Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Fasolka____monis z meztka, a Surfitke z Malolepsza dzisiaj mylisz, ale wybaczamy, uroki ciazy:P:P:P spokojnie mozesz odstawic folik po 12 tyg ciazy, ale nioc sie nie stanie, odkad zaczelam brac witaminki, zapomialam o foliku, z reszta dzidzius ma juz wyksztalcony kregoslupik:Dmagnez tez biore, dwa razy dziennie po dwie tabletki plus wlasnie witaminki:D Justa_____jak ja lubie jak Ty wchodzisz na topik i dobitnej tych pierdół wyskakujacych nie mogls nazwac:D:D:D👄 Brunetka____naprawde roznie z tym zajsciem w ciaze bywa, dziewczyny sa tymi otymistycznymi przypadkami, ktorym szybko sie udalo:D, ale do roku staran nie zawracaj soebie glowy zamartwianiem tylko ciesz sie staraniami:D Betty__🖐️ ale pogoda, ide sobie kawke zrobic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza :) przepraszam 🌻 i Surfitka, mooniś i męzatka was też wielkie sorry za te omyłeczki 🌻 - to chyba ta pogoda- jestem zakręcona jakaś... a no i po problemie zadzwoniłam wreszcie do gina, Folika mi zostało raptem pół opakowania - szkoda wywalać więc zapytałam czy jak będe brać razem z Feminatalem do końca opakowania to będzie źle czy nie? Nie będzie nic złego :D więc - no problemo - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam w sklepie i poprosilam o smietane 16% a nie 12% popierniczylo mi sie ale nie dosc ze blondynka to jeszcze w ciazy to juz wogole masakra wyjsc do ludzi bo nie dosc ze jeszcze nieraz wyslowic sie nie moge to gadam jakies bzdury i to jeszcze ciemna bladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem w co mam sie ubrac bo 19 kwietnia idziemy na slub tesciowej ,stroic sie na pewno nie bede no ale jak dziadowa tez nie moge wygladac.a zeby bylo jeszcze malo to kolezanki slub w sobote kwiata trzeba jakiegos kupic i isc jak prosila tym bardziej ze kościół niecaly km od mojego domu.a w maju idziemy na komunie tescia corki i tez kolejny wydatek przydalaby sie jakas bluzka pasujaca na te uroczystosci bo w najgorszym wypadku pojde w dżinsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka*28*
dziewczyny dzięki za ciepłe słowa będę od czasu do czasu tu do Was zaglądać i mówic jak moej starania:-) trzymajcie kciuki życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty___ no ty z tą śmietaną jak jak z imionami dziewczyn :P ja też ide za wesele tyle że w lipcu - wtedy już bedę wielka podejrzewam więc kupię coś ze 2 tygodnie wczesniej bo teraz to nie ma co :) ..... Brunetka___nos do góry i light :D będzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja przed ciaza nosilam rozm 48 a pod koniec ciazy to chyba 58-60 bede nosila i mi jest bardzo trudno cos kupic.choc bylam w sklepie ciazowym i bluzeczka calkiem fajna byla ale na moje oko to albo za mala albo w sam raz na teraz wiec jak tak dalej pojdzie to do jakiegos ptaka bede musiala sie przejechac i polazic z caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, buziaczki 😘😘😘 Zaraz jade i jak zwykle sie denerwuje :( Jagody, badz dzielna 🌻 Fasolka, fajnie ze jestes na topiku :) Betty, bedzie dobrze i znajdziesz jakiegos ciuszka :) Malolepsza 😘 Justys, wracaj, wracaj i ucz synka samodzielnosci :) A ciekawe gdzie Mimi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko oczywiście spacja w linku musiała się pojawić:P prosze skopiujcie, a potem usuńcie spację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😡 wywaliło mi posta 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 no nie chce mi się pisać drugi raz tego samego 😡😡😡😡 To przynajmniej sobie ponarzekam:P : Przedwczoraj była śliczna pogoda, więc się wybrałam na ogródek do moich kwiatków w getrach takich do pół łydki. I użarł mnie tam jakiś zmutowany czerwony \"mrówek\":P Widziałam jak maszeruje sobie w najlepsze po mojej nodze i mimo iż zatłukłam bestię w momencie popełniania czynu - i tak zdążył mnie ucharatać!😡 Niby nic stasznego - co roku przynajmniej kilkukrotnie padam ich ofiarą - jest ich u nas na ogródku pod dostatkiem! Ale ten to jakaś cholera była - dzisiaj mam na środku łydki fioletowy twardy guzek i rumień prawie od kostki do kolana - pierwszy raz w życiu widzę, żeby zwykły \"mrówek\" miał taką moc! Smarowałam jakimś mazidłem na ugryzienia ale nie pomaga - nawet jak chodzę to czuję cały mięsień. Już nawet nie swędzi tylko normalnie boli! 😭 Przecież na pogotowie z tym nie pojadę!😭 Chyba mi już na cały sezon uraz pozostanie do tego małego paskudztwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, a ja bym jednak moze zaryzykowala spotkanie z lekarzem, to moze byc jakas silna reakcja alergiczna. Wrocilam, dostalam dietke, glukometr i nadzieje, ze bedzie dobrze :) Zbadali mi dzis glikozke po sniadanku 2 h i super wynik 79, bez lekow i insuliny. I mam nadzieje, ze ominie mnie insulina, chociaz dzis uczyli jak nalezy ja sobie wstrzykiwac :o No i schudlam kilogram przez ten tydzien, odkad staram sie trzymac diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem doskonale problemy z mrowkami te male ....dziadostwa wlaza mi do domu niewiem jak ale jak jest cieplo to laza mi po parapecie w kuchni albo po zlewie i robilam rozne sztuczki i nic w kolko to samo juz 2/3 rok i kupowalismy takie specyfiki i nic a jak tylko jakas zobacze to lycha ja zgniatam darmowych lokatorow mi nietrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty - \"moje mrówki\" chyba jednak wolą życie na łonie natury, bo do domu się nie pchają. Za to jak tylko sobie latem na działce nieopatrznie rozłożysz koc w jakimś niefortunnym miejscu - natychmiast na tym kocu się pojawiają! 😠 Z lekarzem jednak poczekam - może przez weekend trochę puści... Lecę oglądać \"Na Wspólnej\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - polecam Rivanol w żelu - mnie bardzo pomógł po kleszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - dzięki - z żelem spróbuję jutro - dzisiaj mam w domu rivanol co najwyżej taki do rozpuszczania w tabletkach - może nawet pomoże - idę grzać wodę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff dziewczyny-dotarlam wreszcie do domku.No wiec(moja profesorka od polskiego za glowe by sie zlapala\'\"nie zaczynaj zdania od no wiec!!!\" ale co tam;)-badanie mezusia a przynajmniej material do badania oddany i teraz trzeba czekac na wyniki-no ale pierwsZy krok zrobiony. Poza tym nic nowego.Wpadlam tylko podzielic sie wiadomoscia i zmykam no i trzyma kciuki za Jagody -oby jej wszystko dobrze wypadlo. Voltare-idz z tym do lekarza-bardzo nietypowe takie uzarcie z odczynem. Surfitka i jak szkolenie? Buzki dla wszystkich. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam Tylko powiedziec,ze Jagoda cala, zdrowa i z dobrymi wiesciami,a wszystkie szczegoly sam napisze:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D U mnie dzisiaj dzien leniucha, :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Witam nową koleżankę brunetkę ( ja tez jestem ciemnowłosa:-)) Ani...jak sie czujesz ?najważniejsze to dobre nastawienie, i tego się trzmaj! Jagody - och jak ja wam zazdroszcze tej pewności , twardości i walki , ducha walki o maleństwo. ja to jestem przy was taka słaba psychicznie. Mam takie diwne napady że nie dam sobie rady że trzeci poród itd...czasami trace radośc tej ciąży bo tak się ciągle fatalnie czuję fizycznie. Nie poznaję siebie. Dajcie mi trochę swojej radości.! ps: Ja chyba jestem tu jedyna w 3 ciązy prawda? Buziaczki i miłego dnia kochane moje . uściski dla każdej z osobna , malolepsza, moniś, voltare, betty, fasolka i inne - Miłego dnia słońca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, a zajrzałam sobie do Was no więc sie przywitam Siedze w pracy i nie moge sie doczekac 15:00 i weekendu!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!juz z 3 dzien niewstawilam do domu suszarki z praniem -zapominam.na dworze jest taka paskudna pogoda ze nic sie nie chce.kiedy bedzie ta prawdziwa wiosna to slonce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam pozdrowic wszystkich i przeslac buziaczki szkoda ze moja dzidzia tak jeszcze slabo kopie ja juz bym chciala takie pozadne i wogole juz bym chcaial je miec przy sobie,ale pewnie kazda z nas tego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETTY-83.............z tą pogoda to naprawde koszmar, u nas tez zimno, mokro ponuro żeby tak juz wiosna przyszła, sloneczko..............ach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te prognozy pogody to sa straszne raz slonce a na innym programie deszcz a i tak w rzeczywistosci inna pogoda.dlatego nie ogladam pogody tylko jak rano wstaje i widze takie zachmurzone niebo to juz wiem ze bede siedziala w domu caly dzien.w gosciny tez niemam gdzie sie wybrac wiec nudy w domu.ale jakis spacerek by sie mi przydal bo za pare miesiecy to znow zimno bedzie i nici ze spacerow z wózkiem i dziecmi bo to juz jesien prawie bedzie i pewnie znow takie pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey...u mnie pogoda te do dupy :( - no to musze siedzieć w domu i mysleć o tym co by tu zrobić.... wszystkie łapią ode mnie po buziaku i trzymajcie sie w ten ponury dzień jakoś.... Omega___świetne zdjęcia w tym ppsie :D zwłaszcza to jak dziecko kota w ogon gryzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty i Brunetka - gwarantuję wam że będziecie mieć tego fullu roboty prędzej niż się spodziewacie....zwłaszcza ty Brunetka, bo Betty to już wie od jakiego momentu sie zacznie u niej ten full :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×