Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Czołem! Malolepsza : Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami, z najlepszymi życzeniami🌻 Bo to dzień radosny wielce :D - masz już jeden roczek więcej!:P:P:P dla Ciebie: http://www.kwiaty-warszawa.pl/images/bukiet17.jpg martunia - witaj:) - obyś jak najkrócej w tym naszym pierwszotabelkowym towarzystwie pozostała ;) W drugiej tabelce jest zdecydowanie weselej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare i pomyslec ze i ja znowu pewnie niedlugo sie w pierwszej znajde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam bo jeszcze mnie na koniec z roboty z hukiem wywala za nic nie robienie :P Zagladne pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka - to już kolejny dzień milczenia:P:P:P:P Jestes wezwana do karnego raportu!:D:D:D:D Ryba - a ty co????? wypinasz się na \"matkę\"???????:P:P:P bo że do tych czarownic nie chcesz się odezwac, to jeszcze rozumiem, ale \"matkę\" olewać???:P:P:P:P:P Oj, oj........ Marta - czyli tym razem przegrałam:(:(:( a tak dobrze mi szło obstawianie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie! Malolepsza życzę Ci dużo szczęścia, zdrówka i pomyślności. Jesteś cudowną osobą, zawsze gotową pomóc. Nie zmieniaj się i żyj długo i szczęśliwie! Dziewczyny bardzo dziękuję za słowa otuchy, najlepsza przyjaciółka nie umie tak pocieszyć jak wy🌻 Sytuacja na froncie trochę lepsza:P Milla wyglądacie razem przepięknie! Życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Martunia witaj🌻 Surfi jutro wielki dzień, wizyta u gina:) Nie mogę się doczekać co powie! Justynka mały jest prześliczny! Ucałuj go👄 Pozdrawiam wszystkie i uciekam, muszę skorzystać-mała się zdrzemnęła to pomyję podłogi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi - cieszę się, że front się klaruje:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi____dziekuej i uszy do gory kochana:Dja tam wierze,ze bedzie cudnie👄 Volatre-___zyczenia slodkie:D👄 martunia___no to ujawnij sie ktoras na zdjeciu z wesela, czyzby ten sympatyczny rudzielec, z reszta wsztystkie tam kobiety bylyscie urocze:D:D:Dno i dzieki za zyczenia,czas leci:D:D:D:D ladnie wygladaja te dwie trojki:D jestem umoczona, probuje stworzyc regulamin wspolnoty mieszkaniowej, tone w paragrafach i konca nie widac, jak na moje oko jestem w polowie, jak zwykle dalam sie ozenic z glupiego robota, no ale coz...... zrobie dobry uczynek, ja sie Marcela pojawi, beda juz nici z udzielania sie we wspolnocie....niech wiec maja taki gescior ode mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - przy takiej gorze życzeń urodzinowych cóż ja biedny żuczek mogę dodać :D Spokojnej końcówki ciąży żeby Marcelinka nie rwała się na świat przed powrotem M, a potem szybciutkiego, leciuteńkiego porodu 👄 Mam nadzieję, ze moje arcydzieło tym razem się nie posypie, bo jaka ze mnie artystka wszyscy wiedza :P:P:P ##,................,#**#,.,#**#, .....##.........,,#####...........# .......##....,#..........#....//.....# ........###*.....#..........((......# ..........\'\'\'#................... ....# .............\'\'#......#...............# .................\'\'##;........#.....#, ......................#........\"##\"...#, ......................#....................#, ......................#.....#................#, ......................#.....#..................# Martunia - witamy wśród staraczek. Części z nas taki zerowy cykl przyniósł niespodziewany sukces więc kto wie może za chwilę z wielkim hukiem spadniesz do drugiej tabelki :D Mężatka - ja też bym sobie chętnie oczko przymknęła, a do tego głowa boli 😭 Omega - niestety to nie ja zaprosiłam Martę :( Voltare - a Ty coś bardzo rozgadana ostatnio jesteś? Albo Cię nie ma albo wpadasz na chwilkę :( Surfitka - no co Ty taaaaakiego pracownika mają wywalać z roboty? Kto by śmiał ;) Mimi - wszystko jak się spogląda z dystansu wydaje się prostsze, zobaczysz wszystko się poukłada :D Ani - wróciłaś i przepadłaś :( Aisza, Nelcia, Telesforka, Ryba__lufa, Agness, Fasolka, Moniś, Milka, Betty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolepsza - jeśli innego rudzielca tam nie ma, to wypada na to że to ja:) Pewnie że sliczne były wszystkie a Milla najpiękniejsza, zaraz po małej królewnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda___ale fajowy ten slonik:D:D:D:D:Dslodki👄normalnie sie wzruszylam, zyczenia piekne, niech dziecko na ojca poczeka, o tym wlasnie teraz marze, zeby byla zdrowa, donoszona i zebysmy ja razem z M przywitali, tyle sie o nia nawalczylismy razem, wiec chcialabym zeby M mogl w tym cudzie uczestniczyc:D Martunia___no to widac trafilam, rudzielec odrazu mi sie w oczy rzucil, masz w oku jakas super iskierke, a i kolor moj ulubiony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - ba, nawet bardzo fajnie. Moja siostra jest właśnie w 9 tyg. ciąży i uważam, ze mogłaby mnie za sobą pociągnąć w końcu co to za różnica miedzy dziećmi dwa miesiące ;) to prawie jak bliźnięta :D:D Malolepsza - a co Ty specjalizacje na prawnicza zmieniasz ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolepsza - Ty poważnie idź zagraj w Totka:) Dziekuję ślicznie za miłe słowa. Uciekam - lekarstwo czas wziąć - od dziś na zwolnieniu jestem - zapalenie stawów mnie chwyciło:( Dobrze że starania mogę zacząć dopiero za kilka dni. Miłego wieczoru wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mara - Malolepsza pisze, że rudy jest jej ulubionym kolorem a sama jest blondynką :D:D Ciekawe dla czego? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to naparwde jest urocze moc w waszym gronie obchodzic urodziny, dziekuje jeszcze raz wszystkim razem i kazdej z osobna za zyczenia, czasami znikam z przed kompa dosc niespodziewanie, ze wzgledu na szalejace malenstwo ktore nie bardzo lubi to pozycje[surfi__Twoja dzielna wytrzymala taka cala ciaze:d] dlatego jakby jeszcze ktoras wpadla z zyczeniami to z gory moje drogie i piene wiedzmy dziekuje👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - już jej to zasugerowałam a jak będzie to zobaczymy, podobno ciąże są zaraźliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz po ciazy farbuje sie na rudo, pol zycia mialam taki kolor, probka na NK:D:D:D:D Jagoda____papiery to zgroza, ale jestem najmlodsza w zarzadzie wiec wzielam to na siebie, niech maja:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolepsza - no właśnie, po ciąży.Ja na razie cieszyć się bede rudoscią, a potem kto wie, moze wkróce dowiem się jaki jest mój prawdziwy kolor włosów.... Raz jeszcze sto lat i miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekajcie cchile zaraz jak sie zaczna brzuchy sypac, to rak zabraknie do lapania, Surfitka zacznie i zaraz po niej 8 do zlapania:D:D:D:D:Dkazda przejmie ten slodki ciezar:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martunia___tez mam problem z przypomnieniem sobie prawdziwego koloru, ale z tego co widze po odrostach to raczej juz siwizna:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane :) Omega ty juz schowaj tę listę obecności , wstydu oszczędź :) Martunia witaj, dla ciebie 🌻 Mnie się kolorek rudy bardzo podoba, to jedyny na który zwraca uwagę mój mężuś, tyle, że nie każdemu w nim dobrze. Kiedyś miałam wiśnie, ale się zmyła :) Mimi, coś mi się wydaje, że tych naszych 2 panów możnaby czasami na jedną planetę wyslać, coby sie trochę zastanowili nad sobą. Ale wierze, że i u ciebie i u mnie niedługo wszystko będzie oki. Oj Jagoda łap fluidki od siostry, w końcu to rodzina to może w kolejce nie będziesz musiała stać :) A teraz zmykam, kawke trzeba zrobić , kocyk (strasznie u nas dzisiaj zimno) i mój serial :) Buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka - nooooo doooooobra, ale pamiętaj - mam na ciebie oko!:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×