Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

hejka, ja po pracy, po południu mam wizytę, może jeszcze się upewnię, czy na pewno - bo nawet na angielski nie poszłam na tę okoliczność. Dzisiaj jakiś dziwny dzionek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Cos faktycznie mało ostatnio nawet ja zaglądam ale to wszystko przez to ile człowiek ma obowiazków. a jak pomyślę ile mi przybędzie!:-)) Czy ja jestem tu jedyna w 3 ciązy>? Kochane moje ja tez Fasolko całuje ceramikę...i wiem co czujesz...najgorasza ta ciała temperatura...czuję sie jak chora. i słuchajcie - WIDAC MI JUZ BRZUCH!!! Tak to jest w kolejnych ciążach. Najważniejsze mam wam jeszcze do powiedzenia - 9 maja bierzemy ślub:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla - GRATULACJE!!!!! z okazji ślubu🌻❤️🌻 Dziewczyny, wesele się nam szykuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a was znowu wywiało???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wy mnie chcecie dobić ?? Nie dość, że poniedziałek mam fatalny to jeszcze do jakiś karnych raportów jestem wzywana, zamiast pożałować biednego żuczka ech losie ;) A tak poważnie to w poniedziałki poproszę o zwolnienie z topiku mam od światu do nocy zajęcia a dzisiaj też zaczynam o 8 więc po powrocie trzeba coś na dzisiejszy dzień przygotować. Przy takim nawale zajęć czuję się jak bym miała dzień świstaka po kilku razach już nie wiem czy o tym mówiłam czy nie :P Mill - gratulacje - wesela jeszcze na topiku nie było, ale jak widać nic straconego :D Malolepsza - kto by śmiał tobie odmówić?????? A z tym, ze w państwowej firmie robi się prywatę i to za pieniądze to niestety wszędzie tak jest :( Betty - małą może jakiś wirus dopadł :( całe szczęście poradziłaś sobie z tym sama. Ryba__lufa - szkoda,z ę drugie jajo się zbuntowało ale jest też plus takiej sytuacji - ciąże pojedyncze są bezpieczniejsze do rozwoju dziecka. Więc póki co trzymamy kciuki za jeden bąbelek ale kto wie może on się podzieli na dwa ;) Voltare - po wyjściu koleżanki miałam kwadratową głowę :D kto to w ogóle widział, żeby takie maleństwo miało tyle energii ;) Już jest z niej duża dziewczynka bo ma rok i 8 miesięcy, dużo mówi i to wyraźnie więc nie ma problemów z komunikacją. A jakie miała kucyki - cudo po prostu :D Pokemonowa - nikt nie mówił, ze będzie łatwo ale przecież się uda, dla Ciebie 🌻 Surfitka - cóż oby do wiosny a skoro kurtka przestaje się dopinać to ewidentny znak, ze Michasia rośnie :D Voltare - kciuki za ciśnięte, zaklęcia wypowiedziane i mam nadzieję, że @ nie przylazła? Fasolka - czyli w pełni doświadczasz uroków ciąży? Oby jak najszybciej przeszły i pozwoliły się cieszyć odmiennym stanem :D Ani - co powiedział gin? 16 marca nadal aktualny? Aisza - oj faktycznie chyba Ci w pracy dają w kość, dobrze, ze wyjeżdżacie trochę odpoczniesz. Coś mój jajnik milczy :( Śluz jest jak najbardziej właściwy ale brak jakichkolwiek innych symptomów, ciekawe o co chodzi?? Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄 a w ramach przeprosin za milczenie małe co nieco ;) http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/be/La_Boqueria.JPG/800px-La_Boqueria.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie umiem sie do mojego gina dodzwonic, po prostu pojade na wizytę, jejciu troche mam ambiwalentny stosunek do tej wizyty, no nic to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ani, trzymam kciuki za wizyte i by wszystko poszlo zgodnie z planem :) Milla, gratuluje..i wesele na topku- bosko :D:D:D Malolepsza, ty uparciuchu..juz wiem po kim ten groszek taki uparty ;) U mnie jak nie robia usg to sprawdzaja tylko tetno maluszka i wszystko wiadomo :) Jaogody, oj te maluszki maja energi..ja juz biore sie na sposob i bujam Michaske :) Pewnie to smiesznie wyglada jak cala sie kiwam, ale co tam..ona naprawde jest silna i sadzi mi zdrowe kopniaki, az czasem boli. A jak tak ja pohusiam chwile to zapada w sen :) Aisza, i dobrze ze juz wakacje :) Fajnie wam ;) Omega 🌻 Buziaczki dla was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie na forum! Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona..bo oto dziś rozpoczynamy z mężusiem staranka o maluszka :) Gorąco pozdrawiam wszystkie strające się, oczekujące lub po prostu stałe bywalczynie forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikam dziewczynki, mam nadzieję ze doktorek mnie przyjmie i ze sie dowiem czegos pozytywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie słoneczka:) Ania_K23_____________WITAMY :) łap na początek dobre fluidki ciążowe *********************************************************** ********************************************************************************* ********************************************************************************* wpisz się do naszej tabelki, podaj kobietko swój wiek, ilość cylki starankowych i przybliżony termin kolejnego okresu !!!! Voltare___słoneczniku! - zaklinam twoją wiedźmę jak tylko potrafie z całego serca - A KYSZ PASKUDO - no ja też mam nadzieję, że mi te spotkania z ceramiką miną w miarę szybko bo naprawdę mnie cholernie osłabiają, przez co przyłaże z pracy i spię, wczoraj ambitny plan obejrzenia \"Skarb Narodów\" zakończył się wielkim komarem od 22 do rana, no z przerwami na noce siku :/ , no i nie wiem zaś co w tym filmie - muszę poprosić Misia żeby mi ściągnał ten film to kiedyś obejrzę w przerwie na spanie. ;p aaa jem ostatnio dużo pomidorów :) ale na słodkie nadal patrzeć nie daję rady .... buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka ____"Jasiu" jest genialny:D Omega_____niezłe niezłe typowy facet :D :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1..........................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................26....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................21 .... ......(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................16...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................17........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................15......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................9........ .. ...........19.10.08 Milla77............30............................6...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Mam nadzieję, że @ się już w najbliższym czasie nie pojawi ... ehhh te marzenia 1-szej próby :))) pomarzymy porobimy zobaczymy :) POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, witaj :) A dlaczego mialoby nie udac sie za pierwszym razem? :) Trzymamy kciuki i zaklinamy @ zeby juz nie pojawila sie w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i lap wiruski..sprawdzone i rozsiane na tym i innych topikach ;) Naprawde zarazaja ;) XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_K23____________jesteś na początku cyklu więć wsio możliwe -- zwłaszcza tutaj :D będziemy czarować ciebie więc się uda zobaczysz!! tylko po pierwsze luzik i żadnego myślenia niepotrzebnego o tym jak bardzo się chce to wtedy luzik i przyjemność stranakowa działają cuda - no i my rzecz jasna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i miałam was zapytać - na karcie ciąży mam zleconą wizytę u lekarza internisty - a od czego on jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Jest dobrze - @ nie ma - co oznacza, że Wielkanoc spędzę w domu, a nie w klinice:P, nie wiem jeszcze tylko co z lanym poniedziałkiem:P - zaklinajcie dalej - jak już @ ma przyjść, to niech przyjdzie najwcześniej pojutrze:) Milla - gratulacje!:) Mam nadzieję, że zaprosisz koleżanki na jakąś topikową weselną imprezę;) malolepsza - no i widzisz - kolejna sytuacja, która uzasadnia nabycie na własność aparatury USG;) Na szczęście mój gin ma USG pod ręką i jak do tej pory mam je przy niemalże każdej wizycie. A skoro Ty za te wizyty płacisz, to jest oczywiste, aby podczas nich oprócz jakiegoś wywiadu i takich tam bla, bla zobaczyć przy okazji co słychać u dzidzi. W końcu to trwa tylko kilka chwil! U mnie cała wizyta z USG (z włączeniem i wyłączeniem aparatury), badaniem, wywiadem, rozmową i receptą trwa ok 20 minut, więc coś ten Twój gin chyba się przecenia, że przez Twoje USG musi być pół godziny szybciej w pracy:P Nie daj się i pisz nam co tam u Grosia:) Ani - trzymam kciuki! 🌻 Aisza - no może w końcu L4 pozwoli Ci nieco na zwolnienie tempa:) Bo w sumie kiedy zdążysz się nacieszyć ciążą?;) Surfitka - widzisz postraszyłaś towarzystwo i od razu koleżanki ponadrabiały zaległości;) Taaak - ucz Michasię od teraz bujania, to potem po porodzie będziesz dopiero bujała bez przerwy;) Ryba - Ty nie przeliczaj dni, tylko wpadaj do nas, śmigaj na spacerki póki ciepło - i zleci że ani się nie obejrzysz:) Ania_K23 - 🖐️ witaj:) Fasolka - mam nadzieję, że dolegliwości jak najszybciej ustąpią i będziesz mogła się już tylko radować ciążą:) I po 🌻 dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - internista to lekarz ogólny albo jak wolisz rodzinny - spec od wszystkiego i od niczego ;) Ciekawe po co Cię skierowali do internisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wcześniej przyszłam z pracy i położyłam się spac. Właśnie sięobudziłam. Cały czas chodzę i ziewam. To efekt odstawienia kawy :) Jagody, musze stanąć w obronie lekarzy internistów. Moja bardzi dobra koleżanka jest internistą, czyli lekarzem chorób wewnętrznych. Pracuje w bardzo dobrej klinice. To nie to samo, co lekarz rodzinny (specjalista medycyny rodzinnej). Chociaż rzeczywiście najcześciej lekarzami rodzinnymi zostaja interniści, ale w drugą stronę to nie działa. To tyle w obronie lekarzy :) Voltare, dni nie przeliczam, bo jeszcze za dużo zostało :P Zacznę panikowac tak gdzieś za tydzień. Nie wiem, czy na betę nie pójde zaraz w poniedziałek, chociaż wiem, że bez sensu. Do końca tygodnia dałam sobie luz i nie jest tak źle. A potem się zobaczy. Zaklinam Twoją @. Oby nie przyszła w ogóle. Ani, jak po wizycie? Chciałabym żebyśmy tak mniej więcej równo na ten listopad sie załapały. Da radę? Ania_K23, witaj 🖐️ Surfitka, nie moge uwirzyć, że ta Michasia już taka duża :D Aisza, 🌼 Malolepsza, co Ty robisz całe dnie, że tak rzadko zaglądasz? :P No tak, domowe usg....Wspominałam o tym ostatnio lekarzowi, że jakbym miała takie urządzenie w domu, to tylko bym dzwoniła i mówiła: pęcherz 15 milimetrów, endometrium - 8 i nie musiałabym go męczyć :) Sprawdzałabym też, czy pękły te pęcherze, czy nie. To jest naprawde myśl. No i w razie wątpliwości wrzucałabym obraz do netu i wy byście były konsultantkami :D Mila, gratulacje. Jakąś imprezkę chyba rozkręcisz na topiku z tej okazji? Fasolka 🌼 Telesforka, co u Ciebie? Odezwij się Omega 👄 Dla wszystkich niewymienionych przesyłam po 🌼 i [ usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom sprawdziłam - mój lekarz rodzinny jest internistą, więc spko wodza :) ja u niego byłam na badaniach jak tylko wyszły mi 2 kreseczki na tescie więc on wiedział pierwszy o ciąży przed moim ginem :), robił mi badania morfologię, mocz, cukier, ekg sreca itd, więc tylko skocze do niego jakby profilaktycznie żeby mi tam zapełnił rubryczkę w karcie ciąży. oprócz niego mam jeszcze zaleconą wizyte u stomatologa...ale to jeszcze poczekam bo narazie nie mam czasu, a jak mi ona wsadzi cos do bzi to bede miała teraz nasilony odruch wymiotny, lepiej nie ryzykije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - ze stomatologie to faktycznie mógłby być teraz jakiś niewypał :P Warto było poleczyć wszystkie zęby przed ciążą żeby trochę je zabezpieczyć a poza tym ból zęba w ciąży to wątpliwa atrakcja :( Zresztą jak już pójdziesz na wiztę to uprzedź, ze jesteś w ciąży w razie nagłych atrakcji ze strony przewodu pokarmowego :P albo nawet znieczulenia bo nie wszystkie leki przecież można podawać ciężarnym. Wiem, że moja stomatolog ma jakiś inne znieczulenie dla przyszłych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja akurat nigdy nie maiłam problemów z ząbkami wiem tylko ze dwie pląby mi sie nadkruszyły bo ja zamiast ssać cukierki czy lizaki zawsze je gryze :P ale reszta jest ok :) szczerze jak żyje 27 lat nie wiem co to ból zęba :) puk puk - odpikać w niemalowane [ pukam w ekran ] hehehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane babolki!!!!!!! mam troche smutna wiadomość Aisza idzie dzisiaj do szpitala więc prosze trzymajcie za nia mocno kciuki. Ja wierzę ze wszystko bedzie dobrze ale wsparcie jest potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby to wszystko takie proste bylo. Ja bylam u dentysty dokladnie 6 dni po owulacji i kobieta mi powiedziala, ze przy takich pacjentach to z glodu moglaby pasc ;) Wszystko zdrowe, czyszczonko i...moglabym pokusic sie ewentualnie o rentgenik panorame zeby miec 100 % pewnosci, ze cos sie nie zaczyna...ja sie wstrzymalam, bo jakos tak pomyslalm, ze moze jestem w ciazy...co sie okazalo za 10 dni :), a po miesiacu zaczal bolec mnie zab :o I w sumie czasem jak zjem slokie mnie napada i troche boli..a ja nie mam dziury w nim widocznej :( I czekam do porodu, bo pewnie cos wyjdzie czemu boli i moze cos z tym zrobia..a najgorsze ze nie mam tu dentysty :( A nie lubie chodzic do obcego. Tak wiec nie wszystko da sie przewidziec..nawet zaleczenie zebow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane babolki!!!!!!! mam troche smutna wiadomość Aisza idzie dzisiaj do szpitala więc prosze trzymajcie za nia mocno kciuki. Ja wierzę ze wszystko bedzie dobrze ale wsparcie jest potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelcia co sie stalo :(:(:( Trzymam kciuki, zeby to nic powaznego. 🌻🌻kwiat]🌻🌻 dla Aiszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelcia, matko jedyna co się dzieje??????:(:(:( Pozdrów Aiszę i trzymamy za nią kciuki i pisz, pisz co z nią!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie teraz jedzie do szpitala,była dzisiaj na wizycie kontrolnej i okazało sie ze ciąża jest zagrożona bo za bardzo skróciła jej sie szyjka,ma to jedno szczescie ze nie krwawi.Bedą próbowali załazyc jej jakis krazek (nie pamietam nazwy) a jak to nie zadziała to chca założyc szew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×