Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Jesteśmy! Na działce miodzio-napiszę wieczorkiem! Voltare ❤️ jestem myślami z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, do której tak będziemy siedzieć w niepewności? :) Ja już zaglądam od rana, ale dopiero się wzięłam za pisanie. Chociaż nie mam za dużo czasu, bo muszę sfotografować nasze obtłuczone lusterko dla ubezpieczyciela. Tym razem nie miałam nic wspólnego z tą usterką :P M jechał dość szybko, facet z naprzeciwka zjechał za bardzo na lewą stronę, nie było nawet gdzie uciec, bo pobocze wysokie i po lusterku :( No i jeszcze zapisałam się do fryzjera na jutro i obcinam moje długie włosy. A co tam. Jak zmiany w życiu to na całego :) Pozdrawiam i na pewno jeszcze będę zaglądać dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, ja też biorę duphaston, a od 16 tygodnia będę powoli odstawiać. Tak powiedziała lekarka, że sukcesywnie będziemy zmniejszać dawki, bo łożysko przejmuje funkcje, za które do tej pory odpowiedzialne były moje hormony. Malolepsza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Baby moje Kochane:) Wciąż czekam na maila i niedługo będę najszczęśliwszą albo najnieszczęśliwszą kobietą na świecie. Betty nie urodziła jeszcze. Wody ma czyste, ale najwyraźniej przetrzymują ją do planowego terminu porodu tj. do 30 sierpnia (jak wcześniej nic się nie ruszy) Znaleźli jej natomiast coś w rodzaju brodawek spowodowanych jakimiś dziwnymi wirusami - mają pobierać wycinki do badania. Dziwne to o tyle, że jest to coś przekazywanego głównie drogą płciową, a jej mąż tego nie ma i nasza koleżanka zastanawia się czy mogli ją tym zarazić np. podczas badania w przychodni... To są wiadomości z wczoraj. Oczywiście dla wszystkich gorące pozdrowienia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABY MOJE KOCHANE - BETA: 72,5mlU/ml :D Oczywiście dopóki nie ujrzę na USG pukającego serduszka to i tak nie uwierzą, ale i tak poryczałam się ze szczęścia 😭:D😭:D Dziękuję Wam wszystkim za trzymanie kciuków!:D Idę ryczeć dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare_____:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wierz albo nie, mi tez leca lzy, nawet nie wiesz jaka jestem szczesliwa!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D nie ma takich slow, ktore dalyby wyraz radosci!! poqwiem jedno!!!!! bedziesz tulic juz niedlugo mamuska!!!!!!!!bedziesz i uwierz w to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - to ja też się przyłączamy do tych płaczących z radości 😭 :D Cudownie, wielkie gratulacje ❤️❤️❤️❤️ Kochana wszystko będzie dobrze, po prostu musi :D No i masz, skąd u Bety to świństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to sa super wiesci !!!!!!! Voltarka - mi tez sie lezka zakrecila z radosci :D:D:D Bardzo sie ciesze i nadal trzemam kciuki i, zeby fasolka/lki ladnie nad rosly :D Telesforka, uszy do gory. Jak pisze Malolepsza, dobry endokrynolog i powinno byc dobrze. Ba, bedzie dobrze i zaraz beda kolejne dwie krechy na topiku. A ja cierpie na bezssenosc. Moje dziecko na szczescie spi, ale mnie rozbudzili jakies bojki zaczeli urzaqdzac mi pod oknem o 2 - ej w nocy, mala tez wstala jak nigdy o tej porze. Musialam dac cycusia, to poszla dalej spac..ale klocili sie z pol godziny. Pozaswiecalismy wszystkie swiatla, zeby wiedzieli, ze wstalismy..Pomachali, przeprosili i poszli na druga strone ulicy :( A najgorsze, ze klocili sie o dziewczyne..z 10 chlopa z palami bejsbolowymi o dziewczyne !!!! A mieszkam na spokojnej dzielnicy, a przynajmniej tak mis ie wydawalo ;) Ale spanie z glowy. I niby spalam potem, ale mala tradycyjnie wstala o 5-ej. I teraz tez..ona spi, a ja juz nie moge :o Buziaczki i bardzo sie ciesze Voltare :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - tak wstępnie na kiedy będziesz mieć termin? Jeszcze kwiecień czy to już maj? Ech piękna wiosna będzie w 2009 roku :D Po takich wiadomościach dostałam taki zastrzyk energii, że nie mogę usiedzieć w miejscu spokojnie :P:P:P Omega - zaczynam się poważnie martwić co u Ciebie :( jeżeli nawet takie wiadomości nie są w stanie sprawić żebyś do nas zajrzała 😭 koniec świata normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie pochwalic - moja Ninka dzis pierwszy raz rozesmiala sie na glos :D Trwalo to chwileczke, ale cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz Wam wszystkim dziękuję za kciuki, wsparcie, sprowadzanie do pionu i w ogóle za wszystkie miłe słowa i że nie musiałam zmagać się sama z tematem ❤️ Panimisiowa170 - 🌻 Jagoda - licząc od ostatniej @ 40 tydzień kończy się dokładnie 1 maja 2009, ale zważywszy na to, że gin mi przesunął owulkę przez to nieszczęsne LH, które nie chciało spadać na początku cyklu, podejrzewam że termin będzie przesunięty przynajmniej tydzień do przodu. (ja też nie mogę usiedzieć na miejscu:D) Telesforka - to przynajmniej wiesz z czym musisz się zmierzyć:) A ja do dzisiaj nie wiem dlaczego do tej pory się nie udawało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare------------------MOJE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️🌼to wszystko dla ciebie i twojej fasolki:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wróciłam, ale na szczęście Malolepsza przekazała mi tę radosną nowinę i przez cały dzień mogłam się cieszyć kupując zeszyty, pióra i plastelinę :) Voltare, z radości nie wiem, co napisać!! Życzę majowego dzidziusia, bo to najlepsze dzieci są :P Prawda Malolepsza? ;) Super wiadomość, ale przecież nie mogła być inna. Buziaki 👄 Ani, teraz kolej na Ciebie. Zobaczysz, że tym razem się uda. Nie ma innej opcji. Jak Twoje pęcherzyki? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz strrrasznie Wam dziękuję:D Ani77 - mam nadzieję, że nie zapomnisz dzisiaj o zdaniu relacji z pierwszych podglądanek?;) Ryba zdradź po co Ci ta plastelina? Bo na moje oko na lusterko do auta są chyba inne sposoby?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie wszystko bardzo ok, mam jakieś 16 pęcherzyków 8-12mm, mam nadzieję, ze jeszcze troche podrośnie, bo ostatnio też miałam duzo pęcherzyków a tylko jeden zarodek, ciągle nie mam wyników kariotypów, zakładam ze wynik jest dobry. ciąg dalszy w czwartek, bo znowu podglądanie i mam nadzieję - decyzja o punkcji, więc proszę nie puszczajcie jeszcze kciuków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare-jupiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌼🌼🌼-caly czas czulam ze zaskoczysz,innej opcji nie bralam pod uwage i nie rozczarowalam sie. GRATULACJE!!! Teraz jeszcze Ani a potem mam nadzieje ze na mnie bedzie kolej jak unormuje to swinstwo. Malolepsza-to by sie u mnie zgadzalo-wszystko wskazuje na owulke ale czesto testy nie pokazuja mi tego ostatecznego piku LH nawet jesli tempka skacze.A jaki Ty mialas posiom TSH na [poczatku? POcieszam sie tym ze podobno wlasnie dosc szybko mozna zbic ten poziom.Wizyte umowilam sobie na 12-ego,ale byc moze przeskocze na 8-ego.Tym czasem zaczelam brac Jod i selen. Surfitka-glosny smiech-super:DZycze Ci abys slyszala go jak najczesciej. Ani -teraz trzymam kciuki za Ciebie. Ryba i Jagody-glaskac brzuchalki ode mnie. Omega🌼 Justyna-ubawilam sie wizja Adrianka zwijajacego rzeczy ze stolu:D A teraz zwijam sie zabawiac bratanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare moje GRATULACJE🌻 🌻 🌻 Byłam pewna na 100% że się uda!!! Dziś patrząc na radość Voltare i każdej z nas zdałam sobie sprawę jak wielkie mam szczęście. Mam zdrowe, madre, śliczne dziecko i kochajacego męża, cóż więcej do szczęścia potrzeba??? Ach taka mnie naszła melancholia...Mamy troszkę problemów ale nic to damy radę! Muszę się pochwalić, że Natalka ma już siedem zębów. Cztery na górze wychodziły jednocześnie! Nawet bardzo nie marudziła-złote dziecko mam:D Surfi gratulacje! Ja do tej pory pamiętam pierwszy śmiech Natalki. Ja zapisuję jej pierwsze razy w specjalnej książeczce. Dla niewymienionych po dużym👄 Niestety prasowanko wzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko--------masz racje majowe dzieci są najlepsze i bardzo zdolne[Aisza jest z maja] Voltare----------masz też gratulacje od Aiszy 👄👄👄,ona samo nie może ci pogratulować ponieważ nie ma neta,i nie wiadomo kiedy bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, zyję, wróciłam z wojazy, przecie pisałam, że wyjezdżam w Fasolkowe strony:P:P:P Jestem padnieta, jutro muszę wszystko przeczytac, a dzisiaj powiem jedno: Voltare - 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dlaczego nikt mnie zaszczycił smsem o Voltare, ja sie pytam??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare____ciaze po IVF liczy sie 14 dni w tyl od punkcji:D:D:Drozlicza sie jak 28 dniowy cykl:) racja dzieci majowe sa przekochane Ryba🖐️ Telesforka____mialam na poczatku 4, ale twoje 8 nie jest takie zle, moje cztrey zbilam po mscu po 0,25 na przemian z 0,50 do piziomu TSH 1,26, takze napawde szybko ci zleci, nie sugeruj sie tez opisami leku w ulotce, tzn skutkami ubocznymi, dla mnie opisane jest na wyrost, po lekach czulam sie super, nawet lepiej niz bez lekow:) Omega_____ja juz pisalam smsa, ale mala mnie wezwala, wybacz babciu, tez podobnie jak Jagoda zaczelam sie martwic Twoja nieobecnoscia i chyba gdzies przeoczylam newsa o wyjezdzie, dlatego myslalam,ze sledzisz wydarzenia na biezaco👄 Surfi____smniech dziecka, bezcenne, nie moge sie doczekac, tez nie spalam 0 2 w nocy, niunia spalaszowala jedzonko, a ja nie moglam zasnqc, tylko moja druga w nocy, to nie bardzo Twoja, w innym wypadku bysmy sobie porozmawialy nocą❤️ patrze wlasnie na kalendarz, jutro jedziemy na kontrol do poradni i mamy usg....tylko sie zastanawiam czego?????chyba glowki, trzymajcie kciukasy milego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VOLTARE !!!🌻 ogromne gratulacje ! wiedziałam że sie uda , w końcu betty rzuca brzuszek:-) To przecież juz norma na naszym forum:-)przejęcia ciąży. Wkrótce trzeba bedzie inaczej nazwac topik bo wszystkie staraczki będa mamusiami - no chyba że zawalcza o kolejną pociechę.!!! Witaj w klubie ciężarówek!!!!!!!!!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×