Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

niestety blizniaków nie będzie 😭 w ogóle porażka, mam poki co tylko jeden zarodek, który się ładnie dzieli, drugi zaczyna się wyginać, rokowania ma marne a trzeci nie zareagował... i tyle :( ide ryczec dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany dziewczyny jestem padnięta musiałam wstać na 8 do pracy :P I teraz czuję się lekko nieprzytomna ;) No ale cóż zrobić trzeba zarabiać pieniążki ;) Ani - tak jak do zapłodnienia potrzebny jest jeden plemnik tak o ciąży wystarczy jeden zarodek. Kochana wiem, ze się martwisz ale czasami dziewczynom podają 3 piękne zarodki klasy A i niestety się nie udaje, a czasami zarodeczki są słabe i jest z tego piękna ciąża. Nie skreślaj tego swojego maleństwa tak od razu, daj mu szansę.Będziemy wszystkie mocno za Ciebie trzymały kciuki 👄 Omega - o matko całą noc z książką, masz zacięcie :D Voltare - ja też bardzo lubię zapach prania suszonego na słoneczku :) Apropos samochodów to tak jak każdy z nas po prostu czasami mają gorszy dzień :P Tylko czemu zbiega sie to często z jakąś sytuacja kiedy nam się śpieszy??? Surfitka - ja też tak mam w rodzinie, ze dzieli nas różnica pokoleń - czasami jest z tym niezła komedia ;) Meżatka - fajna ta Twoja piłeczka z przodu. Widzę, że najwygodniejszy strój dla przyszłej mamy to dres :) Malolepsza - mam nadzieję, że się wywiążesz z obietnicy i popstrykasz jakieś fotki bo strasznie ukrywasz Groszka :P Pozdrawiam serdecznie WSZYSTKIE, zwłaszcza te niewymienione 👄 :D i idę się położyć bo oczy mi się zamykają same a jak sobie pomyślę o jutrzejszym dniu to mi słabo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wróciłam z zakupów-tym razem udanych :-) kupiłam i buty i spodnie ciążowe, wkleję link możecie obejrzeć :-) http://www.e-dzidzia.pl/oferta_cavaricci/cavaricci_1_4.jpg http://www.e-dzidzia.pl/oferta_cavaricci/cavaricci_1_3.jpg Ale i tak najlepsze ubranie dla kobiety z brzuszkiem to...... DRES :-) jest niezastąpiony :-) Miłej niedzieli, pogoda cudna, więc napewno jakiś spacerek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani_ gdzie podział się twój optymizm i pozytywne myślenie??? Trzymamy za Ciebie mocno kciuki i tak jak napisałaś w stopce: MUSI SIĘ UDAĆ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani___no i dobrze,ze ja kompa otworzylam odrazu troche do pionu pania postawie, kobieto lepiej niz Jagoda to ja bym tego nie ujela, uspokoj sie, bo jutro jedziesz po swoje dziecko, do szczescia wystarczy jeden zarodek, tez mam jedno szczescie pod sercem, poza tym nie wiadomo jeszcze co bedzie z tym drugim, narazie to musisz sie uspokoic, bo to dopiero polowa drogi przed Toba, jeszcze dwa tygodnie i w tym czasie musisz zachowac szczegolny spokoj, bo to dla dziecka najwazniejsze, nic innego sie nie liczy teraz pamietaj, dlatego nie rycz, bo tym mu na pewno nie pomozesz, ja tez mialam dwa zarodki, drugi gorszej jakosci, zostal jeden szczesciarz i U ciebie tez tak bedzie, uszy do GORY nasze nastawienie to polowa sukcesu Jagoda___no wlasnie, chyba sie w koncu ujawnie i cos wam przesle, najswiezsze foty wielkiej foki, dziewczyny naprawde jestem kosmicznie gruba, ale narazie Groszek jest krolem, mojej wagi, wiec lez nie wylewam , chociaz patrzec na siebie nie lubie, zgram i cos puszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poszły foty, nie ma odwrotu, zostane zdemaskowana:P:P:P kobietki, puscilam, tam gdzie udalo mi sie pod nickiem znalezc maila, stracilam kontakty jak wam mowilam, jak ktoras nie dostala niech sie zglosi pod adres malolepszaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza już podaję swojego meila, bo fotek nie dostałam :-( Oto i on: happypeople@onet.eu No to czekam na foty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ani, ciesz sie bo przeciez zarodeczek sie ladnie dzieli i rosnie dzidzia :) Kazda z nas ma pod sercem tylko jedno dziecko, wiec ty tez bedziesz miala, ale spokojnie. Usmiechnij sie do tego malenstwa ktore wkrotce u ciebie zamieszka :) Malolepsza, ale ty kuleczka jestes :) Slodko wygladasz i naprawde ladnie. Wiec sobie odpusc te foki i krola wagi :P Kazda babka w ciazy robi sie okragla, a potem przychodzi czas pologu, nieprzespanych nocy i wszystko sie zgubi :) I naprawde cudona mamusia z ciebie :) Omega w nocy sie spi :) Jagody, no komedia..ale u mnie w rodzinie raczej tragikomedia :o Wszystko zalezy od ludzi i ich charakterow. Mezatka, ladniutkie te spodenki. Ja jednak przychylam sie do opini innych ciezarowek - najlepsze sa dresy :P A my dzis zrobilismy male przemebloanie w mieszkaniu. Jest juz miejsce na kolyske i lozeczko :) Posegregowalam rzzeczy malej, pospisywalam co mi jesscze potrzebne i jestem gotowa na kompletowanie wyprawki :) Pozdrawwiam serdecznie, buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozgadałyście.... Malolepsza__nadal czekam na foteczki :-) Surfi__kompletuj wyprawkę, kompletuj, potem pomożesz w tym koleżankom o mniejszym stażu ciąży :-) Co do spodni - tak do pracy nie wypada mi iść w dresach :p cóz taką mam pracę. Ale to prawda - nie ma to jak dresy, ja pierwsze co robie jak przychodze z pracy zakładam moje ulubione cieplusie dresiki :-) Dobranoc, idę zaraz spać, jutro znów poniedzałek 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi_____dziekuje za mile slowa, jestem kula, chociaz dostrzegam to dopiero na zdjeciach, w zyciu codziennym czuje sie jak piorko, ale strzelilam sobie fotki i nie ukrywam, ze to Ty mnie glownie do tego namowilas, masz racje w ciazy z Groszkiem bede tylko raz:P widze,ze sie ostro zabralas za wyprawke, przygotowania czas zaczac, ja zaczynam od czerwca tez sobie daje ze dwa miechy wtedy do porodu, kolyska sama slodycz:D:D:D Mezatka____fotki poszly:D:D:D chyba sie doczekalam pierwszego delikatnego kopniaczka, bylo dosc wyrazne puk, chyba tym razem nie mozna juz pomylic z niczym innym❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babolki Dosc długo sie nie odzywałam ale mam nadzieje ze nie zostałam zapomniana:D:D:D Malolepsza___to fajnie ze juz poczułas groszka,to jest takie fajne uczucie Dziewczyny ja nie dostałam FOTEK-prosze o wysłanie:(:( U nas przepiekna pogoda słoneczko swieci od samego rana jest 17 stopni, Chciałam wam takze powiedziec ze to słoneczko swieci dla mojego żięcia bo ma dziś urodzinki:D:D:D Pozdrawiam wszystkie czarownice i odezwie sie wieczorem 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani______zagladam co chwile jak poszlo????daj zanc koniecznie Nelcia____no ziec ma piekna pogode na urodziny, a swoja droga coz za kochama tesciowa❤️ Monis, bo nie moglam zanlezc meila, wysle:D a reszta???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć słoneczka wróciłiłam do domku - przywiozłam ze soba czetrech lokatorów :P na parapet, bo teściowa nie ma w domu ani jednego żywego kwiata - a ja kocham kawiaty doniczkowe - całe życie chodowałam kawiaty a tu takie zero...więc nie mogłam tak dłuzej - wszyskie cztery stoją u mnie w pokoju na parapecie : dostojne towarzystwo 2 hiacynty, anturium i beniaminek :) - przynajmniej mam z kim pogadać jak mój Misiek jest w pracy :) Fasoleczek czuje sie dobrze - odpukać w niemalowane - ale pomału coraz lepiej się czuję i nie mam juz tak czesto zgagi ani wymiotów, chciaż zdarza sie z3e jak mnie to drugie złapie to w godzine potrafie 15 razy powisieć nad ceramiką łazienkową.... Mój misiu zachwyca się brzuszkiem, który w ciagu tygonia zroił sie jak balonik mały mężatka___ślicZny ten twój brzuchalek :) 🌻, a spodenki mam podobne tyle że brązowe :) w srodku jest dodatkowa gumka przesuwana i zapinana na guzik, tak że pełna regulacja wraz z powiekszającym się brzuszkiem..... malolepszaa____też poproszę o zdjęcia od ciebie !!! adres mail masz przy niku !! :) czekam.... Ani77_____trzymam kciuki za Twoje maleństwo, to że jest jedno i może się strasznie boisz nie znaczy, że nic z tego !! zwykle jest tak że w maleństwach zawsze drzemie ukryta siła witalna, chęć przetrwania za wszelką cene i ogromny apetyt na życie .....więc liczę na to że się miło zaskoczysz poczynaniami swojego maleństwa... 👄 wklejam tabeleczkę : Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................30....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................23 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................22 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................19......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................19........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................18......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................12....... . ............19.10.08 Milla77............30............................9..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie :-) Malolepsza_no z tą foką to przesadziłaś, ślicznie sobie wyglądzasz :-) Fotki pierwsza klasa :-) Brzusio również :-) Fasolka_pochwal sie tą piłeczką :-) Dobrze, że juz ci wszystkie dolegliwości mijają i super, że wszystko u was wporządku :-) Nelcia_to mówisz, że świętujesz dzisiaj urodzinki zięcia :-) A co tam słychać u aiszy??? Wszystko u niej wporządku? Bo ostatnio sie nie odzywała :-) Ani_a co u ciebie?? Pozdrawiam, zajrzę wieczorkiem, jak będzie co czytać :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze aktualizacja tabelki :-) Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................30....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................23 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................22 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................20......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................19........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................18......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................12....... . ............19.10.08 Milla77............30............................9..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka___jutro zrobię jakieś fotki nowe to wam powysyłam tą moją piłeczkę-balonik:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Nie wiem jeszcze wynikow, dzwoniilam i mieli oddzwonic i jak na razie cisza :( Czekam jeszcze godzinke dwie i znowu dzwonie... A tak wogole z tego wszystkiego wylalam na siebie herbate i teraz mi zimno i cala sie lepie. Tez do pracy niestety w dresach nie bardzo. Maloelpsza, kuleczka..a nie kula :P Fasolka, no to czekam z niecierpliwoscia na zdjecia malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po transferze, czuję się bardzo ok, okazało się ze drugi zarodeczek zaczął się dzielnić, kiepsciutki, wolniutki słabiutki, wiec go przygarnęłam z silniejszym braciszkiem. ale po transferze kazali lezec plackiem cos ponad godzinke, a potem siku dopiero, malolepsza Tobie pozwolili siusiać od razu? bo ja się boję, ze mi te maluchy powypadały :( no a potem poszlismy do restauracji a tam klima, kurcze czy ja im nie zaszkodziłam taka zmianą temperatury?? :( help zwariuje jak tak bede mysleć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka - ale to pewnie cukrzyca ciążowa, to chyba nie jest groxne, pod warunkiem ze kontrolujesz poziom cukru, poprawcie mnie dziewczyny jesli się mylę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Surfitka - spokojnie❤️ - Twój poziom cukru nie był aż tak wysoki, stąd też jeżeli będziesz go na bieżąco kontrolowała i trzymała dietkę - Michaśka na pewno urodzi się zdrowiutka:) Zresztą z tego co wiem, to większość komplikacji które opisywane są jako następstwa cukrzycy dotyczą tych kobiet, które chorowały na tą chorobę jeszcze przed ciążą. Więc głowa do góry - jesteście z Michasią na ostatniej prostej - może być tylko dobrze 🌻 A na pocieszenie powiem Ci, że u mnie w sąsiedztwie mieszka dziewczyna, która była w ciąży z bliźniakami, kiedy wykryto u niej cukrzycę ciążową. Z tym, że ona się tym specjalnie nie przejmowała - to taki trochę \"staroświecki\" typ - totalna olewka - ot co ma być to będzie - wszystko w rękach Boga! Dzieciaki miają teraz po 5 lat - i są zdrowiutkie, że tylko pozazdrościć! ani - a widzisz - jednak jest szansa na bliźniaki - i tej wersji się trzymamy:) Rany - żeby tylko teraz te dwa najbliższe tygodnie jak najszybciej zleciały... Trzymam kciuki:) malolepsza - zdjęcia super, z wyglądu brzuchalka widać, że Grosiu wygląda na dość postawnego mężczyznę;) Tak, że ja obstaje przy swoich dotychczasowych typowaniach;) I przestań biadolić jaka to Ty jesteś wieeeelka :P - nie przesadzaj kobieto - kiedy pozwolisz sobie na wyhodowanie takiej wielkości brzusia jak nie w ciąży?:P Fasolka - dobrze, że dolegliwości ciążowe powoli ustępują:) A co do kwiatów - w sobotę zaopatrzyłam się w 50litrowy wór ziemi i nowe donice, dzisiaj dokupiłam jeszcze 20l - i w planach mam przesadzanie wszystkich roślinek. Najgorzej mi się za to zabrać - przeraża mnie rozkładanie się z tym wszystkim i potem to całe sprzątanie... Ale ogólnie lubię przy takich rzeczach grzebać:) Dla całej niewymienionej reszty po wielkim 😘 A ja jestem znowu chora:( Wczoraj rozłożyła mnie ponad 38° gorączka czuję się źle. Dzisiaj w pracy siedziałam jak naćpana i cały czas kręciło mi się w głowie:O Oby do piątku!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki 😘 Ani, trzymam kciuki za twoja parke :) Volatre, no to super ze u sasiadki w ten sposob to sie skonczylo. No i zdrowiej nam szybciutko. 🌻 Mnie poki co czeka wizyta w poradni diabetologicznej. Dzwonil sam ginekolog, ucielismy sobie dluzsza pogawedke, chociaz mi glos w gardle stawal :( Mam sie nie martwic, u 90% kobiet z cukrzyca po rozwiazaniu mija, gdyz wywoluja ja hormony produkowane przez lozysko. Bede miala czesciej usg, bedziemy czesciej kontrolowac malutka. Zagrozenia...porod przedwczesny, powiklania porodowe - wskazania na cesarke,(o czym juz wspomnial),za duza dzidzia. A ja dostane dietke i prawdopodobnie leki. Nie wiem jakie wartosci osiagnely moje poziomy glukozy..bo juz nie smialam pytac :( Na razie czekam na telefon od poloznej bo ma mi ustawic wizyte w poradni. I jestem pod ogromnym wrazeniem mojego poprzedniego gina - endokrynologa i kazdej kobiecie moglabym takiego zyczyc...dran przestrzegal mnie zanim bylam w ciazy bazujac na moich wynikach hormonalnych i innych, ze jestem w zwiekszonej grupie ryzyka cukrzycowego w ciazy. Byl pewien, ze podziala na mnie ten lek co mi dal na stymulacje i ze bede miala piekna owulacje po niej. Oby wiecej takich fachowcow. Niestety mimo ze staralam sie trzymac diete i nie przytylam duzo dopadla mnie franca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu chociaz jeden maluszek niech zostanie, to umrę ze szczęścia, idę kobitko do wyrka Malolepsza - jak znajdziesz chwilkę odpisz doświadczona kolezanko na moj pokrecony post z poprzedniej strony :) ten o sikaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka___ misia twoja bedzie zdrowa i nie ma innej możliwości !!! Ani___trzymam kciuki i bedzie ok:) Voltare___ja uwielbiam sie też grzebać w kwiatach i w ziemi :P ja sie na wsi wychowałam, co prawda nie żeby jakieś tam hektary czy coś...tylko ogród z warzywkami i kwiatami mieliśmy, zanczy rodzice nadal mają....a w domu zwsze pełno kwiatów mieliśmy i mają nadal, a tu w miescie mi tego brakuje, nie mogę wyjsc usiąśc na podwórku tak jak u siebie i odpocząc w słońcu 😭 dlatego chociaż sobie zwiozłam narazie moje 4 kwiaty, jak już bedziemy miec swoje mieszkanie to zapełnie je kwiatami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku🖐️ były urodziny i nie ma urodzin a mój zięć jest starszy o rok:P:P:P Aisza dzisiaj idzie do lekarza na wizytę kontrolną trochę się boi ale wy dziewczyny trzymacie kciuki :D:D:D Małolepsza,mężatka _-------a gdzie są dla mnie zdjęcia?😭😭😭 Ani------wszystko będzie dobrze ❤️❤️ surfitka-----nie martw sie po porodzie wszystko wróci do normy a Michasia urodzi się piękna i zdrowa🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do Kołobrzega nie jadę😭😭😭 Więcej szczegółow wieczorem na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×