Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

a dziewczynki kupiłam sobie dziś spodnie http://www.allegro.pl/item328226664_nowe_spodnie_ciazowe_wyprzedaz_34_.html bo nie wiem jak to u was ale ja koncze niedługo 3 miesiąc i już mam problem z zapieciem dotychczasowych spodni....zapnę owszem ale ciasno strasznie, a przecież nie wolno ściskać brzusia....więc musiałam kupić, oby doszły przed świetami bo inaczej wielkanoc w dresie mnie czeka :) już czuję w moczu jak będę wyglądała za 6 miecy skoro juz mam widoczny brzuszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jak rybcia i inne chcą się pobawić to proszę, mam tu dla was taki programik co to niby wrózy płeć dziecka :) http://web.pertus.com.pl/~krs/narodziny.zip zróbcie i piszcie o wynikach :) jestem niezmiernie ciekawa!!! mnie wyszedł chłopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale był dzisiaj cyrk, pierwszy zastrzyk zrobiony ręką M, dziwnie... ciągle mam wątpliwości czy powiedzieć szefowi? Malolepsza - mówiłaś u siebie? bo ja pytałam co z L4 u lekarz w klinice powiedział, ze w sumie nie mam potrzeby brać, ja lubię do pracy chodzić, bo w domu boję się, ze nie wytrzymam tego napięcia, sama nie wiem. We wtorek mam USG i zobaczymy w czwartek moze punkcja, ale to teraz pędzi!! a\'propos testów to ja się wyleczyłam, juz nie robiłam daaawno... idę dziewczynki się położyć, znowu boli mnie głowa, jak to zwykle w trakcie @ ale teraz staram się leki wszelkie ograniczać, Malolepsza- czy Ty brałaś jakieś witaminy specjalne? stosowałaś jakąś dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, ale siędenerwujęrazem z Tobą, ale na pewno wszystko bedzie dobrze 👄 Fasolka, ja nie słyszałam w ogóle o tym wróżeniu z obrączką :) Pierwszy raz o tym przeczytałam tu na topiku. A ze znajdowaniem sobie czegoś do roboty to trafiłaś w dziesiatkę :) Siedzę jeszcze w pracy i z godzinkę na pewno posiedze jeszcze, czyli przed 22 będę w domu. Dzięki za fluidki, chetnie chwycę :D Voltare, może zadziała, jak wyobrażę sobie, że po prostu bedę miała dziecko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka____najlepiej to nic nie myśl, zero wyobraźni póki co - LUZIK - i będzie wsio ok :) obiecuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babolki, dzisiaj rozgadane akurat jak ja dostalam robote :P A jak sie wczoraj nudzilam, zdazylam chyba ogladnac wszystkie aukcje na ebayu i sklepy z artykulami niemowlecymi was nie bylo ;) Co do testow na plec, to ja mialam przeczucie na chlopca od pierwszych dni byl Kubus ;) , maz mowil, ze moze dziewczynka ( twierdzi, ze wie co robil ;) ), a na testach w necie z reguly na 60-70 % dziewczynka i na usg podobno na 100% kobietka..wiec przeczucie mnie mylilo :P Ale widze, ze Malolepsza idzie w zaparte, ze chlopak. Mezatka, a ty? Betty, tez chlopaka chce, Fasolka tez..no co wy dziewczyny. Nie zostawiajcie mojej coreczki i Natalki tak same w meskim towarzystwie ;) Moj juz sie odgraza ze bedzie kawalerow odpedzal ;) Rybka, jak sie zglosisz z reklamacja..to wiesz, my dajemy gratis jeszcze jeden cykl trzymania kciukow ;) Ale nie bedzie potrzebny..bo zaraz trzymamy kciuki za Voltare. Jesli chodzi o IUI. No bo tez ciagle dopingujemy Ani..:) Ani, moj maz w zyciu nie dalby mi zastrzyku. Ja bylam troche masochistka i sama sobie dawalam :) Fasolka, cos mam pochrzanione na kompie z zipem i nie otworze tego programu. Ale sprobuje jutro w pracy :) Spodnie ladne, ale maciupkie :) Niby duzo nie przytylam jak do tej pory a dziwnym trafem mam 23 cm wiecej w pasie, 3 w biodrach i az 11 w biuscie !!! Ja kupowalam pierwsze ciuchy ciazowe przed swietami Bozego Narodzenia..byl to jakis 13-14 tc ( no i juz jedne spodnie sa malawe). Ale mi brzusiu tak nierowno rosnie, tzn w jednym tygodniu wyskoczy a potem zastoj przez kilka itd. Teraz mam tak wysoko smieszna pileczke :P A przynajmniej tak mi sie wydaje :P Poporsze mezulka to moze pstryknie jakas fotke w swieta. Voltre, co sie tyczy wahadelka..wedlug niego powinnam miec trojke dzieci - dziewczynke i dwoch chlopcow..z tym ze pierwsze powinno sie bylo urodzic chyba w 2001 roku :P A kram powinen byc zamkniety w 2006. No coz, chyba cos sie poplatalo..a co do ilosci, kto wie? ( byleby moj maz tego nie przeczytal :P ) Jagody, pracusiu. Pisz jutro, bo wogole nie wiadomo co u ciebie ? Telesforka, napewno fryzura piekna..chociaz kolezanka z pracy tez poszla do nowej fryzjerki..i w sumie pewnie ja bym jej lepiej ta farbe polozyla niz ta fryzjerka. Tak nierowno i ma takie przeswity ze szok..cale szczescie ze teraz wszystko na glowie modne :P Pozdrawiam serdecznie, buziaczki i dobrej nocy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej-berecik nie bedzie potrzebny-fryzjerka super dokladna i glowe dobrze obstrzygla. Ani-nie wiem czy moj maz by mi dal zastrzyka-chyba musialabym jak Surfitka sama sobie strzelic. Jagody-jak sama pisalas poczatek tygodnia trudny a potem juz z gorki-nawet dosc fajny masz ten uklad. Mnie te obraczki kiedys wrozyly 3 chlopakow-jak na razie nie widac zadnego-no.....moze jednego bo maz czasem to jak duze dziecko:P A.N.N.A jak byla poprawka to teraz tylko czekac na efekty;) A ja u Malolepszej jakos na przekor stawiam na dziewczynke-bedzie kobietka z ikra:) Ryba_lufa-fak bedzie Ci potrzebkilka testow-dla sprawdzenia:)Zycze dwoch krech na kazdym z nich. Mezatka-posypuj juz glowe popiolem:)-a tak serio to dobrze ze wszystko u Ciebie w porzadku. Fasolka-sama radosc kupowac takie ciuchy ciazowe Omega a Ty co zaniemowilas? POkemonowa🌼 Malolepsza-masz racje nie mow glosno ze juz nie bedziesz sie wywnetrzac do ceramiki-a kysz biale ucho:D:D A ja czekam wlasnie na meza-jeszcze go nie ma i juz mi sie teskni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.wklejam wam jeszcze jeden link mozecie sprawdzic Fasolka81 -mi z tej strony wyszla dziewczynka i tak sprawdzilam ze moja ASIA powinna byc chlopcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki potrzebuję pilnie porady! mam chyba złe wyniki- Toxo Igm ujemny Toxo IgG 650 ! jestem załamana Dziś zrobiłam jeszcze awidnośc ale wynik będzie za 3 tygodnie.... poradźcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare___az dziwne, ze az tak trafnie mnie ocenilas:P:P:P:Pw sumie to mi wszystko jedno, ja tez bylam dziewczynka i latalam przez ploty:P:D:D:D:D:D Ani____wszystko zalezy od charakteru pracy, w moim przypadku praca odpadala, bo przeciez jako rehabilitantka nie moglam uniknac wysilku fizycznego, takze ja poszlam na zwolnienie w ogole sie nie zastanawiajac. Powiedzialam szefowej,zeby uniknac jakis chorych domyslow i nieporozumien, lubie jasne sytuacje i w ten sposb mialam siwtey spokoj i olbrzymie wsparce ze strony szefowej, nie zalowalam,ze jej powiedzialam:Dpoza tym ja w ogole nigdy nie robilam z tego tajemnicy, znacie moje zdanie na ten temat Sama musisz ocenic czy bedziesz w stamie pracowac i bedzuesz bardziej wyciszona niz w domu.......zapewniam cie ,ze b edziesz widziala co robic.... kochana no to maszyna ruszyla......nie puszczam kciukow ani na moment Jagoda____bidulo kochana, na szczescie juz siwtea blisko👄 Fasolka___fajowe spodnie Surfi___a jak, pewnie,ze ide z zaparte.....najwyzej znowu majatek strace, tymrazem na spolke z Voltare Rybka___no i juz sroda, naprawde juz blisko i pamietaj ja sie boje ty relaksuj Telesforka____a moze by jakas fotka z fryzurka? Milla_____spokojnie, moim zdaniem masz dobre, tzn,ze prawdopodobnie juz przeszlas tokso u mnie tokso IgM__ujemny IgG___46 troche wyskoko 650, ale moze to inne jednostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla___oswiec mnie, co jeszcze zrobilas???? u mnie jest to badanie wjednostkach IU/ml a u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zjarzylam co zrobilas......moim zdaniem masz przeciwciala i naprawde nie masz co sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) ja już na nogach, własnie byłam u fryzjera ściąć włosy i ufarbować je :) wyglądam - cud miód i orzeszki :) zwłaszcza że to był pierwszy raz u nowego fryzjera :) więc już jakby zdała egzamin i będe do niej chodzić... wcinam ostatnio jabłka, bo mam problemy z trawieniem, a przez to - to i wiadomo z czym :( Surfitka____spodnie maciupkie bo jestem maciupka, podejrzewam,że nogawki bedą i tak za długie jak na mnie :P i trzeba będzie skracać, zawsze ważyłam 45 - 47 kilo :) a ostatnio na wizycie u gina waga pokazała aż 51. stąd moje problemy ze zmieszczeniem się w spodnie normalne.... Rybka___fajny test ale narazie go nie robię, bo jednak stwierdzam że u mnie i tak za wcześnie na odgadnięcie... reszta babolek łapie po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P-ciała p/Toxoplasma gondii IgG (s) IU/ml 650 ujemny: 30,0 IU/ml malolepsza tak to wygląda. Kazali mi oznaczyć avidność to podobno pokaże jak dawno doszło do zakażenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla___ze przeciwciala masz to jest pewne jak slonce,a tym samym,ze doszlo w przeszlosci do zakazenia.....kochana nie martw sie na zapas, tak wysokie IgG moze poprostu oznaczac,ze niedawno przeszlas tokso ale jeszcze przed ciaza, wiec dla dzdziusia nie ma to znaczenia, miano powinno pozniejn spadac.Wiem,ze troche nerwow ale na pewno avidnosc tylko potwierdzi,ze choroba jest nieaktywna, uszy do gory sloneczko, bedzie dobrze. Musi byc! Fasolka____jak ja przeczytalam, cud, miod i orzeszki, to mi sie tego miodu tak zachcialo, ze.......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś dotrwalam do środy, a potem to nie bedzie wyjścia i na piątek będę musiała poczekać :) Fasolka, mam wrazenie, że mnie z kimś mylisz ;) Ja ze swoim zdroworozsądkowym podejściem nie bawię się we wróżby, nie wierzę w cuda z obrączką (zresztą, Voltare i tak potrafi zmienić jej kierunek ruchu siłą woli :P ). Tylko usg jest dla mnie wiarygodnym źródłem wiedzy o płci dziecka :) Milla, jak Malolepsza pisze, że nie ma się czym martwić, to tak jest. Nie ma innej opcji. Przesyłam 🌼 Malolepsza, zauwazyłaś, jakim jesteś dla mnie autorytetem :P Ani, w moim przypadku praca też odpada, bo mnie wykańcza psychicznie i emocjonalnie. Fizycznie nie powinna być wyczerpująca, ale i z tym różnie bywa. Jednym słowemm, u mnie tak, jak pisałam. Dwie kreski równają się zwolnienie. Telesforka, dzięki za życzenia. Im więcej kresek, tym lepiej :D Fajnie, że jesteś zadowolona z fryzurki. NIe ma to jak drobiazgi, które poprawiają humor. Surfitka, uff, dobrze, że mam te gratisowe kciuki na jeszcze jeden cykl. Dzięki :D A trójka dzieci to jest to. W poniedziałwek miałam okazję spędzić z taką trójeczką całe popołudnie. Byliśmy w kinie, salonie gier i na placu zabaw. Trzeba mieć zdrowie :D Teraz ucłuj Michasię (a w przyszłości Kubusia :D ) Przesyłam dla wszystkich 👄 Pozdrawiam i wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu - nie wierz za bardzo w usg:P:P dopiero kiedy urodzisz i przekonasz się naocznie to wtedy na 100% wiadomo jaka płec. Pisałam wam kiedyś \"przygodę\" koleżanki mojej córy, która była w 3 ciąży (miała dwóch synów) i od samego początku do ostatniego usg przed porodem mówił że na 10000000000000000000% córka, I urodził się trzeci chłopak:P:P:P notabene już ma córkę:P:P:P - urodziła niedawno czwarte... (a sama w tej chwili ma 25 lat, z pierwszym zaszła w maturalnej klasie) i to jeszcze pewnie nie koniec... ach jestem złosliwa w stosunku do niej, ale... mam swoje powody, zrozumcie! Ja zarzucona pracą - Telesforka ja nie zaniemówiłam, jestem po prostu zaczytana:P:P:P a potem, tzn. wieczorem już mi się nie chce pisać, poczytam was tylko i spać:D Dzisiaj odbieram komputerek!:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega____kochanie ale mysl o kelnerku na pewno umili prace, nie powiem zadroszcze tego Kolobrzegu:D Rybka___polechtalo mnie nie powiem, az sie zaczelam madrzyc na innych topikach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - moge cię po drodze zgarnąc:D a kelnerek - nooo fajny, ale... jadę z "chłopem", więc nie wypada:P:P:P, teraz będziemy trochę dalej od kelnerka, a on zmienił knajpę i tam pewnie z raz pójdziemy, a poza tym mamy obiadokolacje w cenie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu mam wolne do środy :) Malolepsza - powiedz jeszcze, brałaś jakieś specjalne witaminki? jakąś dietę specjalna stosowałaś? i proszę napisz jeszcze w którym dc miałaś punkcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo. Omega, rybcia nasza to straszna racjonalistka, wiec sie nie dziw ze wierzy tylko usg ..:P No i nie strasz mnie, bo moj juz tyle sukienek kupil :P malolepsza, madralo ;) Ani 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babolki🖐️ No już pożegnałam mojego gościa i bede miała więcej czasu dla was :P:P:P Aisza czuje sie dobrze ale nie wiem jak wytrzyma bez pracy jużja skręca a gdzie tam lipiec :D:D:D kazała wam przekazać że napewno sie do was odezwie 🌼🌼 Bardzo sie ciesze ze podane przepisy i stronka o gotowaniu sie przyda ja jeszcze mam troche przepisów wic polecam sie na przyszłość,:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani____kochanie, nie bralam zadnych witamin, mialam taki zamiar,ale doc powiedzial,ze to bez znaczenia, a na witaminy przyjdzie czas, jesli chodzi o diete, to jadlam w sumie normalnie, ale patrzylam co jem, tzn jadlam kasze, ryz, buraki, w sumie dosc duzo burakow na ukrwienie macicy i endo, chude miesko raczej drob, pilam duuzo wody niegazowanej i bardzo duzo warzyw i owocow, ale Anka ogolnie bez szalenstw, kurde teraz tak mysle,ze jadlam lepiej niz w ciazy:P:P:Pjakbys czasem gdzies na internecie wpadla na opinie dziewczyn,ze myly sie szarym mydlem to bzdura, bez wariowania, ja w dniu transferu posikalam sie prfumami, niektorzy by mnie za to zlinczoiwali. Punkcje mialam jak w morde strzelil w 14dc, uroslo 9 chmurek, w czym bylo 8 komorek, 6 sie zaplodnilo, 2 wytrwaly do konca, ale u mnie byla hodowal, ale i w drugiej trzeciej dobie po pobraniu i podaniu dziewczyny maja swietne wyniki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani____oczywiscie sie POPSIKALAM, A NIE POSIKALAM PERFUMAMI, rany jaka literowka:P:P:P:P:P Surfitka____baba na sto proc, tym razem to wlasnie usg dalo ta pewnosc, przeciez Michska siedziala cipka na sondzie:P:P:P:P Nelcia____ucaluj Aisze, rany nie rozumiem jej, mnie jest poprostu na zwolnieniu tak dobrze,ze zyc nie umierac:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przyszedl sweterek, zmierzylam :classic_cool:fajowy jest, ale mam juz arbuzika malego, szczegolnie w takim sweterku widac:D:D:D:D nie wiem czy soie wkrecam, czy poczulam dzisiaj smeranie Groszka, pewnie sobie wkrecam, to bylo wczesnym rankiem, hm.....chyba sobie wkrecma, czuje cos co chce czuc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak czytałam historie o szarym mydle i o specjalnych dietach, i o sikaniu perfumami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Niby wolny dzień a od rana takie zamieszanie, że dopiero znalazłam chwilę na ploteczki. Wyobraźcie sobie znowu załatwiałam sprawy urzędowo-bankowe i ZNOWU na nikogo nie nakrzyczałam ;) chyba wychodzę z wprawy. Jutro powtórka z rozrywki bo się okazało, ze zapomniałam o jednym dokumencie i trzeba szybko uzupełnić :( Ale co się dziwić jak od rana głowa mi pęka, raz jest piękne słońce, za moment leje jak z cebra a po pół godzinie mamy zamieć śnieżną - to ja się pytam jak ma mnie nie boleć głowa??? Nelcia - weź wytłumacz prostej kobiecie co miałaś na myśli pisząc zielona cebulka - szczypiorek??? Rany wiem co to jest czerwona cebula, biała, cukrowa ale zielona??? :D A strasznie mi się spodobał ten przepis z zieloną cebulką i mam ochotę zrobić go na święta. Betty - z tego testu wychodzi mi dziewucha, trzeba brać sie do roboty bo taka tendencja ma się utrzymać do sierpnia a potem przyjdzie czas na chłopca :P Apropos wróżb z obrączki to powinnam być matką 5 dzieci - chyba złożę reklamację ;) Meżatka - nadrabiaj, nadrabiaj te zaległości ale i koniecznie pisz co u Ciebie - poza sennością dopadają Cię jeszcze jakieś atrakcje ciążowe? Voltare - nie ma to jak siła woli, wszystko jest sobie w stanie człowiek \"wywróżyć\" :D Szkoda tylko, ze w sprawach staranek ta nasza siła woli na nić się nie przydaje 😠 jakaś felerna ;) Surfitka - spokojnie kiecki przydadzą się na drugie dziecko, chociaż jeżeli chodzi o płeć to nigdy gwarancji nie ma. Kiedyś na jakimś topiku przeczytałam, ze kobiecie wg usg mówiono, że będą dziewczynki - bliźnięta. A po porodzie okazało się, ze owszem jest dwoje tylko chłopców. I spali sobie smacznie w łóżeczku z różową pościelą, w różowych śpioszkach :D:D Fasolka - jak chcesz to ja Ci mogę trochę \"nóg\" oddać bo w przeciwieństwie do Ciebie zawsze wszystko jak po starszej siostrze. Teraz jest łatwiej kupić spodnie w wersji long ale kiedyś to był koszmar i dlatego też bardzo dużo chodziłam w spódnicach bo w ich przypadku centymetr w tą czy w tą nie robił różnicy. Natura jakoś tak niesprawiedliwie dzieli, jednym daje za dużo drugim za mało.:( Ani - brawo dla M, mój za skarby świata nie wbiłby we mnie igły, musiałabym jechać na ratunek do mamy albo sama zamykać oczy ;) Telesforka - owszem taki układ jest fajny ale daje w kość. We wtorek to już ledwie żyję, nie wspomnę o głosie :( Milla - najlepiej skonsultuj się z ginem, a swoją drogą nie miała baba kłopotu poszła na badanie :( Czytając o Twoich wątpliwościach tak jakbym siebie widziała w kwestii bety, czasami życie w nieświadomości jest łatwiejsze.:( Nie martw się na zapas, na pewno wszystko będzie ok. Ryba__lufa - kciuki za ciśnięte 👄 Omega - no nie....... drzewo do lasu wieziesz????? Kto to widział jechać z facetem do Kołobrzegu jak tam jest przystojniaczek? Weź przemyśl jeszcze ten pomysł ;) Malolepsza - no i udało się sweterek dotarł przed świętami, w zwiazku z powyższym masz obowiązek udokumentować ten fakt, bo nie chcę się skarżyć ale póki co to Groszka widziałyśmy tylko \"wewnętrzne\' a dokumentacja zewnętrzna też by się przydała ;) Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie i idę się trochę położyć bo głowa mi pęka :( Mogłaby ta pogoda się w końcu zdecydować, forsycja się rozmyśliła i chyba nie zakwitnie na święta, a wszystko przez nocne przymrozki i anomalie pogodowe w trakcie dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×