Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

voltare-moj brzuchol byl juz dosc spory zanim zaszlam w ciaze mialam 92kg w szpitalu osiagnelam rekord 106.5 przedwczoraj wazylam 100.5 wczoraj 99.5 a dzis 98 powiedzialam mojemu ze jak tak bym chudla to mala do 5 lat bede cycem karmila.to m powiedzial ze bym miala cyce do kolan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakłady mogę przyjmować jeszcze co najmniej tydzień. Moje dziecko niestety nie dało się wczoraj podejrzeć. Cały czas się ruszało i nawet nie można go było zmierzyć :( Lekarka w ogóle nie mogła uchwycić nóżek, nie mówiąc już o pozostałych organach w dolnej części ciała. Mogłam tylko podziwiać popiersie i to w ujęciu frontalnym, co na zdjęciu prezentuje się jako portret en face :) Postanowiłam więc odwiedzić mojego drugiego lekarza, który dysponuje o wiele lepszym sprzętem usg. Spróbuję się do niego zapisać na przyszły piątek. W sumie to aż tak bardzo nie zależy mi na szybkim poznaniu tej płci, bo jest mi naprawdę wszystko jedno, ale chętnie bym zobaczyła moje dziecko, a na tym mikroskopijnym monitorku mojej lekarki to widzę tylko powierzchnię Marsa i jakieś ruchy sejsmiczne. Ja chyba dzisiaj wezmę się za sprzątanie, bo moje mieszkanie coraz bardziej zarasta :) No może jeszcze nie aż tak, ale porządki by się zdecydowanie przydały. Pozdrawiam wszystkie serdecznie, przesyłam buziaki i całuski dla wszystkich maluchów (tych trochę starszych przedszkolaków i szkolniaków też :D ) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellow Babolindy:) Mimi_____to prawda to do mnie nie podobne zeby tak dlugo nie pisac, ale co zasiadam do kompma to musze konczyc, taaakie uroki:D Natalka jest cudowna, to zdjecie z brzuszkiem i buzka tez milo wspominam, nawet sobie wkleilam w ulubionych gdzie mam koleckcje forumowych fotek:) Ani____po pierwsze PIEKNE ZRODECZKI!!!!Kochana, ja po 3 minutach od transferu musialam sie wysikac bo peklabym na sto procent:Ppoza tym o ile pamietasz zaraz wsaidlam do auta i jechalam 25okm do domu, potem wprawdzie lezalam ale tylko dlatego ze emocje sparwily ze spalam jak zabita, nic sie nie martw zachowuj normalnie, oczywscie bez jakis ciezkich wysilkow, bo wiesz ze masz w srodku dzieciaczki, ale bez przesady, bable nie wypadna, luzik, wypadna ale po 40 tyg:P Surfi____Stany sa straszne jesli chodzi o polityke prorodzinna, masz racjez tym,ze my w Polsce jeszcze narzekamy a mamy platny macierzynslki 4 msce i jeszcze kombinujemy.....Bidulko a Ty juz do pracy:(osobiscie sobie nie wyobrazam powrotu i jesli byloby to mozliwe zostalabym z marcelina do roku, ale tez musze wracac i dorzucac sie do domowego budzetu👄 Jagoda_____ja tam mysle,ze bedzie borowka, do dzis mam przed oczami Twojego M , ktory staral sobie przypomniec jak to hcialas dac na imie Jagodce:D:D:D:Dobstawiam kobite:D Voltarka tez bedzie miala dziewczynke, a Rybka Borysa:) Jakos chlop mi do niej pasuje:D Rybka_____co u was??? Justa_____mam nadzieje,ze sie odezwiesz z PL!! czekam na phone👄 ❤️ My po szczepieniach, Marcelinka byla bardzo dzielna, zaplakala pro forma, oczywscie wzielismy skojarzeniowa, by mi serce peklo jakbym dziecko miala kuc szesc razy😭a tak raz w udko, przytulila sie do mamy i jakos poszlo, troche byla bardziej senna niz zwykle a moze dlatego ze dalam jej viburcol zeby byla spokojniejsza, w kazdym razie mamy na szczescie z glowy pierwsze szczepienie!! uf a no i wazymy 4kg JUsta wielki szacunek ze TY takiego smoka urodzilas, patrze na Marcele i nie wiem czy dlabym rade! caluje wszystkie razem i kazda z osobna, niestety juz nie napisze do kazdej moje smoczek sie budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze wpadłam dopisać, że zapisałam się do lekarza na przyszły piątek na 12 i jakbyś Voltare jeszcze chciała zaryzykować :P to zapraszam do obstawiania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze a ja kolejne schizy, tak lekko umyłam podłogę, bo już nie mogłam patrzec na nią no i teraz mam wyrzuty sumienia :( ja zwariuję do 15-stego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, dasz radę. Wiem, że jest ciężko i wiem, co przeżywasz. Kolejny raz przypomniały mi się moje 3 IUI. Oczekiwanie strasznie się dłuży, ale nie ma na to chyba żadnej mądrej rady. Czekamy z Tobą do tego 15, chociaż znając życie ze dwa dni wcześniej pewnie na jakiś test się zdecydujesz? To oczywiście nic nie daje, bo wynik i tak jest niewiarygodny, ale zawsze coś tam się dzieje w temacie ;) Trzymaj się dzielnie. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja brzuchow nie obstawie..bo nie widzialam ani jednego zdjecia !!!!!! Ryba i Jagoda, nie wiem co z wami :( Voltare ma jeszcze czas, bo brzusiu sie nie zmienil raczej ;) Jade dzis z Ninka do pracy :) Przypomniec sie ze wracam, i zeby jakas lekka robote szykowali :P Betty, no to ladnie kilosy ida w dol...mi tak szly przez pierwsze 2 tygodnie, a potem stanely..a potem znowu w gore :P A teraz sie boje wazyc, bo sie zdolowalam :( Pilka nadal jest. Malolespza, Marcelka byla malutka, ale jakby byla w terminie to pewnie bylaby taka duza jak Nina..i urodzilabys :) Marcela wazy 4 a Nina prawie 6..to dopiero klocus sie z niej zrobil ;) I takiej to by sie juz na bank nie dalo urodzic. Mimi, oj to zdjecia bylo cudne :) Milla, co ja bym dala zeby moc zostac z mala jak ty chociaz do 6-7 miesiecy. Ale coz, nie bede sie zalic, jak nie dam rady to sie wkurze to zbiore manatki i pojade do Polski juz :) A mezus dojedzie ;) Ani, hej..mysle ze nie wypadna :) Skoro Malolepszej i voltare niepowypadaly ;) Omego :D Zmykam, udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą! Dziewczyny, zaczynajcie sie bac!!!!!:P:P Babcia postanowiła zrobic objazd wnucząt:P:P:P i zaczynam od... od... od... tak, tak od Malolepszej!:D:D:D:D:D Co prawda najbliżej mi do Mimi, ale jak mówią, pod latarnią najciemniej, ale pewnie i Natalkę podjade zobaczyc na żywo:D:D:D:D Martwi mnie tylko, że do Surfitki narazie sie nie wybiorę:(:( Telesforka - a ty co, ze starszych przykład bierzesz i zamilkłaś???? O Milce nie wspomne, bo ona to już nie wiem na kogo się zapatrzyła z milczeniem:P:P:P Mileczko, odezwij się do \"mamusi\"!!!!!!!!!!!!! Agness, co z Tobą???? znowu cisza???? Voltare, ty co? Bez meldunku dzisiaj jeszcze????? Prezent czeka, tylko muszę wiedziec, ile dzieciątek jest... Jagoda usprawiedliwiona, Martusia do tablicy!!!! Kogo pominęłam???? świeżo upieczone mamusie, ale one narazie zapracowane, no ale Malolepsza, Twoje dziecię juz praie półtoramiesięczne, a ty milczysz??? jeden post na tydzień, kobieto, to do ciebie niepodobne:P:P:P A i Fasolka milczy, ale chyba jeszcze bez neta jest... hmmm, wszystkie wywołałam czy nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra - składam meldunek:P Ale tylko meldunek, bo jakaś taka nie do życia jestem... W pracy łamało mnie spanie, więc tylko udawałam, że pracuję, bo nie będę na siłę przecież z tym walczyć:P Potem pojechaliśmy sobie z K. na zakupy, a teraz znowu zaczynam ziewać 💤 - chyba odezwę się dopiero jutro rano jak K. do pracy wyprawię;) Omega - jak tylko będę wiedziała ile dzidziów;) we mnie pływa - natychmiast zgłoszę się po prezencik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega, jak juz zrobisz caly objazd dzidziow, zapraszam na koniec do Krakowa..tak przyszle lato sie szykuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko - :D:D:D:D:D:D dzieki, Kraków zawsze, szczególnie przy okazji na lody do wentzla, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - jak dobrze pójdzie to 11.09 (czwartek) - pasuje???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Zgodnie z obietnicą jestem z samego rana:) Do kitu takie soboty, w które się pospać nie da!:P Ale potem sobie nadrobię. A póki co - na dzisiaj wzniosłe plany zgrubnych porządków a potem słodkie lenistwo:) Wczoraj bratowa pożyczyła mi książkę na temat ciąży i porodu itp - K. sobie pooglądał i jest przerażony:D:D:D:D No ładnie - to tak jakby dopiero teraz dotarło do niego to, o co przez tyle lat walczyliśmy:D A to przecież on kilka lat temu niemalże wymusił na mnie wizytę u gina i zarejestrował nas po raz pierwszy:P Może trzeba mu było wcześniej taką książkę kupi?ć:P Chociaż ja osobiście nie widzę w niej nic przerażającego - sama już chyba przez tyle czasu przerobiłam z netem znacznie więcej;) Ale niech sobie poogląda - może odejdzie mu ochota na poród rodzinny, bo się przy tym póki co upiera - jakoś nie jestem przekonana czy bym tak chciała - wolałbym chyba, żeby zobaczył już "gotowe" maleństwo;) omega - no tak - powrót po przerwie na forum - w wielkim stylu;) Wycieczka objazdowa mówisz;) - no tak to rzeczywiście wskazane, żeby babcia swoje wnuczęta poznała:D Surfitka - a nie będzie Ci tutaj w kraju brakowało tego czym do tej pory zawodowo się zajmujesz? Tzn. wiem, że planujesz poświęcić Nince trochę więcej czasu i to jest priorytet, ale chodzi mi o taki powrót do polskiej rzeczywistości... Jest w Twojej okolicy miejsce, w którym mogłabyś się kiedyś zajmować tym czym dotychczas? A w ogóle chciałabyś to dalej robić? Jagoda - ciekawa jestem jak opieka nad pieskiem? Mm nadzieję, że dajesz radę;) ani - co do zmywania podłogi to ja niestety też nie potrafię zrezygnować z tego zajęcia:D Z tym, że przerzuciłam się teraz dopiero na mopa:P - do tej pory niecierpiałam go i wolałam zwykłą miotłę i ścierkę od takiego "mazania", ale teraz się przekonałam - pomacham nim trochę - nie zmęczę się, a jest czysto;) Jedynie odkurzanie zostawiam dla mężusia, bo tutaj już trzeba się bardziej wykazać i przyłożyć trochę więcej siły;) ryba - chciałam powiedzieć, że przecież obstawiłam u Ciebie synusia i córcię u Jagody:D Jakaś żyłka hazardzistki jednak we mnie jest - przecież muszę utwierdzić się jakoś w przekonaniu, że wszelkie gry losowe są jednak nie dla mnie:P Buziaki dla wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co jest - słońce Wam w okna nie zagląda? Nie widzicie jaka śliczna pogoda - żal się w betach wylegiwać przy tak ślicznych ostatnich podrygach lata!:P WSTAAAAAWAAAAĆ!!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już nie spię od 7, ale byłam od rana u fryzjera wypieknic się, bo zarosłam, że szok... POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fryzjera??? Na 7:00 rano??? :D:D:D:D No tak na pierwsze spotkanie z wnusią musowo trzeba się stawić w nowym fryzie!:P Omega - Ty i bez fryzjera jesteś \"laskowa\" babcia!:D Baby przyznać się jak podchodzicie do farbowania włosów w ciąży - teoria jaka jest wiem, bo czytałam w necie i gazteach, ale chodzi mi o praktykę... Mniejsza o efekt końcowy - wiem, że wszystkiego się można spodziewać - byleby mi nic czerwonego, albo zielonego nie wyszło, to wszystko inne jestem z stanie zaakceptować - ale chodzi mi o to czy jak znajdę jakąś farbę bez amoniaku to można czy nie? Nie zaszkodzi dziecku? Oczywiście jeszcze wytrzymam do 12 tygodnia, - wcześniej nie zaryzykuję, a jak trzeba będzie to i do końca, ale chodzi mi o to co potem - bo wyglądam już jak idź stąd i nie wracaj!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, do fryzjera było na 8.30, ale tak sama z siebie w sobotę o 7 rano zrobiłam sobie pobudkę:P:P:P No musze jakos wyglądać, żeby wnusia się babci nie wystraszyła:P:P:P A ty kochana jestes bardzo miła, dziekuję ci serdecznie:D:D:D:D Nie odpowiem ci na pytanie o farby, bo nie stosuję, więc się nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak - sama z siebie - tak jak ja - też sama z siebie wstałam dzisiaj o 5:30:P:P:P K. zbija kasę nawet w soboty ostatnio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem - Wy wszystkie przyjdziecie na neta jak ja będę musiała sobie już z niego pójść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare z omega dzis dzielnie od rany pisaly..a reszta??? Ja tez na chwilke, bo do sklepu zaraz. Od dzis definitywnie odstawiam mala od piersi i zjadlam na sniadanie salatke jarzynowa :D Voltare, powinnam miec prace w swoim zawodzie :D W koncu Krakow to duuze miasto, mialam prace przed wyjazdem to i bede miala po..tak mysle. Ale dopiero poszukam jej jak mala pojdzie do przedszkola..no chyba zeby sie cos wyjatkowo dobrze platnego trafilo, to moze bym siostre zatrudnila do opieki :P Czas pokaze :) Buziaczki, zmykam bo cos Ninka mame wola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) odzywam się co by nie było, że zaginęłam ;) mały jest bardzo absorbujący, nie jest tak spokojny jak była moja pierworodna, mąż pracuje po 12, 14 godzin więc właściwie jestem sama, ale daje rade, buziaczki dla wszystkich :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleście sie dzisiaj rozgadały:P:P:P:P normalnie ruch jak w Slimakowie:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Widzę, żeście dzisiaj rozmowne, że hoho!:P (tak jak ja:P ) Miłego wieczoru! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocho - widzę, że tylko ja dzisiaj chyba miałam kompa włączonego:P No nic. Jutro mnie raczej nie będzie - nie zdążę - trzymajcie tylko kciuki za owocne podglądanki;) Ależ jestem ciekawa! Kolorowych snów!😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie ma co poczytac :P Voltare, trzymam kciuki za podgladanki, mam nadzieje, ze dzis juz zobaczysz pulsujace serduszko :) Do dzis nie zapomne widoku malenkiej Ninki ;) Miala 12 mm... Mnie tez moze jutro nie byc, w koncu pierwszy dzien w pracy po dluugiej przerwie. Serce sie kraje ale coz 😭 Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku tabeleczka staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33........................20..... ..................02.07 Ani77..................31........................14..... . .................16.07 Martuniadiablica.....31.........................5....... . ................20.09 mimi1981.............27.........................3....... .................20.09 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Fasolka81........27...........35...............(Gabriel) ...........19.10.08 Agness28.........30............33.............(Roksana). ..........19 .10.08 milla77............30............33...........(Maciuś) ...........od.10.10.08 Ryba_lufa........33............16.............(Sonia/Olg i erd).....22.02.09 Jagody...........33.............14............(Jagoda/Mi chał)....06.03.09 Voltare..........31--------------6.............(Ania/Mar ek).......05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3300...... ..........30.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi , z całego serca trzymam kciuki za pierwszy dzień w pracy - 🌻 Voltare - a ty szybciutko nam napisz co i jak bo ja obstawiam dwójeczkę:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×