Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Gość A.N.N.A
tak się zastanawiam bo ja biorę bromergon i czy w razie ewentualnego zajści będę musiała go dalej brać czy należy odstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
przepisal mi clo poniewaz zglosilam sie do lekarza po 18 miesiacach staran o bobasa a on odrazu mi to zaaplikowal poniewaz po badaniu stwierdzil ze wszystko u mnie jest oki z budowa macicy wiec stwierdzil ze clo mi pomoze dzis jak bylam pokazalam mu wykres tempki i powiedzial ze owulacja "chyba" byla bo skok temp byl i dalej wypisal mi recepte ale zdecydowal sie dac mi na badanie prolaktyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokemonowa____od poczatku czyli co ja ci bym radzila zrobic. po pierwsze podstawowe badania hormonow czyli: FSH, LH,E___3dc E, LH____okolo 13dc, gdzies polowa cyklu Progesteron___okolo 18dc, zakladajac ze masz cykle gdzies w granicach 18 dni powinno juz byc po owu. Prolaktyne, obojetnie w ktorym dc, ale na czczo, Koniecznie hormony tarczycy, czyli TSH i ciala anty TPO, tez bez znaczenia kiedy, tzn ktory dc. tez obraz da nam pojecie czy wszytko jest ok pod wzgledem hormonalnym i czy w zwiaku z tym np dochodzi do owu[o czym bedzie swiadczyl prog]a rowniez czy tarczyca, badz Prolaktyna tej owu nie hamuja. Koniecznie zrob monitoring owu, samo badanie narzadow, tzn ich budowy anatomicznej nic nie mowi o plodnosci kobiety, trzeba zobzaczyc czy dochodzi do prawidlowej owulacji, to jest podstawa. musi sie zbadac twoj maz, tzn zrobic badanie nasienia, to tez jest niezbedne w okresleniu przyczyny nieplodnosci, bo zwykle jest to problem pary, samo branie clo, bez tych podtswowych badan to syzyfowa praca, kochana piszesz ze poszliscie do lekarza po 18 mscach staraniach, wiec moim zdaniem wykonanie tego wszytkiego co jest napisane wyzej jest poprostu niezbedne, uwierz mi, bo dobrze ci zycze i nie chce zebys tracila czas, wykonanie tych badan w niczym nie zaszkodzi, a mozesz wyelimonowac wszytkie przyczyny niepowodzen! odwagi! koszty tez nie sa az tak tragiczne, w porownianiu do tego co mozesz zyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA____jak zajdziesz w ciaze na pewno odstawisz bromek chyba jakos do 6 tyg tygodnia ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna___szczerze mówiąc nie znam takiego leku i niue wiem jak on dział, ale jak zajdziesz w ciążę to lekarz napewno powie ci co masz dalej robić. Najważniejszy jest spokój i cierpliwość, wiem że to bardzo trudne, ale musisz sie tego nauczyć :-) A ile sie staracie sie o dzidzię, bo nie wiedzę cie w tabelce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokenowa____oczywscie chodzilo mi przy opisach badan o cykl mniej wiecej 28 dniowy, a nie 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
malolepsza dziekuje napewno to zrobie a co do badania meza to juz je robilismy na samym poczatku poniewaz on nie ma jeszcze dzieci a ja ma 2 z poprzedniego maluzenstwa i badanie nasienia wyszlo oki sluchaj a to badanie prolaktyny mam zrobic po zastosowaniu duphastonu bo gin tak mi kazal czy to nie da blebnych wynikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokenowa____oczywscie chodzilo mi przy opisach badan o cykl mniej wiecej 28 dniowy, a nie 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
domyslilam sie:) u mnie cos ostatnio ten cykl sie wydluzyl zawsze byl 31-31 dni a teraz bylo 36 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki trzymajmy kciuki za Fasolkę, pewnie za niedługo będzie robic teścior:-) Robie zupke ogórkową-kto sie pisze??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka___ja mam jarzynowa, tez zapraszam Pokemonowa____jesli masz cykl przeszlo 30 dni to wszytko sie przesuwa kilka dni do przodu , owulacja powinna wystapic mniej wiecej 14 dni od konca danego cyklu, ale monitoring warto Fasolka ____kciuki zacisniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka___ja mam jarzynowa, tez zapraszam Pokemonowa____jesli masz cykl przeszlo 30 dni to wszytko sie przesuwa kilka dni do przodu , owulacja powinna wystapic mniej wiecej 14 dni od konca danego cyklu, ale monitoring warto Fasolka ____kciuki zacisniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
ja bardzo lubie ogórkowqa poprosze o troszke moze mailem pi poslij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka___ja mam jarzynowa, tez zapraszam Pokemonowa____jesli masz cykl przeszlo 30 dni to wszytko sie przesuwa kilka dni do przodu , owulacja powinna wystapic mniej wiecej 14 dni od konca danego cyklu, ale monitoring warto Fasolka ____kciuki zacisniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka___ja mam jarzynowa, tez zapraszam Pokemonowa____jesli masz cykl przeszlo 30 dni to wszytko sie przesuwa kilka dni do przodu , owulacja powinna wystapic mniej wiecej 14 dni od konca danego cyklu, ale monitoring warto Fasolka ____kciuki zacisniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo babolki!! Fasolka rob sikacza a my kciuki trzymamy:):):):) Mezatka -ja wczoraj mialam ogorkowa na obiadek :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś kafe szaleje, to pewnie przez to że fasolka robi test :p Zupka będzie za pół godzinki to proszę nie odchodzić od stołu:-):-):-) Malolepsza_jarzynową też nie pogardzę :-) Aisza__ co u ciebie słychać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
z moich wykresow mi wyliczyl ze owulke mam w 13 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
moze to dobry znak jakis omen ze bedzie miala 2 piekne krechy:) asha czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u mnie slychac...hmm jakos tak nic :) troszke sie denerwuje bo od wczoraj dzidzi prawie nie czuje no i stresuje mnie to martwie sie ...poza tym to chyba dobrze pogoda tylko strasznie mi nie sluzy wiec nieciekawie sie czuje a ty mezatka jak dzidzia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokemonowa____moze ja sie nie znam, lekarz to lekarz ale na moje faza lutealna trwa gora 16 dni, wiec jesli owulke mialas 13dc, to cykl powinien trwac 30 dni maksimum, ale oczywiscie pewnie bywaja wyjatki, no i jak juz wspomnialam ani Alfa ani Omega nie jestem:P a propos Omega____kochanie jak sie czujesz???jestem o ciebie cala zatroskana, mam nadzieje,ze ci odpuscilo troche👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokemonowa____moze ja sie nie znam, lekarz to lekarz ale na moje faza lutealna trwa gora 16 dni, wiec jesli owulke mialas 13dc, to cykl powinien trwac 30 dni maksimum, ale oczywiscie pewnie bywaja wyjatki, no i jak juz wspomnialam ani Alfa ani Omega nie jestem:P a propos Omega____kochanie jak sie czujesz???jestem o ciebie cala zatroskana, mam nadzieje,ze ci odpuscilo troche👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj trochę lepiej, przynajmniej temeperatura sobie trochę odpuściła, natomiast kaszel jeszcze nie:( tak więc leżę i kwiczę:P dziękuję wszystkim za życzenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie dzieje z tym kafe, cały czas mnie wywala :p:p:p Aisza___dzidzia ma sie dobrze, ostatnio widziałm na usg jak sobie fika koziołki, wierciło się cały czas:-):-):-) Fajnie, że czujesz już ruchy maleństwa:-) Pewnie fajne uczucie :-) Chciałam wam wysłać link na fajna stronke, ale mi cos nie wychodzi, ale jak chcecie to wejdzcie sobie na strone www.widelec.pl wybierzcie Ranking 2007 i wybierzcie filmik z tytułem Zabójczy śmiech-pośmiejecie sie trochę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×