Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

cd...:) mimi - Ty jesteś nie do zdarcia - imprezka w niedzielę:D Ale przynajmniej nie będzie wykrętów po narodzinach Natalki, że nie masz czasu na zaglądanie na topik - z Twoją energią - Natalka będzie nakarmiona, czyściutka i wyspana, mieszkanko wysprzątane, goście za drzwiami i jeszcze ...my tutaj od czasu do czasu;) acha - ryba wracając do Twoich wpisów, bo zapomniałam - proszę się nie naśmiewać ze swędzących piersi, bo u mnie dzisiaj masakra - wczoraj nic, a dzisiaj swędzą do bólu - patrzyłam dokładnie i uczulenie to to nie jest. Więc pewnie to jeden z dziesiątków ciążowych objawów:P które już przez ten tydzień zdążyły mnie nawiedzić:P:P:P malolepsza - pewnie za chwilę wrócisz z roboty:) Czekam na ten piątek podwójnie - dla Ciebie to również ważny dzień:) Surfitka - oj no to pech z tą Polką! Że sie tak też trafić musiało - teraz to już nic przy niej nie napiszesz jak będzie tak wpatrzona w swoją \"nauczycielkę\";) Telesforka - gratuluję mieszkanka - mam nadzieję, że będzie Wam tam lepiej i cieplej;) niż w obecnym:) milka, ani, aisza, mężatka - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie byłabym sobą gdybym nie postawiła na swoim ;) Co prawda chodziłam dwa razy do banku ale coś za coś. Otóż mój „cudowny” bank nie zrobił ostatniego przelewu ponieważ termin spłaty wypadał w sobotę a to dzień wolny od pracy (coś takiego?????????). A że to była ostatnia rata to kredyt się „zamknął” – zapytałam pani w okienku czy sam się zamknął – nie usłyszałam odpowiedzi. Początkowo pani powiedziała, ze daje dzisiaj dyspozycję i spłata pójdzie od ręki. Pytam więc co z odsetkami, bo to nie jest moja wina, że pani nie musi pracować w sobotę. Na to pani się oburzyła i powiedziała, ze ona jest od przyjmowania zleceń a nie od ich wykonywania. Dobrze – pytam więc kto jest od wykonywania, dowiedziałam się, ze inna pani w siedzibie głównej banku, bo ja zlecenie składałam w oddziale obok domu. No dobrze, dzwonię więc do banku w Wa-wie do działu windykacji czy przelew dotarł? Na co kolejna oburzona pani odpowiada, ze moim obowiązkiem jest przekazanie im dowodu wpłaty najlepiej faksem. W przeciwnym razie ona jutro uruchamia procedurę odzyskania długu gdyż dzisiaj mija 60 dniu zwłoki. Bo nie liczy się data wpływu pieniędzy tylko zaksięgowania a faks jest dla nich dowodem, ze pieniądze są. Dzwonię do mojej młodszej siostry, która jakiś czas temu pracowała w banku i pytam co mi grozi jak im szybko nie dostarczę tego faksu, bo nie bardzo mam jak iść po dowód wpłaty. I dowiaduję się, ze w najlepszym razie przekazanie sprawy do komornika a w trochę gorszym wpisanie na listę dłużników. O mało mnie coś nie trafiło tylko listy dłużników mi brakowało. Zwalniam się z pracy i jadę tym razem już do głównej siedziby banku a tam na dzień dobry słyszę pytanie dlaczego zwracam się z tym do nich skoro zlecenie dawałam w oddziale. Więc tłumaczę pani że miałam bliżej do nich z pracy, poza tym już się dowiedziałam, ze osoby odpowiedzialne za wykonywanie zleceń stałych są właśnie w głównej siedzibie banku a jest mi potrzebny oryginalny dowód wpłaty. Nasza przepychanka słowna trwa trochę bo przecież ja powinnam sprawdzać swój rachunek i na bieżąco zgłaszać problemy, pewnie nie miałam środków na koncie i dlatego one nie przelały bla bla, bla. W końcu nie wytrzymałam i pytam czy pomogą mi wyjaśnić sprawę czy zamierzają całą winę zwalać na mnie???? Bo jeżeli nie są w stanie mi pomoc to ja bardzo proszę o wycofanie wszystkich środków z konta oraz zamkniecie zleceń i grzecznie poinformowałam, że w tej sprawie ja już nie zamierzam nic wyjaśniać i skontaktuje się z nimi mój pełnomocnik mecenas taki i taki i on wyjaśni tę sprawę skoro my nie możemy się porozumieć normalnie. Pani zamilkała, przeprosiła na moment i za chwilę zeszła do mnie pani zajmująca się zleceniami, zapytała o jaka kwotę chodzi, wyjaśniłam wszystko wzięła nawet nr faxu żeby wysłać potwierdzenie do Wa-wy – załatwiła wszystko od ręki, odsetki pokrył bank, dużo tego nie było bo w sumie 15 zł ale chodzi o zasady. Skoro bank podpisuje ze mną umowę na spłatę kredytu w ramach zlecenia stałego i od tego pobiera prowizję, poza tym przy każdej spłacie dodatkowo prowizję to niech mi nie wmawiają, ze to ja mam pilnować spłat bo jakbym miała to nie dawałabym zlecenia tylko sama biegała na pocztę 😠 Pewnie po części to moja wina bo powinnam się zaniepokoić, ze nie dostałam banku warszawskiego informacji o zakończeniu spłaty kredytu ale człowiek uczy się na swoich błędach. I zupełnie nie rozumiem dlaczego panie tak się oburzały zamiast zrobić ten przelew i dać mi dowód wpłaty to toczyły ze mną bzdurne dyskusje czyja to wina. Cóż stało się i już nic na to nie poradzimy ale chyba najgorzej jest się przyznać do błędu. Voltare – udało się nikogo nie zamordowałam, ale M miał racje żebym tam nie szła wczoraj bo wtedy trup mógłby słać się gęsto :D Dla rozładowania emocji po powrocie z pracy rozmroziłam lodówkę ;) Przynajmniej jedną pożyteczną rzecz zrobiłam dzisiaj i to bez stresu. Justyna – no nie mogę Adrianek rozpieszczony??????? No co Ty przecież to taki słodki szkrab :D:D:D Surfitka – skoro to Polka to może szkolenie pójdzie szybciej (mam na myśli, ze zrozumiecie się bez słów). Pogłaszcz brzusio od ciotki i przez następnych 30 tygodni masz się meldować tylko i wyłącznie w dwupaku :D Mimi – nie chcę nic mówić ale Natalka to chyba od urodzenia będzie imprezować i zarywać wszystkie noce ;) Telesforka – parapetówy jeszcze na topiku nie było :) Liczymy na Ciebie. Omega – wszystkim się stale zawiesza nasza-klasa, ja już z częścią znajomych rozmawiam na e-maila bez pośrednictwa naszej klasy bo nie dość, z e nie można wejść na stronę to jeszcze jak chce się cos wysłać to wyskakuje błąd. Ryba__lufa – to chyba nie jest z tobą tak źle skoro masz siły sprawy urzędowe załatwiać – do tego jak wiadomo trzeba mieć zdrowie ;) Malolepsza – 18 minęła, kończ tę robotę i pisz co u Ciebie :D Mężatka – wpadłaś rano na topik jak po zapałki do apteki a teraz cisza :( Aisza, Moniś, Milka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Poszla na lunch, uff..dzis ja wyeksmitowalam na sasiednie biurko, ale i tak co chwila przychodzi i sie pyta o 10 rzeczy na raz :o A wogole to ona jakas dziwna jest..:( U nas wszystko bez zmian, jakos leci i nie moge sie doczekac dlugiego weekendu ktory zaczyna sie juz pojutrze :D mimi, do II trymestru jeszcze jakies 2-3 tygodnie zostaly..wiec jeszcze troche. Ale chcialabym by juz byl grudzien i zebym miala te badania za soba..i znowu chce zobaczyc dzidziusia :D Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam🌼, urobiona po pachy:P Ryba____duma mi rozpiera serce, naprawde wielki podziw, byc w aptece i wrocic bez testu:P🌼 dla ciebie❤️ Mimi___o raju, juz za tydzien:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D co ty jeszcze sprzatasz kobieto, przeciez w domu musisz miec laboratorium tak czesto sprzatasz:P Nic sie nie matrw kochana, tylko teraz cie nachodza takie mysli, potem nawet przez chwile nie bedziesz miala czasu na myslenie, zapytaj Justynke:PPoza tym ja jestem pewna,ze poradzisz sobie ze wszystkim wysmienicie:) Justynka____super,ze zajrzalas, my tu wszystkie o tobie myslimy, ale kazda z nas sobie zdaje sprawe, ze maly rozbojmik absorbuje twoj caly wolny czas❤️ Omega____trzymam kciuki za dobre efekty, w razie potrzeby zawsze mozesz liczyc na moja pomoc🌼 Voltare____rany, to juz wielka chwila w piatek, mam nadzieje,ze bedziemy wrzeszczaly z radosci👄 jagodka____u ciebie tez sie zbliza chwila zero, mysle ze brzuch Mimi da sie podzielic na kilka czesci, w tej kolejce👄 Surfitka___👄poglaszcz brzusio i pusc troche swoich magicznych fluidkow❤️ Mezatka, aisza, Ani____👄 dzeiwczynki, probuje sie wyciszac, myslec pozytywnie, nie gdybac, nie zaglebiac sie, nie czytac za duzo, nie jset to nawet takie trudne, te porcje lekow robia swoje, jestem rozmemlana po nich, jakos spowolnialam. nawet nie chcac musialam zwolnic. Ukryta nadzieja gdzies siedzi w czlowieku, jak ma byc sukces to bedzie, zobaczymy co jest mi pisane juz bardzo niedlugo. caluje was wszystki mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki!! dziękuję, ze trzymałyście za mnie kciuki! no więc nie jest dobrze, mam sprawdzić, czy mam też przeciwciała we krwi i jak mam to bardzo niedobrze, bo wtedy czeka mnie unikanie kontaktu z plemnikami \"terapia kondomowa\" i jak nie pomoze to invitro, jesli nie mam w krwi to laparoskopia, i szybko pozniej inseminacja. Nic nie wspomniał o leczeniu :( oj cięzko mi, więc wybaczcie ale się oddale, dzięki raz jeszcze za wsparcie, niech Wam to Bog w dzieciach wynagrodzi, ide se pochlipać w poduszke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - nie becz, bo tylko dopadnie Cię ból głowy. Grunt, że jest plan działania. Teraz jeszcze Ty musisz uwierzyć, ze się uda. Kochana my wszystkie jak jeden mąż trzymamy za Ciebie kciuki, dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani______moze ja nie jestem lekarzem, ale uzylam juz troche ginekologicznych przygod i mozesz w zwiazku z tym mi wyjasnic po jaka cholere chca ci zrobic ta laparoskopie kochana, jaka jest wedlug nich zasadnosc tego zabiegu???chodzi o endomertioze?? no i po co odrazu IVF, na poczatku chyba wystarczy inseminacja. Nie zalamuj sie kochana, sproboj najpierw samej inseminacji, przy wroim sluzie to jest metoda.no i przyjdzie czas na dalsze dzialania. Lzy nic tu nie pomoga, jestemy tu z Toba. Co nas nie zabije to nas wzmocni, wiem co mowie, tez juz troche przeszlam. Bedzie dobrze, a nawet lepiej, musisz tylko wierzyc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani______moze ja nie jestem lekarzem, ale uzylam juz troche ginekologicznych przygod i mozesz w zwiazku z tym mi wyjasnic po jaka cholere chca ci zrobic ta laparoskopie kochana, jaka jest wedlug nich zasadnosc tego zabiegu???chodzi o endomertioze?? no i po co odrazu IVF, na poczatku chyba wystarczy inseminacja. Nie zalamuj sie kochana, sproboj najpierw samej inseminacji, przy wroim sluzie to jest metoda.no i przyjdzie czas na dalsze dzialania. Lzy nic tu nie pomoga, jestemy tu z Toba. Co nas nie zabije to nas wzmocni, wiem co mowie, tez juz troche przeszlam. Bedzie dobrze, a nawet lepiej, musisz tylko wierzyc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani kochana jestem z tobą całym ❤️!!! bądz dobrej myśli :) 🌼 malolepsza za Ciebie to trzymam ogromne kciukasy :) 🌼 będzie dobrze, ba nawet baaardzo dobrze :) :) :) surfitka no to masz twardy orzech z tą nową koleżanką ;) ;) buzi dla brzusia 👄 jagody medal!!!!! i to taaaaaaaaaaaaaaki duuuuuuuuuuży!!!!!! :) :D ty to umiesz sprawę załatwić!!!!!!!!!!! 🌼 zuch dziewczyna!!!!!!!!!!!! ;) ;) :) :D 🌼 mimi czekam z niecierpliwością, ale maleństwo będzie na bank duszą towarzystwa!!! wyssie to z mlekiem matki ;) ;) 🌼 aisza buziolki dla dzidzi 👄 🌼 voltare 🌼 omega 🌼 ryba - odpoczywaj! 🌼 telesforka 🌼 mężatka 🌼 dla wszystkich dziewczyn nie wymienionych ogromne 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani kochana jestem z tobą całym ❤️!!! bądz dobrej myśli :) 🌼 malolepsza za Ciebie to trzymam ogromne kciukasy :) 🌼 będzie dobrze, ba nawet baaardzo dobrze :) :) :) surfitka no to masz twardy orzech z tą nową koleżanką ;) ;) buzi dla brzusia 👄 jagody medal!!!!! i to taaaaaaaaaaaaaaki duuuuuuuuuuży!!!!!! :) :D ty to umiesz sprawę załatwić!!!!!!!!!!! 🌼 zuch dziewczyna!!!!!!!!!!!! ;) ;) :) :D 🌼 mimi czekam z niecierpliwością, ale maleństwo będzie na bank duszą towarzystwa!!! wyssie to z mlekiem matki ;) ;) 🌼 aisza buziolki dla dzidzi 👄 🌼 voltare 🌼 omega 🌼 ryba - odpoczywaj! 🌼 telesforka 🌼 mężatka 🌼 dla wszystkich dziewczyn nie wymienionych ogromne 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani kochana jestem z tobą całym ❤️!!! bądz dobrej myśli :) 🌼 malolepsza za Ciebie to trzymam ogromne kciukasy :) 🌼 będzie dobrze, ba nawet baaardzo dobrze :) :) :) surfitka no to masz twardy orzech z tą nową koleżanką ;) ;) buzi dla brzusia 👄 jagody medal!!!!! i to taaaaaaaaaaaaaaki duuuuuuuuuuży!!!!!! :) :D ty to umiesz sprawę załatwić!!!!!!!!!!! 🌼 zuch dziewczyna!!!!!!!!!!!! ;) ;) :) :D 🌼 mimi czekam z niecierpliwością, ale maleństwo będzie na bank duszą towarzystwa!!! wyssie to z mlekiem matki ;) ;) 🌼 aisza buziolki dla dzidzi 👄 🌼 voltare 🌼 omega 🌼 ryba - odpoczywaj! 🌼 telesforka 🌼 mężatka 🌼 dla wszystkich dziewczyn nie wymienionych ogromne 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani kochana jestem z tobą całym ❤️!!! bądz dobrej myśli :) 🌼 malolepsza za Ciebie to trzymam ogromne kciukasy :) 🌼 będzie dobrze, ba nawet baaardzo dobrze :) :) :) surfitka no to masz twardy orzech z tą nową koleżanką ;) ;) buzi dla brzusia 👄 jagody medal!!!!! i to taaaaaaaaaaaaaaki duuuuuuuuuuży!!!!!! :) :D ty to umiesz sprawę załatwić!!!!!!!!!!! 🌼 zuch dziewczyna!!!!!!!!!!!! ;) ;) :) :D 🌼 mimi czekam z niecierpliwością, ale maleństwo będzie na bank duszą towarzystwa!!! wyssie to z mlekiem matki ;) ;) 🌼 aisza buziolki dla dzidzi 👄 🌼 voltare 🌼 omega 🌼 ryba - odpoczywaj! 🌼 telesforka 🌼 mężatka 🌼 dla wszystkich dziewczyn nie wymienionych ogromne 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani kochana jestem z tobą całym ❤️!!! bądz dobrej myśli :) 🌼 malolepsza za Ciebie to trzymam ogromne kciukasy :) 🌼 będzie dobrze, ba nawet baaardzo dobrze :) :) :) surfitka no to masz twardy orzech z tą nową koleżanką ;) ;) buzi dla brzusia 👄 jagody medal!!!!! i to taaaaaaaaaaaaaaki duuuuuuuuuuży!!!!!! :) :D ty to umiesz sprawę załatwić!!!!!!!!!!! 🌼 zuch dziewczyna!!!!!!!!!!!! ;) ;) :) :D 🌼 mimi czekam z niecierpliwością, ale maleństwo będzie na bank duszą towarzystwa!!! wyssie to z mlekiem matki ;) ;) 🌼 aisza buziolki dla dzidzi 👄 🌼 voltare 🌼 omega 🌼 ryba - odpoczywaj! 🌼 telesforka 🌼 mężatka 🌼 dla wszystkich dziewczyn nie wymienionych ogromne 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani kochana jestem z tobą całym ❤️!!! bądz dobrej myśli :) 🌼 malolepsza za Ciebie to trzymam ogromne kciukasy :) 🌼 będzie dobrze, ba nawet baaardzo dobrze :) :) :) surfitka no to masz twardy orzech z tą nową koleżanką ;) ;) buzi dla brzusia 👄 jagody medal!!!!! i to taaaaaaaaaaaaaaki duuuuuuuuuuży!!!!!! :) :D ty to umiesz sprawę załatwić!!!!!!!!!!! 🌼 zuch dziewczyna!!!!!!!!!!!! ;) ;) :) :D 🌼 mimi czekam z niecierpliwością, ale maleństwo będzie na bank duszą towarzystwa!!! wyssie to z mlekiem matki ;) ;) 🌼 aisza buziolki dla dzidzi 👄 🌼 voltare 🌼 omega 🌼 ryba - odpoczywaj! 🌼 telesforka 🌼 mężatka 🌼 dla wszystkich dziewczyn nie wymienionych ogromne 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani kochana jestem z tobą całym ❤️!!! bądz dobrej myśli :) 🌼 malolepsza za Ciebie to trzymam ogromne kciukasy :) 🌼 będzie dobrze, ba nawet baaardzo dobrze :) :) :) surfitka no to masz twardy orzech z tą nową koleżanką ;) ;) buzi dla brzusia 👄 jagody medal!!!!! i to taaaaaaaaaaaaaaki duuuuuuuuuuży!!!!!! :) :D ty to umiesz sprawę załatwić!!!!!!!!!!! 🌼 zuch dziewczyna!!!!!!!!!!!! ;) ;) :) :D 🌼 mimi czekam z niecierpliwością, ale maleństwo będzie na bank duszą towarzystwa!!! wyssie to z mlekiem matki ;) ;) 🌼 aisza buziolki dla dzidzi 👄 🌼 voltare 🌼 omega 🌼 ryba - odpoczywaj! 🌼 telesforka 🌼 mężatka 🌼 dla wszystkich dziewczyn nie wymienionych ogromne 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani kochana jestem z tobą całym ❤️!!! bądz dobrej myśli :) 🌼 malolepsza za Ciebie to trzymam ogromne kciukasy :) 🌼 będzie dobrze, ba nawet baaardzo dobrze :) :) :) surfitka no to masz twardy orzech z tą nową koleżanką ;) ;) buzi dla brzusia 👄 jagody medal!!!!! i to taaaaaaaaaaaaaaki duuuuuuuuuuży!!!!!! :) :D ty to umiesz sprawę załatwić!!!!!!!!!!! 🌼 zuch dziewczyna!!!!!!!!!!!! ;) ;) :) :D 🌼 mimi czekam z niecierpliwością, ale maleństwo będzie na bank duszą towarzystwa!!! wyssie to z mlekiem matki ;) ;) 🌼 aisza buziolki dla dzidzi 👄 🌼 voltare 🌼 omega 🌼 ryba - odpoczywaj! 🌼 telesforka 🌼 mężatka 🌼 dla wszystkich dziewczyn nie wymienionych ogromne 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam od soboty problemy z kafeterią - dwoję się i troję, żeby sobie odczytać co popisałyście, a odpowiedziach nie wspomnę. Już mojemu kompkowi groziło oddanie do jakiegoś \"wirusologa\" (chociaż antywir niczego w sumie nie wykazuje), bo jakoś dziwnym trafem problemy ma wyłącznie z tymi stronkami na których głównie ostatnio przesiaduję - kafe i nasza-klasa. Ale ponieważ jak widzę, nie tylko u mnie wszystko nawala to sobie odpuszczę czyszczenie dysku - w sumie zostałabym na parę dni bez kompa, co w zaistniałej sytuacji jest absolutnie niedopuszczalne;) Ponieważ nie wiem czy jeszcze dzisiaj uda mi się tutaj zajrzeć - życzę wszystkim kolorowych snów! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie gadajcie, że wszystkie poszłyście już spać, że żadna nie zagląda:( Zresztą każda ma pewnie jakieś racjonalne wytłumaczenie: malolepsza zmęczona pracą, surfitka nową koleżanką, jagodę energia rozpiera po wizycie w banku - jak tu więc spokojnie usiedzieć przed kompem, ryba na chorobowym-bidulka:P - słowem dzisiaj nie ma już na kogo liczyć!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare_____bez przesady:Pja jestem w pogotowiu:Pchcoiaz fakt praca mnie dobija ostanio:( nakarmie jeszcze moja zarloczna rybe i smigam pod koldre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis_____swietne, :D:D:D:D:D:D:Dhahahaha, i wszystko w piec minut od poczecia do rozwiazania, ale akuszer z tego krecika, naprawde usmialam sie po pachy, hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę wszystkim dobrej nocki :) kurcze normalnie dzisiaj tutaj jak na zmowie milczenia ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis_____swietne, :D:D:D:D:D:D:Dhahahaha, i wszystko w piec minut od poczecia do rozwiazania, ale akuszer z tego krecika, naprawde usmialam sie po pachy, hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis_____swietne, :D:D:D:D:D:D:Dhahahaha, i wszystko w piec minut od poczecia do rozwiazania, ale akuszer z tego krecika, naprawde usmialam sie po pachy, hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę wszystkim dobrej nocki :) kurcze normalnie dzisiaj tutaj jak na zmowie milczenia ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis_____swietne, :D:D:D:D:D:D:Dhahahaha, i wszystko w piec minut od poczecia do rozwiazania, ale akuszer z tego krecika, naprawde usmialam sie po pachy, hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! No to juz oficjalnie moge powiedziec ze dostalam list ze sliczna rozowa kartka w srodku i potwierdzeniem ze wszystko jest w normie.I to byl chyba moj ostatni kontakt a tym lekarzem bo jakos nie wyobrazam sobie podobnych ekscesow przy kazdej wizycie.. Depozyt za mieszkanie dany-jak bedzie wygladalo po odmalowaniu i nowych dywanach to nie wiem ale wiem ze ja bym swojego mieszkania nie wynajela 3 facetom-mowie Wam koszmar.Jak nas wlasciciel zobaczyl ze jestesmy rodzina to sie nawet zgodzil czekac do 15-tego grudnia:)I nawet moglam powiedziec zeby mi na jasno zolto pomalowal mieszkanie(jakos nie lubie bialych scian)Z moimi obecnym wlascicielami a raczej z nia to nie chce sie nawet widywac-wczoraj przyszla zeby sie dowiedziec o ktorej godzinie wrocimy do domu i jako ze ja wrocilam wczesniej to poszlam do niej zapytac o co chodzi-no to corka mi otworzyla i mowi ze mama powiedziala ze bedzie rozmawiac jak tata przyjedzie.Mysle sobie to kij Ci w oko-ja nawet wole z nim sie kontaktowac niz z nia-a byla tak wsciekla przez caly dzien ze tylko bylo slychac jak garami trzaska u siebie.Jej maz normalnie sprawe zalatwil -ze dzieki ze dalismy im miesiac na znalezienie lokatorow i ok. Tu nikt nie wiaze sie na cale zycie z wynajmowanym mieszkaniem-dzis mieszkasz a jutro sie wyproadzasz.Surfitka tez mi sie nie chce ale jak sobie pomysle o tej zimnocie tu to juz wole przeprowadzke. A no i staranka w toku-moj maz robi wszystko zeby uniknac\"tarmoszenia\"przez obcych:D ale jakos nie sadze ze mu sie uda;)Co ma wisiec nie utonie;) Surfitka-to jest postep-dzis juz dziewczyna ma inne biurko,jutro da Ci spokoj. Jagody-no normalnie jestem zadziwiona i zachwycona zalatwieniem sprawy-podziw za zimna krew ale z bankami to tak trzeba. Ryba_lufa -brawa za niekupienie testu:)choc wiem jak to kusi. Ani-dolaczam sie do Malolepszej-choc pewnie nie mam takiej wiedzy-a na co Ci laparoskopia przy wrogosci plemnikow?Wiem ze trudno zachowac spokoj po takich wiesciach ale popatrz na mnie-tyle bylo strachu a skonczylo sie super.Dasz rade. Omega trzymam kciuki za konczynke-oby konsultacja byla owocna i po Twojej mysli. Mimi a ty wciaz dwupak?Dziewczyny maja racje-przy Twoim zorganizowaniu to zadnej roznicy pewnie nie bedzie po porodzie-wszystko dopieto na ostatni guzik,Malutka dopieszczona i zadbana i jeszcze na kafe bedziesz stale:)Poglaszcz brzuchalek. Aisza jak sie czujesz? Voltare-licze z Toba dni do godziny \'zero\"-no i nie drap za mocno piersi:) Malolepsza-wyluzuj teraz troszke i zwolnij-moze to natura sama tak reguluje zeby wszystko przygotowac na lokatora?Tezn czas szykowania jest twoj i nalezy Ci sie brak pspiechu w pracy. Monis-jakos mi to wczesniej umknelo-ale dopiero teraz zerknelam na suwaczek-jaka ty masz duza corcie. Dla wszystkich po buziaku .Mam nadzieje ze teraz mi ten post nie zniknie .🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×