Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

malolepsza sie chyba na mnie obraziła bo nie chce przyjechać do mnie na truskawki i czereśnie a ja takie dobre chęci miałam:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzicom od strony Misia mówimy jutro, hmmm.....no bardzo mnie to ciekawi co też oni na to??? i jaka będzie reakcja.............chyba mam troszkę treme...nie wiem skąd, ale mam.... moi rodzice mieszkają 80 km od nas to pojedziemy na weekend bo ja znów mam szkołę, to wtedy sie dowiedzą - ich reakcje już znam....od dawna się dopominali wnusia...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelcia - przyjedzie, przyjedzie - przez takie wirtualne to sobie można tylko większej ochoty narobić:P Fasolka - a gdzie pierwsze oficjalne fluidki:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelcia___no sie zdziwisz, bo ja juz w drodze jestem, cicho siedze,zeby ci niespodzianke zrobic....... przeciez od takiej babci mojego dziecka to czeresnie musza byc jak namalowane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka____wlasnie przeslij nam oficjalnie fluidki, takimi swiezakami, bardzo latwo mozna sie zarazic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega___otwiera siei fasolka Fasolki i moj groszek i Michaska, wszytkie dzieciaki sie otwieraja:) Nelcia____czekaj czekaj, i szykuj te obiecane dary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulatniam się cichaczem z imprezy i lecę pooglądać "Na wspólnej" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - słoneczko ty - łap oficjalne zarazkowe fluidki +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++== ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ i troszkę tych dwukreseczkowych też zarazków || || || || || || || || || || || || || || || ||| ||| ||| || || || || || || || || || || || || || || ||| || || ||| ||| |||| || || ||| || || || || || || || || || || || || mam nadzieję, że uda mi sie wcisnać na ten tydzień do gina, a jeśli nie to początek natepnego tyg. jutro idziemy tylko do rodzinnego i do labolatorium na badanie odczynników RH u nas.... proszę o piękne porady jakie badania powienanm zrobić jeszcze i o co dopolnować na wstępie gina!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i fasolka ma fasolke :D Otwiera sie, a za lody dziekuje 😘. Dobre byly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare_____ja tez po angielsku w tym samym celu:P:P:P:P:P:P:P:P jak mnie M jeszcze wpusci to wroce:D Fasolka____jeszcze raz przyjmij okrzyk radosci z mojej strony:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Fasolka-GRATULACJE!!!!!!!!!!Po prostu cudnie.Dobrze ze zalapalam sie na imprezke-wysylaj wiruski ciazowe-takie swiezutkie to najlepsze)vchoco kazde dobre)Bardzo sie ciesze:D:D🌼🌼🌼 A ja wlasnie wrocilam ze szpitala od mojej psiapsioly-nad ranem urodzila synka-malenstwo sliczne,takie cudownie ksztaltne.Bylam zawiezc tam jej mame bo jeszcze nie byla.Mowie Wam az sie lezka w oku krei jak sie widzi takiego krasnalka. No a przy okazji mnie dopadl taki smuteczek ze ja nie mam......:( No ale dosc zalow-dzis swieto fasolkowej rodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka____jest troche tych badan tokso, rozyczka, cytomegalia, podstawowe czyli morfologia, grupa.....to na poczatek, ale wszytko bedzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i niejako zawodowo wprowadzam korektę tableki:P nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................13.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 Fasolka81............26..................... ...2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................22....... .. .............14.06.08 Aisza..............23...........................18 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................11 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................14...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................14........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................12......... . . .ok.22.08-10.09 Fasolka81........26.......................ok.6.......... .....ok.19.10.2008 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 tak wyszło z babystrology:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanajesteś Omega - taki prezent :D stos buziaczków od maleństwa, i od nas :] :] normalnie skopiuję i wkleje do stopki sibie ten prezencik.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze Fasolko masz piekną 300 (okrągłą) stronkę na szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleiłam sprawdzę teraz czy stąd działa :) dziękuje Omega za to jeszcze raz 👄 w ogóle wszystie wy jestescie kochane ...... to o te badania mam pilnowac ginekooga? czymoge je zrobić jutro jak pójde do rodzinnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ...wy tak po angilsku wyłazicie, żadna nie ogląda filmu na polsacie z J.Lo???? ponoć miał być fajny..... ja chyba obejrze...w ogóle ślepka mi sie przymykają zlekka, to nie wiem czy obejrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany tyle pyszności mnie ominęło :( Spóźniłam się przez M, który wrócił z pracy - całe szczęście już w dużo lepszym humorze niż rano. Poza tym jak facet chce jeść to ewidentny znak, ze idzie ku lepszemu ;) Piękna ta nasza tabelka - póki co mamy ciągłość od czerwca, teraz trzeba wytypować kogoś na listopad - są chętne ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - ja go już kiedyś widziałam i mi się podobał, ale obecność na imprezce topikowej jest ważniejsza niż jakiś filmik ;) W końcu jakiś film jest w tv codziennie a dwie krechy to prawdziwe święto :D Telesforka - na pewno szkrabik przesłodki - duży? ma już wybrane imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha jak będzie dziewczynka to będzie miała na imię JULIA a jak chłopczyk to TRISTAN wiem nie typowe literackie imiona, cóż romantyki z nas = znaczy ze mnie i Misia...:D, ale to wyjątkowe dziecko - dziecko naszej miłości więc i imię będzie niebanalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, czyli zapoczatkowalam piekny ciag i oby tak daej :D:D:D:D A co do badan Fasolko ja nie pomoge...amerykanie badaja mniej i rzadziej.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×