Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

No to same widzicie i tak zle i tak niedobrze :P Ja tam jestesm za tym co mam zwykle, spokojna robotke, bez poganiania, bez nierealnych terminow sobie klikam i tworze...ostatnio kolega po mnie opisywal stary projekt i tak sobie spojrzalam i fajnie widziec efekt koncowy jak w cos sie wklada serce :) A ten projekt z pospiechu juz nie jest taki ladny . A co do Jagody..zauwazylas??? Rowno Michalinka i Jagoda sa popularne :D:D:D I wbrew pozorom Michalina wcale jakos nie jest tak na poczatku listy :P Chociaz ostatnio tez zastanawiamy sie nad Nina....zobaczymy jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki pobudka! Muszę wam si ę przyznać że zamówiłam wczoraj suknię na śłub!!!Ma sznurowanie z tyły i na maj będzie OK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mila - skoro zamówiłaś suknię to znaczy, ze przygotowania idą pełną parą :D Widzę, ze towarzystwo korzysta a ładnej pogody i unika kafe jak ognia? Ja póki co muszę trochę popracować ale po obiedzie wybieramy się z M na spacer. Wczoraj zauważyłam, ze forsycja \"za sekundę\" zakwitnie, już praktycznie widać żółte kwiatki - oj jak ja chcę prawdziwej wiosny. Życzę wszystkim miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! u mnie taka sytuacja w sobotę rano było przytulanko a dziś jest niedziela i czuję owulację co zresztą potwierdził test?! czy chłopaczki od wczoraj ranka żyją jeszcze czy jeszcze ich dopuścić,? sęk w tym że mąż będzie wieczorkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA - na pewno dopuścić nie zaszkodzi ;) a poważnie biologia to nie matematyka tu nigdy nic nie wiadomo :( Jakiś strajk o którym nic nie wiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, czuję się usprawiedliwiona, bo wczoraj konferencji ciąg dalszy :( dzisiaj znowu jezdziłam L-ką ale dzisaj się jeżdziło super, ulice puste :) czekam na @, tak bym chciała dostać już... :) leki wykupione, czekają w lodóweczce. a\'propo praktyk, to ja tez mam praktykantkę, bo nikt jej nie chciał, i tak sobie razem praktykujemy :) ale jej to raczej nikt nie zapłaci. madziara - pisz do nas częściej!! malolepsza - gdzie się zagubiłaS? jagody - czyzbyśmy zostały na posterunku? bo sama nie wiem, miałam pojść pooglądać Na dobre i na złe, kocham empatię tamtejszych lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, wpadam tylko sie przytwitac i powiedziec ze mamy sie dobrze :) Ale mam jakis podly nastroj, boli mnie glowa i jestem dzis zbyt szczera :P Trzymajcie sie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - na to wygląda :( cóż ja biorę na jutro urlop od topiku, ale od razu wyjaśniam to konieczność a nie wybór Surfitka - oj nie zazdroszczę bólu głowy. Rozśmieszyłaś mnie tym sformułowaniem, ze jesteś dzisiaj za szczera :D Zawsze myślałam, ze szczerość to zaleta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Właśnie wróciłam ze szpitala Aisza i Bartuś mają sie dobrze,jutro lub we wtorek beda ja badac i wtedy zadecyduja czy nadal szpital albo do domu. Mam nadzieje ze to drugie.Ale sie na ogladałam maluszków wszystkie takie sliczne:D:D:D.Juz niedługo Aisza sama sie do was kochane czarownice odezwie. Fajnie ze sie wam przepisy spodobały sałatki naprawde sa dobre jutro napisze wam jeszcze jedna sałatke przekładana która jest super. Teraz tylko na chwile dorwałam sie do kompa bo mam gościa z Budapesztu,przyjechała siostra od mojego M.a ze tak rzadko przyjezdza wiec nie wypada siedziec na kompie . Dla wszystkich babolek 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Chyba jakas zmiana pogodowa jest bo niby senna jestem, a spac nie moge. Mam troche klopotow, ze tak powiem rodzinnych ;) Moja mama leci do Polski we wtorek i bedzie troche luzu i atmosfera sie oczysci..moze :P Jagody, a to ty nie wiesz ze ludzie nie lubia nadmiernej szczerosci ??? :P Nelcia, dobrze ze u Aiszy i Bartusia dobrze. Zobaczycie, w lipcu przyjdzie zdrowy bobas na swiat :) A tak wogole to nie wiem co sie dzieje, ze nikogo prawie nie ma? Nie ladnie dziewczynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wywiało wszystkich, to ja też, muszę się do pracy przygotować, nelcia - pozdrowień dla Aiszy ciąg dalszy! surfi -mam nadzieję, ze już Ci lepiej, znikam, mąż zrobił sok i mnie nawołuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej a ja wreszcie dopadlam kompa a i to na chwilke-niestety jak maz w domu to nie moge spokojnie usiasc i napisac bo zawsze sie gzies kreci w poblizu a ja z tych co nie lubia jak im sie przez ramie zaglada:) Ryba-tzymam kciuki nadal. Surfitka-masz racje tak trzymaj-jak jestes za szczera to dostajesz po nosie bo ludzie zazwyczaj chca slyszec to co sami mysla a szczerosc odbieraja jak atak. Jagody-to w Polsce chyba cieplej jak tu-tu jeszcze forsycja calkiem szara-mam nadzieje ze niedlugo ruszy-z oznak wiosennych pod oknami przy wejsciu kwitna mi krokusy:) Malolepsza🌼 Nelcia dzieki za podeslanie stronki-juz tam weszlam i nie wiem co wybiore. A genrelanie to wszystkim dziekii za przepisy-po kolei bede probowac. Ze szczerosci to ja chyba zaraz dostane po nosie ale Xmadziara-fajnie ze piszesz i ja zawsze chetna do nowych twarzy i masz racje ze w kupie razniej ale jak piszesz na roznych topikach to czasem napisz indywidualnie do kazdego topiku a nie wszedzie tak samo.To jak powielanie sztampy.Uwazam ze wszedzie mozna miec przyjaciolki ale mysle ze dziewczyny z kazdego topiku zasluguja na wyjatkowe traktowanie bo wszedzie kazda z nas jest wyjatkowa.Co innego jak czekamy na jakies informacje i dziewczyny nie chca sie powtarzac albo zapracowane mamy-to zrozumiale.mam nadzieje ze nie wezmiesz mi za zle tej wypowiedzi i bedziesz pisac czesto i duzo:) OK,zmykam bo jeszcze wizyta u szwagierki.Na tygodniu bedzie mnie wiecej. Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór!:) Dzisiaj tylko zaglądam złożyć meldunek;) Dzionek był pracowity i jak zwykle za krótki:P Przed południem obowiązkowy spacer - z którego w zasadzie wyszły nici, ponieważ jak tylko dojechaliśmy do wybranego miejsca, to po 200 metrach natychmiast zaczął padać deszcz. Potem obiadek + pranie (bardzo to religijne w niedzielę palmową urządzać pranie:P Ale wczoraj już nie miałam ani siły ani ochoty). A potem mieliśmy odwiedziny rodzinne;) a potem to już ciemno - rany jak ja jutro się zwlekę rano z łóżka... Wiecie co - już o tym wspominałam, no ale... dzisiaj z K. zaczęliśmy \"wielkie planowanie\";) Żeby się odstresować, odreagować, nie myśleć i w ogóle rzucić na luz - robimy tak: natychmiast po świętach wyjazd do kliniki i IUI, a potem jakby odpukać znowu wyszła z niej kicha, przystępujemy do stopniowego remontu naszego mieszkania. Jasne że wszystkiego naraz nie zrobimy i pewnie trochę będzie to trwało - pomalutku, sukcesywnie i w ogóle, ale przynajmniej będziemy robić coś innego i zajmiemy myśli choć na chwilę czymś innym niż tempkami, owulkami, klinikami itp. I tak mniej więcej do zimy, bo potrzebuję głębokiego oddechu. A potem bez zbędnych ceregieli podchodzimy do IVF i już:) Początkowo był plan do 6 IUI, ale jak mam po każdej ryczeć znowu po kilka dni i przeżywać, to szansa na powodzenie każdej kolejnej jest raczej znikoma i nie ma się co czarować. Uff - przyjemniej jest zająć się wyborem kafli do łazienki niż ustalaniem terminów kolejnych badań i wizyt;) To takie przemyślenia:) W każdym razie K dzisiaj dzielnie tworzył wstępne kosztorysy;) i \"zapotrzebowanie materiałowe\" i zobaczymy co z tego wyjdzie:) Przepraszam, że nie piszę do każdej z osobna - już zmykam, bo K. się wydziera z wyrka!:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane, przepraszam, że się nie odzywałam, ale niestety teraz rzadko będe do was zaglądać 😭 w piątek byłam na wizycie, z dzidziusiem wszystko ok :) :) będzie synuś :D :D :D ale niestety szyjka znowu mi sie skróciła i na nieszczęście mam już 0,5cm rozwarcia!!!! zakaz chodzenia i plackiem w łózku!!!!! na święta nie chciał mnie dawać do szpitala ale zaraz po świętach na kontrole i zobaczymy czy będe mogła leżeć w domu. Tak, że leże plackiem już trzeci dzień a gdzoie tu reszta!!!! :( :( :( ale zrobie wszystko by mały urodził się zdrowy. Mąż jest zachwycony, że będzie synuś i bardzo się stara żebym nie musiała nic w domku robić, ale mamy remont generalny więc wiem że nie będzie mógł mi aż tak pomaga. kolor włosów mam płomiennorudy :P :P :P moja znajoma fryzjerka stwierdziła, że mam najmodniejszy kolor!!! :) :) :) pozdrawiam was moje kochane i zmykam, życze wam zdrówka i będe was podczytywać jak tylko będe mogła na minutke wejść buziaczki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś- uważaj na siebie kochana, to taka wczesna ciąża. Dbaj o siebie a my trzymamy kciuki.Bedzie dobrze, fajnie że chłopaczek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey - ostanio zajęłam się czytaniem i normalnie wpadłam w nałóg ksiązkowy nie mogę sie oderwać od czytania..... zmieniam tabelkę: Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................26....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................21 .... ......(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................16...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................17........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................15......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................10........ .. ...........19.10.08 Milla77............30............................6...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 każda łapie teraz po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jednak jeszcze raz - tym razem już odpowiednio potrawiona tabelka :P - przepraszam za zmieszanie !! Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................28....... ................14.06.08 Aisza..............23...........................21 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................16......... ..............19.08.08 malolepsza.......32...........................17........ ...............ok 26.08 BETTY83..........24..........................15......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................9........ ...............19.10.08 Milla77............30............................7...... .................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja sie nie nadaje dziś na komputer -zero myślenia :( ostatni raz : Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................28....... ................14.06.08 Aisza..............23...........................21 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................16......... ..............19.08.08 malolepsza.......32...........................17........ ...............ok 26.08 BETTY83..........24..........................15......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................10........ ...............19.10.08 Milla77............30............................7...... .................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie {kwiatek}przepraszam ze ostatnio nie zagladam ale jakos brak mi czasu na wszystko pozdrawiam i zmieniam tabelke Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................28....... ................14.06.08 Aisza..............23...........................21 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................16......... ..............19.08.08 malolepsza.......32...........................17........ ...............ok 26.08 BETTY83..........24..........................15......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................10....... . ...............19.10.08 Milla77............30............................7...... .................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny🖐️ Aisza juz jest w domu i napewno sie do was odezwie. Moniś _______trzymaj sie wszystko bedzie dobrze bierz przykład z Aiszy🌼🌼. ostatni obiecany przepis napisze go tak jak kolejno ma byc przekładany w szklannej salaterce: 1/2 paczki ugotowanego ryżu ogórek kiszony lub konserwowy pokrojony w kostkę na to majonez 2 jajka ugotowane i pokrojone w lostke ,na to zielona cebulka keczup 1/2 paczki ryżu kukurydza szynka pokrojona w paski majonez pomidor pokrojony w kostke posypać na górę smacznego!!!!!!!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Ciesze sie ze Aisza juz w domku. Jednak w domu to przeciez najlepiej :) Nelcia, salatka zapowiada sie smakowiecie :) Pokemonowa, szkoda :( fasolka, no juz cwiartka za toba :) Monis, gratuluje synka :) ale lez i odpoczywaj ile mozesz. Voltare, nie ma jak plan dzialania. My z malolepsza opracowywalaysmy, plan A , B ..i C, do ktorego na szczescie w naszym przypadku nie doszlo. I mam nadzieje, ze u Ciebie ten A wkrotce zaskoczy :) Ale grunt to wiedziec czego sie chce i dazyc do tego ..a cel sie osiagnie. Telesforka, Oj jakos nie widac u nas tej wiosny, no nie..ja tam zdzbla trway nie widze zielonej jeszcze, nawet mi krokusy nie kwitne przed domem :( ( moj wlasciciel nie ma ogrodu :P ) . Dluzy sie ta szarzyzna... A u nas nudy ciag dalszy, obijamy sie ile wlezie :P Pewnie tak bedzie az do swiat :) .a moze dluzej. Ciezko potem bedzie sie zabrac do roboty. A moja corcia jakos sie rozfikala ostatnio, pewnie dlatego ze ja pochwalilam, ze grzeczniejsza jest ;) Wieczorem to az moj maz sie smial bo z daleka widzial, co ona wyprawia z moim brzuchem i jakie dziwne formy przyjmuje :P A od rana kontynuacja i zabawa na calego :D:D:D:D:D Jeszcze nie jestem w stanie rozpoznac czy to glowka czy pupa, ale mam na brzuchu gory i doliny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tak nie mialam ze ucieszyłam się na @ no więc dotarła, na przyszły wtorek mam umowione USG w klinice, w czwartek moze punkcja !!! jejciu, zaczynam miec gacie pełniejsze :( Aisza - witamy spowrotem! Moniś - fajnie masz :) chłopiec :) Surfitka - chciałabym tego momentu tez doczekać - wystającej pupci maleństwa :) dzisiaj jeszcze byłam oddać krew na kolejne badanka i pani w laboratorium opowiadała, ze dziewczyna po IVF odbierała wynik bety kilka dni temu i niestety... ehh potrafią niektórzy podnieść na duchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani to moze ja cie podniose na duchu ..jestem pewna ze w twoim przypadku bedzie inaczej i beta bedzie wysoka, bardzo wysoka :) I doczekasz sie wystajacej pupci, a moze nawet dwoch na raz z brzuszka :) Teraz zaklinamy twoje pecherze by wyprodukowaly piekne dorodne jaja i zebys we wtorek zobaczyla, ze masz cala druzyne jajeczek :) Glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! aisza - cieszę się, ze już jestes w domu:D teraz odpoczywaj, dbaj o siebie i bartusia!🌻 Malolepsza - kobieto co z Tobą?????? Tyle dni milczenia, to do ciebie niepodobne! mam pytanie, który z zabiegów polecasz na mój łokieć (jeden do wyboru:P) Interdyn Prądy Kotz\'a Prądy Tens Diadynamik Jonoforeza Ultradźwięki Magnetoterapia Laseroterapia Hydromasaż Masaż wirowy rąk Fango Okłady borowinowe Krioterapia Bioptron U mnie leje, pogoda do d...y, ale poprawiam sobie humor: po pierwsze, kupuję nowego laptopa, jak go będe miała, to się pochwalę:P:P:P po drugie, wyjeżdżam na początku kwietnia do ukochanego Kołobrzegu (oby pogoda słoneczna wypaliła) i będe się intensywnie relaksować:P:P:P :D:D:D:D:D:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIADOMOŚĆ OD MALOLEPSZEJ (ściągnęłysmy się telepatycznie:P) odcieta od 3 dni od netu, jutro sie pojawi, czuje się świetnie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wiosna piekna przyszla, ze taka cisza na topiku :) Trzymajcie, sie. Dobranoc, kolorowych snow 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Aisza - czekamy na wilki powrót;) - Twój i Bartusia:) nelcia - przepisy na sałatki skopiowane - może nawet czymś uda mi się zabłysnąć w czasie zbliżających się świąt:) Surfitka - mój plan jest taki, żeby nie mieć żadnego planu na najbliższe pół roku;) Jeszcze tylko jedna IUI. Potem nic. Zero. Nie liczyć na cud, nie starać się, nie robić nic. Jeżeli się \"przypadkiem\" uda, to będziemy przeszczęśliwi. Jeżeli się nie uda, to przynajmniej nie będzie rozczarowania:) U mnie krokusy na ogrodzie już zdążyły przekwitnąć. Forsycja wokół firmy już pięknie kwitnie - mimo, iż na pobliskim kilkusetmetrowym szczycie popruszyło śniegiem i przez to tak co zerknę dzisiaj przez okno, to robi mi się coraz bardziej zimno:P ani77 - ty nie słuchaj żadnych wątpliwych pocieszeń jakichś obcych bab - Ty słuchaj nas, to zobaczysz, że się spełni wszystko co dobre;) omega - oj jak mądrze brzmią te wszystkie zabiegi:D Podejrzewam, że jakbyś się w końcu z Malolepszą w realu zgadała, to by Ci wymasowała, wylaserowała i wymroziła ten Twój łokieć za jednym zamachem. Przemyśl to zamiast pytać o radę:P malolepsza - Wracajcie!:) dla wszystkich obecnych i nieobecnych po 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - niestety, w związku z tym, że Malolepsza \"wycięła numer\" i zaszła w ciąże:P:P:P, poszła sobie na zwolnenie:P:P:P to niestety real w jej wykonaniu na razie odpada, pozostaje zapasowy Kołobrzeg:D, ale obiecuję, że jak wróci do pracy to się do niej przejadę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka! Weszłam sie z Wami przywitać i życzyć udanej nocki 🌻 👄 Pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki,dobranoc,pa 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję kochane za słowa otuchy :P idę spać, głowa mi pęka a zapomniałam zapytać lekarza jak z lekami przeciwbólowymi :( dobranocka wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×