Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Witajcie🌼 Fajna ta wczorajsza imprezka, szczegolnie milo wspominam czeresnie i truskawki:P Ani_____no i znowu musze cie troche ustawic do pionu.....kobieto wiecej wiary w powodzenie, przeciez juz ustalismy,ze musi sie udac, wiec to bedzie zupelnie na miejscu jak zaczniesz wymyslac imie dla swojej kruszynki, odsylam cie kilka stron wczesniej, dzie wypisalam ci w punktach jak nalezy do tego podejsc, musisz chociaz w srodu miec nadzieje, chociaz troszke..... Surfitka_____juz za chwilke III trymestr, nie wiem, czy masz dostep do polskich, kiedys o tym rozmawialysmy i nie pamietam:P, w dzisiejszej M jak Mama jest pieknie opisany caly III trym, czytalam i myslalam o Tobie:) Omega___no cale szczescie,.ze wracasz do swiata zywych, lezenie w lozku oweszem jest przyjemne, ale raczej jak czlowiek jest zdrowy:) dzisiaj z moja glowa calkiem dobrze, dla odmiany rano byla biala sluchawka, ale.....przynajmniej wiem,ze jestem w ciazy:P:P:P jakos zdazylam sie juz do tych niespodzianek przyzwyczaic:P Jutro wizytka u doktorka, mam nadzieje,ze wszytko w porzadku, nie cierpie tego leku ktory towarzyszy mi od wizyty do wizyty, spokojna jestm tylkoprzez jakas godzine po badaniu, chore no nie??? ja jednak powinnam miec to usg w domu:Pteraz mielismy przerwe 3 tygodniowa, na pewno duzo sie zmienilo,licze na cudowne widoki..... a co do imion......hm....zaczynam miec metlik, tez bardzo dlugo pod uwage bralam Alicje, :),chodzil mi po glowie Maksymilian, Igor,Paulina, Hania,Aleksander,...zdecydowanie wole jednak tradycyjnie imiona z podobnych przyczyn jak Surfitka.....teraz juz calkeim nie wiem, na pewno bede o tym myslala bardziej intensywnie jak sie dowiem, jakiego rodzaju jest Moj Grosiu:):):):) Gotuje wlasnie zupe pomidorowa, zapraszam, z ryzem, na super pozywnych szyjkach:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
surfitka_____lekarz stwierdzil ze nie potrzeba badania na droznosc poniewaz juz 2 razy rodzilam a co do meza to mial robione badania nasienia wyszlo jak najlepiej zaczelismy od tego badania poniewaz moj obecny maz nie ma jeszcze dzieci a moje sa z poprzedniego maluzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do imion - ja uważam, że nie należy robić dziecku krzywdy imieniem. Jak miał się urodzić mój synio, różne imiona chodziły nam po głowach, szczególnie mojemu - wymyślił sobie Gniewomira, Sędzimira itp. Ale szybko mu to z głowy wybiłam i jest K.:D Mam nadzieję, że żadnej z was nie uraziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega____ja tez jestem zwolenniczka tradycyjnych imion i nie chce sie sugerowac moda, no sobie nie wyobrazam,zeby dac na imie dziecku np. Izaura,ale nie razi mnie to w otoczeniu jak dzieciaczki maja takie imiona, poprostu sobie nie wyobrazam u swojego, z reszta M mial dosc jak na czasy kiedy byl dzieckiem niezbyt popularne imie, chociaz teraz jedno z najmodniejszych:P to jest sprawa gustu, a zgustami przeciez sie nie dyskutuje, co jednemu sie podoba, nie musi przeciez innemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
ja jeszcze w sprawie imion ja tez myslalam nad pospolitymi imionami bardzo podobal mi sie Szymon,Kamil itp ale ja takas siakas jestem dziwna ze do kazdego imienia przypne łatke kamile np to brojaze itp itd wiec wymyslilam takie ze nikogo nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
słuchajcie po urodzeniu starszego syna pojechalismy z mezem do jego babci pokazac jej prawnuczka ona pyta jak mały ma na imie wiec mowie jej ze Oliver a ona na to fujjjj jakie brzydkie trzeba bylo Franus mu dac normalnie pekalam ze smiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokemonowa_____fakt, bardzo czesto kojarzymy imiona z naszymi znajomymi, albo ludzmi, ktorych poprostu znamy....akurat te moje, ktore mi sie podobaja, bardzo dobrze mi sie kojarza...omega_👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokemonowa, ups..nie wiedzialam ze masz juz dzieci. Przepraszam. No to trzymam kciuki za owocna stymulacje :) A co do imion to kazdy ma swoje gusta, grunt by dziecku wstydu nie narobic. Malolepsza, noto czekamy na usg i wiadomosci kto tam sie czai :) A i tak pewnie Aisza pierwsza nam obwiesci :) Omega, wlasnie moja kumpela ze studiow dala coreczce Alicja na imie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
surfitka___:) ano mam pieknych synow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylko na moment powiedzieć Wszystkim dzień dobry ::D 👄 Niestety raczej dzisiaj z Wami nie poplotkuję bo mam niezapowiedzianych aczkolwiek miłych gości. Tym samy zmykam do kuchni, pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey melduje sie na posterunku cóż nie będe ukrywać mam dziś nie najlepszy humor...:o byliśmy u lekarza rodzinnego narazie mi zbadała serduszko a jutro reszte podstawowych wyników mi porobi... do gina pewnie w przyszłym tygodniu pójde bo już na ten tydzień nie dam rady sie wcisnąć...hmm no i będe miałam gona faceta do tego murzynka...no nie za bardzo mi się facet uśmiecha ale tu nie ma żadnej kobiety...może nie będzie tak źle...jak sądzicie? no i trochę mi smutno, bo rodzice mojego Misia jakoś dziwnie [jak dla mnie] zareagowali :o ...hmmm.. nie wiem może to do nich jeszcze nie dotarło a może są troszkę w lekkim szoku i się nie spodziewali, że tak szybko czy jak? Misiu mówi, że się cieszą tylko tak inaczej to okazują...wiem, że on jest kochany ale jakoś mnie to mało pociesza, nawet i się łezki po policzkach posunęły jak już mogłam dać upust swoim uczuciom...mam nadzieję, że to się zmieni - znaczy ich nastawienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokemonowa znam jedengo Oktawiana i jego i mię nie wzbudzało jakoś śmiechu zy czegoś tam...imię to imię...przez oryginalność nadaje się wyraz człowiekowi, jasne ze czasem to rodzaj krzywdy, jak się dzieci prześmiewują czy coś tam, ale jak wiadomo na ograniczenie i głupote nie ma lekarstwa... dawajmy Swoim maluszkom takie imiona jakie na podpowiada serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie z tego powodu, ze kojarzymy imiona z dziećmi, a ja jako że jestem pedagogiem w gimnazjum, to moje dziecko będzie miało tak na imię, jak żadne z tysiąca dzieci, które poznałam ;) bo ten wiek to raczej trudny i burzliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu stronka moja, może jednak będzie Maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega3 nie,wlasnie mi sie podoba tylko wolalabym miec syna,ale co bedzie to bedzie . wlasnie wracam od gina i jestem strasznie wsciekla.szybko jechalam do przychodni bo kolezanka zajela mi kolejke a ja musialam czekac az M wroci z pracy.jak dojechalam rowerem i zmierzyli mi cisnienie mialam 160 (na ile niewiem bo niepowiedziala)ochlonelam i poszlam do doktorka bo juz byla moja kolejka.wywiad co boli czy boli ,jak sie czuje i td ogolnie opierdziel od poloznej za jazdy rowerem :) pytam sie o usg a on mi ze niebedzie oj ale sie wscieklam a on do mnie ze maszyna (na przeciw gabinetu gin) drogo kosztowala i usg tez nie jest tanie a ja juz mialam 2 razy(raz niebylo widac zarodka a za 2 razem zarodek byl widoczny)i ja bede miala dopiero w jakims 22 tyg.no to ja mu mowie ze teraz jestem w 12 tyg ciazy i chce wiedziec czy dziecko rozwija sie dobrze czy ma rece nogi -juz sie wkurzylam .a jego asystentka-polozna ze pan dr nieumie robic usg jednym slowem nie zna sie.powiedzial ze mam sie zapisac do dr.co robi usg i bedzie 4 marca dopiero(a mi potrzebne zdiecie na jutro i powinnam sie dowiedziec jak sie rozwija dziecko prawda?)recepty na luteine tylko 2 op i nastepne 2 op ma mi przepisac pani dr za 2 tyg jak bede na usg a do niego za 4 tyg i zwolnienie.dzwonilam do kolezanki bo ona chodzi do dr prywatnie zeby sie dowiedziala ile kosztuje usg i pojde bo juz chyba niewytrzymam 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
czesc laseczki wskoczylam do was na troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - tez bym wyszła z siebie !! no wiecie co ....żeby usg nie umieć zrobić to paranoja jest i żeby musieć isc do innego lekarza - nie no nie to tylko jednak w polsce moze tak być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty____rozumiem doskonale Twoje rozdraznienie jesli chodzi o usg, w sumie pod koniec I trym warto zrobic przeziernosc karkowa, a w 22tc bedzie juz na to za pozno, dlatego dobrze,ze postawnowilas zwrocic sie do innego lekarza, wszytko bedzie dobrze Pokemonowa____🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka____przykro mi,ze Tobie bylo przykro jesli chodzi o reakcje tesciow,,,,ale kochana i tak nikt ci nie zepsuje tej radosci, ktora przezywasz od wczoraj.......jestes w ciazy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D na wszytko przyjdzie czas jesli chodzi o badania, pamietaj,ze nie tak szybko widac zarodeczek, kazda ciaza , do lekarza zeby juz cos konkretnego zobaczyc na usg warto isc kolo 7,8 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza, - wiem, no spodziewałam sie innej reakcji.. ale cóż... bądź co bądź to dziecko jest naze i kocham je nad wszystko więc inni nie muszą mieć nic do powiedzenia... a no wiem że na usg to jeszcze za wcześnie, chciałam zrobić badania rh krwi póki co i takie ogólne badanie u gina...no i żeby zobaczyć jak to będzie u tego faceta...no jakoś go przetrawię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka____ciekawe doswiadczenie....czarny doktor gin:D:D:D a masz juz jakies pierwsze objawy ciazy??? zobaczysz za to jak Twoi rodzice beda skakac pod sufit:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, nie przejmuj sie tesciami. Moja tesciowa w dniu slubu powiedziala z oburzeniem..Ja babcia i z wozkiem ??? A potem musiala sie naczekac na wnuka.A teraz chyba szalu dostala bo tylko Miska sie liczy. A co do kolorowego lekarza, kwestia przyzwyczajenia, nie wiem czy bardziej sie obawiasz tego ze mezczyzna, czy tego ze czarny? ;) Ja zanim zaszlam w ciaze chodzilam do endokrynologa Hindusa :D A jesli chodzi o gina to tylko facet. Betty, za dwa tygodnie bedzie w samo - 14 tc to jak najbardziej dobry czas na usg i badanie przeziernosci karkowej. No i sie nie denerwuj bo to nie dobrze dla malenstwa. Ja mam wizyte za tydzien i wiem ze bez usg. I nawet nie mam pojecia kiedy bedzie nastepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - no mam nadzieję ze chociaż jedna strona wykaże odorobine wiecej entuzjazmu:) Surfitka - mi tam wisi że czarny...bardziej mnie niepokoi ze facet aale to dlatego, że miałam niemiłe doświadczenia z ginami facetami - :0 a teraz nie ma tu żadnej kobity - zanczy jest ale ponoć jej 2 razy odbierali licencje lekarska czy coś tam wiec wole juz mniejsze zło czyli gina faceta...:P Misiek będzie ze mną łaził to mu sie bede nakjwyzej wyżalać, ale poza tym to najlepszy lekarz tu w okolicy ze wszystkich opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do obajwów - ziewam na potęgę i spałabym 24 h na dobę...piersi dalej są nawrażliwe, a tak to nie mam za bardzo prócz ochoty na parówki, musztarde i kwas z ogórków kiszonych...za to nie bardzo moge na słodycze patrzec - nie fajnie mi na sama myśl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×