Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

A to i ja poprawie Staraczki Nick___________Wiek___________ilość cykli_______________data@ Malolepsza...........32.........................26........... .........27.11 Jagody................32.........................10..... ...............29.11 Ryba_lufa.............32.......................11.... . ................25.11 Ani77..................31.........................7... .. ................03.12 Mężatka..............24.......................11........ ................09.12 Voltare...............30........................66.. ....................23.11 Milka..................32........................13..... .................13.11 Telesforka...........35........................11... ...................05.12 moniś.................27.........................4...... .................26.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................38...... .................27.11.07 Surfitka...........28.......................12........................14.06.08 Aisza..............23..........................5 .... .................20.07.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Tylko małe sprostowanie: Staraczki Nick___________Wiek___________ilość cykli_______________data@ Malolepsza...........32.........................26...... .........27.11 Jagody................32.........................10..... ............29.11 Ryba_lufa.............32.......................11.... . ................25.11 Ani77..................31.........................7... .. ................03.12 Mężatka..............24.......................11........ ................09.12 Voltare...............30........................67.. ....................19.12 Milka..................32........................13..... .................13.11 Telesforka...........35........................11... ...................05.12 moniś.................27.........................4...... .................26.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................38...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................9......... ..............14.06.08 Aisza..............23..........................5 .... . .................20.07.2008 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 zajrzę później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz w takim razie: Staraczki Nick___________Wiek___________ilość cykli_______________data@ Malolepsza...........32.........................26...... ..... .........27.11 Jagody................32.........................10..... ...............29.11 Ryba_lufa.............32.......................11.... . ................25.11 Ani77..................31.........................7... .. ................03.12 Mężatka..............24.......................11........ ................09.12 Voltare...............30........................67.. ....................19.12 Milka..................32........................13..... .................13.11 Telesforka...........35........................11... ...................05.12 moniś.................27.........................4...... .................26.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................38...... .................27.11.07 Surfitka...........28.......................12.......... ..............14.06.08 Aisza..............23..........................5 .... .................20.07.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilość cykli_______________data@ Malolepsza...........32.........................26...... ..... .........27.11 Jagody................32.........................10..... ...............29.11 Ryba_lufa.............32.......................11.... . ................25.11 Ani77..................31.........................7... .. ................03.12 Mężatka..............24.......................11........ ................09.12 Voltare...............30........................67.. ....................19.12 Milka..................32........................13..... .................13.11 Telesforka...........35........................11... ...................05.12 moniś.................27.........................4...... .................26.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................40...... .................27.11.07 Surfitka...........28.......................12.......... ..............14.06.08 Aisza..............23..........................5 .... .................20.07.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Kochane poprawiam tylko tabelkę i lecę na imprezę ;) potańcze to moze mała wyskoczy;) Surfi jesteśmy z Toba kochanie i cieszymy się Twoim szczęściem❤️ ❤️ ❤️ A na spanie pomagało mi trochę mleko wypite przed snemi uchylone okno. Czytałam tez gdzieś o piciu naparu z melisy ale nie wiem czy mozna to pić we wczesnej ciąży. Pa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mogę jakie posłuszne towarzystwo ;);););) Mimi - skacz, skacz - może to jest sposób na Twoja królewnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - a ty to chyba w pracy jesteś skoro jeszcze głosu od rana nie zabrałaś :( Komedię mam w domu - M mnie niedawno zdenerwował, poszło o głupstwo ale udaję ciężko obrażoną, niech sobie nie myśli, ze przejdzie mu płazem ;) Teraz próbuje mnie udobruchać i rozmawia ze mną przez gg siedząc w pokoju obok a wystarczyłoby żeby głośniej się odezwać ;) Faceci to jednak duże dzieci.:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌼 boje sie az skomentowac ten ferment ktory panuje ostatnio, chryste dziewczyny, co to za jazda?????? probowalam to na poczatku obrocic w zart, ale to chyba niemozliwe,za daleko zaszlo cale zamieszanie. mamy swoje fankluby, zagladam na pragne, bo po cichu kibicuje dziewczynom, niezaleznie od tego co nieraz wypisuja. i maja niestety sklonnosc do wiercenia tematu w kolku. Kolejny juz raz byl atak na Surfitke, czego absolutnie nie rozumiem, bardzo lubie Surfitke i nieraz i nie dwa ale mnostwo razy podzielila sie swoja wiedza i doswiadczeniem co chyba jakaos blednie zostalo odczytane jako wymadrzanie sie, sama nieraz skorzystalam z jej rad, bo co dwie glowy to nie jedna:)Forum jest stworzone po to,.zeby takowa wiedza sie dzielic,doradzic, wspierac, poopieprzac jak trzeba, przytulic do piersi......i to wlasnie robi surfitka:)Ja ci dziekuje za to❤️i wcale nie jest zadna zadymiara, a boksa przyjme, tobie wtedy pomogl, moze i mi pomoze:P dziewczyneczki, wszuystkie was caluje👄, wrocilam z pracy i szykuje sie na imprezke, oczywscie ja pelna abstynencja, dlatego nie pisze do kazdej, ale jestem na biezaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie! Mialam dzis pracowac ale w ostatniej chwili plany sie zmienily i dzien wolny:)Za to w pozalatwialam wszystkie sprawy,zrobilam zakupy i czekam na mojego mezusia.Pogoda za oknem super-slonko,brak wiatru ale juz zimno-moze jednak wybierzemy sie gdzies na spacer pozniej. Zakupy wieczorne sie udaly bo juz nie bylo tyle ludzi a dodatkowo dodali w tym sklepie do ktorego pojechalismy gps bo wczesniej zabraklo wiec kupilismy niemal za polowe ceny.Przyda sie bo moj M nie ma problemu z trafianiem tu gdziekolwiek -ostatecznie jest tu juz ...nascie lat ale ja wciaz boje sie dalej zapuszczac z obawy ze zabladze. Co do sporu-chyba wszystko co mialo zostac powiedziane zostalo juz napisane-dalsze walkowanie tematu nic juz nie wniesie a sprawi wszystkim zaangazowanym dodatkowe przykrosci.Jesli na obu topikach skonczymy ten temat i zajmiemy sie milszymi sprawami bedzie lzej a i tak kazda z nas ma swoich faworytow i swoj punkt widzenia.Slowa ktore padly juz sie nie cofna. Malolepsza-ha przyszla kryska na matyska i pora na abstynencyjne imprezki-zycze Ci zeby przynajmniej kilkanascie miesiecy(9 + kilka kolejnych karmiacych) bylo takich. Monis-caly problem polega na tym ze szukamy konkretnych objawow ciazy a ile nas jest tyle prawdopodobnie pierwszych objawow.Mam nadzieje ze pojawia Ci sie te dwie wymarzone kreseczki. Mimi dwupaczku-korzystaj ze snu jak mozesz -kazdy moment jak widac ma swoje zalety ale ja tez juz bym na Twoim miejscu wolala trzymac malenstwo.Bo bedac na swoim chcialabym sie podelektowac byciem w ciazy:D Ani-nie denerwuj sie,zrob dla siebie cos milego a zaraz smuteczki mina. 🌼 Jagody i jakie efekty rozmow na gg?No wybacz juz M bo szkoda wieczoru na dasy(no ale takie malutkie nie zawadza).Dowcipy dobre-az sie usmialam.:D:D:D Omega 🌼-jednak co babcia topikowa to babcia-swoich nie dasz tknac. Rybka-wrrrrrrr szkoda ze @ przyszla-tak bym juz chciala zebysmy wszystkie jedna po drugije zaczely zachodzic w te nasz upragnione ciaze a nie przezywaly wciaz na nowo rozczarowanie.🌼 Mezatka🌼 Justynka-ucaluj swoje male(no juz nei takie male sadzac z opisu]szczescie.🌼 Dla wszystkich o ktorych zapomnialam napisac buzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - efektem rozmów na gg był spacer :D Trochę zimno wprawdzie ale godzinkę pochodziliśmy. M pokorniutki jak baranek i oto w sumie chodziło ;) Przecież to my kobiety zawsze musimy mieć ostatnie słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny melduje sie tylko 🌼 nie wiem o co chodzi z ta klotnia no ale nic maloistotne justi dlaczego piszesz ze nie wiesz czy mozesz sie odzywac na tym topiku? przeciez ty go zalozylas... przepraszam ze nie isze do kazdej ale nie mam do tego glowy... :(:(:(:( dziekuje za wasze wsparcie za sile ktora mi dajecie waszymi slowami nawet nie wiecie ile to dla nie znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - źle zrozumiałaś Justynę, chodziło nie o nasz topik tylko o ten drugi z którego przywędrowała awantura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza trzymajcie sie cieplutko razem z dzieciatkiem-na pewno nie jestem znawca ale Surfitka miala racje-beta ladnie Ci przyrosla wiec badz dobrej mysli.Wiem ze to brzmi sztucznie ale sprobuj wizualizacji-wyobraz sobie jak tam w Twoim wnetrzu rosnie malenstwo,jest mu cieplo,ciemno przytulnie i kazdego dnia jego organki ksztaltuja sie na wzor doroslych.Moze to brzmi jak belkot psychologiczny ale w tej chwili jedyne co mozesz zrobic czekajac na kolejne usg to postawic na relaks i spokoj. Jestem z Toba 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie powiem czyją stronę trzymam , ale wkurza ,mnie pewnosc siebie Surfitki, nagle jak zaszla w ciąze to stała sie \"ważna\" np widzę ze olała rowniez kolezanki z topiku Zespol policystycznych jajnikow , juz zapomniala ze ma PCOS czytajac cokolwiek by sie jej nie zapytac odpowiada ograniczajaco Surfitko skakasz po topikach jak pchła, przechwalając sie ja wiem ze sie cieszysz z ciązy ale na litosc zachowaj troche umiaru bo co za duzo to nie zdrowo i zauwzylam ze zostals na topiku gdzie jestes adorowana a tu gdzie pisza prawde - cóz poprostu uciekłas jak tchórz ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yetinka____jest koniec tematu!!!!!!!! dziewczyny kafeteria ma byc przyjemna, spotkala sie tu grupa kobiet, ktore jak mniemam sa dojrzale skoro zdecydowaly sie na macierzynstwo. Powtorze jeszcze raz, jestesmy tu po to zeby sobie doradzac, wspierac sie, dzielic sie wiedza, doswiadczeniem, a nie na litosc boska rzucac sobie kasliwe uwagi, pomine juz fakt,ze wiekszosc z tych uwag jest bolesna i nieprawdziwa. Tak to prawda Surfitka jest tu adorowana i ma swiadomosc, ze na tym topie moze sie z nami podzielic radoscia ciazy, bo wie, ze my czekamy,zeby tu napisala jak sie czuje, jak bardzo jest szczesliwa etc.....czlowiek sie usmiecha jak to przeczyta, udalo sie jej wygrac z PCO i na pewno nie zapomniala ile przez to sie wycierpiala, dziewczyny dlaczego wciaz atakujecie????czy nie ma w was za grosz empatii????wszystkie dazymy do jednego celu, wziac w ramiona swoje dziecko, ale umiejmy sie cieszyc z czyjegos szczescia, czlowiek przez to staje sie lepszy i sam bardziej szczesliwy wiedzac ze ktoras juz niedlugo tego doswiadczy, to nie jest takie trudne, naprawde zastanawiam sie z czego to wynika??Moze braku poczucia wlasnej wartosci???w takich nerwach ciezko jest dobrnac do celu.... poza tym spotykamy sie tu przy kawie,zeby oprocz glownego tematu , pogadac jak baby przy kawie, uciac sobie zwykle plotki, lubimy tu wchodzic, dlatego tego typu komentarze sa naprawde nie na miejscu. jesli macie ochote do nas dolaczyc, zapraszamy, ale zwady, knucie, kasliwe uwagi prosze zostawic za drzwiami, my chcemy tu sie relakosowac a nie spierac i denerwowac..... milej nocy....i mam nadzieje,ze top bedzie jutro czysty i pozbawiony wasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki, zapowiada sie mily wieczor :) Teraz znowu widze jakas napasc na moja osobe, czy ja cie znam? Zapomnialas chyba jeszcze wejsc do ZPJ i wkleic tego samego posta..a najlepiej proponuje zalozyc nowy topik, na temat mej podlosci !!!!! Chetnie poczytam a moze nawet dla dodania pikanterii zagladne i dorzuce swoje najmadrzejsze 5 groszy, zeby wam tematow nie zabraklo :D:D:D Mam nadzieje ze nie bedziecie sie bardzo klocic ( a w sumie to wasze ulubione zajecie, to wam nie zaszkodzi ), bo u jednych pisze za duzo, u drugich za malo, jednym doradzam na sile, drugim ogolnikowo :O Bedziecie musialy sie zdecydowac. :) Telesforka, cudowna wizualizacja dzidziusia :) Aisza, dokladnie tak mysl o swoim skarbie, ze jest taka malenki i sliczny :) I ze jest mu dobrze u ciebie. :) No i widze ze dopadl cie black friday :) Ciesze sie ze zakupy udane :) Przynajmniej teraz na pewno trafisz do domu :) A nowe mieszkanko to w tych samych okolicach gdzie wczesniej ? Jagody ❤️, ale fajnie :) Nie ma jak godzenie sie z mezem :) Malolepsza, jak imprezka? Mimi, dzieki. Chyba bede pic mleczko 2 razy dziennie - rano, bo bez tego ani rusz i wieczor na spanie :) Voltare ❤️ Dobranoc i kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dochodzaco pisalam tego posta, ze nie zauwazylam malolepsza twego posta..a teraz mi sie dostanie bo mialam sie juz nie odzywac :P Ale jak wiesz, ja jestem zadymiara i w sumie fajnie jak sie zbiora przychylne mi duszki w jednym miejscu, zeby i wam tutaj nie zasmiecaly topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka_____nawet nie pytaj:D:D:D:D:D:D:D M ugotowany, hahahaha, emocje widac tez na niego podzialaly jesli chodzi o gdansk,teraz juz grzecznie chrapie, a ja jeszcze szperam po necie:P piekny post, brawo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza, no to superowo !!!! Nalezalo sie mezusiowi jak chlopu ziemia !!! A co, raz sie zyje. Moj oszalal po wczorajszych polowach i dzis znowu na rybkach a ja pisze od mamusi :D Wczoraj zaszalal i zlapal taka dosc sporawa rybke a pychotka...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kochana wracajac do tematu wszystko bedzie dobrze, jest sielsko a bedzie jeszcze lepiej :) Juz sobie wyobrazam Malolpesza z duzym brzuszkiem i tego sie trzymajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym sobie zjadala rybke......patrze na Tymka:Pale Tymek spi, przeicez nie zjem spiacje ryby, hahahha podeslij mi moze kawalek tej rybki, mniam, mniam Rybka a co u ciebie??? teraz juz nie masz wyjscia idziemy w kolejce na grudnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat duzy brzuch to nie jest mi ciezko sobie wyobrazic kochana, ostanio pofolgowalam diete mam nadzieje,ze juz za miesiac bede sie cieszyc,no albo roxzpaczac, opcje sa tylko dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, moze warto isc spac, kolorowych snow :) Ja zmykam na TV, dzidzia dzis nawet grzeczna, ale czuje sie zmeczona, pewnie tez zaraz usne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Tymka to ty moze w spokoju zostaw, bys sobie nim nie pojadla, a radosci co niemiara z niego jest..wpadaj do mnie na swiezutka rybke, pysznego nie wystepujacego w Pl striped bassa, olbrzyma..nie dalismy mu rady w dwojke :P Moj chlop sie poddal, szok :P A wiesci beda dobre, trzeba w to gleboko wierzyc...jezu ja tez w grudniu ide na podgladanie dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Początek wkleję podoby jak na tamtym topiku - cieszę się, że spór powoli ucicha. Do tej pory oba topiki chyba uchodziły za jedne z najbardziej zaprzyjaźnionych i (że się tak wyrażę;) ) \"fachowych\". Ja również nie chciałabym żadnych waśni, podziałów i \"wojen\". Dziesiątki razy już się to zdanie tutaj przewijało, ale powtórzę - oba topiki nie są po to aby walczyć, ale by się wspierać i wspólnie stawiać czoła wspólnym problemom. Każda z nas jest inna i inaczej przeżywa kolejne niepowodzenia. Jedna się zamknie w sobie i będzie ryczeć po kątach, inna ma ochotę krzyczeć i wymordować pół świata. I to, że nasze emocje czasem się uzewnętrzniają - to całkiem normalne. To tak w skrócie - musiałam wtrącić swoje 3 grosze, bo wcześniej nie miałam ku temu okazji, a teraz - przychylając się do zdania większości - temat uważam za zamknięty!:) malolepsza - Chryste - nie wiem czym Ciebie w tej klinice faszerują, ale jak czytam Twoje posty przerażenie mnie ogarnia! Kogo jak kogo, ale Ciebie ostatnią o takie mordercze zapędy podejrzewałam! Najpierw plan biopsji jąder dla M:P, a teraz normalnie mam przed oczami obraz taki jak z komiksu: malolepsza z widelcem w jednej, z nożem w drugiej ręce - stoi nad akwarium z Tymkiem:P:P:P Przyjeżdżaj lepiej do mnie - złapiesz sobie pstrąga w rzece - ja nie łapię, bo chyba tak oficjalnie nie wolno, ale z dwojga złego każdy Sąd by Cię uniewinnił, jakby wiedział, że zrobiłaś to z miłości do Tymoteusza:P A propos ostatnich wpisów - mam nadzieję, że nie będziesz w grudniu rozpaczać, a nadchodzące święta będą dla Ciebie najszczęśliwsze na świecie! Powiedz mi - czy 30 XI będziesz już miała transfer skoro za misiąc wszystko ma być już jasne? Tak czy inaczej trzymam kciuki:) Ryba - przykro mi, że @ Cię dopadł, ale przynajmniej nie będę sama w grudniowej kolejce czekała na gwiazdkowy prezent:P Widzę że jest nas w niej coraz więcej niestety. A tak poważnie - to to jest chyba taki \"chytry losowy plan\" - wszystkie zaciążą na Boże Narodzenie i będzie radocha jak się patrzy!:) aisza - za Ciebie również trzymam mocno, mocno kciuki! Bąbelek z pewnością był zbyt malutki, żeby go usłyszeć. Nigdy nie polegaj na opinii tylko jednego lekarza - i nie smuć się! Niech maleństwo odbiera jak najmniej negatywnych emocji, a najlepiej niech nie odbiera ich wcale! telesforka - z tą wizualizacją to nie głupi pomysł. Może ja za późno zaczęłam pracować nad takimi wizualizacjami?:O Szlag wie, co w psychice kobiety siedzi, a ja dopiero zaczęłam sobie \"wyobrażać\" jakieś 2-3 dni prze @. A wcześniej ani nie wierzyłam że się uda, ani nie potrafiłam sobie wyobrazić, że udać się może. Ale nad tym cyklem \"pracuję\" od dzisiaj;) surfitka - nie wracając do wiadomego tematu - cokolwiek by kto w danej chwili nie pisał i nie mówił - nie dawaj się ponosić złym emocjom - tak jak w przypadku aiszy - nie jest to dobre ani dla Ciebie ani dla maleństwa. Szkoda słów i zbędnych nerwów. Korzystaj z życia póki Ci bąbelek i mały brzusio na to pozwala - i... zacznij robić w domu porządki, bo potem - tak jak mimi będziesz w 9 miesiącu biegała z zakupami i wszystko pucowała:P Oj - mężuś się obudził - zmykam na śniadanko - potem dopiszę rsztę \"myśli\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach myslcie sobie co chcecie kazdy ma swoje zdanie na ten temat :) mnie to nie obchodzi w ogole ale niektore dziecwzyny maja racje, da sie to zauwazyc jak Surfitka różna na kazdym topiku jest, poprostu to forum ogolnodostepne kazdy czyta co chce, szuka, postów i akurat natrafaia na post Surfitki cos sie dzieje to szuka innych i porownuje i co moge stwierdzic jest totatlna roznica w postach Surfitki, dla niektorych jest skora do najintymniejszych faktow ze swojego zycia a dla nie ktorych naprawde ogolnikowo typu (fajnie, w porzadku, tak) p.s. Surfitko jestes w 12 tc i juz czujesz ruchy dziecka ???? piszesz ze \"dzidzia dzis nawet grzeczna\" ???? aha i pisac kazdy moze topik jest niczyja włanościa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się 2w1. Jadę do mamy więc napiszę dopiero jutro wieczorem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×