Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

ooooooooooo jeżeli ma być na K to ja proponuję Kajetan - będzie mały Kajtuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier - :) no i macie kolejne niebanalne dziecko ....Voltare normalnie koniecznie listopad twój!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - ja ma synka K.:) (a miała być Małgosia) i córkę tyż K. (Kasię):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wychodzi na to, że moje będzie "banalne" :P Ale co ja poradzę na to, że mi się takie podoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - żadnego z tych imion w żadnej z moich klas w szkole nie było, więc może nie będzie tak źle z powtarzalnością;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - ma się przede wszystkim podobać Tobie i pasować do nazwiska Omega - ja miałam być Leszkiem :P Opaczność nade mną czuwała ;) Mam nadzieję, że kiedyś moje dzieci mi nie powiedzą, że dałam im takie imiona jakbym ich nie kochała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nazywanie dziecka Oliwierkiem a nie OLim(to zdrobienie mi sie berdziej podoba)zostalo jeszcze z Polski gdzie znajomi mieli synka o tym imieniu i jak ktokolwiek mowil do niego Oli albo Olinku to Tatus dziecka poprawial ze to jest Oliwierek. O przypomnialo mi sie-z imion na K mnie podoba sie bardzo Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, no nie zartuj ze Ani nie bylo? U mnie w LO 6. Dziewczynki ja zmykam, pora do domku. Buziaki i dziekuje za przemila imprezke i pyyyyszne lody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare niech sie lepiej skupi na przytlankach owocnych ####################################################### #######################################################++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| a na imionka może się da przekabacić w późiejszym terminie :P ach my to jesteśmy zółzy Voltare dziecko Twoj bedzie nad wyraz niebanalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - moje będą miały długaśne nazwisko, to przynajmniej niech imiona mają krótkie (ja w szkole na sprawdzianach w pierwszych klasach podstawówki nigdy nie mogłam nadążyć z podpisywaniem kartki:P To szok ile czasu dzieciakowi zajmuje wpisanie własnego nazwiska:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - Oliwerek kojarzy mi się z rowerkiem - przepraszam :( A Kacper to piękne, proste imię dla małego i dużego. Ja jestem zwolennikiem właśnie tego typu imion - bo ze zdrabnianiem to rożnie wychodzi. Także Voltare - Twoje proste imiona zawsze będą na miejscu i dziecko Ci nie powie, ze go nie kochałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - 🖐️ PS. No właśnie nie było żadnej Ani;) ani w podstawówce, ani w LO, ani na studiach - nieprawdopodobne - nie? Nawet w sąsiedztwie:P Wokół za to były same Kaśki i Agnieszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nasze maleństwo będzie miało 7 literowe nazwisko i to na A, będzie na początku dziennika ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - nie tylko długie nazwisko może być problematyczne moja siostra początkowo nie potrafiła poprawnie napisać jak ma na imię. Zamiast Beata wychodziło jej Bata. Kiedyś oglądałam wywiad z Beatą Kawką i opowiadała jak jej dziadkowie zareagowali na imię wybrane dla niej po urodzeniu - kazali sobie najpierw powtórzyć a potem podsumowali, ze BATEM to sie konia goni a nie dziecku na imię daje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - no popatrz - jak ja bym nazwała córkę np Katarzyna to zanim by się podpisała razem z nazwiskiem, to inne dzieci już by były w połowie klasówki!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - faktycznie długie moje miało 10 i było strrrrrasznie długie ;)A do tego długie imię a w zasadzie dwa i krateczek w dokumentach ledwie wystarczało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo - z krateczkami w papierach to kolejna sprawa - spróbuj to wszystko zmieścić razem z miejscowością np. na przekazie pocztowym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj babolki kochane bawcie sie słodko zjedzcie wszystko co jest na stołach...ja padam na pyszczek, wstałam dziś o 4 rano i nie mam rady na ślepka moje mi sie zasłaniają normalnie, wiem że zrozumiecie...ide do łóżeczka lulu, jeszcze raz niech światu to wykrzyczę : JESTEM MAMĄ !!!!!!!!!!! || gruubbbeeee krechy !!! WOW!!! :p dobranoc i dziękuję wamza wszystko - za wasza obecność i słowa!! do juterka dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ta przebrzydła spacja 😠 Fasolka - nie żebym się czepiała - ale będziesz mamą - a teraz jesteś w ciąży :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - 4 rano to dla mnie środek nocy - wtedy obracam sie na drugi bok ;) Ale w sobotę o podobnej godzinie też będę miała pobudkę bo BS wzywa :D Już nie mogę się doczekać, z jednej strony nogi mam miękkie z przejęcia a z drugiej chciałabym być po wszystkim. Ech jeszcze 3 dni a 4 wyjazd po nadzieje na lepsze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba by wypadało by się udać na spoczynek jak się do roboty nie chce zaspać...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany wyliczyłam sobie, że nie mogę dostać następnej @ punktualnie!!! Co to robić...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×