Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Ja tez uwazam, zejak gi to tylko facet, baby sa bardzo niedelikatne, przynajmniej ja na takie trafialam, no i z facetem to jakis inny kontakt, nawet jak trzeba opieprzyc to luzik, bo to przeciez tylko facet:D:D:D:D::P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzisz ja dokladnie na odwrot :) Lekarz to musi byc facet :P A twoi rodzice skoro sie dopytywali to napewno beda wniebowzieci :D A i tesciowie beda sie cieszyc wnukiem lub wnusia. Niech no tylko sie urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka____czyli ty bardziej kwasowo, zupelnie inaczej niz ja I syrfitka, ciekawa jestem jakie to bedzie mialo przelozenie na plec.....hm....cos w tym muis byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do wszystkiego się można przyzwyczaić ....to i do gina faceta pewnie też....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro sufitka juz zna płeć no to można by się tym posugerować...choćby odrobinkę...:P :D ale róznie to może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne,ze roznie, w sumie dla mnie bez znaczenia, byle zdrowe, rumiane, usmiechniete i szczesliwe bylo:):):):):) nie ukrywam,ze mam pietra przed jutrzejszym badaniem, strasznie sie ciesze, a jednoczesnie boje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze malolepsza...dla pocieszenia pomyśl ze wszytkie badania które masz za sobą ja mam przed sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boj sie malolepsza :) Wszystko jest dobrze. Ale tez znam to dziwne uczucie w zoladku :P A co do plci, mowia ze slodkie na dziewczynke a kwasne na chlopaka..ale kto to wie :) Pamietacie mimi i jej kabanosy ze snickersem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyhylam się do opinii, jak gin, to tylko facet i przypominam o poprawności politycznej \"afroamerykanin\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ani o przywrócenie kultury :P troszkę mnie podniosłyście na duchu z tym ginem facetem i tu .....ani____ poprawiam ginem facetem afroamerykaninem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Fasolka - ja tam wierzę w to, że teściowie tak zareagowali, bo wzięliście ich przez zaskoczenie:P Czekaj niech przetrawią najpierw to co im oznajmiliście i zobaczysz, że będą się cieszyli! A co do gina faceta - to się nie ma co przejmować - ja już też wyczaiłam, że co facet to facet:P (malolepsza - ale jakoś nie mam rozpędu a raczej powodu, aby go za coś opieprzyć - narazie bardzo się stara - może dlatego;) ) Piszcie powoli:P bo zanim poodpisuję po kolei to połowa postów będzie już nieaktualna!:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to potem poprowadzimy statystyki tych powiazań jedzonkowych z płcią jaka sie pojawi na swiecie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZMAWIALAM Z KOLEZANKA I USG KOSZTUJE OK 20-30 ZL I CHYBA W PIATEK POJDE .MUSZE WIEDZIEC CO SIE TAM DZIEJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Voltare :) no pewnie przetrawią i w ogóle, ale dzidzia to dzidzia trzeba chciaż troszkę się uśmiechnąc na wieść o tym a tu nic....tato tylko powiedział, ze się domyślał, a mama to nic nie powiedziała...kurcze... no dobra dość tego biadolenia bo znów mi bedzie smutno ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt Mimi kabanosy z e snikersem i jeszcze inne dziwne smaki zaburzaja cala regule:P a propos, nasza Mimi powinna sie wpisac do tabelki, przeciez cos wspominala,ze chyba rozpoczete proby w zapewnieniu rodzenstwa dla Natalki:D no wiem, stracha to juz raczej sie nie pozbede, mam w sobie duzo odwagi, jesli chodzi o moje zdrowie i problemy, ale jesli chodzi o dziecko to jest zupelnie inna bajka, dopiero sie ucze, amm nadzieje,ze uda mi sie kiedys zachowac pewna rownowage i nie popadac w skrajny niepokoj....h m.....zobaczymy, zycie pokaze jak bedzie.... a moze by tak jednak kupic usg:P:P:P:P?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - a Ty co za stresy przeżywasz?;) Największy przecież już za Tobą - większego od tego, który przeżywałaś jadąc po wyniki bety w grudniu już chyba nie będzie;) No... może przed samiutkim porodem, chociaż pamiętam, że mimi pisała, ż w 9 miesiącu kobieta przestaje się bać porodu;) Pewnie, że każda przyszła mama martwi się o to, aby jej maleństwo urodziło się zdrowe, śliczne i było zawsze szczęśliwe - ale u Ciebie to wszystko już dawno zostało odgórnie w gwiazdach zapisane, więc teraz choćbyś się zamartwiała, to i tak wszystko poleci ślicznie według "planu":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare_____no w sumie ja tez nie mam za co opieprzac,.......no chyba,ze niejest po mojej ginekologicznej mysli, hahahaha przeciez ja juz sie taka wyzarta zrobilam przez te wszytkie wiadomosci, ze normalnie sie wdaje w dyskusje i znowu mnie ost postawil do pionu zadajac pytanie"czy to pani jest lekarzem czya ja??"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki porawiam tabelkę bo Omega tak wczoraja szalała na imprezie, że ja się dzięki temu znalazłam i w staraczkach i w cięzarówkach :P hahah [patrzczei strona 300 topicu] :P nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................13.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 Fasolka81............26..................... ...2...................ok.14.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................22....... .. .............14.06.08 Aisza..............23...........................18 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................11 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................14...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................14........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................12......... . . .ok.22.08-10.09 Fasolka81........26............................6.......... .....ok.19.10.2008 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - to jeszcze cena do przetrawienie - u mnie ta "przyjemność" 50zł kosztuje. Ale przynajmniej się uspokoisz no i w końcu staniesz oko w...oko(?;) ) z własną dzidzią:) - już Ci zazdroszczę:) Fasolka - a jak ja w ciąży nie jestem, a mam smaki to co to oznacza?:P:P:P:P Bo wczoraj gotowałam pyszniasty pachnący kapuśniaczek, a dzisiaj włupałam wieeeelkiego loda z polewą owocową i owocami (surfitka - ukłon w Twoją stronę:P - od wczorajszej "imprezy" za mną chodził:P) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo mimi będzie w dwóch tabelkach:P:D Mimi - to co dopisujemy???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz !!! ick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................13.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................22....... .. .............14.06.08 Aisza..............23...........................18 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................11 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................14...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................14........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................12......... . . .ok.22.08-10.09 Fasolka81........26............................6........ .. .....ok.19.10.2008 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki udało sie tym razem poprawić szalejącą Omegę naszą!! :D Omega jak się dziś czujemy????? Voltare....no jak dla mnie mogłoby to oznaczać że jesteś pisana na listopad i ja ciebie proszę nie ma wykrętów żadnych :P:) iiiiiii kapuśniaczek ....Voltare litości nie masz :P???? ślinotoku dostałam na tą wiadomość....pociekło mi na kawiaturę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - no muszę Ci trochę pocukrować:P - co Ty nie wiesz, że dobro wysyłane wraca do "wysyłacza":P Interesowna jestem:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare :P o bo padne - daj trochę kapuśniaka w miseczce albo jak juz to w naparstku.....lalala już wiem co jutro będzie na obiad.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare____i Ty bez cukru zostaniesz obdarzona TYM DOBREM o ktorym myslisz, z cala pewnoscia.......znajdzie sie w koncu jakas dobra droga uwienczona sukcesem, jestem tego pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z malolepsza w 100% - Voltare zostaniesz obdarowana dobrem - bez najmniejszych wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×