Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

hejka, dzisiaj mam wolne, więc okna umyte (tym razem nie dałam nikomu zarobic i umyłam z pomocą mojej mamy, ktora przyjechała na tę okoliczność), gotuję buraczki i gulasz :) nie pamiętam kiedy zdarzyło mi się w tygodniu obiad ugotować, wstyd! nawet na zakupach byłam, no i zaraz pędzę na angielski, do zobaczenia kochane! tak jeszcze patrzę na tabelkę, którą Aisza poprawiła, no i nie mam jakoś odwagi nic tam zmieniać :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - nawet jak się Barduś urodzi na początku lipca to i tak będzie to już donoszona ciąża. Teraz najważniejszy jest spokój, uważajcie na siebie 👄 i oczywiście odzywaj się w miarę możliwości. Malolepsza - współczuję nie ma nic gorszego jak chory facet. Najlepiej pewnie byłoby się od niego odizolować żeby nie narażać Groszka, tylko czy ten umierający sobie sam poradzi :P Fasolka - wszystko stanęło na głowie łącznie z pogoda, biała Wielkanoc kto to widział ???? A gdzie się podziewa reszta towarzystwa? Pewnie stoi w kolejkach, ja dzisiaj zrobiłam ostatnie zakupy i muszę wam powiedzieć, że była to dla mnie ogromna próba cierpliwości :P Kolejki straszne, wszystko przebrane, okropnie :( Dzisiaj zamarynuję mięsko a w sobotę upiekę. Poza tym w sobotę zrobię jeszcze sałatki oraz ciasto i mogę świętować. W piątek ostatnie porządki, oprócz kuchni oczywiście bo tam to zdążę jeszcze sajgon w sobotę zrobić ;) Nie dawno Omega piekła pasztet na Boże Narodzenie a tu już kolejne święta, ale ten czas leci??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc U nas wszystko dobrze. :) Jutro juz wolne, wiec planuje zakupy i porzadki na jutro. Nie bede piekla zadnych ciast, zrobie tylko salatke :) Moj maz jutro pracuje, ale na szczescie tata nie, wiec tate wykorzystam do tachania zakupow :P Trzymajcie sie, buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to proba generalna..cieakwe czy wyjdzie :P **___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Julek Surfi jaki cudo zajaczek:D:D:D:D Aisza____jasne,ze Bartus najwazniejszy, cale szczescie,ze jest w porzadku, to zruzumialae, ze malo siedzisz przy kompie, ale Nelcia bedzie cie przekazywala co i jak👄duzo odpczywajcie Ani___widze,ze buraczki weszly do jadlospisu, bardzo sie ciesze powiem ci,ze przypomniala mi sie dieta Karci, mialam ja stosowac, ale w ostatecznej wersji zostalam przy tym co napisalam ci wczesniej a diete Karci potraktowalam z przymruzeniem oka, jest tam mowa o witaminach, ale naprawde na witaminy przyjdzie czas, to zawsze suplement jednak, a jak sie bedziesz zdrowo odzywiac to wystarczy, witaminy od drugiego trymestru:D narazie folik, a apropos tabelki to zadnei @ u ciebie juz nie bedzie!!! pamietasz jak ja napisalam pod tabelka daty weryfikacji????tez juz nie liczylam na @ tu masz link do wspomnianej diety Karci http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=37796&postdays=0&postorder=asc&&start=0 Jagoda____juz sobie wyobrazam jakie Ty pysznosci narobisz na swieta, ja znowu blogie lenistwo, swieta u rodzicow i u mojej tesciowej:P Ryba____JUTRO WIELKI PIATEK!!!! Justa___👄 dla calej reszty po wielkim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko, dzieki, ale czy to z Twojego ogrodu taka piekna forsycja? Mam nadzieję że się nie pomyliłam co do nazwy kwiatulka:) A ja się cieszę nową zabaweczką, jaką sobie sprawiłam, i dlatego nie było mnie dzisiaj, ale podczytywałam nonstop:P:P:P Aisza - jak dobrze wiedzieć, że już jesteś w domu bezpieczna i Bartus też:D:D:D Nelcia - dziekuję za życzenia:D Ja wam też już posłałam, ale bardzo specyficzne:P:P:P - odbierzcie maile:) Rybko - jutro wyczekuję z niecierpliwością na wynik!❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki kochane! Wreszcie teraz usiadlam bo po pracy po zakupy jeszcze a potem jeszcze na chwile do szwagierki i zlecial kolejny dzien. U mnie wszystko po staremu-tzn kroluje przygotwanie do swiat-dzieki Bogu ze mam w domu mame wiec i do sklepu polskiego wyskoczy i zrobi co trzeba-zaraz zabiore sie w ramach pomocy do mielenia miesa na pasztet. dziewczyny dla mnie tez przez cale zycie bylo ze szczypiorek i zielona cebulka tzn jedno i to samo. Surfitka ale Ci dobrze ze masz wolne jutro.A co do biustu to pewnie nie bylam ja ta ktora chcialam wiecej-swojego mam tak w sam raz-nie maly i nie za duzy-jedna z niewielu rzeczy w ciele ktora kaceptuje bez zastrzezen:):D Aisza -dobrze ze w domku juz-nic sie nie stresuj i hoduj tego swojego malca spokojnie. Jagody-nie zazdroszcze problemu z kupowaniem butow-ja przy standartowym rozmiarze nie moge sie zdecydowac a Ty pewnie nie masz za wielkiego wyboru tych ktore by ladnie lezaly a jednoczesnie wygodne byly.No i dzieki za kwiatuszka. Fasolka jak biust na razie nie za duzy to niebawem urosnie-wyczytalam gdzies ze jak przed ciaza jest wielkosci pomaranczy to w czasie ciazy i karmienia wielkosci grejpfruta:) Malolepsza-ufff nie zazdroszcze chorego faceta.Daj szczegolnie o siebie i Groszka bo o infekcej nietrudno. Ani-mam nadzieje ze to ostanie chwile kiedy mozesz tak szalec myjac okna itd-zycze Ci zebys za niedlugo musiala sie oszczedzac. Zmykam do tego miesa no i trzeba zrobic cos mezusiowi do jedzenia bo niedlugo wroci, Buzki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test. Niestety, jedna krecha. Popłakałam się i musiałam się wybrać do roboty. Mój M mówi, że może za wcześnie zrobiłam ten test, ale ja tam nie mam złudzeń. Jedna krecha to jedna krecha. Napiszę wieczorem, muszę wciać się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka___przykro mi:(,ale.........nie poddawaj sie kochana, co Nas nie zabije to nas wzmocni, w koncu Musi sie udac do jasnej cholery, po pierwsze to byla dopiero pierwsza proba z IUI, po drugie nie ma przeciwskazan zebys zaszla w ciaze, wiec narazie walczymy z cholernym pechem, po trzecie WYGRASZ, kto jak nie TY, po czwatre, dopoki @ nie ma dopoki nadzieja, nieraz juz na poxzatku dziewczynom wychodzily negatywne testy, a okazywalo sie ze sa w ciazy, JA W CIEBIE WIERZE I NIGDY NI PRZESTANE i zapewniam cie,ze dobrze ulokowalam ta swoja wiare👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym Małolepsza powiedziała całą prawdę, nie tym to następnym razem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Rybcia _---głowa do góry słoneczko zaświeci predzęj niż sądzisz !!! znów pogoda paskudna - trochę sniegu , pełno ciapy i pluchy, zimno...:( jakże ja tęskinię za wiosną słońcem ciepłem... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 poprawiam chciaż wygląd topiku, żeby nie był taki szary i ponury Omega_---nietuzinkowe życzenia :D ale jakie zabawne :D a teraz moje życzenia dla WAS: Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Życzę Tobie i całej Twojej rodzinie abyście na co dzień przeżywali swoje własne święto \'zmartwychwstania\' poprzez odradzanie się w waszych sercach miłości do najbliższych oraz wiarę w potęgę i trwałość uczucia, aby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca Wasze ponad przemijanie. Wesołych Świąt! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane! u mnie wyniki avidności wyszły pomyślnie, zakażenie toxo było dawno czyli nie wpłynie na ciążę. !!Strasznie się bałam. Niestety znowu jestem przeziębiona...nie znosze tego kataru. a tu świeta i mnóstwo pracy zakupy i sprzatanie i gotowanie przy mdłościach. Rybka - a pamietasz mój negartywny test? a w ciązy byłam i jestem nadal:-) nie załamuj sie .Ja nadal trzymam kciuki, może dzidzi musi jeszcze się zagnieździć. Malolepsza- tez mnie wnerwia że chłopy tak się mazgają jak chorują. szlag mnie trafia jak mój jest chory to niemal umiera a ja to co? do tego wymioty i ciąża...i jakoś tego tak nie traktuje poważnie. To sa duże dzieci. Ale słodkie:-) Aisza - najwazniejsze że dobrze z Tobą i Bartusiem, trudno polezysz sobie..ale ten czas zleci szybciutko. W lipcu bedziesz pomykać z wózkiem a my będziemy sie jeszcze toczyć jak beczki:-)całuski!! Dziewczynki - dla Was wszystkich dużu miłości w święta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................28....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................23 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................16......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................18........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................16......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................10....... . ............19.10.08 Milla77............30............................8...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ryba___lufa - a miałam taka nadzieję, ze jednak się uda :( Po prostu straszny pech, wiem ze Ci teraz smutno i źle ale nie wolno się poddawać, trzeba ruszać dalej do przodu. Trzymaj się 👄 Milla - to bardzo dobra wiadomość :D Surfitka - zając zawodowy :D Telesforka - Ty to się umiesz ustawić, mama jest głównym kierownikiem a Ty tylko do pomocy ;) Masz racje z tymi butami, nie to co się podoba tylko to co pasuje :( Malolepsza - Ty mnie nie dobijaj tym że się znowu lenisz przy okazji świat, ja od rana w kuchni, całe szczęście, ze na dzisiaj finał ale jutro powtórka z rozrywki ;) Justyna - dopiero się zorientowałam, że wysłałaś zdjęcia Adrianka - ale on już pięknie siedzi, jestem w szoku. Pozytywnym oczywiście. A jak Wy spędzacie święta sami czy ktoś z rodziny do Was dojedzie? Omega - owszem to jest forsycja, niestety nie jestem autorką zdjęcia u mnie jeszcze nic nie kwitnie i święta zapowiadają sie bardziej zimowe niż wiosenne. Voltare - zaczynam się martwić nie odzywasz się od kilku dni :( Rozumiem, ze wszystkie jesteście w ferworze przygotowań świątecznych ale listę na kafe wypada podpisać ;) Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa____dobrze,ze Jagoda wspomniala, bo ja wieki na poczte nie zagladalam:P ale ci powiem jedno PIEKNY JEST< POPROSTU NIE MAM SLOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - nie przejmuj się ja też gdyby nie święta to pewnie nie sprawdziłabym poczty :P Cale szczęście, że idą święta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Podpisuje liste i zmykam..mam sporo spraw do zalatwienia dzis :) Rybeczka, przykro mi strasznie...:(:(:( , moze za wczesnie na test, a moze nastepny cykl to wlasnie to !!! Jak mi sie nie udalo IUI i beczalam do mojego gina, ze sie nie udalo, powiedzial mi ze sie wkrotce uda, ze zdrowe pary mja zaledwie 25% szans na zajscie w ciaze w pojedynczym cyklu i ze trzeba nadal probowac..i mial racje. Bo wtedy juz roslo jajeczko z ktorego mam coreczke pod sercem. Ale o tym wczesniej nie wiemy. Glowa do gory, wiem ze sie latwo mowi ..ale bedzie dobrze, wiem to !!!!! Jagody, pracusiu 😘 Telesforka, no teraz to juz nikt nie chce mojego biustu :P A jak sie mialo gapefruity przed ciaza to w ciazy co ???? Melony kurna :P Malolepsza 😘 Justyna, Adrian chlopak pierwsza klasa. Jak patrze na niego to coraz bardziej nie moge sie doczekac czerwca :D Zmykam bo tata juz w drodze. Trzymajcie sie i smacznego jajeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - melon to chyba za mało ja obstawiam arbuzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczynki z okazji swiat....... Pisanych jajeczek, wierzbowych bazieczek, kiełbasy święconej, dużo chrzanu do niej, baby polukrzonej, kukiełki plecionej, Zmartwychwstania w duszy i wiosny po uszy. dla calej bandy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babolki kochane! Ależ się za Wami stęskniłam! Sorry za niepisanie, ale miałam wczoraj takie nerwy, że aż mnie rwało!😠 IUI nie będzie - wiem już na bank, że los się na mnie uwziął:P - otóż od wczoraj mam: bolące gardło, zapalenie ucha, mega-katar (+ czerwony nochal z tego powodu) i gorączkę!😡 I jestem na tabletkach - w zaistniałej sytuacji IUI się nie zaleca 😡. Odpuszczam zatem już od tego miesiąca. Mam dosyć chorej i nierównej walki z wiatrakami. Trochę oddechu i na jesień podchodzę do IVF. Rybka - przykro mi - ale jedna IUI nie przekreśla jednoznacznie szans na dzidziusia - może kolejna będzie bardzie owocna. Wiem co czujesz i wiem jak się przeżywa widząc jedną wredną krechę po dwóch tygodniach tak ogromnej nadziei. Trzymaj się i walcz dalej! Chociaż właściwie @ jeszcze nie ma... Justynka - Synuś marzenie!:D:D A jakie zabójcze spojrzenie!:D Surfitka - i jak po zakupach? U nas dzisiaj w sklepach zatrzęsienie - chyba 90% ludzi zostawiło sobie wyprawę po sklepach na dzisiaj:P właściwie całkiem słusznie - myśmy też dzisiaj przelecieli jak burza przez sklepy i bazarek i mamy już wszystko;) A nawet więcej niż nam trzeba, jako że w niedzielę rano i tak wybywamy do teściów i wracamy dopiero w drugi dzień świąt. Malolepsza - ja też wolę ćwikłę robioną - te kupne mają zdecydowanie za mało chrzanu jak dla mnie:P jagoda - zrobiłam sobie test z jajem i wyszła mi nieprawda:P albo z wrażenia pozaznaczałam nie to co trzeba:P Telesforka - nie ma jak rodzicielska pomoc - w przygotowaniach do świąt mama na pewno jest bezcenna:) milla - czyli nie tylko ja jedna jestem tutaj widzę zasmarkana:P Dobrze, że wyniki w porządku:) omega - życzenia bomba! :D:D:D Uciekam chwilowo, bo mężuś woła na kolację;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare____chyba jednak cie myslami sciagnelam:D:D:D rzeczywscie pech z tym IUI:( ja tam mysle, ze ten oddech tak zadziala,ze zadne IVF nie bedzie potrzebne👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - no nie pogniewałabym się, gdyby się udało samoistnie bez wspomagania;) Ale ja normalnie nie wyrabiam - czekam na @ jak na zbawienie, nawet udało mi się i przyszła w takim terminie jak chciałam a tu sruuuu i po zawodach. Coś mi na dodatek strzela w tym bolącym uchu 😠:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, jakby mnie jutro nie było, to życzenia urodzinowe przyjmij :) Czego Ci życzę to nie muszę chyba pisać. Obyś bez wszelkich IUI, IVF i innych cudów wianków doczekała pięknego dzidziusia. Ja przed świętami miałam tyle pracy, że dopiero wróciłam do domu. Wprawdzie ostatnim punktem programu była wizyta u koleżanki, której pożyczyłam spódnicę, a chcę ją ząłożyć na święta. Jakbym czekała aż mi sama odda to bym musiała ubrać coś innego :O Z tego zmęczenia już kręci mi sięw głowie, więc położę się spać. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×