Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

dziewczynki, chciałam się przywitać o poranku, wczoraj mi się nie udało już zajrzeć, na tańcu brzucha głowa mnie straasznie rozbolała, Fasolka, podziwiam spokój, już bym kilka testów zrobiła ale nas trzymasz w niepewności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki Fasolka_ ty to masz nerwy-ze stali :-) Jak tam test? Bo juz myslimy o tobie :-) Jest poranek, więc pewnie test był robiony rano, a więc... Omega_wracaj do zdrówka, nie daj sie chorobie. :-) Voltare_no rzeczywiście ta wiedzma @ poplątała ci plany, jak jej nie ma źle, a jak źle to jeszcze gorzej. Napewno uda ci siue podejść w następnym cyklu-zobaczysz :-) Jagody-skoro wszystko udało sie załatwić w poniedziałek to teraz masz trochę luzu :-) Ani_mówisz, że chodzisz na taniec brzucha??? Może dasz nam kilka lekcji :-) Pozdrawiam gorąco resztę niewymienionych dzieczynek życzę miłego dzionka Ja czuję sie troszke lepiej, ale jeszcze tak do końca nie wyzdrowiałam, najważniejsze, że nie mam goraczki. Ale musze sie do czegoś przyznać-wybrałam tylko połowę antybiotyków. Od początku ich brania było mi po nich nie dobrze, ale jak w niedzielę zaczęłam po nich wymiotować to juz było przegięcie :p i nastąpił bunt z mojej strony i nie bedę ich brać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze aktualizuję tabelkę:-) Swoją drogą dopiero co sie dowiediałam, że jestem w ciąży a tu juz 14 tydzień!!! nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................13.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 Fasolka81............26..................... ...2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................22....... .. .............14.06.08 Aisza..............23...........................18 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................11 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................14...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................13........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................11......... . . ... .ok.22.08-10.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko! jak mi was brakowało - nie do opisania.... test zrobie koło 12 - 13 ...hehe jak Misiu będzie wracał z pracy to kupi, zrobię i od razu wam napiszę wszystko... cierpliwości babolki jedne - :) i żadnego mi tu manta....wynagrodzę wam to czekanie - obiecuję :) jak będą II krechy to zrobię wam topickową imprezę - że zapomnicie o tych dniach niepewności :) - i dzięuję wam za to, że wpisy mojego Misia tak ładnie przyjęłyście :D heh bo on was też czyta...:D,też się interesuje co tam u was... taki cały kochany jest ten mój Misiu :) co na uczeni? bez zmian...:/ nie doczekałam się nadal na wyznaczenie ponowne róznic programowych ...k#$% i mam wnerwa...praca kompilacyjna dopiero za tydzień bedzie sprawdzona...ale już wiem co muszę poprawić na pewno - bo się skapnęłam sama, że żle tabelki porobiłam.... buu ja już chce pójść z tej szkoły jak njprędzej a oni mi to utrudniają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nerów ze stali - hahah :D może ja po prostu czuję w sercu co się święci :D ale z drugiej strony to może i racja - chyba mam stalowe nerwy i cierpliwość anielką - z taką szkoła to inni by dawno w psychiatryku wylądowali...poza tym jako przyszły pedagog po niedalekiej obronie licencjata i wg. planów od październikowych br. - mgr.pedagogiki resocjalizacyjnej a w dalszej przszóści psycholog do tego to muszę mieć nerwy jak dąb :D inaczej schizofrenia może my mnie dosiadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................13.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 Fasolka81............26..................... ...2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................22....... .. .............14.06.08 Aisza..............23...........................18 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................11 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................14...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................13........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................12......... . . ... .ok.22.08-10.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 przyszlam sie przywitac i poprawic tabelke.jutro ide do gina i tak sie jakos boje ,zeby wszystko bylo dobrze z naszym bobaskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani77 - hm...ja myśle że wiosna zmieni oblicze tego forum. W tym miesiącu możesz nadal szaleć...wykorzystaj to. Ciąża jest radosią i ogromną odpowiedzialnością za małą fasolinkę. KOniec z życiem w biegu. Także masz jeszcze kilka tygodni ...a potem bedziemy oglądać twój radosny brzusio. Pokemonowa - moja tempka tez dzis kiepska 36,7. Chyba też nie będe sie tym tak przejmować...Oczywiście każda z nas chciałaby aby nadzieja kwitła każdego dnia. Oczekujemy, że to będzie jak grom z jasnego nieba pełen blasku i nagłego zawrotu głowy. Dziś w świecie nowoczesnego sprzętu diagnostyki medycznej chcemy zajrzeć w głąb człowieka i przewidzieć, podglądać, badać, wyprzedzać. Organizm jest jak nieobliczalny ocean...jak pogoda , jak burza w środku wspaniałego słonecznego dnia. Chcemy zbadac hormony, monitorować pęcherzyki, spradzać płeć. a ciąża przyjdzie bezgłośnie JAK STARY PRZYJACIEL.Usiądzie w fotelu bez zapowiedzi.:-) Dzisiejszy dzień skłania do dystansu i reflekcji nad sensem planowania rodziny. Nie byłabym sobą gdybym nie powiedziała...a niech tam! Kocham człowieka z którym jestem , pragnę mieć z nim dziecko, będzie kiedy najmniej bedę czekać. FASOLKA81 TESTUJ RANO, wynik bardziej wiarygodny Mężatka - dobrze że nie brałaś do końca tych antybiotyków...a chorobę można przegnać również kupując sobie bobo fruty i wlewająć do nich bardzo gorąca wodę. One mają dużo witamin - dobre dla ciebie i dziecka. Omega - wirusy szaleją, dla ciebie proponuję herbatkę z miodem , cytryną i IMBIREM. Cudowna , gorąca, pachnąca i leczy. Voltare - przed wielkanocą bedzie mały kurczaczek:-)) Buziaki dla wszystkich babeczek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
Jestem juz po wizycie u ginka słuchajcie co mi powiedzial na to ze czuje dyskomfort w trakcie przytulanka "macica jest lekko obnizona ale nie widze zadnego stanu zapalnego ani zmian chorobowych" zapisal mi znowu clo (nienawidze tego leku)mam brac od 5 dc przez 5 dni 2razy dziennie po jednej tabletce oraz od 16 dc duphostan(chyba tak to sie pisze on strasznie bazgra) 1 tabletke dziennie czytalam troche o tym leku i zglupialam jedne kobiety biora go na podtrzymanie ciazy inne na wywolanie @ nie rozumie to cud lek na wszystko?? dal mi tez na badanieprolaktyny ale zastanawia mnie dlaczego kazal mi ja zbadac po stosowaniu duphastonu? czy to nie da blednych wynikow?? jesli ktoras z was sie orietuje o co w tym chodzi to bede wdzieczna za wyjasnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
chyba wszystkie panie sie rozeszly a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokemonowa_dziewczyny napewno lepiej ci wytłumaczą. Mnie przepisał lekarz duphaston jak nie mogłam zajść w ciążę i w sumie oprócz tego leku nie brałam nic! I po 4 miesiącach brania duphastonu-udało sie, nie wiem na 100% czy pomógł duphaston, ale tylko to brałam :-) Brałam go także ze względu na moje bardzo nieregularne cykle. Lekarze zalecaja branie duphastonu kobietom, które brały go przed zajściem w ciąże jak i po zajściu w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
dzieki ja mam cykle regularne bralam wczesniej przez 5 miesiecy clo ale sam tylko no mam nadzieje ze mnie tez pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
a powiedz jak dlugo wczesniej przed braniem owego leku sie staralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęlismy staranka od grudnia 2006roku a udało sie rok później w listopadzie, czyli w sumie 11 miesięcy starań:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Pokemonowa____ja tez nie lubie clo, niszczy endo wysusza sluzowke, ja nie mialam po nim ani grama sluzu, ale sa kobiety ktorym pomaga zajsc w ciaze, dziwi mnie jednak fakt,ze lekarz kazal Ci brac az dwie tabletki dziennie, to sa dosc silne stymulatory i sa dobre efekty juz po jednej tabletce, poza tym podwojna dawka bez monitoringu jest dosc niebezpieczna, ale to jest oczywscie moje zdanie, poniewaz u mnie pojawialy sie czasem przestymulowane torbiele endometrialne.....poza tym jesli juz clo i duphaston to i przydalby sie pregnyl, ktory bardzo zwieksza szanse na pekniecie pecherzyka a do tego to juz na pewno jest potrzebny jest monitoring. Jesli chodzi o cudowna moc Duphastonu, podaje sie oczywiscie koniecznie po owulacji i znowu przydalby sie monitoring,zeby miec pewnosc, i tak:po pierwsze jesli chodzi o wywoalnie@ to bierze sie go mniej wiecej 10 dni w fazie lutealnej w celu zwiekszenia prog. po czym sie go odstawia, w zwiazku ze spadkiem prog po jego odstawieniu dochodzi do@. Jesli chodzi o podtrzymanie ciazy, to podaje sie go w celu uzupelnienia niedoboru progesteronu, zwykle w pierwszym trymestrze ciazy,aby dopomoc w produkcji tego hormonu prze cialko zolte, zwykle gora do 16 tyg, kiedy wszytkie funkcje przejmuje juz lozysko. no to chyba na tyle w skrocie:) narazie czuje sie calkiem dobrze, ale to pewnie ze wzgledu na to,ze jeszcze mamy poranek:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
to super ja stram sie 27 cykl i jestem juz po leku clo mam nadzieje ze i mnie sie teraz uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokemonowa____clo to nie sa cukiereczki, bardzo dluo bralas, mam tu na mysli 5 cykli, potem chyba byla przerwa, warto ja robic......i naprawde namiawiam do monitorowania owulacji, szczegolnie po clo Duphaston wspomaga niedomoge lutealna, a robilas badania hormonow????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
"mężatka" a teraz podczas ciąży bierzesz dalej ten duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................13.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 Fasolka81............26..................... ...2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................22....... .. .............14.06.08 Aisza..............23...........................18 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................11 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................14...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................14........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................12......... . . ... .ok.22.08-10.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza_ Trzymaj sie dzielnie, wszystko da sie znieść byle dzidzia miała sie dobrze :-) Pokemonowa_wszystkim wam sie uda, każdej w swoim czasie, zobaczysz, ten topik jest magiczny, zobaczycie jeszcze w 2008 roku urodzi sie duuuużo małych topikowych dzieciaków :-) Trzeba tylko mocno w to wierzyć:-) Przesyła troszke wirusków *****************************************************************************+++++++++++++++++++++++++++++++++++++***************************************************+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++***********************************************************czary mary....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
malolepsza tak mialam 2 miesiace przerwy strasznie sie po clo czulam teraz pujde prywatnie na usg podczas stosowania bo lekarz nie pokwapil sie zeby mi dac na usg teraz bede robic badanie prolaktyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
mezatka dzieki przyda sie troszke magii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna_ten duphaston przepisał mi mój pierwszy gin, po 3 miesiącach brania duphastonu przepisałam sie do innego gina, i ten nowy lekarz kazał mi wybrac ostatnie opakowanie duphastonu i zrobić badania, ale badan zrobić nie zdążyłam bo zaszłam w ciążę:-) I juz mi nie przepisał lekarz duphastonu, dał mi tylko luteinę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokemonowa____no i bardzo dobrze,ze pojdziesz na usg, niestety jesli chcemy troche powalczyc o dziecko, nie ma co za duzo liczyc na NFZ, trzeba leciec prywatnie, takie niestety realia. Tymbardziej dziwiw mnie podwojna dawka clo, skoro zle sie po nich czujesz?????? a oprocz prolaktyny czy robilas podstawowe badania hormonalne? Mezatka___🖐️zaczynam juz wracac do swiata zywych:Ptez poprawilam tabelke jak zobaczylam,ze Ty to zrobilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
malolepsza niestety nikt nie pokwapil sie aby dac mi na nie skierowanie:(powiedz mi prosze w ktorych dniach najlepiej pujsc zrobic monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
powiedzial lekarzowi ze mi one nie sluza to mi odpowiedzial ze nie ma innych lekow niestety na takie zeczy szok co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
a w jakim celu luteina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokemonowa___bzdura,ze nie ma innych lekow, rece opdaja, clo jest poprostu najbardziej popularnym no i tanim.... powinnas pojsc na usg przynajmniej ze dwa razy, zalezy kiedy spodziewasz sie owulacji, ale jesli kazal ci brac duphaston od 16 dc, to ja poszlabym gdzies pierwszy raz 11, albo 12 dc, a potem w zaleznosci od tego jaki bedzie pecherzyk, o czym juz cie poinformuje lekarzm za jakies dwa trzy dni, sprawdzic czy peklo. a przypomnij dlaczego beirzesz wlasciwie clo???? ja oczywscie wiem,ze wielu lekarzy daje je profilaktycznie jedynie na podpedzenie owulacji, ale czy u ciebie sa jakies wskazania?? warto zrobic ten monitoring, naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×