Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Jagody----pewnie masz racje.wieczorem jest cisza i spokoj wiec mozna odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże małolepsza, aż mi ciarki przechodzą, to jest conajmniej bulwersujące!!!!!!!!!! Boże jakie głupie te baby to szok!!!!!! przecież to nadaje się do kryminału!!!! Matko święta musze się uspokoić, zaraz przypomina mnie się \"Niemy krzyk\", który odchorowałam strasznie :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis____spokojnie, nie napisalam tu tego zeby Was zdenerwowac, poprostu jestem bardzo tym faktem zaniep[okojona, bo na pierwszej stronie nie od dzis sa darmowe prady odnosnie aborcji, a Wy jestescie mi bardzo bliskie i nikt jak wy nie zroumiecie jak mocno to mna poruszylo......to jest poprostu dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to jest legalne? mogą tak bezkarnie tak pisać?, dla mnie to jest zbrodnia i to z premedytacją! sama bym im odcieła łyżką to i owo.... i masz racje, niby żyjemy w kraju prawa, a to jest gorzej niż dramat, wiecie, aż się wierzyć nie chce... to bardzo przykre, znieczulica? patologia? nie mam słów... a właściwie to mam, ale wszystkie do cenzury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis, to nie jest legalne, nie mozna bezkarnie sobie pisac i zachecac do aborcji..nie mozna jej robic i przyjmowac takich srodkow. To jest straszne :o Ale niestety poki ludzie nie zrozumieja o co chodzi w zyciu, ze dziecko to wlasciwie sens zycia dotad beda to robic. Dotad beda uprawiac nieodpowiedzialny seks, z przygodnym partnerem, bez antykoncepcji, bez zadnej wiedzy o wlasnym ciele. Tak jak i Malolepsza uwazam, ze aborcja tak, ale tylko w przypadku zagrozenia zycia matki lub w wyniku gwaltu. I dobrze, ze Malolepsza zglosila to do adminow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem. Rzeczywiście, jak wróciłam to musialam trochę poleżeć, a potem poszłam na urodziny do siostry. Ale juz jestem. Nie czuję sie najlepiej. Strasznie ciągnie mnie brzuch i czuję te jajniki przerośnięte po stymulacji. No ale IUI poszła sprawnie. Prawie wcale nie boli. W porównaniu do HSG to pikuś. Ale mam nadzieję, że nie będziemy tego powtarzac. Tak bardzo chciałabvym wierzyć w tę magię dziewiątek :D Jutro idę jeszcze na USG, żeby sprawdzić, na wszelki wyoadek, czy pękł drugi pęcherzyk. Mam małą szansę na bliźniaki, chociaż lekarz powiedział, że jeden pęcherzyk jest super, a drugi taki sobie. Za dwa tygodnie wszystko się wyjaśni. Mam nadzieję, że nie zwariuję przez ten czas. Dziękuję Wam za trzymanie kciuków i słowa otuchy. Ja naprawde jestem panikara i trudno mi spokojnie podchodzić do tak emocjonujących spraw :) Dzięki wielkie i przesyłam 👄 Piję zbożową kawkę i idę się polożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Moim zdaniem niedziela powinna trwać 2 dni przynajmniej:P Nie nadążam;) Dzisiaj do południa spacerek - dłuuugi. Potem obiadek, wycieczka, obiadek na jutro, chwila odpoczynku, taniec z gwiazdami i bach już trzeba iść spać...:O Rybka - Ty nie panikuj i się nie stresuj, bo ja się stresowałam i odliczałam dni po IUI i nic dobrego z tego nie wyszło. Twój luzik i nasze kciuki powinny załatwić sprawę;) malolepsza - ja na takie topiki to już nawet nie wchodzę. Taka lekkomyślność i pochopne decyzje o aborcji na życzenie powinny być karane normalnie kastracją. Ale to jest moje zdanie. I to, że podzielę się nim z kimś kto myśli inaczej na jakimś chorym topiku niczego nie zmieni. Aborcja owszem ale wyłącznie w przypadku zagrożenia życia. Innych ewentualności nie usprawiedliwiam. Jak czytam te głupie posty, to po prostu czasem nie wierzę, że ktoś może mieć poglądy prymitywne aż do takiego stopnia:O moniś - jakkolwiek nie ma usprawiedliwienia dla takich czynów, to jednak ostatnio znalazłam w necie argumenty, przemawiające za tym że \"Niemy Krzyk\" trochę za bardzo przejaskrawia całą sprawę... Nowe życie to jednak nowe życie i nie ma usprawiedliwienia dla tych którym tak łatwo przychodzi podjęcie decyzji o jego przerwaniu. Jagoda - Ty pewnie jeszcze nie ochłonęłaś po wizycie koleżanki i jej malucha;) Obecność takich maluszków bardzo pozytywnie wpływa na naszą psychikę - zwłaszcza podczas staranek - tak przynajmniej twierdził mój poprzedni lekarz;) Milla - 2 razy poradziłaś sobie z wydaniem dzieciaczków na świat, więc z pewnością poradzisz sobie i z trzecim;) A - no i tak jak napisała Surfitka - zapobiegawczo domowe środki antygrypowe popijaj i miejmy nadzieję, że choróbsko przejdzie bokiem🌻 Surfitka - a ja sobie nie potrafię wyobrazić mojego mężusia opiekującego się kiedyś naszym maleństwem - dzisiaj troszkę \"pogadał\" z 1,5 miesięcznym bratankiem i mówił, że aż mu gorąco z wrażenia było jak takiego malucha na rękach trzymał:D Omega - a propos posłańca - rozumiem, że zanim go do nas wysłałaś - najpierw zawitał do Ciebie:P Ciekawe co Twoja druga połowa na to:P Dla całej reszty po 😘 - dobrej nocy! 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dzisiaj ja robię za budzik:P Niech będzie!:D Witajcie w tym jakże pieknym dniu!:):):) Wybaczcie, że nie pisałam wczoraj, ale postanowiłam, że w niedziele (a czasami i w sobotę) robie sobie wolne od komputera! Za dużo mam go przez cały tydzień, więc ogłosiłam NIEDZIELĘ DNIEM BEZ KOMPUTERA! i dobrze mi z tym było!:P dzisiaj za to poczytałam i przynajmniej trochę:P tego było, a my slałam że będzie więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż to za grobowa cisza??????????????????????? Sama ze sobą gadac nie będę:P:P:P....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ryba - zaciskam łapy!!! nie zapeszam, nie gadam, tylko trzymam i liczę ze się udało!!! zyczę Ci teraz duuuzo spokoju, i wytrwałości, to ciężkie dwa tygodnie, ale pełnie nadziei, więc czarujemy wszystkie i liczymy ze się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌼 przepraszam ze ostatnio nie zagladam ale jakos nie mam nastroju nie doszlam do siebie po zeszlym cyklu a tu juz nowy termin na @ i powinnam dostac wczoraj a tu nic i znowu obudzily sie we mnie nadzie i podkusilo mnie na test i znowu wyszedl negatywnie poprostu brakuje mi juz sily:( rybus mam nadzieje ze to to i trzymam mocno kciuki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No nie, przesada :( Helo, co sie dzieje, rozumiem ze wiosna idzie i dlatego taka cisza..wszyscy sie staraja albo juz spaceruja z dzidziami w brzuszku :) A ja sie nudze, poprzedni tydzien zapieprz jakich malo a teraz luz :D Rybeczka, tak jak dziewczyny pisza luzik ,o ktory tak strasznie trudno ...wszystko bedzie dobrze 😘 Pokemonowa, wierze, ze wkrotce zobaczysz dwie kreseczki :) Moze za wczesnie na test ? Ani 🖐️ Omega, wiernie na strazy..ale co pisac jak nie ma z kim ? :P U nas normalnie, zwykly normalny dzien. tylko zimno ..brrr a juz chcialabym ocieplenie bo pomalu przestaje sie miescic w kurtke..znaczy mieszcze sie ale bez swetra pod spodem :P A jakos kupowanie nowej duzej zimowej mija sie z celem, bo przeciez wiosna za pasem :D:D:D Pozdrawiam wszystkie panie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za trzymanie kciuków. Byłam na usg. Sukces polowiczny. Jeden pęcherzyk nie pękł, ale za to drugi pęknięty, wiec szansy na bliźniaki nie ma. Mi osobiście wystarczyłoby jedno dziecko na razie, ale jakos tak mi smutno, że nie wszystko idzie zgodnie z planem. Od dzisiaj zaczynam faszerować sieluteina i za 12 dni mam zrobić test. Jakoś dam radę z Waszą pomoca przetrwac ten czas :) Pozdrawiam i wracam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, nikt nie chce ze mną gadac to idę do domu :) Na razie jestem jeszcze w pracy, ale już się zbieram do wyjścia. W klinice spotkałam koleżankę w poczekalni :| Trochębyło dziwnie, ale pomówiłyśmy o sprawach zawodowych i sierozeszłyśmy. Zadna nie zapytała, po co tu przyszła, chociaż to było jasne. Bo po co się odwiedza klinikę leczenia niepłodności? :) Za radą Surfitki idę do domu. Pa, pa i dla każdej 🌼 na wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba trzymaj się, myśl, że wszystko się uda, odpoczywaj, bierz luteinkę i staranka ;) frzesyłam dobre fluidki **************************** i trochę czarowania +^+^+^+^+^+^+^+^+ buziaczki 👄 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wy przenioslyscie sie na inny topik jakis???? Jagody, Voltare, Malolepsza, Aisza, mezatka, Nelcia, Fasolka, Betty,Telesforka..o mamusiach nie wspominam - Mimi i Justynka...co sie dzieje, gdzie jestescie? Wieczor juz a wy nawet po jednym zdaniu nie skrobniecie? Ech, denerwujecie ciezarna nieobecnoscia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na tańcu brzucha, więc moja nieobecność jest usprawiedliwiona, Ryba - nic się nie martw, najważniejsze ze ten jeden pękł w odpowiednim momencie, jeden maluszek Ci wystarczy :) znikam pogapić się na telewizor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że strajkowali dzisiaj pracownicy skarbówki (strajk włoski), ale nasze dziewczyny też???? A z jakiego powodu??? Normalnie wszystkie wymienione przez Surfitkę są postawione do karnego raportu!!!!! Jakaś kara (dotkliwa) za nieusprawiedliwioną nieobecność musi być... CO BY TU WYMYSLEC? SURFITKO POMÓŻ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Melduję się;) Ja nie wiem czy pracownicy skarbówki strajkowali czy też nie, ja w każdym razie dzisiaj PITy pakowałam do kopert, bo jutro muszę powysyłać, więc czuję się usprawiedliwiona. A oprócz PITów jeszcze parę innych pism urzędowych, które już leżą i leżą i nikt się nimi nie chce zająć:P U mnie dzisiaj 26dc. @ nie przyszła dobrowolnie przed terminem (11.03) więc IUI przed wielkanocą już odpada - jedyna nadzieja teraz, że nie przyjdzie jutro;) Rany, żeby się tak chociaż do czwartku opóźniła, to byłoby idealnie... Trzymajcie kciuki, żeby wytrzymała - nie chcę znowu mieć kolejnego miesiąca w plecy...:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iewczynki wybaczcie mi moje nieobecności, nie uciekłam na inny topik nawet innych nie czytam...po prostu jestem ostatnio strasznie niedospana i zmęczona, nie chce mi sie nic prócz spania - więc jak wracam z pracy to tylko obiadek i tv na kilka minuti komar :) oprócz tego ostatnio żle się czułam prawie cały czas spotkania nagłego wypadku w WC i byłam bardzo słabiutka przez to, teraz już jest ok, troszkę odpoczęłam przez weekend i jak narazie to mi tylko zgaga dokucza...bleee wklejam tabelkę ze zmianą tygodnia :) Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................26....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................21 .... ......(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................15...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................16........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................14......... .... . . ..ok22.08.08 Fasolka81........26............................9........ .. ...........19.10.08 Milla77............30............................6...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 malolepsza_______zgadzam sie w 100% to jest okropne, bulwersujące straszne :( i smutne zarazem. Omega___dzieki za zabawne maile :) Jagody, Ryba_lufa, Voltare, Milka, Telesforka, Niepokorna26, Ani77, pokemonowa, Milla77, Surfitka, Aisza, moniś, mezatka, malolepsza, BETTY83, Omega3, Nelcia1958 pozdrawiam was wszystkie gorąco 🌻 i 👄 dla was ...te które nie wymieniłam tez łapią po 👄 i 🌻 na przeprosiny,że was nie wyminiemiłam ale to przypadek i zmęczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, a moze jednak wogole nie przyjdzie ( i stad te stronki? ) , ja tam trzymam kciuki zeby tym razem to nie byl falszywy alarm ;) A jak ma byc to za 3 dni co najmniej.... Fasolka, rozumiem zmeczenie..i ta sennosc z poczatku ciazy :P A zgage to dopiero teraz miewam. A co do reszty..to mysle, ze jakas zmowa milczenia. Jakas kara musi byc, przykaz pisania dlugich postow moze..bo to tak nie moze byc, zeby milczec. Ide do domu a sie dzis wynudzilam jak mops..nawet na zakupy sie wybralam w czasie pracy :P Ale znowu kicha cos....Ech chyba sobie odpuszcze buty z tymi popuchnietymi moimi kostkami :P Kupie sobie dopiero po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczynki niech juz będzie jutro, mam wizytę u mojego gina a na środę wizytę w klinice, mam nadzieję ze będzie sens jechać do kliniki, o wszystkim zadecyduje jutro gin na wizycie, oj zeby się to jakoś poskładało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare -zaklinamy @ na czwartek surfitka - tez bym się ponudziła czasem w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Oj chocby caly dzien zechcialby byc porankiem, zupelnie inaczej przebiegaloby moje zycie,bo z kazda godzina jest niebezpieczenstwo,ze migrena zaatakuje......czy w tej sytuacji glowa jest jakims wytlumaczeniem mojej nieobecnosci, oj chyba marnym:P Voltare_____w takim razie zaklinam ten czwartek, doskonale wiem jakie to jest frustrujace jak @ sobie nami rzadzi, a ona jest potrzebna akurat w danej chwili, dla mnie oczywiscie niechby sobie juz w ogole nie przylazla❤️ Ryba____juz jeden dzien za Toba, nie liczac dziesiejszego jeszcze dwanascie, najlepiej by bylo jakby o tym nie myslec, ale nie pytaj nie wiem jak to zrobic, skoro sama ciagle o tym mysle, mozemy jedynie zrobic tak,ze ja bede sie bala, a TY sie relaksuj❤️ Surfitka____no i dobrze,ze w pracy chwila oddechu, troche sobie z MIchaska odpowczniecie❤️ Fasolka____dodaj jeszcze do tegho przesilenie wiosenne, chyba w ciazy jeszcze bardzieje sie reaguje, takze wszytko naraz daje wlasnie taki obraz❤️ Ani____MUSI SIE UDAC!!!!trzymam kciuki za srode jestem jakas ost nadwrazliwa, oczywscie musialam przelozyc wizyte na jutro i jeszcze wczoraj zadzwonilam do gina zeby potwierdzic, a ten mi mowi,ze nie zrobimy usg....😠przeciez sie inaczej umawialismy, tlumaczyl mi jak kretynce ze to jest bezzasadne i takie tam bla bla....wiec ja juz lzy na wierzchu, chociaz z argumentami do niego....kazal mi podac jeden powod.....na koniec, wiec mu powiedzialam prawde, NIEPOKOJ kobiety, mam to, pewnie dopoki nie poczuje ruchow tak wlasnie bedzie, chodzi tylko o p;rzylozenie glowicy, przeciez nie jest to az tak wyczerpujace, jak sie okazalo, musial przyjsc po to pol godz wczesniej do pracy, naprawde przegina, umawiam sie z nim w szpitalu w godz pracy, placac nie mala kaske, tymbardziej,ze inaczej sie uamwialismy.....stanelo na tym,ze powiedzial mi w te slowa\" Z Panią to nikt nie wygra\"ma racje w tej kwestii jestem nieugieta i jelsi czuje niepokoj zwiazany z moim dzieckiem, chce sie uspokoic i nie prosze o cos nierealnego.....wiem,ze medal ma dwie strony i oczywiscie lekarz ma tez racje, bo sa trzy usg podczas calej ciazy, ale ja CHCE :Pglownie po to zeby miec spokoj swiety......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................26....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................21 .... ......(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................16...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................17........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................14......... .... . . ..ok22.08.08 Fasolka81........26............................9........ .. ...........19.10.08 Milla77............30............................6...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! nie mam zbytnio usparwidliwienia na moja nieobecnosc ale po 8h w pracy na kompie w domu nie moge juz na niego patrzec taka jest prawda od poniedzialku mam urlop - no i wylot zarazem wiec wszyscy w tym tygodniu nagle cos ode mnie chca nawet sniadania nie mam kiedy zjesc... mam juz dosc i marze o urlopie a pozniej to juz mam to gdzies bede w kratke chodzic - chyba ze mi wpadnie jeszcze jedna dokumentacja do robienia - ale i tak ja musze przed macierzynskim zrobic- a pozniej to juz do porodu leje ta prace biore troche l4 bo mam zwyczajnie dosc... nie jestem teraz na biezaco ale Voltare Rybcia trzymam kciuki zeby wszystko poszlo po waszej mysli :) dzisiaj na 18:30 ide do gina wiec postaram sie cos napisac wieczorem buziaczki dla was wszystkich 👄 i przepraszam ze sie nie udzielam na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka----czytam Was ale za bardzo nie mam co pisac! wczoraj mala od 8 rano zwracala tzn ja strasznie meczylo dalam jej leki ktore powinny pomoc a tu nic od 12 do 15 dwonilam co troche do przychodni by przyjechali na wizyte domowa a dr dopiero bedzie mogla przyjechac po 18 wlasnym samochodem,bo wczesniej pojechali gdzies karetka a teraz sa jakies inne wyjazdy.dzieki Bogu mala 2 godziny juz nie zwracala i zadzwonilam by sie upewnic czy nadal jest konieczna jej wizyta.na szczescie nie bo ja sama wyleczylam. Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................26....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................21 .... ......(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................16...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................17........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................15.........ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................9........ .. ...........19.10.08 Milla77............30............................6...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i co do wieczora pewnie nikogo nie bedzie!ladna pogoda to wszyskich wywialo na spacery albo siedza w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×