Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

bardzo mi przykro,ale musze byc zlym poslancem, wlasnie odebralam maila od Voltare,sama nie moze wejsc na kafe bo jest w pracy, nie najlepiej sie jej zaczely Walentynki:(:(:(:(:(:(dzisiaj rano jedna krecha po czym przyszla ta francowata@ Voltare-_____az mi sie lza w oku zakrecila, coz to za pojebany pech, jest mi przykro i jednoczesnie jestem bardzo wsciekla, kochana ja wiem,ze bedziesz dalej walczyc, bo przeciez sie nie poddamy, STOIMY ZA TOBA MUREM!!!!!!!!! MUSI sie udac trzynmaj sie sloneczko❤️❤️❤️wiecej juz rozczarowan nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla77____i to wlasnie powinnas zrobic w pierwszej kolejnosci, jestes mloda i powinnas byc szczesliwa......nie jest proste remontowanie swojego zycia, wiem cos o tym, bo tez troche juz przeszlam......ale warto powalczyc o szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare-trzymaj sie-dziecko bedzie-jesli nie w tym to w nastepnym miesiacu tylko ze to troche okrutny zart zrobil Ci Twoj organizm. Bardzo mi przykro bo wlecialam tu na moment w nadZiei na dobre wiadomosci. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza 74
Podczytuję was czasami, ale w momencie kiedy przeczytam, że którejś z was spóźnia się @ wtedy zaglądam co chwilę sprawdzić czy są dobre wieści. Voltare - przykro mi bardzo. Wiem co to znaczy ujrzeć tę przygnębiającą jedną kreskę, tę cholerną jedną kreskę. Ale musimy walczyć dalej, ja walczę już ponad dwa lata. Będzie dobrze, musi być. To dla Ciebie 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - powiem jedno - k.............mać A do dla ciebie na pocieszenie❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-((( wredna @!! Voltare - wiem że ci przykro, ale masz nas...nie damy Ci sie długo zamartwiać!! ściskam i przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare bardzo mi przykro:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Wiem jedno BĘDZIESZ MIAŁA DZIECKO jak nie w tym cyklu to w następnym. Wszystkie jesteśmy z Tobą kochana. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku :( :( :( :( voltare - nie wiem co powiedzieć, przykro mi, domyślam się co czujesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare-przykro mi ,w nastepnym cylku Ci sie uda buzka dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam również i przypominam ze mozesz na nas zawsze liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza, zostań z nami, w kupie raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Jesteście kochane - dziękuję Wam, ale i tak będę ryczeć dzisiaj - bo już nie mogę - to ostatnia rzecz, której się dzisiaj spodziewałam:( Już się nigdy nie będę nakręcała, że może się udać:( Jeszcze takiego numeru to nie było - 7 dni spóźnienia! Wcześniej owszem, ale w drugą stronę nigdy:( Prezent na Walentynki cholera dostałam 😡 Pewnie do jutra mi przejdzie, ale dzisiaj mam mega doła, a na dodatek K. w pracy i siedzę w domu sama:( W sobotę sobie odbiję - jadę do Opola na jakieś zakupy - jeszcze nie wiem co sobie kupię, ale muszę poprawić sobie czymś humor! Acha - no i poprawiam tabelkę: nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................13.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 Fasolka81............26..................... ...2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................22....... .. .............14.06.08 Aisza..............23...........................18 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................11 ......................01.08.08 mezatka..........24..........................11...... .. ..........ok.20.08.08 malolepsza.......32...........................13........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................11......... . . ... .ok.22.08-10.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare i tak pewnie kazde slowa wydadza ci sie dzisiaj blade i az za dobrze wiem co czujesz :o Nie raz przezywalam powazne opoznienia @, nawet raz mnie gin nakrecil ze to pewnie ciaza bo szyjka rozpulchniona...niewazne ( ciazy nie bylo i @ przez 104 dni :( ) . Jednak gleboko wierze, ze wkrotce uda ci sie byc mama. A wstretna @ czasem potrafi robic takie przykre niespodzianki :( Trzymaj sie, glowa do gory i wiem , ze ty nie stracisz nadzieji i sily na dalsza walke. A my bedziemy cie w tym wspierac :) Dla ciebie duzo ❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️ Aisza, lozeczko sliczne :D Malolepsza, wozeczek tez niczego sobie :) A i tak trzeba isc do sklepu i dotknac przed zakupem ;) Pozdrawiam i zycze milych walentynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - kochana kobietko - ściskam ciebie mocno i wierzę w ciebie, wiem, żadne słowa nie są w stanie wyrazić pocieszenia, na które w tym momencie zasługujesz i które każda z nas by wypowiedziała gdyby to tylko jakoś podniosło cię na duchu. dlatego ściskam ciebie mocno Serduszko - by dodać ci otuchy...czasem nie trzeba nic mówić wystrczy przyjazny uścisk by człowiek wiedział, że ma się gdzie wyżalić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla77 - dziewczyno - głoewa do góry - jesteś młoda i zasługujesz na szczęście jak każda z nas, jeśli nie jesteś szczęśliwa to warto usiąść i pozbierać swoje myśli i cele do jednego woreczka, przeanalizować i podjąc kroki działania, rozmowa na pocżatek z męzem i to nie jedna, mogą czasem zdziałać cuda... Natasza 74 = :) podczytujesz nas, starasz się o dzidzię - czemu do nas nie dołączysz??? zapraszam :) niech Was huj strzeli - pozdrowionka ;) - widzę że jednak nasz topic cie przyciąga...może też nabierzesz ochty by być tu razem z nami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się chwilowo pisać odechcialo, jak przeczytałam te wieści. Voltare, bardzo, bardzo mi przykro. Na szczęście zawsze mamy to jutro, ktore dodaje nowe siły. Trzymaj się. Dla Ciebie ❤️ Ja dzisiaj miałam luźniejszy dzień, więc za dużo przy kompie nie siedziałam. Wesżlam wcześniej tylko na chwilkę, przeczytałam wpis Malolepszej i tak, jak pisałam wcześniej, odechciało mi się pisac. No ale już jestem. Jutro idę ostatni dzień do pracy przed urlopem. Potem mam dwa tygodnie odpoczynku. Ale nie byłabym sobą, gdybym sobie nie utrudniła czegoś. Dzisiaj zadzwonił facet ze zleceniem na produkt, ktory wykonuję :P i ja się oczywiście zgodziłam. W ten sposób drugi tydzień urlopu bede musiała trochę popracować. Ja po prostu kocham te pracę :) Najgorsze, że to prawda i piszę to serio :( Ale za to w poniedziałek wyjeżdżam nad morze i już nie moge się doczekać. Przesyłam Wam wszystkim walentynkowe buziaki 👄 i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZCIALAM KOBITKI ZYCZYC JAK NAJBARDZIEJ ROMANTYCZNEJ NOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc. 😴 Ale sie objadlam czeresniami :D Voltare kup sobie cos dobrego w sobote ;) Rybka, udanech wakacji pracusiu :) Buziaczki dla was 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z rana dostalam od mezusia sliczne rozyczki miniaturki i karteczke no i torebke .A teraz siedze i czekam na meza ktory dopiero wroci po 20tej:(No ale za to potem poswietujemy;) Voltare-caly dzien mi w glowie siedzialas -smutno mi bylo.Kup sobie cos co poprawi Ci humor. Ryba-cale szczescie ze jedziesz na urlop bo przy twoim zaangazowaniu w prace juz kompleksow zaczynalam dostawac. Milla77-dziewczyny dobrze pisza-dzieckiem nie wyleczysz zwiazku.Sprobuj naprawic co sie da,a jesli nie to nie marnuj zycia bo ma sie tylko jedno-ja jestem starsza od Ciebie a swoje szczescie znalazlam 3 lata temu-warto bylo:) Fasolka-to chociaz ty popraw nam humorki trwalym(9cio miesiecznym)brakiem @ Betty-teraz spokojnie mozesz sobie nabrac-potem stracisz a jak mezus chetny chodzic po zakupy to korzystaj. A..i szykuje mi sie w sobote imprezka-40-te urodziny mojej bratowej-idziemy do wloskiej knajpki -nie wiem jak nasi panowie ale my jeu obmyslilysmy co zamowimy do jedzonka a przede wszystkim drinki:):):)Zamowilam jej w znajomej kwiaciarni kwiaty i chyba damy jej karte do sklepu bo w ten sposob kupi sobie sama to co bedzie chciala a nie uszczesliwimy jej na sile. Buzki dla wszystkich-dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare cholera jasna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale to zycie jest okropne kochana moja nie mysl o tym kup sobie jakis fajny ciuszek albo cos w sobote i pamiuetaj ze zawsze jestesmy z toba w przyszlym cyklu do dziela i tzrymamy kciuki zeby sie udalo 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babolki wczoraj tak zamilklam ale to bylo calkiem niezamierzone... M zrobil mi niespodzianke wrocil wczesniej z uczelni i zadzwonil ze za 10min mam byc na dole - a ja ze tak powiem po domowemu ... dostalam sliczna rozyczke i bylismy na przepysznych lodach - juz tak dawno za mna te lody chodzily, ale ludzily bylo co niemiara 20 min nie umielismy zaparkowac a przez kolejne 40min nie bylo dla nas miejsca w kawiarence jak wreszcie sie znalazlo okazlo sie ze nie maja juz zadnych lodow non i znowu musielismy czekac :) ale to byly bardzo udane cudowne walentynki :):) w domku zrobilismy kilka zdjec dzisiaj mam nadzieje je przegram i cos wrzuce na nasza klasa i przesle na maila :) buziole kochane moje babolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje, cieszę się że u Was miłe Walentynki. U mnie niestety to co przeczuwałam...Mam 30 lat a mój facet powiedział mi wczoraj że nie wie czy mnie jeszcze kocha. W weekend się wyprowadza. Przez moment pomyślałam żeby Bóg mi nie dał dziecka z tym człowiekiem....ale życie jest przewrotne..nigdy nie wiadomo. Na szczęście nie byliśmy małżeństwem... Ale chcę być tu nadal z Wami.. Cała noc przepłakana, jajniki mnie bolą...nic nie jem. Do bani !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla bardzo mi przykro ze zycie tak ci sie poukladalo... Na szczescie nie jest on jedynym facetem na swiecie i jeszcze sobie zycie poukladasz on na ciebie nie zaslugiwal tchorz dran i prostak niech spada na drzewo banany prostowac Kochana pomysl o tym w inny sposob moze bedzie ci latwiej: Lepiej ze przed slubem to wyszlo ze facet jest draniem i dobrze ze nie masz z nim dziecka wtedy byloby na pewno trudniej wiem ze takie rozstania zawsze bola ale zobaczysz zaswieci dla ciebie jeszcze sloneczko i wtedy on zobaczy co stracil... trzymaj sie mocno kochana jestesmy z toba 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolinki moje drogie Poczułam się dzisiaj troszke lepiej i byłam w stanie wstac więc i piszę od razu do was. Byłam w środę u lekarza, z dzidzią wszystko dobrze. Lekarz przepisał mi antybiotyki :-( Inaczej chyba by mi nie przeszło Voltare_głowa do góry, nie wolno ci się poddawać. Jutro będzie nowy dzień, potem bedzie nowy cykl nowe staranka i napewno sie uda, musi!!! 🌼 Udanych zakupów życzę w sobotę :-) Milla_witam cie serdecznie, bo chyba nie miałayśmy przyjemności sie poznać. Podpisuję sie pod tym co napisała Aisza. Rozstania są bardzo przykre i smutne, ale jesteś jeszcze młoda, całe życie przed tobą, a twój chłopak najwyraźniej nie zasługuje na ciebie. Głowa do góry, jesteśmy z tobą (kwiatek] Telesforka_życzę jutro miłej i udanej imprezki :-):-):-) Aisza_to w takim razie czekamy na foteczki od ciebie:-) A łóżeczko jeste prześliczneeeee :-) Ryba Lufa_dawno cie nie było (albo mnie:p) Życzę milego udanego wypoczynku, ja też chcę nad morze :-) Malolepsza_wózeczek ładniutki, ja sama będę miała ogromny dylemat przy wyborze łóżeczka, czy wózka dla dzidzi bo ja bym cay sklep wykupiła najlepiej, wszystkie rzeczy dla dzidzi są urocze :-) Betty, Fasolka, Milka, Omega, Mimi, Ani, Pokemonowa, Jagody, Surfitka po ogromnym 👄 i po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję tabelkę: nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................13.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 Fasolka81............26..................... ...2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................22....... .. .............14.06.08 Aisza..............23...........................18 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................11 ......................01.08.08 mezatka..........24..........................13...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................13........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................11......... . . ... .ok.22.08-10.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrzylam na tabelke i jeszcze moniś sie dawwno nieodzywala-a moze mi sie wydaje. macie jakies namiary na nasza klase do Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×