Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

moze obserwuj sluz jeszcze to ponoc więcej pokazuje, mam w pracy specjalistk od NPL to zapytam jaki musi byc ten skos, zeby cos obrazowal, bo nie pamietam a zresztą ona analizowała mi wszystkie wykresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
ani77 ale miewałaś owulację i testy jej nie pokazywały, czy faktycznie nie było owulacji, śluz mam ciągliwy.ja już kilka cykli próbuję tet testy i faktycznie nic nie wskazują a takie zakupione w aptece będą lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
to mnie pocieszyłaś czyli może jednak owulka jest,biorę wogóle bromek bo mam podwyższoną prolaktynę i prawdopodobięństwo bezowulacyjnych cykli zobaczę jak temp. w najbliższych dniach!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulację miałam, tylko testy do kitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lobuzy :D Szkoda, ze was prawie nie ma :o No nic, pozdrawiam w takim razie i zmykam. Milej niedzielki 😘😘😘 Anna, jednodniowy skok tempki o niczym nie swiadczy. Testy sa omylne. Juz pisalam ze 100% potwierdzenie owu to ciaza lub badanie progesteronu. Ana 😘 Jagoda 🌻 Omega, no ciekawa metoda, nie powiem ;) Zdrowka zycze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
no tak SURFITKA o niczym nie świadczy ale jeśli będzie utrzymywał się kilka dni to chyba już coś znaczy prawda,wię copowiem za kilka dni!!!!!!!!!!! zamiast podnieść na duchy nowe osoby to Ty dołujesz że o niczym nie świadczy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA nie denerwuj się Surfi ma rację jeden skok, ba nawet cały cykl nie daje pełnego obrazu, nie spiesz się tylko spokojnie obserwuj swoje ciało, zrob monitoring i badania hormonków, wtedy będziesz miała pełny obraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
ale co mam iść do mojego gina i poprosić żeby zrobił mi montoring?czyli co ja mam sugerować lekarzowi co ma robić? narazie zlecił mi tylko badanie prolaktyny, żadnych innych hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Uff weekend za nami:) Wczoraj byliśmy z mężusiem na zakupach - nie powiem - całkiem udanych - kasy poszło, że szok! A jeszcze zamówiłam sobie na allegro nowe spodnie jeansowe i już mi dzięki temu humorek wrócił:) ANNA - tak właśnie - jak nie weźmiesz przynajmniej po części swojego losu we własne ręce i nie pokażesz lekarzowi, że nie dasz się zbyć byle czym, to Twoje leczenie będzie trwało tak jak moje - prawie 6 lat! Też zanim zaczęłam się orientować w temacie - na początku jeździłam do niego co miesiąc, wydawałam kasę i pozwalałam się zbywać kolejnymi receptami \"na próbę\". Tylko, że to prowadzi donikąd. Owszem - możesz się leczyć w ten sposób, ale jeżeli rzeczywiście w czymś tkwi głębszy problem, to niestety w ten sposób go nie namierzysz... Większość z nas przekonała się już niestety jakich mamy lekarzy. I nie denerwuj się na Surfitkę - jedna podwyższona tempka niewiele mówi. Na ogół trzeba obserwować swój organizm przez kilka miesięcy wtedy przynajmniej z grubsza wiemy co się w nim dzieje. A już monitoring w zaistniałej sytuacji to podstawa. Prolaktyna może być w normie, a jeżeli owulki nie będzie to trzeba będzie problem ugryźć też z innej strony. Kochana - nikt Cię tutaj nie chce dołować, chodzi o to, abyś sama się nie dołowała przy każdym kolejnym niepowodzeniu 🌻 Wysyłam po kawałku, bo już mi jednego mega-posta wcięło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani - za Ciebie oczywiście trzymam kciuki aż do samego marca - jesteś naszym kolejnym pewniakiem - takim jak malolepsza - wszystkie te kciuki, czary-mary i inne zaklęcia sprawią, że niedługo oznajmisz nam radosną nowinę:) Jagoda - a co Ty dzisiaj za dyżur w kuchni pełnisz? Czyżby jakieś święto, a którym nie wiemy, czy postanowiłaś tak po prostu spędzić miło czas w rodzinno-znajomym gronie?;) Omega - dużo, dużo zdrówka dla Ciebie! Mam nadzieję, że ta Twoja grypa nie jest następstwem udziału w kąpielach morsów - to ostatnio ponoć nad Bałtykiem bardzo modne się w zimie zrobiło:P A co do nowoczesnych metod zapobiegania ciąży - no cóż - są rzeczy, o których się filozofom nie śniło - widać nie jesteśmy na czasie! Milla - z facetami tak już jest - to takie duże dzieci! W wielkich problemach czasem nie widzą nic złego, za to te małe wzrastają nieraz w ich oczach do takiej rangi, że świat wali im się na głowę - stąd różnie reagują w różnych sytuacjach. Cieszę się, że doszliście do porozumienia :) pokemonowa - czyta się fajni, ale pisać się nie chce - co?:P:P:P Wpadaj do nas częściej! 🌻 betty - jesteś w ciąży, więc to normalne, że tu i ówdzie jest Cię trochę więcej;) Potem będziesz o tym myślała, a teraz nie głódź dzieciaczka;) A mi mój mężuś dzisiaj zaserwował (na pociechę?:P) na stół stos ciastek i orzeszki i co? Przecież nie będę się opierała jak już są:P Fasolka - mam nadzieję, że jutro będzie Twój dzień! I jak będziesz nas dalej trzymać w takiej niepewności, jak ja trzymałam Was parę dni temu, to będzie topikowe manto!:P Jutro marsz do toalety z testem i dawaj znać co tam na nim zobaczyłaś;) aisza - nie miałam wcześniej okazji pochwalić Ciebie i Twoich fotek - wyglądasz super! Brzusio extra się prezentuje! Mężuś pewnie dumny jak paw i Nelcia tak samo!;) malolepsza - a Ty co? W niedzielę, dzień święty, należy unikać wszelkich prac, ale forum to chyba nie praca, więc nie rozumiem dlaczego Cię tutaj jeszcze nie było... Surfitka - głaskanko dla Michalinki! 🖐️ rybka,Telesforka, nelcia, Justyna, Milka (na naszą klasę widzę wchodzisz, a na topik już Ci sił brakuje?;) ) - po 🌻 i wieeelkim 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
no cóż nie wiem czy taki monitoring jest możliwy bo mój lekarz /ponoć najlepszy w naszym niewielkim miasteczku przyjmuje tylko w soboty/ więc będzie problem z monitorowaniem mnie co 2,3 dni!chyba że wziąłby mnie na oddział co raczej nie jest możliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA - a może na początek spróbuj ustalić wizytę na jakąś sobotę w okolicach przewidywanej owulki - ot tak żeby stwierdzić, czy pęcherzyki w ogóle są i jaka jest ich wielkość. Potem w kolejną sobotę możesz sprawdzić co się z nimi stało... A może z czasem uda się z lekarzem ustalić częstsze wizyty - chociaż przez jeden pełny cykl. A jeżeli chodzi o badanie hormonów - czy będziesz miała na nie skierowanie od lekarza, czy nie - i tak trzeba będzie za nie zapłacić - bo są to badania nierefundowane, więc może warto je jednak zrobić na własną rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare --masz racje.w srode ide do ginekologa i sie zapytam czy moge jezdzic na takim rowerze treningowym moze to cos da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - Ruch i pewne ćwiczenia w ciąży są jak najbardziej wskazane:) Tylko chyba nie wszystkie - więc poszperaj w necie i na pewno też coś dla siebie znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, cały dzień w plecy:( łózko jest dobre, ale na chwile:P chyba jeszcze jutro mnie to czeka:( ANNA - sorry, ze pytam, ale czy twój lekarz ma usg? bo monitoring polega na podglądaniu od wewnatrz... pozdrawiam, lece cierpiec dalej...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj Fasolki misiu pisze :) Fasolka dalej bez widźmy i mam nadzieje że tak już zostanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolki Misiu! Zmuś swoją Kobietę proszę jutro do zrobienia testu, bo się zaczyna tutaj niecierpliwie na topiku robić! :P Omega - o rany - to jesteś jeszcze bardziej zagrypiona niż ja ostatnio!:( Kuruj się kuruj - i wykorzystuj M. do opieki ile się da! W końcu nie zawsze jest ku temu okazja, kiedy kobieta może poudawać, że jest "umierająca" :P i bez męskiego wsparcia absolutnie nie może się obejść:P Dobranoc! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega wracaj szybciutko do zrowia i trzymaj sie cieplo 👄 fasolka bardzo sie ciesze ze wszystko sie jednak poukladalo no i w zwiazku z tym odwoluje to co napisalam :):) trzymam kciuki zeby @ nie przyszla :) oj dziewczyny ale ten weekend szybko minal... w sobote byli nelcia z tata w odwiedzinach now iec szybko dzien zlecial w niedzielke znowu zle samopoczucie - ta pogoda w koncu mnie zabije normalnie ja chce wiosny!!!!!!!!!!!!! czytam swietna ksiazke o kobietach w ciazy i jak juz urodzily i normlanie nie moge sie oderwac normalnie swietna jest polecam goraco babolki buziole dla was http://merlin.pl/frontend/browse/product/1,471595.html;jsessionid=A5EE743B6F397971E588B71C3B058E96.LB1?gclid=CI7jpoGPzZECFRMXQgodtCGV3A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wkleja sie tak jak chce no to wpisze tytul i autora :):):):) Małe trzęsienia ziemi Jennifer Weiner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
Witam wszystkie panie i panny:) jagody u mnie po staramu ostatnio to grypsko o ktorym pisal ze mnie zaatakowalo jeszcze niestety mnie nie opuscilo wzielam chyba wszystkie mozliwe leki i nadal kaszle jak smok:) wchodze zadziej bo nie chce was zarazic hihihihi voltare :) a tak wogole to ostanio cos sie u mnie w zwiazku łamie mamy male klopoty z przytulankiem podczas zabawy odczowam dziwny dyskomfort i ból ide sie wlasnie zaraz zarejestrowac do ginka czuje sie obrzmiala jak balon pozdawiam ciepluchno was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie tylko,ze zyje i wszytko mam na biezaco:) Wielkie biale Ucho powrocilo ze zdwojona sila:( widac Groszek ma humorki, usiadlam do kompa bo jeszcze z rana jako tako funkcjonuje, postaram sie cos wiecej skrobnac wieczorkiem, 👄 dla was wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie kobietki. czytam Was na biezaco,nie pisze za duzo bo niemam o czym. w niedziele zawitala do nas moja mama,sprzedalismy jej akwarium z rybkami i raczkami,mezusiowi widac bylo zal sie z nimi rozstac ale ma jeszcze duze akwarium i inne zwierzaki.juz mi powiedzial ze jak sie urodzi syn to juz bede przeglosowana i bedzie jeszcze wiecej zwiezakow.ja robie wszystko by ich bylo coraz mniej i z tego wzgledu mamie sprzedalismy akwarium jak M byl na gieldzie zwierzat sprzedal 5 swoich pajakow ale niestety zostal jeszcze jeden.nasza Asia bardzo lubi zwierzeta ,ja tez lubie ale nie az tyle.-to juz koniec tych smetow -pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja sie zameldowac, juz w uk opowiem w skrocie pozniej buziolki dla kazdej😘 jagoda ty kobito masz pamiec 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
no tak dzisiaj temp. 36.9 czyli już drugi dzień wyższa, ciekawe jak jutro. po jakim czasie spada jeśli nie doszło do zapłodnienia bo rozumiem że jeśli się utrzymuje to być może doszło do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa_____myslami cie sciagnelam❤️ ANNA____jesli nie doszlo do zaplodnienia, tempka zwykle spada dzien przed@, jesli bedziesz miala 18 tempek wyzszych z rzedu jest spora szansa,ze sie udalo:) Betty____umarlabym ze strachu zyjac wsrod pajokow, o ranyyyyy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
widze ze rozmowa sie kreci ja wrocilam z osrodka zarejestrowalam sie na jutro brrrrrrrrrrr nie lubie lekarzy a w szczegolnosci ginkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA, dziewczynki mają rację- temperatura wyższa jest zawsze bez względu na to czy jest ciąża czy nie. zobacz tablicę http://www.npr.prolife.pl/plansza_06.htm Do dodatkowych objawów płodności zaliczamy: 1/ ból owulacyjny (kłucie lub napięcie w podbrzuszu), 2/ plamienie okołoowulacyjne (wywołane spadkiem estrogenów), 3/ obrzęki - wywołane zatrzymaniem wody w ustroju, 4/ wrażliwość piersi, 5/ zmiany nastroju (wzmożona pobudliwość), 6/ zmiany skórne (wypryski, kłucie w obrębie żylaków), 7/ powiększenie węzłów chłonnych pachwinowych. No i chyba musimy przekleić tabelkę bo nie wiem , która z nas teraz pierwsza do miesiączki ( która nie przyjdzie bo w końcu czarujemy na maxa)!! U mnie Aniu też faza w tej chwili wyższych tempek , dziś 36,8 Buziale dla Was wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................13.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 Fasolka81............26..................... ...2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................22....... .. .............14.06.08 Aisza..............23...........................18 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................11 ......................01.08.08 mezatka..........24..........................13...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................13........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................11......... . . ... .ok.22.08-10.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×