Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

malolepsza - w takim razie nie omieszkam zapytać o rady, tymbardziej, ze tym razem to będzie długi protokół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko i serdecznie wszystkich:) bylam dzis na kolejnym usg i widzialam moje malenstwo (znaczy oboje z mezem widzielismy) i bijace serduszko lekarz powiedzial ze wszystko jest dobrze tylko dzidzia troszke malutka jest ale wszystko wporzadku i ze jutro mija 7 tyg jejku dziewczyny nie macie pojecia jak sie ciesze:) hahah bede mama pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, to ja - nocny marek:P dzisiaj to chyba i zamykam i otwieram jednocześnie:P Ale przez cały dzien miałam co czytac, a niech was!:P normalnie sen z powiek spędzacie, od kompa oderwsać się nie można:P Pracuję dużo, jak zwykle na koniec m-ca, w weekend będe luźniejsza. Jutro/dziś - czwartek będę dopiero wieczorem przy kompie. Mam nadzieję, że tym razem coś poczytam, a nie tak jak dzisiaj - zaledwie parę króciutkich wpisów:P Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja rozpoczne dzien :P:P:P:P Chcialam wam napisac, ze nie wiem co sie dzieje i czemu nie piszecie?? Wiosna przyszla i nkt nic ciekawego nie ma do powiedzenia? Bylam dzis na usg i wszystko dobrze, wody nadal w normie.] Omego, pracuj pracuj..juz niedlugo poczatek miesiaca to bedziesz miec luzniej :) Sloneczko, to prawda ze jak sie zobaczy swoje malenstwo na ekraniku to taka ogromna radosc :) Ciesze sie z twojego szczescia. Ani, a ty znow tak jedno zdanie? Voltare, zdezerterowala dzis..rozumiem, wkurzylas sie na kafe :( Jagody gratuluje bycia ciocia :) Agness, napewno wkrotce poczujesz sie lepiej. Zdrowka zycze. Fasolka, no ucz sie ucz :D Malolepsza, nie wyczekuj tak tego smsa..bo i tak cie zaskoczy jak telefon z wynikiem bety :P Pozdrawiam wszystkich tych co sie nie odzywaly wczoraj. Buzki Telesforka juz calkiem o nas zapomniala :( I dla wszystkich odzywajacych rowniez sle pozdrowienia i buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomnialam,nie zapomnialam ale czasem jest tak ze wszystkim pod gorke ze trzeba zniknac na troszke zeby innym nie psuc nastroju-u mnie jest tak teraz. Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pojawiam się i znikam:D:D:D:D:D:D:D Dziewczyny, co zWami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Leniuchy, do pisania marsz! A co niektórych jak się do tablicy nie wywoła, to jednak zapominają się choc zameldować:P:P:P (czyt. Milka_, Milla, Martunia, Betty, Moniś, Mężatka, Mimi) - kogo jeszcze przeoczyłam???:P:P:P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj już jestem przy tablicy, melduję się! U mnie po prostu nic sie nie dzieje ciekawego. Wyprawiam dzieci do szkoły i przedszkola, mąż je zawozi a ja cały dzień się wyleguję , gotuję , czytam, pracuję . Dobrze przeczytałyście- pacuję na samym końcu. Chyba w pracy powoli zrozumieli w czym rzecz i coraz mniej piszą. Jutro o 15:20 mam kolejną wizytę i ginki, zobaczymy czy przdłuży mi zwolnienie. Niestety mimo nospy nadal brzunio się stawi i w ogóle jestem nie do życia. Wkurzam sie na siebie....i nawet pomalowałam balkon( nie krzyczcie) . Jestem bardzo enegiczną osobą a ta ciąża chce kompletnego podporządkowania. Ale balkonik jest ładny już !! Fasolka = powodzenia w Jeleniej Górze - mtam jest nadzwyczaj pięknie, ja pochodzę z wrocaławia i często w te rejony jeździłam. Surfi- trzymasz się w kawałku jeszcze to dobrze, ostatnia prosta przed tobą. Rozumiem że torba mimo wszystko już spakowana do szpitala? Jak się czujesz psychicznie, nie słysze paniki i strachu...to super. My zapisaliśmy się od sierpnia do szkoły rodzenia fundacji rodzić po ludzku. Byłam u nich 9 lat temu i było bardzo fachowo. Teraz niby wszystko już wiem ale mój nowy mąż ( to jego pierwszy potomek) nie wie nic i nie chciałabym mu odejmować wiedzy tymbardziej że chce:-) A tak w ogóle to wczoraj jakoś bez sensu sie obraziłam na niego..wiecie jak to jest Hormony:-( Martwię się że nie czuję ruchów..18tc i nic.Jutro u lekarza na pewno usłysze serducho to mnie uspokoi. 12 czerwca jesteśmy zapisani na USG 4d - więc zaczynam przyjmować zakłady na płeć- no i zmiana zaszła w imieniu męskim - będzie Maciuś lub adaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................1-0?........ .................16.06 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................38....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............24...........................32 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................31...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................26......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................28......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .26.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................20....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................20...Rafał, Roksana...19.10.08 milla77............30.......................18....Helenka/Maciuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, przepraszam, że się nie odzywam, ale ostatnie dni spędzam jak na wariackich papierach, na nic nie mogę się wyrobić. Denerwuje się bo mam leżeć, a tu remont się przedłuża, mąż w niczym nie może mi pomóc, bo po pracy kończy właśnie ten cholerny remont, kupiliśmy samochód teraz latam i załatwiam papiery sama, wczoraj byłam w urzędzie po 9.00 rano i już nie załapałam się na numerki :( Taki facet mówił, że on już stał w kolejce 1,5 godz przed otwarciem urzędu, żeby dostać numerek (a miał 22!!) to jest jakaś paranoja!!, a i jeszcze jedno, obsługują tak ok 4 osób na godzine więc mówił, że będzie się cieszył jak załatwi wszystko przed 12!!!! masakra stać tyle godzin!!! :( :( :( Ciężko już mi wszystko, nawet wejście po schodach, mam zadyszke jak staruszka, w domu to samo zanim ogarne całe mieszkanie to pięć razy musze usiąść, bo mi się brzuch napina :( denerwuje się bo do tej pory byłam bardzo energiczną osobą, a teraz wszystko ciężko, nawet jak jade samochodem to musze się zatrzymać, bo w tej pogodzie robi mi się słabo :( mimo, że mam leżeć, to coś mi się wydaje, że nawet nie zdąże odpocząć przed porodem :( dobra rozpisałam się, przepraszam, nie chce was tu zanudzać moimi problemami przepraszam, ale nie zdążyłam jeszcze przeczytać co naskrobałyście, obiecuje jak tylko znajde chwilke to nadrobie zaległości, buziaki dla wszystkich 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babolindy:D rzeczywiscie chyba pogoda nie sprzyja siedzeniu w domu, stad puchy na topie, juz mialysmy takie okresy ciszy i mysle, ze znowu wszystko w roci do normy, czyli wrzawa:D:D:D:D:D Surfi_____moze taie szybkie zwiastuny sygnalizuja szybki i lekki porod i tego ci oczywscie zycze z calego serca[SERCE} Milla____daj maludzie czas, ja wiem, ze to Twoja kolejna ciaza, ale kazde dziecko jest inne, ma jeszcze czas do konca 22tc, moja wlasnie wtedy laskawie sie odezwala, w ogole jest bardzo spokojna,ma swoje pory wariowania gdzies kolo 15 reszta dnia, aniol, dziecka nie ma, ciekaw jak to bedzie po porodzie czy jej czasami rozki nie wyrosna:D:D:D Omega___jak zwykle pracus👄 Monis____uwazaj na siebie, krzanic jakies porzadki , jak nie zrobisz to trudno, robota nie zajac, najwazniejszy jest rozrabiaka, ja tez jestem zwykle bardzo energiczna a teraz jak mucha w smole, zaczynam sie z tego smiac,i tak nic nie zrobimy, a energii jeszcze damy upust spoko~! Ryba____haloo, halloo!!!!!! Jagodka____👄 Justa____jak maly rozbojnik??? MImi____a ksiezniczka jak sie miewa???? dla calej kochanej niewymienionej z imienia reszty po duzym👄 ps. zaczelam powoli prac i prasowac, nakryje wszystko w komodzie foliami to chyba sie nie zakurzy, nie sadze zebym dala rade z tym wszystkim jak sie zaczna UPALY chociaz to bede miala z glowy:D milehgo dzionka, lece zagnac amele do klatki bo widze,ze sie na kable czai:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki kochane :-) Czuje się ostatnio bardzo słaba. A przez oststnich kilka dni zaliczałam wszystkie egz i zal żebym mogła wcześniej skończyć szkołe-no i udało się, semestr zaliczony :-) Ale ile mnie to kosztowało nerwów i zdrowia to moje.Najważniejsze, że już po wszystkim :-) To narazie tyle, jak nadrobie zaległości w czytaniu co u was to się odezwę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki :) Czuje sie dziś lepiej :) i gadrło mniej boli i ten zatkany nas daje popalić... ale przeżyje hahah Wczoraj wieczorkiem dzidzia tak fajnie sie wierciła :) Tak się cieszę ze już w końcu wiem jakie to uczucie :) :) :) Buziaki 👄 👄 👄 i po 🌼 dla Was :) ppapaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i o zdrowko pytam:D u nas jak narazie, spoko:D maly zaczyna sie SAM bawic wiec kto wie kto wie, nie zapeszam:) wczoraj bylismy na zakupach, chyba wiosne poczulam czy lato:O:O i troche poszastalam ale zadowolona jestem bardzo, mniej maz:P:P:P surfi ty to juz na ostatnich nogach - rozwarcie...ja jechalam do szpitale z rozwarciem zero! pozniej jeden! i tak po prawie dobie maly wyskoczy:D ladnie i grzecznie mowiac:) no cos sie kolezanki opierniczacie - nie ladnie!! ja juz zyje wyjazdem, 3tyg z hakiem:)) spadam na kawke mrozona bo nareszcie u nas upal:D:D buuuuuuuuuziolki 😘 ps surfi instrukcje mezowi dalas? zeby sie za ciebie zameldowal? czy z nim tak jak z moim?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! kiepsko sie ostatnio czuje - strasznie puchna mi dlonie nadgarstki i stopy wiec ledwo chodze brzuszek jest juz dosc spory wiec dochodza jeszcze bole kregoslupa niestety - a dopiero poczatek upalow... Bartus niestety dalej jest w poprzek i mam nadzieje ze jednak sie jeszcze dobrze ulozy bo juz jest 33 tc... ogolnie fatalny mam nastroj i nie chce mi sie kompletnie nic mam nadzieje ze ten kryzys mi wreszcie minie buziole kochane moje 👄 Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................1-0?........ .................16.06 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................38....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............24...........................33 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................31...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................26......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................28......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .26.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................20....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................20...Rafał, Roksana...19.10.08 milla77............30.......................18....Helenk a/Maciuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ladnie sie odmelduje, ze nadal dwupak :) Noc calutka przespana (nawet siku nie bylo) , a wieczorem przyszedl wozek :D:D:D Czerwone ferrari, gdybyscie widzialy jak moj maz po mieszkaniu jezdzil :P Czekam jeszcze na fotelik. Justynko, ale naczytalam sie ze to rozwarcie nic nie znaczy, wiec sie jakos nie szykuje, ze to juz moze byc :P Bo czasem z rozwarciem sie miesiac chodzi, a czasem tak jak ty zero i przyjda skurcze i sprawa w jedna dobe zalatwiona. Aisza, glowa do gory, pomysl, ze Bartus sie urodzi w lipcu, wiec i tak wiekszosc lata cie ominie. Mezatka, gratulacje zdania sesji :) Duzo jeszcze do konca zostalo? Malolepsza, a ja ci zycze by Marcelinka pozostala grzeczna juz po wyjsciu z brzuszka..ale zdecydowanie musialaby sie w tatusia wrodzic :P:P:P Monis, dbaj o siebie. Mysmy zawsze zlecali takie sprawy komus kto hurtowo to zalatwia, bo tez problemy z numerkami i stanie caly dzien. A tak to gosc co zalatwia ubezpieczenia jezdzi co tydzien z pelnomocnictwami do urzedu i zalatwia kilka spraw na raz..i stad jest brak numerkow i obsluguja 4 osoby na godzine. Milla, spokojnie. Ruchy mozesz poczuc w kazdej chwili :) Z reszta sama wiesz, bo masz juz dwojeczke. A porodu naprawde sie nie boje, chcialabym miec juz to za soba. Jak bylam tak w 6-7 miesiacu to troche trzeslam tylkiem..a teraz no coz..wlazla mala to i musi wylezc :P Telesforka :( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki ja tylko na chwilę koszmarnie boli mnie głowa :O Idę się gdzieś zaszyć w ciemnym miejscu i obiecuję popisać więcej jak dojdę do siebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam co u was, potem była drzemka :-) Oj jak mi się chciało spaaaać :-) Jak małemu dzidziusiowi :-) Surfi_no to u ciebie juz niedługo :-) Fajnie, ja ostatnio tak sobie myślę, że chciałabym żeby mały sie urodził-nie dlatego że mam dość chodzenia z brzuszkiem, tylko dlatego, że chciałabym już go przytulić, wyjść na spacerek :-) Co do szkoły to ja juz kończe, za jakieś 2-3 tyg bronię mgr!!! :-) Justyna_fanjie, że mały sam się bawi, masz przynajmniej te 10 min żeby do nas napisać :-) Malolepsza_nooo a może mała tylko sprawia takie pozory, że taka grzeczna :-) Oby nie :-) Jagódka_odprawiam czary-może znów pomoże :-) Sio ból głowy!!!!! I jak pomogło??? Aisza__no najgorzej bedzie przetrwac te upały, ale właściwie zostało ci 1,5 miesiąca, więc zleci szybko :-) Omega__ty to potrafisz człowieka przywołać do porządku:-) Pomału bo pomału, ale wszystkie sie meldują :-) Agnesss__no gratuluję pierwszego kopniaczka :-) Pozdrawiam wszystkie babolinki Pogoda piekna, nic tylko na dworku siedzieć :-) Miłego dzionka życzę I jeszcze poprawa tabelki Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................1-0?........ .................16.06 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................38....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............24...........................33 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................31...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................28......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................28......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .26.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................20....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................20...Rafał, Roksana...19.10.08 milla77............30.......................18....Helenk a/Maciuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki składam melduneczek, otóż pojechałyśmy do pana wykładowcy samochodem z męzem koleżanki, i całe szczęście bo jak się okazało pan mieszka pod Jelenią Górą i jakbyśmy jechały PKSem to nie wiem czym byśmy dojechały na te jego wiochę... zaprosił nas do domku i przepytał, z obu przedmiotów dostałam 4,0 :D dzidzia dziś nadwyczaj spokojna, zwykle kopie mnie tak ze 3 razy dziennie, a dziś jakoś raz tylko i tylko jedno kopnięcie, muszę sie położyć i odpocząć bo mnie coś w dole pleców boli... jutro i w sobote ssie jeszcze pouczę i w niedzielę kolejne zaliczenia, ale już na uczelni...jestem już zmeczona tym .... no i tęsknię za moim M. żle na mnie wpływają takie wyjazdy teraz i brak M. w pobliżu nie nastraja mnie zbyt pozytywnie.... postaram się odezwać jutro lub pojutrze... buziaki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę stronkamoja od niepamietam jakiego czasu :D może uda misie zalivczyć w niedzielę to co chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, część wezwanych się zameldowała, a reszta????? Milka_!!!!!!! Ryba!!!!!!!!! Mimi!!!!!!! -małe usprawiedliwienie jest:P Voltare???? Martunia - ty Diablico, gdzie się ukryłaś???:P Betty???? A Nelcia to co????? No panienki, do raportu stawać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest z tym kompem jak to pojdzie to ....2 dzien cos szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok proba ostatnia zyje wczoraj bylam z mala u alergologa -ok przepisala malej leki naturalne za ponad 100 zl. bylam tez u ginekologa z wynikami z echa serca,ok mam sie nie przejmowac i zobaczymy jak bedzie dalej. pytal sie ile przytylam jak mu powiedzialam ze ok 8 kg to powiedzial ze niewiele.znow na fotelu i znow 60 zl co 2 tyg to juz przesada. caly czerwiec ma niebyc tych cholernych punktow. nie napisalam tego co probowalam kilkanascie razy ale jak mi sie przypomni to bede dopisywac.-oczywiscie jak kafe bedzie mi dzialalo. dzwonilam do urzedu skarbowego z pytaniem o zwrot podatku,okazalo sie ze pieniadze wrocily do urzedu bo wyslali na numer konta bankowego ktore podalam 2 lata temu a z 6 miesiecy temu zlikwidowalam to konto. dzis przyjechala do mnie kolezanka co prawda posiedzialysmy z 2 godziny no ale zawsze to milej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po raz kolewjny pisalam i nic niema jak sie naprawi to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby znowu strajk Pań Forumowiczek?????:P:P:P No tak, jak mnie nie ma, to rajcuja, jak jestem i czekam, to się pochowały baby jedne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbym była pierwsza :-) Właśnie zajadam śnaiadanko i was podczytuję, a właściwie już przeczytałąm, bo nieiele tego było :p To pewnie przez ta piękną pogodę, aż w domu się nie chce siedzieć :-) Omega_musisz chyba ostrzej potraktowac wszystkie swoje dzieci :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×