Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Voltare 🌻🌻🌻🌻🌻 Z okazji urodzin życzę Ci dni, w których wszystkie wspaniałości świata zbliżą się ku Tobie, a Ty wybierzesz to, co jest najmilsze, najlepsze, najpiękniejsze, a nieosiągalny cel stanie sie zdobyczą dnia codziennego. Zakupki zrobione, choc byl to dlugi i ciezki dzien...nikt nie uwierzy, ale nawet w Nowym Jorku sa mega kolejki, szczegolnie po pyszna wedlinke i ciasto :o A najlepsze jest to, ze nawet Amerykanie stoja w tych kolejkach po polskie wyroby :P Jutro skroje tylko salatke, a maz posprzata i mozemy swietowac :D:D:D Niech Wam będzie Wiosennie, słonecznie, świątecznie Niech cieszą Wasze oczy Kolorowe pisanki i Wielkanocne Baranki Niech się w Dyngusa woda na Was leje A Zmartwychwstały da pokój, radość i nadzieję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare- nawet nie wiedziałam, ze urodzinowa jesteś ale skoro juz wiem, to zyczę Ci mnostwa energii, optymizmu i nadziei!! zepy spełniło się wyczekiwane szczęście!! ale dziewczyny sie porobiło w tym miesiącu :( no nie taki miał być scenariusz :( ja juz na dwoch zastrzykach dziennie, tak bym juz chciała wiedziec ze rosna jajeczka, zaczynam sie obawiac ze prawem złej serii i mnie sie nie uda :( ach, precz złym myślom! Nam wszystkim zyczę Świątecznie: wiosny w sercach, nadziei Zmartwychwstałego i duzo, duzo Miłości!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ja tylko na sekundkę - bo jakby było mało jeszcze dzisiaj wylądowaliśmy w mieście uzupełnić to i owo;) Głowa mi pęka i na domiar złego od rana doszło mi jeszcze kichanie - kicham jak najęta:P Dziękuję Wam wszystkim za życzenia świąteczne i urodzinowe:) Powinnam zmienić zatem tabelkę - w końcu conieco mi lat przybyło:P ale to potem jej poszukam - muszę najpierw porozpakowywać zakupy... Ani - Ty nawet tak nie myśl, że to czarna seria! Właśnie nigdy nie ma tak, żeby wszystkim hurtowo przytrafiało się tylko szczęście, albo tylko nieszczęście. Starczy już tych nieszczęść - może wreszcie Ty zapoczątkujesz tą serię szczęśliwą, a potem to już i my się załapiemy;) życzeń świątecznych jeszcze nie składam, bo jeszcze dzisiaj z Wami będę:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze Voltare----pozwól że złożę ci życzenia urodzinowe: przede wszystkim zdrowia i spełnienia tego najważniejszego pragnienia w Twoim życiu, czuję że nie może być inaczej 🌻 [ usta] a to dla Ciebie : http://img521.imageshack.us/img521/6595/tort5ti1qe4.png http://www.biedermeier.com.pl/ima/bukiet.jpg no i reszta dziewczynek - jeszcze coś na Wielkanoc dla wszystkich : http://www.kartkiflash.pl/img_kartki/kartka_51.swf :) łapcie buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - dzisiaj przede wszystkim dla ciebie cały bukiet 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Spełnienia najskrytszych marzeń i wszystkiego co naj, naj... Rybeńko - czy ty nie wiesz kobieto, że testy bywają zawodne? Że tylko beta zrobiona dwa-trzy razy daje wiarygodną odpowiedź??? Jak mogę tak wlewam miód na Twe serce:P:P:P Dla wszystkich Wesołego Alleluja!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.kartkiflash.pl/img_kartki/kartka_51.swf Tak więc dziewczynki z okazji Świąt : Staropolskim - obyczajem, Dużo szynki życzę z jajem, Niech zające i barany Pospełniają Wasze plany. Żeby pełne były miski i krociowe Twoje zyski, żeby plany zawodowe były nader brawurowe, żeby w domu była zgoda, w pracy słońce i pogoda. Pozatym życzę Ci by na Wielkanoc robotę w kuchni odwalił zajac, potem baranek posprzątał stoły, a Tobie zostały...sex i pierdoły :* ;* ;* :* A co najważniejsze - > zmartwychwstania w duszy i wiosny po same uszy... :* :* ;* ;* Voltare a to dla ciebie: Z okazji urodzin zycze Ci, aby jedynymi lzami, ktore pojawiaja sie w Twoich oczach byly krysztalowe lzy szczescia, aby radosnego usmiechu na Twej twarzy nie zakryly ciezkie chmury smutku, aby platki roz wyscielaly droge Twego przeznaczenia, a szczescie, zdrowie, radosc i milosc byly przeznaczeniem Twych dni. http://www.twojekwiaty.pl/photo/476.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę się z Wami dzisiaj powoli żegnać;) - wracam do Was dopiero w poniedziałek wieczorem:) Dziękuję Wam jeszcze raz za wszyściutkie życzenia:) A Wam wszystkim życzę: 🌻 Tęczowych Pisanek Na stole pyszności Mokrego Dyngusa I wspaniałych gości Niech to będzie czas uroczy Życzę miłej Wielkiej Nocy! 🌻 papa!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki - ja was pożegnam na około tydzień - jadę do mamy i taty :P wracam w kwietniu :) trzymajcie sie ciepło i zdrowo - buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki - ja was pożegnam na około tydzień - jadę do mamy i taty :P wracam w kwietniu :) trzymajcie sie ciepło i zdrowo - buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki - ja was pożegnam na około tydzień - jadę do mamy i taty :P wracam w kwietniu :) trzymajcie sie ciepło i zdrowo - buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Zycze Wam wzystkim aby Zmartychwstaly Pan obdarzyl Was swoimi laskami-zdrowia dla tych ktore musze to i owo podleczyc,spokoju dla tych niespokojnych i pociechy z dzieciaczkow dla tych ktore je maja i tych ktore sie ich spodziewaja i tych ktore beda je miec bez wyjatku.🌼 Voltare a dla Ciebie urodzinowe szczegolne zyczenia aby ta odkladana IUI przyniosla Ci szczescie i obys sie nic nie zmieniala bo jestes fantastyczna kobietka.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tylko na moment zycze wam wszystkiego co naj na te swieta i po 🌻 moje sa do dupy, godzine temu dowiedzialam sie ze zmarla moja babcia (mama mojej mamy):(:(:(😭 schorowana byla bidulka to pewnie jej tam lepiej ale bol w sercu i tak pozostaje...nie chce mi sie nic, nie wiem co mam ze soba zrobic, byla u nas moja siora z chlopakiem, juz pojechali, maly sobie spi, g cos tam rozkreca a ja bije sie z myslami...wybaczcie moja nieobecnosc. pozdrawiam i sorry za te smuty, zycie jest okrutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka- bardzo wspolczuję :( tak mnie boli podbrzusze okropnie, mam nadzieję ze chociaz w jakims celu, ze rosna sobie jajeczka :( na dalsze swiętowanie, ciepełka Wam zyczę kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Justynko, bardzo mi przykro :(:(:( Ani, na pewno rosna jajeczka..i to duuzo !!!! A ja postaram sie wam wyslac jakies zdjecia co mi dzis mezus pstryknal :) I zaraz zmykam robic obiad. Wesolych Swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na chwilke i lece na obiad do tesciowej... Kurczaczków zielonych, Baranków czerwonych, Bazi różowych, Pisanek kolorowych, Dyngusa tęczowego I wszystkiego dobrego Aisza z Bartusiem w brzuszku :):):):) u nas wszytsko oki ale strasznie szybko sie mecze i brzusio juz duzy Bartus ladnie kopie brzuszek skacze i nawet tatus dzisiaj kopniaczka dostal i chodzi caly happy :) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No i mamy po świętach :P Justyna - bardzo mi przykro z powodu babci :( Nela - sałatka z zieloną cebulką pycha, przepis poszedł w Polskę ;) Mam nadzieję, ze dzisiaj będziecie trochę bardziej rozmowne niż przez kilka ostatnich dni i jak tu zajrzę po południu to dowiem się co u Was słychać? Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, dzisiaj jadę na oglądanie moich jajeczek, błagam trzymajcie kciuki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wybaczcie moja nieobecność ale mała ma jakąś fazę na noszenie na rękach i na nic nie mam czasu. Chorowałam też-miałam anginę, byłam do niczego:( Na święta na szczęście wyzdrowiałam. Spóźnione życzenia dla Was moje kochane wszystkiego o czym sobie marzycie🌻 Justa bardzo mi przykro, śmierć kogoś bliskiego zawsze jest niezrozumiała. Trzymaj się kochana. Ani trzymam kciuki za jajeczka🌻 Surfitko wyglądzasz przepięknie i brzusio masz taki zgrabniutki:) Voltare spóźnione życzenia wszystkiego co najlepsze🌻 Aisza odpoczywaj słonko i nie przemęczaj się. Super, że Bartus taki ruchliwy! Dla pozostałych babeczek buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie gaduły!:P Jak minęły święta? U mnie baaaardo leniwie...:D:D:D Ale od dzis narzuciłam sobie okrutne tempo pracy, bo do końca m-ca musze skończyc bardzo trudny tekst (czyt. tekst trudnego autora) i załozyłam sobie, że dziennie przeczytam 33 strony - wierzcie mi, w jego przypadku to wielki wyczyn:P:P:P tak więc spadam do dalszego czytania (bleeeee), zajrze później na chwilkę podczas przerwy na herbatkę:D Surfitko - zdjęcia przecudne!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Napisalam posta i mi wcielo. Kafe znowu dziala jak chce, blad bazy danych :O Omego, Mimi, malolepsza - dziekuje za komplementy. Dobrze ze nie ma zdjec z bliska, bo cera moja wola o pomste do nieba :( Nawet w sklepach obcy ludzie mi mowia, ze pewnie w brzuszku to dziewczynka :P Jutro idziemy na badanie glukozy i mamy wizyte u gina. znowu posluchamy corusi :) A tak wogole, to tak duzo piszecie ze ciazko sie wbic w dyskusje :P Aisza, jak brzusio duzy to jakos o zdjecia trzeba zadbac :P oczywiscie jak dasz rade i czujesz sie na silach, bo teraz najwazniejszy jest Bartus i jego spokoj :) Mimi, Natalka juz duza dziewczynka..a z raczek mamusi wiecej swiata widac :D Omega, pracusiu - powodzenia. Ani, jak wrocisz pisz !!! Jagody ja tez mam nadzieje ze wkoncu zaczniecie pisac :P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki🌻 mawialo sie u mnie w rodzinie ze jak ktos umiera w weekend zabierze ze soba kogos jeszcze...i tak sie stalo :( zmarla moja ukochana ciotka 😭 dzis o 13, kochalam ja chyba bardziej niz babcie :( siedze tu sama i nie mam juz sil nawet by ryczec...co za cholerny swiat, fakt przezyla troche ale chociaz te 5-10 nastepnych mogla smialo pociagnac, rozmawialam z nia dosc niedawno bardzo chciala zobaczyc malego i juz sie nie uda............................. surfitko slicznie wygladasz aby tak dalej😘 votlare przyjmij spoznione ale szczere🌻 buziolki dla was wszystkich!!! 3majcie sie i kochajcie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, jeju bardzo mi przykro :(:(:( U mnie w rodzinie tez jest taki przesad :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po swietach🌼 Justa___strasznie mi przykro, jak powiedział Ksiadz Twardowski \"śpieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodzą\"niezaleznie od wieku, jesli jest nam osoba bliska, zawsze bedzie jej nam bardzoo brakowalo, przytulam cie bardzo mocno,❤️ Surfitka____bo ładnemu we wszystkim ładnie, Tobie z brzuszkiem wrecz uroczo❤️ Omega___juz niedlugo zasłuzony wypoczynek mam nadzieje,ze pogoda dopisze👄 Jagoda___ja mam nadzieje,ze ty wypoczelas w te swieta❤️ Ryba____nie mam slow👄 Voltare____ales mnie dzis w nocy umeczyla, jezdzilam z Toba na rowerze, z tym, ze TY na bagazniku, dojechalysmy do Gniezna, przez jakies gory i wodospady, stromizna, w Gnieznie gdzies mi zniknelas i pol nocy cie po tym Gnieznie szukalam, po czym zadzwonilam w koncu na komorke, ktora odebral Twoj brat(nie wiem czy masz brata?:P) i powiedział, że nie masz czasu ze mna rozmawiac bo akurat sprzatasz mieszkanie i jak mam sprawe to mam zadzwonic pozniej, potem jak blakalam sie po miescie spotkalam mojego tate, co nie bylo dla nikogo dziwne i pojechalam z nim do domu, wkladajac rower na bagaznik, i wszytko z tym wielkim brzuchem, matko co za sen:D dzisiaj jakis dzien fatal, nie wspomne o glowie, ale ogolnie zle sie czuje, moze nmarudze, ale kregoslup daje mi popalic, mam teorie,ze tak naprawde brakuje mi ruchu, bo jak ktos przez 10 lat dzien w dzien sie wygina to wystarczy kilka miechow zeby umierac z bolu kregoslupa z powodu braku treningu, a ciaza tylko doklada swoje....no coz jakos damy rade...... Jutro mialam jechac do lekarza, ale moj gin ma wolne i gdzies tam jedzie wizyta wiec bedzie w piatek, no i juz odliczam do 9, bo wtedy znowu zobacze groszka.... nie czuje jeszcze leniuszka, czasami cos mi sie tam wydaje, bo cos mi wibruje, ale to chyba nie to, zaczelam przegladac wypowiedzi dziewczyn i wiekszosc z nich zaczela czuc malucha w 20 tyg wiec daje temu mojemu leniszkowi troche czasu jeszcze, biorac pod uwage, ze sama mamusia jak i brzuchal sa slusznych rozmiarow:P dla calej naszej brygady wysylam armatke wybuchajacych caluskow👄 i wybaczcie,ze nie po imieniu, ale pamietam o Was wszytkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................28....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................23 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................16......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................19........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................16......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................10....... . ............19.10.08 Milla77............30............................8...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - przykro mi bardzo, trzymaj się Kochana :( Omega - niby jak czyta się ciekawą książkę to 33 strony to nie dużo ale zrobić porządnie korektę tylu stron to już wyczyn, powodzenia pracusiu :D Malolepsza - takie uroki ciąży, jak nie białe ucho, to głowa, jak nie głowa to kręgosłup, zgaga lub inne paskudztwo - a na domiar złego na naszą własną prośbę :P Ale potem jak już Groszek będzie po tej stronie to o wszystkim ekspresowo zapomnisz. Mam nadzieję, ze na tej wizycie się dowiemy kogo tam w brzuszku chowasz :D Surfitka - a ja nie dostałam zdjęć :( Widziałam tylko jeno na naszej klasie. Cera wróci do normy po porodzie, potem nawet nie będziesz pamiętać że córcia Ci takie prezenty robiła ;) Ryba__lufa - jak Twoje samopoczucie i najważniejsze co z @? Mimi - dobrze, ze jesteś już zdrowa. Natalka po prostu jest ciekawa wszystkiego i stąd to noszenia na rękach. Ani - i jak jaja co wyhodowałaś przez okres świat :D Aisza - cala Ty, leci na obiad - P O W O L I - i czemu tu się dziwić, ze Bartuś się pcha na ten świat skoro jego mama też wszędzie biegiem :P Fasolka - na wyjeździe więc nic dziwnego, ze milczy ale gdzie się podziewa reszta??? Moje święta minęły spokojnie, tradycyjnie było zbyt dużo jedzenia i teraz strach wchodzić na wagę :P Zastanawiam się kiedy moja @ mnie nawiedzi, niby powinna być za dwa dni ale po tej ciąży biochemicznej to kto to wie???? Mam związane ręce bo do póki nie ma @ nie mogę nic planować w kwestii BS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka - strasznie mi przykro :( Surfitka - słodziutko Ci z tym brzuszkiem, co do cery to nie zauwazylam! wychodowalam poki co 10 jajeczek dorodnych i kilka mniejszych, jutro mam znowu USG i chyba urlop bezplatny, jeszcze troche male endo, bo chyba 7mm, ale powiedział wzrostowe :) poki co jestem zadowolona :) tylko booooli, ale powiedział mi gin, ze ma prawo boleć bom drobna i sie dobrze stymuluje, ehh daleka droga do radości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, super wiesci i endo nie takie zle..ja tez mialam w 8 dc zanim zaszlam w ciaze endo kolo 7-8 mm :) Ani, a krost nie widac bo zdjecia z daleka ;) Jagody a ja znowu ci pewnie poslalam na stara skrzynke :( Jak mozesz to sprawdz..a jak nie ma to wysle jeszcze raz :) Malolepsza, biedulko, ale ten Groszek wynagrodzi ci te cierpienia. Mnie tez dopadly bole plecow, zaparcia z przejedzenia swiatecznego :P a co za tym idzie i bole brzuszka :o A jutro wazenie i ta glukoza... rybeczka, a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - zaczęłam od sprawdzenia starego konta, niestety tam też zdjęć nie znalazłam :( Ani - to, ze się dobrze stymulujesz to bardzo dobra wiadomość. I niezłą z Ciebie nioska skoro 10 jaj wyhodowałaś. Oby po pobraniu miały udaną randkę z armią Twojego M ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody poszlo :) na skrzynke tlen.pl. mam nadzieje ze tym razem dojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani___piekne wiesci, endo 7mm to juz calkiem niezle,ja na podgladaniu mialam chyba 8mm, to transferu jeszcze urosnie, a juz zarodki sie implantuja wlasnie od 8mm,no jajniki troche po stymulacji bola, ale to dla nich naprawde jest niezly wysilek, naprodukowac tyle jajeczek, u ciebie sie zapowiada,ze Ty niezla nioska bedziesz, ja na finale mialam 9, a ta droga wcale juz nie taka dluga, zobaczysz jak to minie👄 dziewczynki, ja tak nmarudze, ale tak naprawdse to w nosie mam te bole kregoslupa, wymioty, bole glowy i inne uroki, fakt moze nie najlepiej z tym samopoczuciem u mnie w ciazy, ale to jest taki szczegol,ze teraz to sie wstydze, ze Wam tak narzekam, najwazniejsze,ze pod sercem jest Groszek, moj malenki kochany cud, wyteskniony i wywalczony....jego samopoczucie jest dla mnie najwzniejsze, jestem bardzo szczesliwa, chociaz nie ukrywam, ze czasami spanikowana i wsluchuje sie w kazdy sygnal, zank czy aby wszytko jest w porzadku, ale to chyba normalne..... Kazda sie doczeka tych wspanialych urokow, chociaz Wam tylko zycze samej euforii, radosci i poczucia szczescia ze stanu odmiennego......kazdej bardzo mocno kibicuje i wierze,ze w koncu sie uda, a na to moje marudzenie bierzcie poprawke, to sie szybka zapomina, a w ciazy kobieta czuje sie bardzo wyjatkowo i kazda tego doswiadczy.... Jagodka___no to czekamy z niecierpliwoscia na wizyte w BS, ja wciaz uwazam, ze klinika bardzo Cie przyblizy do sukcesu Surfi____powodzenia na badaniu, zwazylam sie od poczatku ciazy 3kg+, ale juz nie wspomne ile wrzucilam chwile przed ciaza:P:P:P:P ps. Moj M czuje identyczne objawy ciazowe, nawt nic mu nie mowie jak sie czuje, on pierwszy mowi jakie ma odczucia, mam z tego niezly ubaw, chociaz troche sie martwie, wyjezdza w maju i nie wiem jak on w tym stanie bedzie pracowal, przeciez to beda ost trzy miechy:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×