Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

i zapomniałam napisać - nadal walczymy z czapkami:P Wczoraj wiało u nas niemiłosiernie - ale ogólnie było ładnie, więc wybraliśmy się na spacer - założyłam młodej cieniutką letnią czapeczkę, żeby miała coś na uszkach. I całą drogę wiozłam wyjącą syrenę - w końcu po raz kolejny wymiękłam. Niedługo jesień i trzeba będzie jej coś na tą łepetynkę nakładać - nie mam pomysłu co robić. Ona nawet nie pozwoli sobie letniego kapelusika ani chusteczki założyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pakowania ciag dalszy-skad ja tego wszystkiego tyle mam?? Betty-wszystkiego najlepszego -oby Wam sie zycie pomyslnie ukladalo a milosc i radosc nigdy was nie opuszczaly🌼🌼 Malolepsza dla Marcelinki duzo zdrowka,pieknych postepow,pierwszych kroczkow bez stluczonej pupy i duzo milosci wokol🌼🌼 Surfitka-tez zaluje-wzielabym wszystko jak leci ale nawet nie wiem czy mi sie kiedykolwiek przyda. Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! sorki ze nie pisze, brak weny, czasu, len...plus czesto nie moge sie dostac na kafe! tak jak dzis!!! a chcialam zlozyc malutkiej myszuni naaaajserdeczniejsze zyczonka! juz to zrobilam przez gadu ale tu tez koniecznie chcialam! rosnij zdrowo koteczku❤️🌻😘 betty dla was rowniez, najserdeczniejsze zyczenia! zgody, milosci i wzajemnego zrozumienia i szacunku! jagoda wyrazy wspolczucia! surfi jak ci zazdroszcze...my znow planujemy ze za rok...ach moze i ja napisze byle do lipca! :) fasolka jak brat? buziolki musze leciec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ JA TYLKO NA CHWILE PODZIEKOWAC ZA ZYCZENIA I NA NK DODALAM ZDJECIA-KILKA CO MIALAM W SWOIM APARACIE RESZTA (700) U NASZEGO PRZYJACIELA -FOTOGRAFA JAK TYLKO BEDE MIALA WYSLE WSZYSTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Justynka - brat ogólnie spoko - jemu nic specjalnie się nie stało bo uderzenie było od strony pasażera...ma zwolnienie do końca miesiaca...ale psychicznie z nim źle :( a ta jego dziewczyna zlewa to :( zamiast go jakoś wziąć w garść - podnieść na duchu to nic nie robi :( a on swoje żale, śmutki i stres zapija alkoholem :( a ona ...na to nic...jakby to było poza nią...:( szkoda mi patrzeć na to - ale nie mogę mu pomóc - bo on mmi na to nie pozwala... Betty_ fotki widizłąm - sliczne - czekamy na resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinka dziekuje cioteczkom za zyczonka,wileka feta po powrocie M, dzisiaj mala kawa z dziadkami i pradziadkami coby tradycji stalo sie za dosc, kilka fot na nk:) Betty___wygladalas rewelka, szczeslowsci kochana na nowej drodze zycia👄 sorki za rotki post ale padam na pysk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że tak jak po zapałki do apteki ale padam :P Marcelinko - rośnij duża na pociechę rodziców 👄 Malolepsza - kiedy zleciał ten rok??? strasznie szybko cudze dzieci rosną ;) Betty - trzymaj M krótko :P a on niech się nie daje ;) I wszystko będzie tak jak w małżeństwie być powinno - wszystkiego najlepszego 👄 Dziewczyny dzięki za komentarze na NK, dzieciaki słodkie tylko ogarnąć takie dwa szkraby to super wyczyn. Ta dziewczynka - córka mojego brata ciotecznego ma 11 miesięcy i tylko chce \"chodzić\" tzn. trzeba ją prowadzać, oczywiście najlepiej po schodach :P:P Michaś też nie gorszy bo najlepiej na rączkach a mama ma tylko dwie ręce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinko : Idzie misio...Idzie slonik... Idzie lalka...No i konik... Wszyscy razem z balonami... Z najlepszymi zyczonkami... Bo to dzien radosny wielce... Masz juz jeden roczek wiecej... Wszystkiego najlepszego kwiatuszku 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki! Ja tak szybciutko z pracy: Marcelinko nasza kochana dużo zdróweczka, miłości i prezencików :D Sto lat! Sto lat! wujek krzyczy, ciocia wręcza kosz słodyczy, dziadek w nowej swej koszuli, babcia Cię do siebie tuli, mama torcik dekoruje, tato wszystko to filmuje... Skąd to całe zamieszanie? Urodzinki masz kochanie! I prezencik: http://img53.imageshack.us/i/rowerekfh3.jpg Życzy Bartuś z mamusia :D Betty wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!! W dniu tak wielkiej decyzji podjęcia Waszego ślubu dla serca i szczęścia chcemy złożyć Wam życzenia niezmiennego powodzenia, jak ogień gorącej miłości, co dotrwa do późnej starości, wyjścia z każdej sytuacji i pozytywnych wibracji. Odezwe się dziewczynki wieczorem buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecalam wiec sie odzywam :) dzisiaj powiem wam szczerze naszlo mnie na wspomnienia i poczytalam troche z poczatku topiku :) pozniej zaczelam przeskakiwac i trafilam na momennt jak Surfi dowiedziala sie ze jest w ciazy i ja :D matko te emocje cos niesamowitego bylo w tych naszych postach...a do tego ten topik tak dlugo juz istnieje...kto by pomyslal - przez przypadek trafilam na to forum odezwalam sie i tak juz zostalo :D u nas jakos sie to kreci...my w pracy Bartek u Nelci :P chyba malemu ida zeby bo sam nie wie czego chce placze nie mzoe zasnac i ogolnie jakis taki nieswoj jest no ale na zeby czas bo ma dopiero 4 :P w czwartek idziemy na to szczepienie 3w1 - to ta ciezka szczepionka i troche sie boje jak maly bedzie reagowal jakos sceptycznie do tego szczepienia podchodze... dziewczynki piszcie co u was bo jakos tak smutno jak przez caly dzien sie nikt nie odezwie :( pogoda jest srednia wiec gdzie wy sie babki podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie melduje u nas kicha po chrypce Gabryś dostał pleśniawek na policzkach :( :-o walczę z nimi... doczytałam na forach że czasem moze być własnie tak że nim dziecko dostanie plesniawek ma chrypkę... czemu tego mi lekarz nie powiedizał jak bylam u niego? zebym zwracała uwagę czy nic sie nie pojawia? boze - toż ja wiecej z internetu wiem niż od tych konowałow 😭 ...dzis dopiero drugi dzien je pędzluję - ale jakbym wczesniej wiedziała to bym moze wczesniej sie ich dopatrzyła - a tak...Gabryś pewnie ze trzy dni sie z nimi meczył a ja nie wiedziaąłm... Aisza - ja też byłam ostatnio na wspominkach na topiku czytałam jak to pojechałas z ta swoja szyjką do szpitala a potem rodzić...jak Jagody dowiedziała sie że jest w ciazy :) jak Millla swoje tempki mierzyła...jak Voltare czekała na betę... ehhh....sie wtedy działo teraz tez sie dzieje tylko mniej mamy czasu na pisanie niz w ciazy... wiadomo jako ciezarne wiecej siedziałysmy w necie niz teraz ... a ja dodatkowo sobie skopiowałam do Worda swoje wszystkie ciazowe wpisy - o tym jak sie czuje - co Gabrys robi w brzuszku - o wynikacvh od gina az do narodzin...Itp. i wydrukowałam :) taki mój ciazowy mini - pamietnik :) bo za kilka lat to zapomne a ciezko bedzie wtedy przeszukiwac tyle stron topiku... Betty_ piekne zdjecia - zwłszcza to pod dzwonami :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeryl25
Hej Dziewczyny ja tez sie staram ..i to dwa lata . Ostatnio postanowiłam już nie marnowac czasu i zmieniłam lekarza ,okazało się ,ze jest wszystko ok, byłam teraz drugi misiać na monitorowaniu jajeczka,wcześniej nawet nie wiedziałam że tak można....noi co się okazało ze staraliśmy się teraz w odpowiednim momencie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeryl25
drugi cykl biorę luteinę w pierwszym sie nie udało , wczoraj ostatni raz wzięłąm luteinę i czekam na @ mam nadzieję że nie przyjdzie , wczoraj zrobiłam test bo niestety złapała mnie jakas infekcja pewnie pieczarka , miałam ją ze dwa lata temu, noi narazie używam łagodnego płynu bo po tej luteinie to normalnie błotko.... a co do tego testu to tak jak pisało po 5 minutach wyszła mi jasna kreseczka ale już kiedyś mi wychodziła i nic dostawałam @, z tym że ta była troszkę bardziej widoczna. noi wyszła w 26 dniu cyklu .....kiedy powinnam zrobić kolejny test z za dwa dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeryl25
nie wiem czy czekać czy robic codziennie boję się , zraziłam się do testów ...wyobraź cie sobie ...od dwóch lat robić wkółko te testy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób test z krwi i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki tak jak pisałam, jestem zapracowana, same wiecie, sezon urlopowy to nie-moich zajęć trochę przybyło..., ale już zaczynam dni do wyjazdu:) Malolepsza - 19.07 wysłałam e-kartkę do was - doszła? bo miałam dostac potwierdzenie odebrania i... cisza:( Betty - fotki extra:) Sheeryl - witamy, zrób sobie betę (to test z krwi) i wtedy wszystko będziesz wiedziała na pewno, a jak wyjdzie zadowalający cie wynik, powtórz po kil,u dniach, żeby sprawdzić czy przyrasta:) pozdrawiam i uciekam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeryl25
fajnie ze mogłam do was dołaczyć chyba sie jednak wstrzymam bo jak mysle o pobieraniu krwi to.... zwykle mdleje dlatego mam robione wtedy kiedy konieczne :) jakos tak juz mam, wiec chyba musze poczekac napisze wam co i jak .narazie paptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sheeryl25 ! mam nadzieje ze @ nie przyjdzie ale ja i tak polecam badanie beta hcg z krwi :) nie badz mala dziewczynka uklucia nawet nie czuc :P a w ciazy co miesiac bedziesz chodzic... Omega 👄 Fasolka no widzisz na wspominki nas wzielo :p a pamietasz jaki to byl nr strony no tam gdzie tra szyjka byla i w ogole? a te posty co kopiowalas to tylko swoje ? bo czasem z kontekstu po latatch ciezko ci bedzie cos wywnioskowac :P tez sobie chyba tak zrobie zawsze to jakas pamiatka:) buziaki dla malego slodziaka 👄 zmykam bo w koncu w pracy jestem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj bylam prywatnie u endokrynologa. chcialam sie zapisac a mi babeczka mowi ze dzis przyjmuje i poprosilam Natalki chrzestna i zostala z dziewczynami. lekarz powiedzial ze nie mam niedoczynnosci tarczycy tylko moja tarczyca pracuje podwojnie bo jestem jak zapchany kibel moje problemy z miesiaczka sa spowodowane otyloscia(w wieku 17 lat nie bylam otyla)a juz mialam problemy. powiedzial ze jak zchudne z 10 kg to sadzi ze nie bede miala problemow z miesiaczkami. mam sie trzymac 5 S -zadnych sosow,smietany,smazonego,sokow,slodyczy,oleju,(patelnia dla mnie nie istnieje.slodzonej kawy i herbaty.........itd mam prowadzic dzienniczek z waga9co tydzien sie wazyc,co najmniej 30 minut spacerku, oczywiscie dal mi leki na obnizenie tsh. na poczatku wrzesnia mam sie do niego zglosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo i stronka moja:) dziewczyny dziekuje za pozytywne komentarze na nk.jak ktos nie ma mnie w znajomych niech pisze wysle fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...co do naszego slubu to bylo super ksiadz nam podpowiadal.:) smiesznie bylo:D i 30 minut i po wszystkim. tesciowa mnie wku........bo wynosila jedzenie,ciasta i owoce dla swojego kierowcy i osoby tow.-bez pytania!! mielismy 15 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - ja kopiowałam tylko to co ja wam pisałam na temat tego jak sie czuje - jak kopniaki - wyniki badan - jak moja psycha - jak usg ile wazy - ze nogi spuchłe - ze kula jestem tego typu - czyli o mnie i Gabrysiu wszystko co wam pisałam - po kolei datami jechałam i kopiowałam wiec kontestu jakiego takiego nie ma tam zeby było potem nie wiadomo o co chodzi, naszych rozmów jakis takich ogólnych juz nie kopiowałam - no bo chciałąm tyko taki pamietnik typowo o mnie i o ciazy - na pamiatkę :) zrób sobie pewnie - bo to naprawde fajna rzecz :) kurcze no gdzies koło 300 cos strona ale dokładnie nie pamietam swoich wpisów tez sie naszukałam długo - ale warto było - mi w wordzie wyszło około 12 stron tego ! a za kilka lat fajnie bedzie zobaczyć co i jak - moze porównać z drugim dzieckiem :) co do Bartusia twojego - no to gabryś go w ząbkach przegonił - bo ma 6 :P i ida koleje ...na dole dwójeczki ! Betty_ tesciowa olej! wiem ze ciezko - ja swoich tez sie staram olewac ale jak zbliza sie dzien ich przyjazdu to mnie trzepie i nie moge sie powstrzymać od nerwów na nich - nawet dzien poxniej jeszcze jestem straumowana! łatwo wiec powiedizec - trudniej zrobic ale próbowac trzeba! no i oczywisice trzymam kciuki za twoja wage - i tsh ( chyba dobrze napisałam skrót) zeby wróciło do normy!! sherryl ---no to jak nie chesz robić bety - to j bym poczekała!! zrób za tydzień teścik!! trzymam kciuki!! a reszta gdzie jesteście???? Omega - jest juz 5? kiedy bedziesz w moich stronach? u nas gorąco i duszno - ssłonce parzy - az nic sie nie chce --- ale jak deszcze to też źle! :P nie dogodzisz człowiekowi :) Gabryś robi juz trzecia kupke dzis rzadką - ida dolen dwójki!! malolepsza widze jak migasz na gg :P a na kaffe to nie łaska? potem sie odezwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - jeszcze 4, ale już niedługo:P Będę dwa razy w sierpniu - 6-7, może do 8.08, a potem ok. 20.08. Na pewno sie jakoś domówimy na spotkanie, jesli tylko dalej chcesz mnie widzieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeryl25
hej, poczekam jednak, a co do ukłucia to sie nie boję wiem że to nie boli tylko jak mi ciągnie strzykawką to odlatuje i mi się słabo robi wolę testem jeszcze spróbować bo i tak gdyby sie udało to niedługo by musiała sie kłuć..aaaa!tez mam nadzieje że bedzie ok.+ pozdrawiam wszystkie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - jasne że chcę :D a zapomniałam dodać : GABRYŚ DZIŚ KOŃCZY 9 MIESIĘCY ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - spóźnione ale bardzo gorące życzenia. Marcelince też dużo słodkich chwil:) Fasolko - buziaki dla 9-cio miesięczniaka. W moich sprawach mały progres. Polecono mi super lekarza - przynajmniej ma taką opinię. Nie żadną klinikę tylko właśnie lekarza. Ponoć cudotwórca, kolejki do niego, dziewczyny z całej Polski do niego ciągną. Wyniki ma niezłe. Zobaczymy. Ważne jest to że ileś tam procent taniej (pewnie z 10-20%) będzie niż w sumie rozreklamowanej klinice. No cóż, za reklamę też się płaci. Na wizytę się troszkę czeka, ale prowadzi ciąże do samego końca, poczynając od leczenia. Z rana dzwonię do niego, przeprowadzić mały zwiad. Ale żeby nie było - nie nastawiam się ani nie skaczę do góry przedwczesnymi radościami i nadziejami. No to tyle. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dziekuje za zyczonka fasolka -staram sie nie denerwowac przez tesciowa ale jednak jest silniejsze i trzyma 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolinki moje kochane!! cos was tutaj malo ostatnio :( Fasolka daj duzego buziaka Gabrysiowi!! jeszcze troszke i roczek bedzie!! no i maly prezencik: http://www.dziecko.rdstudio.pl/images/chodziki/Chodzik_giocagiro.jpg Omega a moze w okolice Katowic zawitasz kiedys ? wy sie wszystkie spotykacie i ja tez chce! normalnie mi smutno :( Sheeryl jak masz nerwy to jasne ze poczekaj jak ma byc dzidziolek to bedzie i mam nadzieje ze w tym cyklu :) dzisiaj Bartuniek byl straszny! nie ma co zeby ida na bank ... jutro ide na to okropne szczepienie i az sie boje jaki Bartus bedzie po nim :/ sprzedal sie nasz stary samochod - fiat siena no i kaski troche wplynelo wiec zamowilismy sofa do duzego pokoju i 1 fotel - bo wiecej nie wejdzie :P i oczywiscie stolik do tego mmaja nam to wszystko zrobic na 8 sierpnia, wiec teraz biore sie za urzadzanie pokoiku Bartunka :)dostal dosyc sporo kasy na roczek wiec na pokoik bedzie tzn jakies ozdoby na sciane chce kupic jakas komodke albo regal - bo stoi tam juz szafa zabudowana i pufe sako dla dzieci :) jeszzce calkowitej koncepcji nie mam :P w sobote tez skonczymy klasc te kamienie na sciane i mam nadzieje ze wyjdzie fajnie - posle wam pozniej zdjatka :) reszte kasy z auta przeznaczam na te moje zeby bo w koncu nas to 4 tys rabnnie z czego 1 juz poszedl no ale takie sa teraz ceny w polsce u dentysty! wizyte mam na 3 sierpnia :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×