Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Hej Kobietki! Wczoraj jak wolne to pogoda byle jaka a dzis jak do pracy to super wiosna-no ale ja juz po i nawet pojechalam wymienic olej i do banku i do sklepu-a jutro do fryzjera-trzeba sobie ulzyc nieco na glowie. Monis-gratulacje synusia🌼🌼 i jak mus to mus-nosa ani nogi z lozka nie wystawiaj a my tu o Tobie caly czas bedziemy pamietac i jak juz bedziesz mogla to wskakuj z powrotem. Surfitka-swietnie to musi wygladac takie podrygiwanie-ale ten czas leci-za niedlugo juz bedzie malutka dziewczynka na swiecie:) Aisza no i chwala Bogu zes w domku i teraz tylko kciuki trzymac zeby Bartus nie pchal sie na swiat. Malolepsza to dopiero musi byc bol jak ty bez neta jestes:D pewnie taki jak z Omegi lokciem:) Nelcia-juz taka glupia nie bede ze nie bede kopiowac-teraz od razu wszystko kopiuje z przepisow zeby potem nie szukac bez sensu.Przepisy na pewno wyprobuje a ta twoja stronka z jedzeniem to istna kopalnie pomyslow. Ani-pelniejsze gacie to nic w porownaniu z taki pelnym brzuchem i na dodatek podskakujacym-zycze Ci obys zamienila jedno na drugie;) Jagody🌼nie przepracowuj sie. Voltare-grunt to dobry plan ale czy wierzysz ze uda Ci sie odciac od staranek?ja probowalam nie dziala-gdzies tam w swiadomosci to jednka jest gleboko zakodowane.mam nadzieje ze odciecie sie od myslenie nie spowoduje odciecia od kafe. Moj mezus ponowne podejscie robi w przyszlym tygodniu-to bedzie akurat moja @ wiec tak czy siak wiele w tym czasie bysmy nie zdzialali;)A w tym tygodniu nie mam na szczescie szkoly ale mam za to przygotowanie do swiat wiec na jedno wyjdzie.A p swietach wysle mame na kilka tygodni do Polski i pewnie gdzies z T wyskoczymy na kilka dni. Buzki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega - ja pamiętam, że zaproszenia ze strony Malolepszej były jeszcze przed jej ciążą:P, a skoro byłaś wówczas tak niezdecydowana, to ile miała ona z tą ciążą czekać aż się zdecydujesz?:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - nie wiem czy się uda odciąć i na ile:P w każdym razie plan odcięcia jakby co - jest;) a jak będzie z jego realizacją - się okaże:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy znajdę jeszcze czas żeby przed świętami tu zaglądnąć do Was,a jeżeli już nie zdążę,to chce Wam Kochane moje złożyć już życzenia Wielkanocne: Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Wam: uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku. Przyjaciół wielu, dużo w portfelu, dyngusa mokrego i czasu radosnego, a przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i spełnienia marzeń! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy znajdę jeszcze czas żeby przed świętami tu zaglądnąć do Was,a jeżeli już nie zdążę,to chce Wam Kochane moje złożyć już życzenia Wielkanocne: Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Wam: uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku. Przyjaciół wielu, dużo w portfelu, dyngusa mokrego i czasu radosnego, a przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i spełnienia marzeń! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki kochane! Oj długo nie pisałam, należy mi się lanie;) To wszystko przez to, że mój M zmienił pracę i tak bardzo się nia pasjonuje, że spędza w niej całe dnie. Tak więc prawie dwa tygodnie byłam z malutka u mamy a tam niestety nie mam neta:( U nas wszystko dobrze, Natalka codziennie robi nowe postępy np. ostatnio próbuje sama siadać. Nie bardzo jej to wychodzi ale takie to słodkie. Dziś wieczorem miałam gorączkę 39 stopni i normalnie miała halucynacje! Widziałam słonie.... Obudziłam się niedawno i już mi lepiej. Malolepsza jakbym czytała o sobie:) Ja też chciałam mieć ciagle robione usg, tak dla pewności, że wszystko ok. Pogłaszcz brzusio. Aisza wszystko będzie dobrze, super, że już cię wypuścili. Ani zobaczysz, że wszystko pójdzie po Twojej myśli-mocno trzymam kciuki. Rybka już coraz blizej testowania, myślami jestem z Tobą i wierzę, że się udało. Muszę uciekać bo mała coś kwęka. Pozdrawiam wszystkie🌻 Ps. Myślałam, ze jestem w ciąży. Przez ostatni tydzień mdliło mnie i kręciło mi się w głowie. Zrobiłam test-jedna kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, mało pisze ostatnio bo mam mnóstwo pracy! Ściskam mocno mocno!izycze miłego dnia Martwię sie że coś Pokemonowa nie pisze....??ktoś coś wie? No a Rybka- odezwij sie tez ANI trzymam kciuki ANNA i jak poprawiłaś w niedzilę/;-))) Dla wszytskich mam i przyszłych mam duzy buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej milla! tak była poprawka w poniedziałek rano ale to jeszcze nie koniec bo wg testów i temp. wynika że jeszcze owulki nie było! a Ty jak się czujesz ? jakieś mdłości,zawroty głowy? a co dzieci na to że będzie dzidziuś cieszą się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesknilyscie???:P:P:P:P:P tak swoja droga spodziewalam sie kilku stron pod moja nieobecnosc:o....a tu zaledwie dwie z zaleglych.....zycie bez neta jest przygnebiajace:( Omega___❤️ rzeczywscie sciagnelas mnie myslami👄 z nizej podanej listy najbardzieje wierze w lasery ale nowoczesnej generacji i koniecznie punktowe, jesli nie bedziesz miala dostepu do takiego to rzeczywscie sprobuj tensa, troche rozluzni okolice przystawowe, ale program na rozluznienie a nie na stumulacje mm, rozejrzyj sie moze beda mieli kinesotaiping - czyli plastrowanie, plastruje sie celem rozluznienia napietych czesci, nowa, ale bardzo fajna technika. W przypadku Twojego lokietka niestety rehabilitacja jest trudna:(i jej efekty nie sa na zawsze, dziadoski lokiec bedzie sie nawracal, osobiscie wierze najbardzieje w leczenie kinezyteraputeyczne, czyli RUCH, w Twoim przypadku w okresie remisji, Basenik....no i lanie za pchanie samochodu!! Surfitka____ale cudnie,ze Mala rozbojniczka tak szaleje, gdzies na you tube widzialam filmik jak sie przesuwala malenksa glowa pod brzuchem,. ale widok fantastik:Dja sie wciaz wsluchuje i probuje wychwicic jakis sygnal, ale narazie lipa, leniuch i tyle:P Ani_____zerknelam na kalendarium i 27 juz tak blisko, :D:D:D:Dto bedzie Twoj szczesliwy czwartek👄 Aisza_____cale szczescie,ze wszytko dobrze, poglaszcz Bartuscia od wirtualnej ciotki👄 monis____kochana, lez plackiem, teraz niech M stanie na wysokosci zadania......no to mamy nastepnego chlopczyka:D:D:D:D:D:D Rybcia____jeszcze tylko cztery dni i testujemy, nawet nie wiesz jak bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie kochana👄 Jagoda____na szczescie swieta juz blisko i troche opoczniesz od tej roboty a tym sposobem troche wiecej poswiecisz nam czasu:Pja wrecz uwielbiam czytac Twoje wypieszczone i dluuugasne posty👄 Voltare____no i swieta racja, tyle razy juz nasza Omege zapraszam,ze nie zlicze:Pale KOlobrezg to tez trafny wybor.....no i wiesz tam ten ulubiony kelnerek:P wiem co znaczy kupic mnostwo zarcia dla pupila, mogloby sie wydawac,ze kroliczek takie male zwierze, ale jak jedziemy po pokarm to rak brakuje:P Kochana, ja caly czas mysle, ze obedzie sie bez IVF, ale jakby co, to nie taki ten diabel straszny, zrobilabym bez wahania to samo, a nawet jeszcze wczesniej👄pamietaj, ze jestem zawsze do Twojej dyspozycji Mimi___oj bidulo, mam nadzieje,z troche lepiej sie czujesz Justa____❤️a jak u Ciebie na placu b...... Telesforka_____u na straszliwy ziab, dzisiaj to brrr, chociaz ja zdecydowanie lepiej sie czuej w taka pogode:P Pokemnonowa,nelcia, Betty, ANNA, Milla, Fasolka, i cala kochana reszta wielkie ❤️ wczoraj znowu bylam u endo, kolejna zwyzka hormonow, strasznie sie ze mna piesci, bo ja juz sosobiscie dalabym sobvie 100, a ten skacze po pol dawki:P:P:P:Ptym sposobem siedze u niego co trzy tygodnie, tylko skad na to wszytko brac:P:P:P:Pale teraz Groszek jest najawazniejszy wiec sie tulam po lekarzach.......mam umowiona wizyte na 9 kwietnia na usg polowkowe, bedzie 20 tyg i 1 dzien, tym razem nie odesla mnie z kwietkiem, musze wiedziec kto tak w srodku sobie mieszka i sie leni:O, naprawde nie moge sie doczekac chociaz malego sygnalu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................28....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................21 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................16......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................18........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................15......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................10....... . ............19.10.08 Milla77............30............................7...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, strasznie dużo pracuje ostatnio. Mój kierownik, jak zwykle przed świętami poszedł sobie na urlop i pracuję teraz za półtorej osoby 😭. Jak tylko zobaczę dwie kreski to idę na zwolnienie. Najpierw pójdę do lekarza rodzinnego, a potem już normalnie od gina. Taki mam plan. Mam nadzieję, że okaże się realny. Ja się czuję okropnie. Chyba złapałam jakiegoś wirusa. Kręci mi się w głowie i cały czas chce mi się wymiotować. Piję trzy łyki herbaty miętowej i czekam, aż skończy się rewolucja w żołądku. Mogłabym przypisać to samopoczucie temu, że jestem w ciąży, gdyby nie to, że moja siostra czuje się tak samo i ma takie same objawy. Im bliżej terminu testu, tym czas mi się bardziej dłuży. Test już zakupiłam i czeklam do piatku. Rozważałam oczywiście termin czwartkowy, ale postanowiłam, że musze się trzymac i wytrwac do tego Wielkiego Piątku :D Pozdrawiam Was wszystkie, przesyłam mnóstwo 👄 i jak będę w domu to napisze do każdej, bo teraz co chwila musze ściagać kafe do paska, bo ktoś przyłazi i mi przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jednak się poprawić, bo pisząc szybko trochę mi nie wyszło :D Oczywiście testy zakupiłam i czekam do piątku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Rybeczka, mocno trzymam kciuki juz od poprzedniej niedzieli :) Oby tylko wirus nie byl czyms groznym. Malolepsza, alez ty jestes niecierpliwa..ale przyganial kociol garnkowi :P Ja sie nie moge doczekac czerwca :) A swoja droge leci ten czas..dopiero co przysylalas pierwsze zdjecia groszka ( jeszcze poza twoim cialem ;) ) a juz polowkowe zaraz :) Pewnie myslisz ze tez chlopiec ;) milla, uwazaj na siebie i nieprzepracowywuj sie. Mimi, buziaki dla Natalki. Strasznie slodka z niej dziewczynka :) Telesforka, oby tym razem badanie sie powiodlo i zeby wynik byl pozytywny :) Ani 🌻 Omega, zazdroszcze Kolobrzegu...a moze nie tyle Kolobrzegu bo morza to ja mam pod dostatkiem teraz ;) co wolnego...jak ja chce czerwiec :D voltare, ja nie umialam sie odciac calkiem..mimo, ze nie leczylam sie przez cale 5 lat i bylo wiele miesiecy bez zadnych stymulacji za kazdym razem gdy spozniala sie @ marzylam o tych dwoch kreskach. W koncu cuda sie zdarzaja :) Ale tobie musi sie udac to IUI i koniec :) Pozdrawiam i jak zwykle sle 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawieś obrączkę na nitce... ...i potrzymaj chwilę nad brzuchem. Jeżeli porusza się wahadłowo, będzie dziewczynka, jeśli koliście – chłopiec. Z tradycyjnych i baaardzo zawodnych metod masz jeszcze do dyspozycji wróżenie z kształtu brzuszka (usytuowany wysoko i okrągły zwiastuje córcię), chętki na kwaśne (przepowiada chłopca). mi wyszlo ze bede miala chlopca nie wiem jak to sie dzieje ze sie kreci jak zaczynam trzymac tak by sie nie krecilo a i tak sie rozbuja.-czary :) ogolnie to moje przeczucia sa ze bedzie synek ale jeszcze duzo czasu by sie przekonac. a Wam co wychodzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................28....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................21 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................16......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................18........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................16......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................10....... . ............19.10.08 Milla77............30............................7...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) Betty___hmmm ja słyszłam na odwrót, że jak koliście to dziewczynka a wahadłowo to chłopczyk!!! ale jeszcze nie robiłam takich sprawdzanek, przeczuć nie mam żadnych jakoś, chyba poczekam do badania usg.... tiaaaa - człowek myśli że mdłości spotkania na szczycie w toalecie minęły a tu lipa totalna .....zaś od trzech dni to samo....dziwne wiecie co jest, że ja słyszłam, że wymioty są rano, rano to mnie mdli a wymioty to mam zawsze wieczorem...jakaś alienowatość czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka____identycznie mialam:P, ale nawet boje sie powiedziec,ze "MIALAM"bo jak tylko tak powiem, to apiac znowu jestem w objeciach ceramiki......ech:P wciaz mam przeczucie na chlopaka, blizej kwietnia zaczynam robic zaklady, szykujcie forse hazardzistki:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faolka81
no proszę proszę nasz topik robi się coraz ciekawszy....CZARY - magia - imprezy - codzienność - no i jeszcze dodatkowo HAZARD, ładnie :) no no ja że jestem na przedostatnim miejscu to na razie głownie dlatego przeczuć jakoś ni mam ;) - za to mój Misiuto the best`ciak - od samego początku jest święcie przekonany, że będzie dziewczynka :) haha jak go pytam skąd te jego przeczucia - on mówi, że wie i już daje sobie rękę uciąć, że będzie córa,....no dobrze pożyjemy - zobaczymy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Malolepsza - co tam bliżej kwietnia - ja mogę dzisiaj obstawiać:P - wszak ja zawsze chętna do takich rzeczy:P Obstawiam chłopczyka, ponieważ jakoś choćbym chciała nie potrafię sobie wyobrazić Ciebie jak bawisz się z córcią w dom lalkami:P:D i jak szyjesz tym lalkom sukienki (bo mi moja mama szyła sukienki dla lalek:P:D ) Prędzej jak urządzasz sobie z synalkiem wyścigi samochodowe:P:P:P albo rowerowe;) Omega - no tak - u Malolepszej nie ma przystojnych kelnerów:P:P:P Fasolka - a u Ciebie to jeszcze nie wiem - zaglądaj do nas częściej, to wyrobię sobie zdanie na ten temat:P:P:P ja słyszałam tak jak Ty - chodzi o tą obrączkę - wahadłowo - synek, w kółko - córeczka. Mi się kiedyś kręciło, ale moje zdanie jest takie, że sami wywieramy wpływ na to jak ma się ta obrączka huśtać;) Bo podświadomie zawsze któryś wariant mamy na myśli - i wówczas jesteśmy to w stanie rozhuśtać nawet jak się nam wydaje, że nie ruszamy ręką;) Oj teraz to namieszałam - ale mam nadzieję, że zrozumiałyście moje pokrętne tłumaczenie:P Bo tak na serio to sama zastanawiałam się na czym to polega, bo fakt faktem, że się rzeczywiście buja:P Ale jak koncentrowałam się z całej siły na którymś wariancie, wtedy huśtało się zgodnie z tymi myślami - raz tak, raz tak:P Surfitka - no mam nadzieję, że się w końcu ta nieszczęsna IUI powiedzie - wszak do trzech razy sztuka!:P I nie wiem jak to będzie z tym całkowitym odcięcie, bo przecież będę tutaj z Wami, więc od tematu się nie odetnę:P Po prostu odetnę się choć na chwilę od starankowego trybu życia;) A do czerwca to już Ci całkiem niewiele zostało - aż sama jestem ciekawa i chciałabym już zobaczyć te Wasze maleństwa!;) Ryba - mój test to leży w szafce od ubiegłego miesiąca - patrz - tak mnie korciło go wykorzystać do czegoś i nie zdążyłam:P:P:P No nic - ma długi termin przydatności, to wykorzystam go w tym cyklu;) A Ty to kup sobie jeszcze ze dwa na wszelki wypadek - fakt jest taki, że dziewczyny tutaj piszą, że żadna z nich nie uwierzyła w jeden test widząc na nim dwie krechy - zawsze dokupowały potem kolejny i jeszcze kolejny!:P Trzymam kciuki, żebyś miała powód do tego, aby ich jeszcze kilka kupić;) Ani77 - za Ciebie również trzymam kciuki! Ten miesiąc należy do Ciebie! 🌻 Buziaki dla wszystkich obecnych i nieobecnych!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na normalnym obiedzie i na razie nie mam żadnych rewolucji, więc myśle, że wirus pokonany :) Mam nadzieję, że nie było to nic groźnego. Jakos tak dziwnie kręci mi sięw głowie, ale to pewnie od tego, że wczoraj prawie nic nie jadłam przez te dolegliwości. Ciągle nie moge doczekać siepiątku, ale pocieszam się, że dziś wrócę do domu to pójdę spać i zaraz będzie środa, a środa to prawie jak czwartek i wtedy zostaje tylko jeden dzień :D Fasolka_ poznałam Cię :P Surfitka, dzieki za kciukasy, w razie czego to zgłosze reklamacje:D Malolepsza, tylko domowe usg uratuje nasze nerwy, no i minilabo :) Betty, niezłe te Twoje metody, ale jednak usg byłoby trochę bardziej pewne :) Jagody, gdzie się podziewasz? Omega, fajnie masz z tym Kołobrzegiem. Jak już bedę na tym zwolnieniu :) to też będę sobie jeździć. Ech... Nelcia, co u Aiszy? A moze Aisza masz już dostęp do neta? Trzymaj sięi odpoczywaj. Wszystko bedzie ok. NIe ma innej opcji. Mimi, fajnie, że się odezwałaś 🖐️ Acha, piszę z pracy, nie dotarłam jeszcze do domu :( Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare 🖐️ zakupiłam na razie dwa testy z taką myślą, że jak będzie jedna krecha, to będę miała na przyszły miesiac, a jak dwie to powtórzę :) Cały czas siedenerwuje. Zaczął mnie pobolewać brzuch jak na @. Ale postanowiłam do piątku niczym sienie przejmowac, bo i tak nic nie poradze. Jak piszesz o tej obrączce huśtającej się, to nie wiem, czy sienie bać. Zmieniasz kierunek kręcenia siłą woli?! A IUI na pewno powiedzie się i TObie i mi. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie mogę pisać w pracy, bo tak się spieszę, że chyba trudno zrozumieć, o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wlasnie wybieram sie do nowej fryzjerki-trzmajcie kciuki bo nie mam twarzowego berecika na wypadek niepowowdzenia a przeciez na swieta trzeba sie z ludzmi spotkac:):):):) A ja trzymam kciuki za te co niedlugo beda testowac i za wszystkie pozostale tez. Odezwe sie pozniej Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki ja tylko na chwilę przywitać się ze wszystkimi, lecę z nóg. Poniedziałek i wtorek to dla mnie maraton w pracy. W zamian od jutra praktycznie mogę świętować :D Taaaa ale najpierw trzeba się przygotować żeby mieć przy czym świętować :P Obiecuję poprawę od jutra a na razie dla każdej po 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare --- IUI na pewno się powiedzie , trzymamy kciuki mocno - oboje :) Rybcia----tobie nie wolno się stresować...włącz na luzz proszę cię bardzo mocno, wiem trudne to ale postraj się przez te dwa dni nie myśleć o tym tescie, o ciązy, o dziecku - znajdź sobie coś do roboty, żebyś wcale o tym nie myślała... dla was obu fluidki ************************************************************* ************************************************************************************* *********************************************************************************** *********************************************************************************** ************************************************************************************ ********************************************************************************* *********************************************************************************** no i Voltare---będę czekała na twój obstaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki kochane Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie :p i wybaczycie mi moja nieobecność Wiem, długo sie nie odzywałam, ale nawet nie mam kiedy. Jak przychodzę do domku po pracy to padam na twarz, więc albo śpię albo zmuszam sie żeby posprzątać coć w domku. Muszę nadrobić zaległości w czytaniu Odezwę sie niebawem, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba - Taaak - teraz wyszłam na czarownicę co siłą woli kręci obrączką:D:D:D:D No ale tak serio - to spróbuj sobie z tą obrączką - uczciwie sama względem siebie;) - nie ruszaj ręką i spróbuj sobie wyobrazić że będziesz miała synka, a potem że będziesz miała córcię - i zobaczysz czy się bujanie nie zmieni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare ma rację i Rybcia-----weż pod uwagę, że my z Voltare słyszłąyśmy wyiki obrączkowania inaczej niż ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×