Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

no i do tego to ja jeszcze niewiem jak moja ASIa zareaguje na rodzenstwo ,bo teraz to sie cieszy i wszystkim mowi ze mam dzidziusia w brzuszku ale jak sie urodzi co bedzie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty___twoja córcia ma tak na imie jak ja, więc pewnie bedzie ci chciala pomagac przy dzidzi :) ja miałam 3 lata jak mi sie brat urodził i pomagałam mamie ile mogłam - nawet trzymałam nóżki bratu jak go mama przewijała :P hehe bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zrobilam sobie cappuccino i czegos mi brakowalo ,to sobie pomyslaalm doleje sobie mleka tak jak to zwykle robie,otwieram lodówkę a tu lipa mlika nima :) i mysle sobie zaraz przecierz zostawilam sobie na kawe jak robilam Asi platki .no tak rozejrzalam sie i zobaczylam ze nawet od rana mleka nie schowalam :) skleroza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz znalazlam twoje zdiecia fajniuski.bo mój to jest z dodatkowa warstwa ochronna (tluszczykiem i wygladam jak w 6-7 miesiacu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje tabelke bo w weekend pewnie niebede tak zagladac bo M bedzie w domu ,no chyba ze jutro.jak ja juz bym chciala byc po 30 tyg Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................30....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................24 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................22 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................20......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................20........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................19......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................12....... . ............19.10.08 Milla77............30............................9..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo babolki!! ale sie tutaj dzieje na topiku ze az sie nie moge polapac nadal... malo sie ostatnio odzywam ale jakos tak nie mam ochoty na nic oprocz spania teraz 2dni bylam u Nelci a dzisiaj znowu sama w domku M w pracy i ma duzo pozniej do zalatwienia takze nei wiem kiedy wroci a do tego mamy dzisiaj taka mala - bo jeszcze niepelna rocznice slubu i zastanawiam sie co tu wymyslic...cos czuje ze originalna nie bede :P od badania ktore mialam we wtorek Bartus sie rozbrykal na amen i czasami mama wrazenie ze on tam chyba w pilke gra albo cos no i kopniaczki coraz sliniejsze :) jutro idziemy z M na chrzciny wiec caly dzionek mnie nie bedzie ale w niedzielke postaram sie znowu odezwac :):) i teraz mam nadzieje zejuz bede na biezaco i coraz czesciej bede sie odzywac :) w przyszlym tyg zrobie sobie jakies zdjecie i cos wam wysle no i to by bylo na tyle aaa wlasnie zapraszam na zurek slaski :):):):) buziole moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tabeleczka jeszcze :):) Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................30....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................25 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................22 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................20......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................20........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................19......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................12....... . ............19.10.08 Milla77............30............................9..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Aisza - ja z wielką chęcią zjadłabym żurek więc poproszę dla rekonwalescentki odrobinę tych pyszności. Wracam na tarczy ale od początku. Badanie miałam dopiero o 16 bo w klinice na dzień dobry dostałam kroplówkę, na wzmocnienie. Ubrali mnie w super \'seksowną\' koszulkę z flizeliny z rozcięciem do pępka :P Kroplówka sobie kapała a ja usnęłam i do zabiegu musieli mnie obudzić :P Mało tego podobno po wybudzeniu z narkozy jak mnie anestezjolog zapytał jak się czuję to oburzonym głosem odpowiedziałam - że co za ludzie nie dadzą człowiekowi pospać ;) Słyszałam, ze się śmieją ale nie bardzo wiedziałam z czego????? Przy usypianiu było podobnie kazali mi liczyć od 15 w dół, powiedziałam tylko 15 i że chyba sobie nie policzę i film mi się urwał. Cały zabieg trwał ok 50 minut, miałam zrobioną histeroskopię operacyjną i laparoskopię diagnostyczną. W histeroskopii stwierdzono: jama macicy z wydłużonym rogami w okolicy dna wpuklona do wnętrza jamy. Dno nacięto przywracając prawidłowy kształt. Śluzówka prawidłowa, ujścia jajowodów widoczne. W laparoskopii stwierdzono; trzon macicy gładki, przydatki bez zmian, jajowody o dodatniej perfiltracji. W zatoce Dauglasa drobne ogniska endometriozy. Jak zapytałam czemu w HSG mam niedrożny jajowód to usłyszałam, ze tak czasami bywa, może to być reakcja na stres, ból itd. Na brzuchu mam dwie dziurki, trochę ciągnie bo założyli mi pojedynczy szew do zdjęcia w 5 dobie. Po inkubacji straciłam głos, chrypię jak przy zapaleniu krtani ale już dzisiaj jest lepiej więc mam nadzieję, że do poniedziałku odzyskam całkiem głos. Warunki rewelacyjne, miałam osobny pokój z plazmą na ścianie, regulowanym łóżkiem. Jedynie łazienka wspólna na dwa pokoje ale w niej wszystko także można nawet nie brać swoich rzeczy. Jedzonko pyszne :) nie było mowy o żadnym kleiku. Kolacji co prawda nie dostałam zresztą nie byłam w stanie niczego przełknąć ale na śniadanie - dwa rodzaje pieczywa, trzy rodzaje wędliny, żółty ser, herbata z cytryną a do tego do wyboru dżem, miód, nutella, serek topiony, serek tartar, sałata, pomidor, ogórek zielony.Wszystko bardzo ładnie podane. Herbata zaparzona w imbryczku a do tego filiżanka ze spodeczkiem - jak w dobrej klasy hotelu. Co prawda niewiele z tego zjadłam bo wiadomo jak to po narkozie ale było smaczne :) Malolepsza tylko pończoch mi nie dali :( Koszt mojego pobytu + dwa zabiegi wyniósł mnie 800 zł. Opieka rewelacyjna co chwilę ktoś do mnie zaglądał i pytał jak się czuję aż mi było głupio, rano poprosiłam coś od bólu głowy to momentalnie dostałam zastrzyk przeciwbólowy. naprawdę rewelacja nie ma porównania z normalnym szpitalem :( Przykre to jest jak człowiek sobie uświadomi, że wszystko się rozbija o kasę, bo przecież przeciętny pacjent trafiający do szpitala też powinien mieć taką opiekę a jak jest to wiemy. Dowiedziałam się, że poród sn w klinice kosztuje 800zl a cc 1500 - na wychodne dostaje się wanienkę i jakieś drobiazgi dla dziecka. I muszę Wam powiedzieć,z ę poważnie sie zastanawiam nad porodem w BS, bo i tak miałam rodzić w innym mieście a jak mam dać komuś do kieszeni za niby lepsza opiekę to mam w nosie wolę zapłacić oficjalnie i wiem za co. No ale do tego to trzeba najpierw zajść w ciąże :) na razie nie wiem co dalej bo mojego lekarza nie było przy wypisie, zadzwonię do niego w przyszłym tygodniu jak odzyskam głos :P Dziewczynki dziękuje za wszystkie kciuki 👄 i zmykam do łóżka bo niby sporo spałam ale coś mi się oczy zamykają - nie ma jak własne łóżko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, strasznie sie ciesze !!!!!! I wierze, ze wkrotce bedziesz w ciazy :) I bedziesz rodzila w ludzkich warunkach. Ja tez bylam wczoraj w szpitalu, na oddzial polozniczy tez zagladalam, a co :P Oczywiscie nie mialam umowionego zwiedzania, wiec na sama porodowke nie ma mowy..zreszta, wystsraczyl mi widok dziewczyny ktora wlasnie przyjechala na izbe przyjec. :P:P:P Ale zapowiada sie ze warunki naprawde maja dobre :) Jakos nie mam nastroju na pisanie, nie chce was zadreczac swoja sytuacja :( badam sobie ten cukier, ciagle jest w normie, wiec pewnie bedzie dobrze. Poki co wciaz probuje jesc inne rzeczy by sprawdzic po czym wlasciwie tak naprawde mi glukoza wzrasta. Ale ciastek wole nie probowac :P Zmieniam tabeleczke, kolejny tydzien blizej do sptkania z moim skarbem :) Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................31....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................25 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................22 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................20......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................20........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................19......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................12....... . ............19.10.08 Milla77............30............................9..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagody dobra jesteś nie dali ci się wyspać, no co za dranie :D :D :D :D ciesze się że cukier w normie 🌼 Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................31....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................25 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................24 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................20......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................20........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................19......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................12....... . ............19.10.08 Milla77............30............................9..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka-super ze cukier w normie,bo z ta insulina to tak nie bardzo.ale podawac sie bys czybko nauczyla bo to dosc latwe wiem bo sama musialam sie nauczyc jak moj tata zachorowal -ALE OBY CIEBIE TO OMIJAŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś - cukier to u Surfitki ;) Też byłam oburzona faktem, ze nie dali mi pospać :P Surfitka - to bardzo dobrze, ze cukier w normie, trzeba sie tylko cieszyć :) A co do szpitali to wszystkie wiemy jak to to bywa :( trzeba być dobrej myśli. Malolepsza - a Ciebie gdzie wcięło??? Telesforka - w takim razie trzymam mocno kciuki za armię M, kiedy będą wyniki? Milla - ta determinacja to może efekt tego, ze walczymy o pierwsza ciążę a poza tym nieświadomemu zawsze łatwiej, my trochę naiwne jesteśmy ;) Aisza - tylko nie szalej za bardzo na tych chrzcinach, bo Bartuś znowu pomyśli, ze czas w drogę ;) A tak poważnie uwalaj na siebie bo mimo wszystko takie wyjście po dłuższym odpoczynku jest forsowne dla organizmu. Rany wyspałam sie chyba za wszystkie czasy, ciekawe do której dziaisj będę się przewracać z boku na bok. Jak padłam po napisaniu do Was posta tak spalam do tej pory 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak oczywiście surfitka bardzo się ciesze że cukier w normie :) :) już się poprawiłam i przepraszam za pomyłke :) mam nadzieje że wybaczycie babie w ciąży? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie, bylam tesciowa odwiedzic i brzuchem przyszpanowac w rodzinie:D:D:D:Dtroche sobie pojechalismy, trzasnelismy jakas stowke, ale dobrze to znioslam, chociaz bol i ciagniecie pachwin nie daje mi zyc juz od kilkuy dni....ale to szczegol:P Jagoda___jak sie czyta to jakbys w mariocie byla, myslalam, ze mi sie oberwie za ten pekaes, ale widze,ze deliatnie sie ze mna obeszlas, ja juz ci mowilam, ze jestem z ciebie zajebiscie zadowolona i jak dla mnie to teraz glowa odpusci a cialo zaaeraguje piekna ciaza, szkoda,ze u mnie wpoblizu nie ma tak fajnej opcji rodzeniam, w sumie racja i tak sie zwykle komus daje w lape, to wolalabym dolozyc drugie tyle i miec super komfort.....ciekawe czemu nie dostalas seksownych ponczoch:D:D:D:D...najwazniejszez,ze jest pelna diagnostyka, poprostu jak dla mnie bomba:D Surfi____i glukometr bedzie zawsze pokazywal cukier w normie, ja mysle,ze ten test glukozy to jakis jednorazowy wybryk i teraz juz bedzie tylo dobrze, skarbie juz 31 tc:D:D:D:D:D:D:Dniech mloda jeszcze wytrzyma jakies 6 , 7 tygodni i sie wita ze swiatem, wszytko bedzie super, zobaczysz:D Justa_____moja kochana podpowiadaczko, jak sie polozylam dzisiaj z tymi pachwinami, to sobie jeszcze raz w glowie poukladam wszystkie rady odnosnie ekwipunku, za kilka tygodni ruszam z zakupami, dzieki❤️ Ryba____wez sie odezwij bo sie martwic zaczynam, wracaj kochana milla___nieraz kazdego jakis dol dopadnie, ale to na szczescie mija, kochana dsz rade ze wszystkim na pewno Brunetka___ladnie ci w czerni:D Ani___daj znac jak sie czujesz????? dl wszystkich oczywscie po slodkim👄bez wyjatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ale jestem śpiąca! Myślałam że dzisiaj dotrzymam w nocy towarzystwa Jagodzie, bo czytałam, że się wyspała wreszcie za wszystkie czasy, a tu zaczęło ze mnie wychodzić to, że korzystając z nieobecności męża spędzałam ostatnio długie wieczorne godziny przy kompie, co nie przeszkadzało mi się zwlekać z wyrka o 5:30 do roboty:P:P:P Jagoda - chyba "z tarczą" a nie "na tarczy":P mi się wydaje, że to raczej dobre wieści! :D:D:D Piszesz, że ta cała przyjemność kosztowała Cię 800zł? Jestem pod wrażeniem, bo jak miałam tylko laparo, w normalnym szpitalu, bez sukienki i samonosiek:P Fakt opieka genialna, no ale jednak na śniadanie tylko kleiczek - i potem na karcie wypisu ze szpitala podsumowali mój pobyt na 1700zł. Fakt było to zwrócone przez NFZ, ale za co to było - nie wiem. Szkoda że BS jest ode mnie taki kawał drogi:( Surfitka - nie ma co popadać w melancholię! Dobrze, że cukier w normie! Stracha Ci tylko napędzili! Malolepsza - i jak rodzina - pod wrażeniem Grosia? Telesforka - uff - wreszcie badanie doszło do skutku - teraz tylko trzymać kciuki, żeby wyniki były takie, żeby już nigdy nie trzeba go było powtarzać:) Idę chyba jednak spać - nie daję rady:(:P Buziaczki gorące dla wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - no jasne, ze z tarczą - babie po narkozie to tak jak kobiecie w ciąży wszystko może się mylić :P:P Wiem, ze masz do BS kawał drogi ale przyjeżdżają dziewczyny z rożnych części Polski, nawet z bardzo daleka, wymaga to co prawda dużo zachodu i planowania urlopu na czas pobytu w BS ale dla chcącego nic trudnego, cel uświęca środki jak mówią i wiele z takich par znajduje swojego bociana w BS :D A dzisiaj to już się czuję rewelacyjnie, normalnie chodzę bo wczoraj to miałam chód w stylu gejszy :D Najbardziej w tym momencie dokucza mi gardło :( Ale co tam i to przejdzie :) Padłam wczoraj jak kawka o 22 i tylko przed chwilą wstałam, a że jestem strasznie ciekawa to od razu zaglądam co u Was, widzę, ze poza Betty wszystkie jeszcze śpią a przynajmniej się nie ujawniają na kafe ;) Ja dzisiaj zamierzam przez większość dnia się obijać a wieczorem idziemy na parapetówkę - dobrze, ze już normalnie chodzę to nie będę musiała tłumaczyć co mi jest bo chodu w stylu gejszy niestety nie da się ukryć :P Życzę wszystkim milej soboty i zmykam na śniadanie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Wpadam się zameldować:) Malolepsza - widzę, że na naszej klasie to zawitałaś z samego rana, a tutaj to co - już sił zabrakło?:P Jagoda - wow - szybko wracasz do siebie - parapetówa dwa dni po zabiegu:D:D:D Widać naładowali Cię tam taką energią, że nie ma już bata na Ciebie!:D Ale to bardzo dobrze bo to oczywiste, że teraz bez mazania się nie odpuścisz, aż fasolek zawita w Twoim brzuchalku;) Uciekam do sprzątania! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltre____zagladalam, ale nie chcialam Was budzic:P od rana siedze na allegro i ogladam ciuszki dla Groszka, cudaaa:D:D:Dja na pewno zbankrujtuje, chociaz kazdy na lewo i prawo mi mowi,zeby nie kupowc za duzo, narazie sie trzymam, zobaczymy jak dluugo, jak moj straznik teksasu wyjedzie, to az sie boje tak bede pewnie szalec.....fakt, ze taki babel szybko rosnie, ale te male spioszki, kaftaniki, koszulki s takie slodkie......narazie wybralam 5 spioszkow, 7 koszulek i trtzy kaftaniki razem 170zl, w sumie jesze nie tak zle:Ptrzeba naprawde bardzo pilnie studiowac ceny, bo mozna sie niezle naciac:D jagoda_____a widzisz i dobrze sie czuejsz, mnie juz nie sluchaj, Jestes Bohaterka jak dla mnie, z biegu na laparo, a na drugi dzien na parapety i dobrze❤️milej zabawy zatem:D Betty___🖐️u mnie tez pada, ale ja udaje ze jest slonce, bo wlasnie mam takie plany jakby mialo byc pogodnie i i ch nie zmienie i juz:P milego dnia kumoszki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam ochote kupowac juz wyprawke dla babla \\niewiem jakiej plci bedzie to tez mnie powstrzymuje,lozeczko tez mam ochote kupic ale coz musze poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty____ja tez narazie tylo szperam, a jesli juz cos kupuje, chociaz narazie to naprawde drobiazgi to jest to neutralne, moze byc i dla chlopca i dla dziewczynki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ale naskrobałyście! Od rana czytam;) Dawno się nie odzywałam a to dla tego, że Natalka zrobiła sie małą terrorystką-ciągle tylko rączki. Nawet zakupiłam nosidełko, żeby móc cokolwiek zrobić w domu. M pracuje na dwa etaty i prawie go nie ma w domu:( Czasem nie daję rady sama ale uśmiech Natalki wynagradza wszystko❤️ Z nowości to zapisałam się na fitness i powoli się od niego uzależniam:) Uwielbiam tam chodzić i ćwiczyć! Pozatym planujemy kupnop wiekszego mieszkania i większego samochodu! Przy małym dziecku wszystko musi być duże, jak jadę do mamy na dwa dni to dla Natalki muszę zabrać wielka torbę. Bardzo brakuje mi rozmów z Wami, ale wierzcie mi, że nie mam na nic czasu! Jagody widzę, że został zrobiony milowy krok w upragnionym celu! Cieszę się razem z Tobą! Justa no laska z ciebie, że hoho! Ucałuj maluszka! Surfi wierzę, że wszystko będzie dobrze! Pogłaszcz brzusio! Malolepsza ja nie dostałam zdjęć a też bym chciała zobaczyć piękna przyszłą mamusię! Telesforko super, że M przebadany. Teraz treba czekac na wyniki, które na pewno wyjdą dobrze! Dla pozostałych babeczek po 🌻 Muszę uciekać, bo mała się obudziła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi - podziwiam wytrwałość jeżeli chodzi o fitness ja jakoś nie mam do tego zapału :P M pracuje na dwa etaty bo chce swoim księżniczkom zapewnić wszystko co najlepsze. Napisałaś o mieszkaniu a nie będziecie się budować bo chyba taki był plan? Rany wszystkie poszły sprzątać a ja się obijam aż wstyd :( Nawet teraz grzecznie leżę w łóżeczku z laptopem na kolanach a M porządki robi :P Swoją drogą dobry z niego facet, stara się jak potrafi żebym tylko nic nie podnosiła itd, w sumie to powinnam korzystać jak można i nie marudzić :P Ale leżenie w łóżku 3 dzień z kolei może zmęczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz skonczylam tylko kurze mi zostaly ale narazie sobie odpuszcze i jak troche ochlone po odkurzaniu to ide na dwor moze cos po piele-oczywiscie jak bedzie mi sie chcialo.M jest w pracy i dzwonil mowil ze zostanie dluzej,wroci pociagiem kolo 18 to caly dzien sama -znowu :( jak wroci to dam mu jedzonko i pojdzie spac i taka radosc z M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×