Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Jagody - tak to jest na starość - ciężko dogodzić!:P a ja po prostu nie lubię takiego wylegiwania się w chorobie. Co innego na luzie, na chwilkę, albo dłużej pospać, a tu jak gorączka z kaszlem szaleje to żadna przyjemność z leżenia, na dodatek jak wszystko boli to ciężko złapać odpowiednią pozycję i... dość marudzenia. Jutro już wstaję!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się otworzyło:P, śliczne zdjęcie:D a ja zapraszam na świeżo ugotowany rosołek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowalam zasnac i dupa blada, leb mi peka, sama nie wiem, czy ja jeszcze mam glowe, wiem,ze marudze, ale dzisiejszy dzien to apogeum jakie groszek mi zafundowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak i jeszcze na dodatek ja cię pewnie wybudziłam:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziekuję za tyle ciepłych słów od was -dziękuję w imieniu naszej magicznej trójeczki :D na imprezkę zapraszam na godzinę 20:00 :) :) obecność obowiązkowa - stroje wyjściowe niekoniecznie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może pidżama party?:P dla mnie strój jak znalazł:) oczywiscie przyjde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKA - WIEDZIAŁAM:D:D:D:D No w końcu na kogoś musiało paść!:D 🌻 G R A T U L A C J E!!!!! 🌻 Ja chyba jak omega zjawię się na imprezce w stroju typowo wieczorowym:P Jestem dzisiaj absolutnie nie do życia (ciężki dzień w pracy! Pół działu na chorobowym = 2 x więcej zajęć dla pozostałych:P ) Postaram się jutro bardziej rozpisać, ale dzisiaj nie dam rady - wymiękam! Uciekam do kuchni wyczarować jakiś obiadek na jutro, potem kąpiel, jakiś filmik i podusia - o rany - jaka ja jestem śpiąca!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi glowa nie daje luzu ani troche, pozycja pozioma jest jeszcze gorsza, wiec wstalam.....no nic trzeba bedzie to przespac, innej rady nie ma, nawet kompres z zamrozonego miesa nie pomogl:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - z całym szacunkiem dla bolącej głowy ale jak przeczytałam o kompresie z mrożonego mięsa to prychnęłam śmiechem :D Chociaż mojemu M kiedyś pani na izbie przyjęć opuchnięte kolano kazała okładać mrożonką z jarzyn - więc może jest w tym jakaś moc uzdrawiająca. Fasolka - ja na imprezę zawsze jestem gotowa ;) A jakby jeszcze w imprezowym menu zostały uwzględnione napoleonki to silą będziesz musiała mnie z tego party wypraszać :P Voltare - to faktycznie musiałaś mieć męczący dzień :( Ale raz my a raz ktoś iny ma wątpliwą przyjemność walki z wirusami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda___dzisiaj to ja bym sobie wszytko na czache zalozyla, wiec nawet schab mnie nie przerazil......za to byl najzimniejszy w calej lodowce......Jagodka teraz wiem biedaczko, co Ty nieraz przezywasz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - tylko teraz dla odmiany żebyś zapalenia zatok nie dostała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj bólu głowy ciąg dalszy, Fasolka - GRATULUJĘ!!!! 🌼 znikam w jakąś ciemną i cichą otchłań migrenową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nastąpiła jakaś epidemia z tym bólem głowy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja zahaczam o imprezke ;) A mi kolega z pracy poradzil, ze jak jego zone w ciazy bolala glowa, to pomagal jej tylko goracy oklad na czolo. Normalnie kawalek materialu zamoczyc we wrzatku i jak tylko da sie dotknac polozyc na glowe i tak kilka razy..i podobno pomaga. Ja nie probowalam, wiec nie wiem. Ale bolu wspolczuje, mnie tez czasem dorywa.ale teraz widze ze Michaska mnie oszczedza..pewnie mam zbierac sily na pozniej ;) Mimi, czyli mamy nowa staraczke :D:D:D:D:D:D Trzymam kciuki za powodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza, no to impreza rozpoczeta :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ale ubaw ten twoj post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka_____mnie juz chyba nic nie zdziwi, nawet plemniki weterani, ale za to jakie geny za soba nosza:D:D:D:D:D:D:D moze by tak lampke wirtualnego wina, a pozniej zimny i goracy oklad, moze dam rade przertwac do jutra:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zapomnialam jak smakuje, ale wcale nie tesknie......kilka razy porzadnie sie zegnalam z alkoholem przed ciaza:P o rany zabrzmialo jak zwierzenia AA:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie poslusznie na imprezce :):):):) i zmykam na M jak milosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tu dziecko glodze bo TAAAAKA impreza zapowiedziana i co? I puchy...Ide cos zjesc realnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - gdzie jakieś ciacha i soczek?:P (Ja prawie punktualnie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare_____no dzieki, teraz kiedy mam wizualizacje, naprawde mysle ze pewnie lampka winka bylaby jak lek....... to zdrowko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×