Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

no wreszcie więc w pocie czoła napiszę jeszcze raz to menu :P napoleonki, ciacha, ptasie mleczko, owocki, ogórki kiszone, pizza, soczki, winko dla tych co mogą, coś jeszcze? jakieś specjalne życzenia?? dziś mamy magiczny stoliczek jest wszystko to co każda z nas pomyśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju :D jeste taka happy :D mój Misiu też :D dziewczynki - zniknę na kilka secundek dodam zdjęcie na fotosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!! super impreza a jakie dobre jedzonko,dobrze że jeszcze nie jadłam kolacji bo nie wiem gdzie bym to zmieściła:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare____najpierw zaczela wchodzic szklaneczka i juz sie uceiszylam,ze to pokalek:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka___jesli koncetr zyczen, to ja poprosze truskawki i czeresnie takie prosto z krzaczora i drzewka...... powiedz jak sie maz ucieszyl ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, no sliczne to twoje malenstwo :) No to pisz kto juz wie? Mama, tata? Pierwsza reakcja meza? Planowane imie ? No i kiedy myslisz dzidzia bedzie na swiecie? Kiedy do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny no dalej......Voltare przyniosla cos mocniejszego, Fasolka zadbala o catering, cala reszta niech tylko juz wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka________ale grube krechy az przyjemnie popatrzeć❤️❤️ Małolepsza_________to co przyjedziesz do mnie ?będą truskawki i czereśnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - ale czaderskie krechy! Nie ma najmniejszych wątpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się melduję na imprezce, poproszę coś nie powodującego podrażnienia gardła, chyba tylko woda niegazowana i zostaje:( i oczywiści ewystrojona w śliczną różową:P piżamkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji zmieniam tabekę :) dokładne dane co do tyg. ciązy i planowanej daty porodu pozmiieniam poźniej jak już uzyskam te informacje od lekarza...póki co podaję tc, wg. od pierwszego dnia ostatniej @, to tak sama obliczyłam.... nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................13.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................22....... .. .............14.06.08 Aisza..............23...........................18 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................11 ......................01.08.08 mezatka..........24..........................13...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................13........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................11......... . . ... .ok.22.08-10.09 Fasolka81........26.......................ok.6..................10/11.2008 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz spojrzałam jeszcze raz i faktycznie malolepsza ma rację maleństwo cała mamusia :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare___poprostu jestes wielka, kochana ugryzlam monitor, slinotoku nie jestem wstanie powstrzymac, obiecuje ci,ze jak Ty bedziesz juz w najblizszym czasie w ciazy, to ja ci bede dogadzac wczym tylko bedziesz chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiołek mój szczęsliwy :D jak zareagował? no powiem, że nie był zaskoczony, wszak on też bardzo chciał/chce tego dzidziusia...ale w pierwszym momencie to jednak go troszkę zawiesiło z tego szczęscia...patrzyl na mnie jakby nie wierzył, a jedank wierzył jednocześnie....haha i takie błyszczące oczy miał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, jak tak czarujecie to ja chce lody z bita smietana i polewa truskawkowa...DUZE !! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę, że bąbel to wykapany tatuś:P Fasolka kiedy miałaś ostani okres? to ci wyczaruję takiego ślicznego bąbelka jakie mają Malolepsza i Surfi - babcia jakis prezent musi dac wnusiowi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega _____to fajowy prezent,ja sie z niego bardzo ucieszylam,teraz jak patrze jaki grosiu juz uczlowieczony, to nie moge uwierzyc jak mi podeslalas linka mojej fasoleczki:) Fasolka podaj date@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfi - to ja wystrojona w róż jak na dziewczynkę przystało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare____to jakbys jeszcze mogla sprawic zeby te czeresmnie byly mniej wirtualne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 stycznia Omego miałam okres, czyżbym źle coś policzyła?? możliwe bądź co bądź dziś moge mieć zachwiania w logicznym rozumowaniu, ze szczęscia ma się rozumieć....popraw mnie jeśli sie omyliłam.... dziewczynka/ chłopczyk....ja marzyłam zawsze o pierwszym chłopcu, co by był później opiekunem swojej młodszej siostry..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................13.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 Fasolka81............26..................... ...2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................22....... .. .............14.06.08 Aisza..............23...........................18 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................11 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................14...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................14........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................12......... . . .ok.22.08-10.09 Fasolka81........26.......................ok.6.......... ........10/11.2008 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 malenka korekta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×