniona fasolka a moze teraz sie uda :) Pozdrawiam wszystke bardzo bardzo mocno zycze milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki kochane!! U mnie w brew pozorom mimo że miało być fatalnie jest cudownie. On nie chciał się wyprowadzać i koch amnie nad życie, miał tylko strasznie dużo problemów ostatnio w pracy i gniewał się na mnie , juz ja wiem za co. Wypraliśmy wszystkie swoje problemy i dałam mu ostatnią szansę. Wiem że się kochamy nad życie ale czasa,iczłowiek tonie w domysłach aż w końcu się dusi =-bez sensu. Wiemy że bycie w związku to nie łatwa rzecz, trzeba iść na kompromis ...umiec wybaczać. U nas nie było powodu do rozstania ...jedynie niedomówienia.\\Ech no i w związku z tym wypłakaliśmy się i wróciliśmy do żywych!. Także znowu nie mogę przestac myśleć za każdym razem jak się kochamy czy to może dziś się udało z fasolką??? ech jak wam minęła sobota? Ja byłam na lejdis...pośmiałam sie , a wieczór z moim kochanym przy rumie.:-) całuski dla wszystkich Milla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie się podziałyście?! Milla - cieszę się ze wszystko sobie wyjasniliście, trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
hej dziewczynki! u mnie temp.. skoczyła dzisiaj na 36.8 czy to może coś oznaczać? 23dc. temp. w poprzednich dniach 36.5- 36.6/ czy przy owulacji musi być ponad 37?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedstawiam wam wpis z sąsiedniego forum (oczywiście jako ciekawostkę):P: kasiek nathan witajcie!!! przypadkiem trafilam na dane forum...poszukujac informacji na temat prawdopodobienstwa zajscia w ciaze...przy braniu regulanie antybiotykow...szczerze nic nie znalazlam Jestem mama 6 miesiecznego synka...i czytajac wasze wypowiedzi jestem w szoku..nie wiedzialam ze trzeba sie o to tak strac...ja caly czas mam problem jak zrobic zeby nie bylo kolejnego bobaska...i za kazdym razem wyczekuje kolejnej miesiaczki...Z pierwszym dzieckiem udalo mi sie dziwnym trafem za pierwszym razem....oczywiscie bardzo z mezem sie ucieszylismy...Reasumujac...skoro tak dobrze sie orientujecie w tym jak zajsc w ciaze..to moze ktos potrafi mi otpowiedziec na pytanie czy jest szansa...ze antybiotyki (mieszanka 3 brane od 4 miesiecy)obnizaja prawdopodobienstwo zajscia w ciaze... z gory dziekuje...i czekam kolejne 3 tygodnie Ciekawe, o jakich jeszcze sposobach zapobiegania ciąży dowiem się na starość... :PP:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P U mnie leżenia ciąg dalszy, masz już dość łóżka, ratunku!!!!!! Ja nie chcę być chora!!! Kto to wymyślił??? tzn. coś na kształt grypy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę, ze coś pusto się zrobiło. Ja od rana przyjmuję gości. Przed chwilą jedni poszli a zaraz przychodzą drudzy. Omega - leż w łóżeczku grzecznie i przeganiaj wirusa, dużo zdrówka 👄 Pokemonowa - wiem, ze miło jest podczytywać ale nam byłoby też miło przeczytać co u Ciebie? Milla - to dobrze, że wszystko się wyjaśniło. Faceci to jednak duże dzieci ;) Justyna - a Wy to chyba już powinniście wrócić do uk więc może skrobniesz do nas ze dwa słówka? Malolepsza - a Ciebie M wygryzł sprzed kompa czy biel wezwała przed swoje oblicze ;) ANNA - nie musi być powyżej 37C, każda ma indywidualny wykres tempki dlatego trzeba dłużej poobserwować żeby móc wyciągnąć wnioski. Dziewczynki pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie i zmykam do kuchni bo coś M głośno talerzami stuka ;) Miłej niedzieli Wam życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
no właśnie zobaczę przez najbliższe dni czy też będzie podwyższona, mimo to zrobiłam test owulacyjny i wyszedł negatywny /niestety/, tylko nie wiem czy można wierzyć tym testom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi testy kupowane na allegro nigdy nie pokazały owulacji, zuzyłam ich ok 30sz, dopiero takie kupione w aptece, nie mam zaufania do testów, tempki też mierzyłam, obserwowałam śluz i nawet szyjkę, jednak nie dało to w moim przypadku zadnego miarodajnego wyniku, bo mam niedrożne jajowody, jednak kazdy gin podchodził do tych praktyk bardzo sceptycznie, osobiście polecam monitoring, ale to też tylko jeden z wielu punktów diagnozy. Sie rozpisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×