Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Fasolko, mnie sie imiona bardzo podobaja..sama z trzeciego jestem Julia :) I wcale nie takie rzadkie..A nawet Julcia to dosc popularne ostatnimi czasy :) Tristan tak romantycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię ma się podobać przede wszystkim rodzicom. Myślisz, ze moja ewentualna Jagoda nie wzbudzi sensacji :P No może troszkę mniejsze niż Tristan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - słyszałaś ? Bierz sie do roboty zamiast serial oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, ta twoja Jagoda to tez nie unikatowe imie :) Sama znalam dwie Jagody..o jedna wiecej niz Anite ;) Ale trzeba przyznac, ze Jagoda to przeslodkie imie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody moja kuzynka ma na imię Agata - nie iwem czemu ale od małego na nią mówimy jagoda - jagódka - to do niej bardziej pasuje i jest naklepsza dziewczynka pod słońcem - ma dzis dopiro 10 lat ale jest przecudnie kochanym dzieckiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - ja wiem, ze można spotkać kobiety o tym imieniu ale w moim otoczeniu wzbudzam sensacje taką propozycję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w moim otoczeniu Michalina sie nikomu nie podoba :P A moj powiedzial, ze wlasnie dlatego tak ja nazwiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakby były bliźniaki i na dodatek dziewczynki to z dużym prawdopodobieństwem: Jagoda i Róża :D Z chłopaczyskami gorzej?????? Ale coś sie wymyśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nam się imiona podobają i nie podlegają zmianie pod żadnym pozorem - w razie jakby co [ bliżnieta i te sprawy] to mamy w zapasie jezcze Laura, dla chłopca drugiego nie mamy ale się znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się podobają te wasze imionka - wiecie znaczy że nasze dzieciaczki to same doporowe towarzystwo będzie - z niebanalnymi imionkami - i jak sądzę charakterkami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - i to jest jakaś motywacja. Kkurcze mi sie bardzo podoba, a Michał to najpiękniejsze imię na świecie. Nie mam jeszcze pomysłu na drugie imię męskie ale jakiś czas temu przyśniło mi się, ze urodziłam trojaczki i byli to chłopcy: Michał, Marcin i Mariusz ;) To był dopiero sen :) Chociaż może zamiast Mariusza lepszy byłby Mateusz????? Rozważę to jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - widzę, ze mamy ten sam dylemat :P Dziewczyny chyba mocno serial wciągnął??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha znalazłam na archiwum swoim w gg że 31. stycznia pisąłm koleżance że mnie jajnik tak mocno kłuje może to wtedy nasze malęństwo sie zagnieżdziło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladne te Wasze imiona-niebanalne i najwazniejsze ze przez Was wybrane-nawet jak komus sie nie podobaja to przywyknmie bo zawsze tak jest ze dane imie kojarzymy z osoba.Ja nie mam typow-kiedys miala byc Julia ale teraz duzo Julek wiec moze Amelia albo Emilia?nie wiem a dla chlopca zawsze podobal mi sie Tomasz ale dwoch T w domku to troche za duzo:) Synek mojej kolezanki wazyl gdzies kolo 3560 g-sliczny bo nie za chudziutki i nie grubiutki i taki pucus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - z tym samym imieniem w domu jest kłopot. Mam koleżankę u której w rodzinie jest zwyczaj, ze pierwsza córka w rodzinie dostaje imię po mamie - tym sposobem od lat wszystkie pierwsze dziewczynki mają na imię Anna - przy okazji rożnych zjazdów rodzinnych jest z tego niezły ubaw i masa zamieszania ;)Ale tradycja, tradycją i z tym się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Jagody jakoś dla dziewczynki łatwiej te imionka przychodzą...my z Misiem siedzieliśmy i myśleliśmy dłigo i narazie 2 dla dziewczynki i 1 dl chłopca, ale z oryginalnymi imionami jest właśnie tak, że przychodzą raz do głowy a porządnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie coraz bardziej @ zaczyna pobolewać brzuch i po raz pierwszy od przeszło roku jest to oczekiwany objaw nadciągającej paskudy. Dziewczynki trzymajcie kciuki żeby przyszła w czwartek ostatecznie w piątek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telesforka, no wlasnie..kolezanka rodzila z kalendarzem w reku? I jak nazwie synka ? Fasolka, AA ja mysle, ze wtedy to raczej owulka byla a nie implantacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec dlatego nie chce dwoch taich samych imion w domu-potem bede wolac jednego a przyleci drugi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telesforka, bylby Junior ;) A za jagode trzymam kciuki, a jak ma nie przyjsc to przez 9 miesiecy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - zawsze będą sie mogli wykpić, że nie powiedziałaś o kogo chodzi. Z chłopakiem to jeszcze prościej bo można ostatecznie wołać Junior :) ale do dziewczynki to nie przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miala termin na wczoraj i byla u lekarza-tam chyba z nerwow dostala wysokiego cisnienia i skierowali ja do szpitala .Nic nie zapowiadalo natomiast porodu-cisnienie unormowali a ona wieczorem dostala skurczy a o 4 tej nad ranem urodzila. Szpital swietny,kolorowy,jasny-bez tego wszechobecnego zapachu-pelna prywatnosc i przede wszystkim cisza na korytarzach.Jak szlam z jej mama to ta stwierdzila ze to bardziej jak hotel wyglada niz jak szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zawsze chciałam mieć synka K. a trafił się mężuś K. :P I też nie będzie tego samego imienia... A co do wysuniętej kandydatury - czuję się zobowiązana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój misiu też Tomek - nasz synek Tristan będzie miałinicjały jak jego tatuś, a gdyby to była córeczka to Julia będzie miała takie inicjały jak mamusia :P - Joanna ....tak sobie to obmyśleliśmy sprytnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - miałam w klasie z Oliwiera - wszyscy nawet nauczyciele mówili do niego Oli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×