Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Hejka:) Dzisiaj senności nie było, był za to bardzo pracowity dzień, bo po pracy ja (a ktoś tutaj wyzywał innych od niedowiarków:P ) pojechałam sobie powtórzyć betę:P W sumie wynik dopiero w poniedziałek (no cóż - nie miałam czasu, sił, ani ochoty żeby jechać 80km do kliniki i mieć od razu wyniki, więc znalazłam coś bliżej, aczkolwiek od ręki wyników nie będzie). W poniedziałek będę jechać do gina, to po drodze odbiorę betę i będzie jasny obraz sytuacji co tam we mnie piszczy. W poniedziałek jeszcze serduszka nie będzie słychać, więc przynajmniej muszę wiedzieć czy ta beta rośnie jak należy. A ja dzisiaj mam robotę - podobnie jak ryba - natury gastronomicznej: dostałam wielgachną cukinię i mam plan zrobić z niej pyszne leczo. Rany - jak mi się nie chce!!! Ale K. pomógł mi już wszystko pokroić, więc chyba mnie nie ominie:O No nic - idę działać;) Ani - proszę o raport z podglądanek!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc już melduję, na podglądanku chyba 18 pęcherzyków, z moze 16, nie wiem estradiol 2000 z haczykiem, tez nie wiem dokładnie, właśnie miałam kolejną serię akupunktury, jakoś sie pozytywnie nastawiłam :) punkcja w sobotę, mam niezłego cykora, moze w stan spiączki farmakologicznej by mnie do bety wprowadzili, zapytam lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani a wiesz już czy będziesz miała zarodeczki hodowane tym razem do blastocysty, czy przyjmujesz je po 3 dniach od zapłodnienia? Decydujesz się na AH? Estradiol ładnie Ci rośnie:) Ja jak patrzyłam na swoje wyniki to bałam się, że zbyt szybko - przed punkcją miałam ponad 4000:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani____tym razem sie uda, juz widac, ze masz inne naswtainie i tak trzymac, naprawde troche luzu sie przyda, ja trzymam kciukasy:D Voltare____moj estriadiol w dniu punkcji blisko 5000tys:P napisz jak K zaeragowal, opisz nam ta eksplozje radosci:D na bobasach nowe fotki ciotki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - jak zareagował mąż? Otóż najpierw było rozczarowanie:P:P:P bo zaraz po wejściu do domu i pytaniu o wyniki zapytałam go jak myśli - czy uważa, że mamy tyle szczęścia, aby załapać się do tych ok40% szczęśliwców, którym się udaje:P (i tutaj przekonałam się, za jakich to szczęśliwców uważa nas mój mąż - zero optymizmu!!!:P ) A zaraz potem po wiadomości, że mimo iż w totka nie udaje nam się trafić, to jednak tutaj szczęście nam dopisało - były łezki;) - a potem radocha i to taka, że natychmiast miał ochotę obdzwonić całą rodzinę :D Ledwie odwiodłam go od tego zamiaru - najpierw podglądanko - ocena sytuacji czy rzeczywiście jest tam maluch:P (no sorry, ale przecież muszę się przekonać na własne oczy:P ) i czy aby na pewno jeden, a nie przypadkiem dwa - a potem dopiero będzie wycieczka objazdowa po rodzince:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, jak sie czlowiek po tylu latach marzen dowiaduje ... to sie wierzyc nie chce. Nie dziwie sie mezowi i tobie. Sama to prawie rok temu przerabialam. Az sie lezki w oczach kreca, takie emocje :D Ale bedzie dobrze i wkrotce sie o tym przekonasz :) Ani, w tobie tez zaraz zamieszka maluszek, a moze dwa maluszki?? :) A ja dzis zostawilam dziecko babci i poszlam na sklepy :P Kupilam sobie spodnie i malej pajaca :) Mala troszke goraczkuje mi, nie wiem od czego...a teraz spi :) Jagody, ty wrzuc na luz z tym cisnieniem, bo to niebezpieczne troche jest... Rybka, zjadlabym grzybkow, zjadla...ale w ciazy mnie nie bralo wogole, a teraz nie moge, bo jeszcze Nina ssie. A mam cale pudelko zeszlorocznych wlasnorecznie zebranych polskich grzybkow :) telesforka, jezeli chcesz moge dac ci namiary na mojego gin endo, dzieki ktoremu mam Ninke :D Ale to w NY i baardzo drogi jest :o Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Jeszcze raz dzieki za zyczenia,nie rozpisuje sie bo wpadlam tylko podczytac i podziekowac-mam miec za chwile gosci. Ani-trzymam kciuki dalej.Surfitka-na razie pojde do\"zwyklego\"endokrynologa a ewentualnie potem bede dalej szukac ale raczej tu lokalnie.Dzieki za dobre checi. No zmykam.Jutro postaram sie skrobnac wiecej. Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka____Surfi to dusza czlowiek ,ze chce dac namiary na swoijego endo, ale do tarczycy tylko sie nadaje endykrynolog od tarczycy, nie endo gin Voltare____odrazu mis ie przypomnialo jak my sie dowiedzielismy ze sie udalo, razem bylismy po wyniik bety serce nam walilo jak mlotem, boze co to byly za emocje, myslalam, ze nie wejde po schodach po wynik, kiedy juz mialam w reku balam sie spojrzec, a M byl zieloiny z emocji, i wtedy zadzwonila Justa❤️i sie nie moglysmy nacieszyc]ech.....juz n iedlugo bedziecie dzwonic po calym swiecei,zeby sie podzielic ta radosna nowina, ja czekam na parke u ciebie:D ale dzisiaj slota:( leje, a my z nowu w podroz, tym razem jedziemy sprawdzic bioderka, kolejna wyprawa, srednio na jeza lubie mala tak targac i targac😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie też jesień :( Szaro, buro i leje okropnie. Malolepsza - daj znać jak po wizycie u ortopedy. Mam nadzieję, ze wszystko będzie ok i nie będziesz musiała Marcelinki katować frejką. Podejrzałam nowe zdjęcia małej to z tatusiem jest rewelacyjne :D:D Voltare - mój M też zawsze twierdził, ze jak tylko będę w ciąży to on od razu wszystkim powie, a jak przyszło co do czego to nawet jego mam nie wie, ze synowa w ciąży :P Nawet po ostatniej wizycie u gina mówiłam mu żeby zadzwonił i sie pochwalił, uparł się, ze nie ma co zapeszać bo nie wiadomo może teściowa urzeknie ;) Skoro do tej pory jest wszystko ok to nie ma co tego zmieniać, jak będzie widać to i tak się nie ukryje. Telesforka - miłego imprezowania :D Surfitka - w domu to ja mam dobre ciśnienie, to wizyty tak na mnie działają :O Gdyby to było takie proste z tym luzem :( Ani - czyli wszystko idzie w dobrym kierunku :D Kciuki stale zaciśnięte. Dziewczynki mimo tej jesiennej aury życzę Wam miłego dnia, zmykam do rodziców. W końcu czuję się lepiej więc skoro M w pracy to nie chce mi się samej w domu siedzieć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Telesforka---------------bardzo bardzo spóżnione ale szczere życzenia,wszystkiego naj najlepszego spełnienia marzeń i żeby wszystko szło po twojej myśli🌼🌼 a dla cioci od Bartusia 👄🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nic nie wiem, nie nastawiam się :( ostatnio miałam 11 komórek i z tego jeden zarodek, nie było sensu hodować do do blastocysty, po mogl nie przetrwac. Teraz nie wiem, ale sie dowiem w swoim czasie, zaufam temu na gorze i biologom z kliniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to mnie trochę zaskoczyłyście tym milczeniem. Ja dzisiaj dalej dbam o siebie :) Byłam u kosmetyczki, ale zrobiłam sobie tylko paznokcie i brwi. Jak wyjmowałam z torebki kluczyki do samochodu to tradycyjnie uszkodziłam sobie jeden paznokieć. Ale to nic. Reszta jest ok :) Jagody, jeśli chodzi o dietę, to moje dziecko jest mało wybredne. Na razie klasyka gatunku: jem śledzie. Duże ilości. Bardzo duże ilości. Wcześniej nie jadłam śledzi w ogóle. A teraz dzień w dzień. Moje dziecko nie toleruje jedynie słodyczy, szczególnie z czekoladą. Czasami pójdzie na mały kompromis. Pozwala mi zjeść jakiegoś wafelka (bez czekolady), ale za to muszę wciągnąć słoiczek koreczków śledziowych :) Po grzybach nic mi nie było, chociaż wczoraj zjadłam bardzo mało, bo trochę się bałam. Dzisiaj rano za to, zjadłam trochę więcej i dalej jest ok. To tyle o naszych upodobaniach kulinarnych :) Ani, teraz będzie dobrze. Zobaczysz. W sobotę trzymam kciuki i z zaciśniętymi czekam na blastusie :) Buziaki Pozdrowienia dla wszystkich i biorę się za pisanie, bo znowu jakąś fuchę dorwałam. Ja to jednak nie mogę żyć bez tej pracy :) Tym razem naprawdę lekka i niewymagająca. Coś w sam raz dla mnie na ten czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie baboki :) U mnie jako tako... Pogoda okropna juz od kilku tygodni :( masakra zero słonka, nie pada ale taki ciężki dzień duszno i tak nijak... Mam niskie ciśnienie i ciężko mi oddychać... raczę się czekoladą i innymi słodyczami.. A do tego męczy mnie zgaga... okropieństwo... 👄 dla wszystkich :) :) :) Telesforka wszystkiego naj naj !! Spóżnione ale szczere życzenia 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wtopa..ja myslalm ze taki gin endo to od razu we wszystkim pomoze ;) Ja tez w koncu mam problemy hormonalne i wlasnie ktos taki mi pomogl :D ALe skoro musi byc endo to musi :) Zmykam bo Nina wzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! malo sie odzywam - nawet jak mam neta nie mam jakos weny pisac:(:(:( Bartus nowe mleczko dobzre toleruje ale niestety kolka sie tez pojawila raz...dobrze ze po 3 miesiacu te kolki mijaja... maly nie przesypia jeszcze calej nocy budzi sie co 3 godz na karmienie i nie zawsze pozniej chce zasnac takze czasami to mam wesolo wczoraj bylam u Nelci i maly nie spal prawie w ogole od 7 rana do 20!! tylko tak troszke po 10-15 min...nie umial kupki zrobic wiec jak nie kolka to kupka az mi go szkoda meczy sie bidulek a tu nie ma jak pomoc... bede sie teraz mniej odzywac bo mam teraz kompletnego dola ... M nie przedluzyli umowy w pracy i teraz bedziemy miec tylko moja wyplate...wiec nie bedzie luksusow M dzielnie sie trzyma i wysyla CV a ja totalana zalamka :/ wszystko sie teraz razem skupilo i wydatki i problemy i nie wiem jak to bedzie... TELESFORKA u mnie jakies 2 lata temu tez pojawily sie problemy z tarczyca niestety :( jestem bliska nadczynnosci tarczycy, obecnie jest oki - jedyny skutek wysoki puls 100-110 uderzen na minute a norma jest 70... na razie musze tylko monitorowac ta tarczyce i tyle, ale byl to powod ze zaraz po slubie zdecydowalismy sie na dzidziusia bo slyszalam ze przy problemach z tarczyca moga byc problemy z zajsciem w ciaze - ale zasiegnij lepiej rady lekarza bo moge sie mylic!! No i oczywiscie spoznione ale sczere zyczonka urodzinowe 👄 FASOLKA grunt ze trafilas na dobrego lekarza :) teraz to juz przeleci i bedziesz Gabrysia tulila w ramionach a wyprawka to najprzyjemniejsza rzecz pod sloncem :):) VOLTARE G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E bardzo sie ciesze kochana tak trzymac niech ci ta beta pieknie wzrasta!!!!!!!! MALOLEPSZA ciesze sie ze u malej wszystko oki!!rosnie ci ta coreczka jak na drozdzach :) ucaluj ksiezniczke od cioci i Bartuska 👄 ANI trzymam kciukasy!!nie boj sie kochana sa gorsze rzeczy na swiecie ... daja pewnie znieczulenie i bedzie po krzyku :) 👄 MIMI az 7 zabkiow !!!! buziaczki dla Natalki :):):):):) JUSTI ja sie juz nie moge dovzekac jak moj Bartus bedzie taki duzy jak Adrianek !! taki maly rozrabiaka jest najlepszy :) dla niewymienionych duzo buziakow od Bartuska takze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Baby moje kochane:) Dzisiaj mąż w domu a ja i tak spania nie mam:P No i wyszło szydło z worka:P:P:P Już wiadomo dla kogo nasza Betty trzymała brzuchal - właśnie dostałam od niej info: Dnia 30.08.2008r., o godzinie 3:35 przyszła na świat Natalka - waży 3330g i mierzy sobie 50cm:) Ani77 - mam nadzieję, że zdążysz z rana przed punkcją zajrzeć na topik i poprawi Ci się humor - bo zważywszy na to ile czasu Natalka przetrzymała Betty w szpitalu i przeciągała swoje przyjście na świat - dzisiaj możemy stwierdzić ż najwyraźniej miała w tym jakiś swój cel;):P Pamiętaj o topikowej magii, o nas i bądź dobrej myśli. Tym razem trafiłaś w dobre ręce i musi być dobrze 🌻 aisza - trzymam kciuki za M. żeby szybko znalazł dla siebie nowe miejsce pracy. Teraz wbrew pozorom jest już trochę łatwiej, niż jeszcze parę lat temu. Wiem, bo przerabialiśmy temat w zeszłym roku - K chciał zmienić pracę i chociaż w naszej okolicy nie ma tych zakładów aż tak dużo, to jednak w krótkim czasie miał kilka propozycji - więc głowa do góry! ❤️ Uciekam na jakieś śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty moje serdeczne gratulacje🌻 🌻 🌻 Moja Natalka też ważyła 3300 tylko była dłuższa=-57 cm. Ani to możesz być już w 100% pewna❤️ Aisza u nas też pod tym względem nie najlepiej, tzn. żyjemy tylko z pensji M, bo ja jestem na urlopie wychowawczym. Też mam czasem chwile załamania, ale wystarczy że spojrzę na moją kruszynkę i problemy mijają. Trzymaj się 🌻[ Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ani - lepszej \"gwarancji\" na powodzenie nie mogłaś dostać :D Teraz nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za punkcję, żeby dojrzałych komórek było jak najwięcej, a potem za udaną randeczkę i transfer oczywiście :D Ryba___lufa - z Ciebie to jednak pracoholik ;) ale w sumie skoro dobrze się czujesz i jest okazja zarobienia to czemu nie, pieniążki się na pewno przydadzą. Przeczytałam o Waszych upodobaniach kulinarnych i doszłam do wniosku, ze nijak się mają do moich :P Słodyczy nie mogę jeść, do tego stopnia że pomimo że jem nabiał to jogurty owocowe odpadają :O Na kwaśne to zupełnie patrzeć nie mogę, moje ulubione zupy tj. żurek i ogórkowa poszły w odstawkę :P W stronę śledzi to nawet boje się w sklepie patrzeć ;) Podobno słodkie na dziewczynkę a kwaśne na chłopca to zgodnie z tym założeniem u mnie chyba będzie obojnak bo ani słodkie ani kwaśne :P A przy tym wszystkim cera coraz gorsza 😭 Agness - u Ciebie to przynajmniej wszystko jasne, wcinasz słodycze a w brzuszku mieszka dziewczynka :D Aisza - spokojnie, zobaczysz że się ułoży. Na pewno życie z jednej pensji nie jest łatwe ale mam nadzieję, ze to tylko stan przejściowy. Poza tym nie smuć się bo to się będzie udzielać Bartusiowi, M też nie jest łatwo w końcu żaden facet nie chce być na utrzymaniu żony, woli być jej podporą. Betty - wielkie gratulacje ❤️❤️❤️❤️ uparta ta Twoja córcia, postanowiła przyjść na świat w terminie i proszę :D pozwalam sobie poprawić tabelkę, Ryba___lufa tym razem ja skorygowałam nasze tygodni, Voltare i strasznie mnie korciło żeby Cię zrzucić na dół, no ale nie mogę odbierać Ci tej przyjemności :D do poniedziałku wytrzymam :P staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Voltare...............31........................75...... .................???? Milka..................33........................20..... ..................02.07 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................5........ ................20.09 mimi1981............27..........................3....... .................20.09 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Fasolka81........27...........33............(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30............33............(Roksana) 19 .10.08 milla77............30............31............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33............16............(Sonia/Olgi erd) 22.02.09 Jagody...........33.............14............(Jagoda/Mi chał) 6.03.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3300................30.08.08 mamy akurat chwilowo równowagę, 4 chłopców i 4 dziewczynki :) Fasolka - nie da się ukryć następna jesteś w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wpadam się przywitac i zaraz spadam:P Betty - gratuluję córeczki❤️ Ani - 3mam kciuki! tym razem MUSI się udać, brzuchalek dla ciebie był przechowany!!!!!:D ale widzę, że i nawet Betty się przeciwko mnie sprzysiegła:( jakas zmowa topikowa, o której nic nie wiem?:P:P:P najpierw niepoinfrmowanie babci o nastepnych wnuczętach - ZERO wiadomości smsowych, a teraz jeszcze nie ma Alicji😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - sama się rzucę w dół:P:P:P, tylko jakoś tak no nie dociera jeszcze do mnie...:P Niby wiem, że mały lokator tam już sobie rośnie, ale chcę wiedzieć czy jeden czy może dwóch;) Jaka ja bym była szczęśliwa z tej dwójeczki:D Zresztą z jednego też;) Nawet nie wiem jakie wózki mam sobie na allegro oglądać:P:P:P Nie wiem jak ja w poniedziałek wysiedzę w tej robocie - wizytę mam dopiero na wieczór, a wcześniej jeszcze muszę skoczyć po wyniki z bety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - no chyba wszystko zwalić trzeba standardowo na Malolepszą - śpi :P pewnie jeszcze i nie chce jej się :P zajrzeć na forum. A ja Twojego nr nie mam, a info od Betty dostałam dopiero dzisiaj rano parę minut po 7:00:) Może chociaż na drugie będzie Ala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty______super:)gratukacje strasznie sie ciesze, biorac pod uwage wzrost malutkiej to ladna z niej kluska:)wracajcie teraz szybko do domku👄 duzo nie pisze ale wszystko przeczytalam:) bo dziunia na reku. u ortopedy w porzadku, mamy super zkresy w obrazie usg bioderka tez ok. caluchy dla ciotek.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - :P:P:P:P:P przyjedź do mnie, pokój wolny, ja zajme się Niuńką, a ty pospisz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega____nie kus kobieto, nie kus, bom bliska skorzystania....... widze ze sie juz calkiem nie gniewqasz skoro taka cudna oferte mi skladasz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże nawet nie wiecie jak bym chciała, zeby ta magia działała!!! jestem po punkcji, oddalam 8 komórek, niby ok, ale... ostatnio było 11 i jeden zarodeczek, więc... nic nie marudze jutro się dowiem jak randkowanie, oby :) nie puszczajcie kciuków, proszę!!! no i Betty - G R A T U L U J Ę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×