Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Surfitka - jest :D:D ślicznie dziękuję. Cudnie wyglądasz, ja też tak chcę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani___piekne wiesci, endo 7mm to juz calkiem niezle,ja na podgladaniu mialam chyba 8mm, to transferu jeszcze urosnie, a juz zarodki sie implantuja wlasnie od 8mm,no jajniki troche po stymulacji bola, ale to dla nich naprawde jest niezly wysilek, naprodukowac tyle jajeczek, u ciebie sie zapowiada,ze Ty niezla nioska bedziesz, ja na finale mialam 9, a ta droga wcale juz nie taka dluga, zobaczysz jak to minie👄 dziewczynki, ja tak nmarudze, ale tak naprawdse to w nosie mam te bole kregoslupa, wymioty, bole glowy i inne uroki, fakt moze nie najlepiej z tym samopoczuciem u mnie w ciazy, ale to jest taki szczegol,ze teraz to sie wstydze, ze Wam tak narzekam, najwazniejsze,ze pod sercem jest Groszek, moj malenki kochany cud, wyteskniony i wywalczony....jego samopoczucie jest dla mnie najwzniejsze, jestem bardzo szczesliwa, chociaz nie ukrywam, ze czasami spanikowana i wsluchuje sie w kazdy sygnal, zank czy aby wszytko jest w porzadku, ale to chyba normalne..... Kazda sie doczeka tych wspanialych urokow, chociaz Wam tylko zycze samej euforii, radosci i poczucia szczescia ze stanu odmiennego......kazdej bardzo mocno kibicuje i wierze,ze w koncu sie uda, a na to moje marudzenie bierzcie poprawke, to sie szybka zapomina, a w ciazy kobieta czuje sie bardzo wyjatkowo i kazda tego doswiadczy.... Jagodka___no to czekamy z niecierpliwoscia na wizyte w BS, ja wciaz uwazam, ze klinika bardzo Cie przyblizy do sukcesu Surfi____powodzenia na badaniu, zwazylam sie od poczatku ciazy 3kg+, ale juz nie wspomne ile wrzucilam chwile przed ciaza:P:P:P:P ps. Moj M czuje identyczne objawy ciazowe, nawt nic mu nie mowie jak sie czuje, on pierwszy mowi jakie ma odczucia, mam z tego niezly ubaw, chociaz troche sie martwie, wyjezdza w maju i nie wiem jak on w tym stanie bedzie pracowal, przeciez to beda ost trzy miechy:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - jest :D:D ślicznie dziękuję. Cudnie wyglądasz, ja też tak chcę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani___piekne wiesci, endo 7mm to juz calkiem niezle,ja na podgladaniu mialam chyba 8mm, to transferu jeszcze urosnie, a juz zarodki sie implantuja wlasnie od 8mm,no jajniki troche po stymulacji bola, ale to dla nich naprawde jest niezly wysilek, naprodukowac tyle jajeczek, u ciebie sie zapowiada,ze Ty niezla nioska bedziesz, ja na finale mialam 9, a ta droga wcale juz nie taka dluga, zobaczysz jak to minie👄 dziewczynki, ja tak nmarudze, ale tak naprawdse to w nosie mam te bole kregoslupa, wymioty, bole glowy i inne uroki, fakt moze nie najlepiej z tym samopoczuciem u mnie w ciazy, ale to jest taki szczegol,ze teraz to sie wstydze, ze Wam tak narzekam, najwazniejsze,ze pod sercem jest Groszek, moj malenki kochany cud, wyteskniony i wywalczony....jego samopoczucie jest dla mnie najwzniejsze, jestem bardzo szczesliwa, chociaz nie ukrywam, ze czasami spanikowana i wsluchuje sie w kazdy sygnal, zank czy aby wszytko jest w porzadku, ale to chyba normalne..... Kazda sie doczeka tych wspanialych urokow, chociaz Wam tylko zycze samej euforii, radosci i poczucia szczescia ze stanu odmiennego......kazdej bardzo mocno kibicuje i wierze,ze w koncu sie uda, a na to moje marudzenie bierzcie poprawke, to sie szybka zapomina, a w ciazy kobieta czuje sie bardzo wyjatkowo i kazda tego doswiadczy.... Jagodka___no to czekamy z niecierpliwoscia na wizyte w BS, ja wciaz uwazam, ze klinika bardzo Cie przyblizy do sukcesu Surfi____powodzenia na badaniu, zwazylam sie od poczatku ciazy 3kg+, ale juz nie wspomne ile wrzucilam chwile przed ciaza:P:P:P:P ps. Moj M czuje identyczne objawy ciazowe, nawt nic mu nie mowie jak sie czuje, on pierwszy mowi jakie ma odczucia, mam z tego niezly ubaw, chociaz troche sie martwie, wyjezdza w maju i nie wiem jak on w tym stanie bedzie pracowal, przeciez to beda ost trzy miechy:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kafe zwariowało 😠 albo nie można na nie wejść albo powiela posty - załamka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje kochaniutkie :-) Jak tam żyjecie sobie po świetach?? Ja troszkę mam teraz spokoju, więc będę zaglądać częściej :-) Ani_trzymam mocno kciuki za twoje jajeczka :-) :-) :-) Daleka droga do radości, ale warto ją przejść i cieszyć sie ta radościa przez całe życie :-) Justynka_no to bardzo smutne miałąś te święta, ale taka widoczne miała być kolej rzeczy. Trzymaj sie cieplutko i ucałuj Adrianka, dziękuję za foteczki małego królewicza-jeste prześliczny :-) Surfi_no brzusio cudny :-) A o urode sie nie martw-wróci, narazie twoja córa troszkę ci jej podbiera :-) Już nie badź taka! Jak chcesz żeby córa była podobna do mamusi to musisz oddać troszkę urody :p Aisza_no postraszyłaś nas ostatnio, nie rób tego więcej kochana, dbaj o siebie, a swoja droga to ja tak samo jak ty-praca, wszystko w biegu i widzisz człowiek uczy sie na czyichś błędach, ja uczą sie na twoim przykładzie też przystopowałam bo nic nie jest ważniejsze od dzidzi :-) Jagódka_ja za ciebie również trzymam kciuki, oby teraz sie udało :-) Malolepsza_no ciekawe co tam sobie siedzi u ciebie w brzuszku? Pewnie niewbawem sie dowiesz :-) Stawiam na córunie :-) Mimi_to sobie dopiero wyrobisz muskuły przy noszeniu Natalki :p Voltare_w tym miesiącu nici z IUI, ale jest następny miesiąc , zleci, zobaczysz, a spełnienie życzeń na urodziny od tylu czarownic to tylko kwestia czasu :-) Fasolka_pozdrowionka i miłej wizyty u rodziców :-) Omega_ nie czytaj tyle bo cie zjedzą motyle :-) Rybcia, Milla, Betty, Nelcia po 🌼 i po ogromnym 👄 A ja sobie wrzuciłam teraz na luz, chodze do pracy ale nie mam zamiaru sie tam przemęczać, a swoją drogą jeszcze jakieś 2 miesiące i planuje iść na L4. Dzidzia sobie rośnie ...a ja razem z nią. Co prawda nie przytyłam zbyt dużo, ale brzusio już słodko sobie odstaje :-) Dzidzia juz sie wierci, czuje ją juz codziennie, może dlatego że jestem szczupła :-) Ale słodko czuć takie smyranko w brzusiu :-) Byłam na ostatnim usg w 17 tc i nie chciał mi powiedziec jaka jest płeć dzidzi, bo nie był na 100 % pewny, ale ja stawiam, że będzie synuś :-) Pozdrawiam was kochaniutkie i uciekam na film :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam jeszcze tabelke bo byłam 3 tyg do tyłu :p Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................28....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................23 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................19......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................19........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................16......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................10....... . ............19.10.08 Milla77............30............................8...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............30........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................28....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................23 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................19......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................19........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................16......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................10....... . ............19.10.08 Milla77............30............................8...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Wpadłam na chwilę i poprawiam tabelkę. NIebawem bede musiala też wiek poprawić, co mnie przeraża. NIestety, wczoraj przyszła @ i nie mam już złudzeń, że IUI w kolejnym cyklu. Tak sobie wyliczyłam, że to przypadnie około 6 kwietnia, może trochęwcześniej. Jak drugi raz się ni uda to nie wiem co. Na IVF na razie nie jestem gotowa psychicznie. Tym bardziej, że też może się nie udać, a to nie wiem jak bym przeżyła. Póki co, idę do pracy. A, w tym cyklu zaraz po IUI idę na zwolnienie. W tej pracy sięwykończę. Znowu pracuję po kilkanascie godzin, wracam do domu i padam. Tak nie można żyć. Jak będę miała w pracy chwilkę, a będzie to pod wieczór, to jeszcze napisze. Papa. Pozdrawiam wszystkie i przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba - współczuję, mam nadzieję, ze w koncu się uda, ja wiem ze IVF sie moze nie udać, nawet to wielce prawdopodobne ale sprobowac warto! ja mam zamiar sprobowac swojej szansy, zreszta na jednym (tfu tfu) nie poprzestanę, dziękuję Wam wszysciutkim za kciuki, potrzymajcie jeszcze troszkę, w piątek punkcja, w poniedziałek (jak dobrze pójdzie) ciąg dalszy, czyli transferek... dzisiaj rozmawiałam z moim dyrektorem, zdradziłam swoj sekret tez sekretarce, oj cięzka rozmowa, taka intymna. Powiedziałam, ze chce wrocic po transferze ale sama nie wiem, chyba troche L4 mi się nalezy, przez kilka dobrych lat byłam oddanym pracownikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Rybka, :( Pozostalo trzymanie kciukow za nastepny cykl !!!! A co do innych mozliwosci mysl jakie sa szanse na powodzenie a nie niepowodzenie. Mysl pozytywnie, a szczescie sie usmiechnie :) Ani, ciesze sie z twojego nastroju i nastawienia :) Mocno kibicuje i przesylam paczke wiruskow, szczegolnie teraz je lykaj. Juz niedlugo zamieszka w tobie dzidzius..a moze dwa :) A ja mam dietke :P Za kilka godzin badanie cukru :o Boje sie ze bedzie cos nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka - cukrem sie nie przejmuj, musi byc ok :) nałykałam się tych wirusków, takie słodziutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Surfitka - zrozumiałe, ze się martwisz przed wizytą ale na pewno wszystko jest ok. A z cukrem to już na 100% jak Ani zjadła wszystkie słodkości to Tobie niewiele pozostało. Ani - masz bardzo dobre nastawienie, ja zawsze powtarzam,z ę wiara w sukces to połowa sukcesu. Ryba__lufa - dobrze, ze @ przylazła o czasie tym samym możesz zacząć przygotowania do kolejnej IUI. Cały czas mam nadzieję, ze inf nie będzie potrzebne. A gdzie się podziewa reszta towarzystwa, zwłaszcza tego co jest na L4 ;) Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ani, no pouciekały gdzieś dzisiaj wszystkie dziewczynki :-) Albo wszyscy odpoczywaja i leniuchują, taka pogoda paskudna, nic sie nie chce Ja chcę wiosnę, normalnie w depresję można wpaść przy takiej pogodzie :-( Miłego wieczorku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh, czemu przy słowie "leniuchują" zazanaczyło mi "u" gwiazdką, przeciez to nie obraźliwe słowo :-) No widocznie cenzura musi być :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Rybka___bardzo mi przykro, w koncu musi sie udac, tego jestem pewna, tylko kiedy, to naprawde nie wiem,nawet sobie nie zdajesz ile masz sily zeby wciaz probowac, probowac do skutku, takie juz sa byki❤️ Surfitka____u ciebie wszystko idzie ksiazkowo, dltaego i z cukrem nie bedzie zadnych problemow, zobaczysz:D Ani____to juzw poniedzialek, zobaczysz jak to zleci, dumna jestem z Twojego nastwianienia. tak trzymac, czyli testujemy tak kolo 14kwietnia, juz zaczynam trzymac kciuki❤️ no i specjalna porcja 19 tyg wiruskow$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ Jagoda_____ja sie juz usprawiedliwiam jako ta czesc z L4, ze bylam na szalenstwie zakupowym, przybylo w szafie dodatkowo dresiwo z pasem na brzuch, bluza, kilka koszulek w wiekszym rozmiarze, doszlam do wniosku, ze jak siedze juz w dou itak nigdzie znowu nie laze, to ciuchy sportowe beda jak najbardziej na miejscu, no i jaka wygoda:D a tak w ogole to sie obrazilam dzisiaj na wage:Owazylam sie u tesciowej i bylo ze jest 3kg na plus, a dzisiaj zdurnialam bo wedlug wagi u mamy to az 7, chyba osiagne rekord kilogramowy, niewazne, teraz sobie tym glowy nie bede zawracac:P Mezatka_____ot wlasnie na kafe jest cenzura, nie napiszesz sobie bezkarnie LENIUCHUJE, bo sie kojarzy:P?P:P:P Voltare___co z Toba kobieto????????troche sie martwie, zadnych wiesci?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po badaniu. Wypilam to obrzydliwstwo..chociaz tutaj smakowalo jak cola :) tylko wybabelkowana i przeslodzona...tak mnie zgaga zaczela piec ze szok :o U gina wyladowalam zaraz po wypiciu, no i waga w tym miesiacu 3 kg na przod..w sumie 7,5 kg. No i czuje to juz moj kregoslup. Cisnienie podwyzszone :( Gin, ze trzeba poczekac jeszcze 15 min i zmierzyc jeszcze raz..na szczescie spadlo do normy..ale cos mi sie wydaje ze w moczu tescik wykryl obecnosc bialka :( I musze poszukac co to znaczy. A moj gn nic nie powiedzial. Jak zaczelam sie skarzyc ze puchne - odp. to ciaza :o Nastepna wizyta za 4 tyg i tyle. Dostalam juz papiery do szpitala..chyba porod sie zbliza wielkimi krokami. A usg bedzie dopiero w polowie maja :( A teraz sie nalezy modlic by nie dzwonili z zaproszeniem na potrojny test glukozy. malolepsza, nie wszystko jednak przebiega ksiazkowo :o Na szczescie malutka ma sie dobrze, serducho stuka, ona sie kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestem zaskoczona tym optymizmem, doprawdy nie wiem skad się wziął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka - najwazniejsze ze malutka zdrowa, a ze poród się zbliża to ja się cieszę, kolejny różowiutki bobas na topicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj dziewczyny się rozgadałyście idę spać dobranocka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............30........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................28....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................23 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................19......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................19........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................16......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................10....... . ............19.10.08 Milla77............30............................8...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Tylko poprawiam tabelke-znowu nici z malenstwa. Nie pisze za wiele bo i za wiele sie nie dzieje-dochodze do siebie po swietach-trzeba odpoczac. Justyna-bardzo wspolczuje takiej podwojnej straty,mowi sie ze nieszczescia chodza parami-moze wiec wyczerpaliscie swoj limit na nastepne 7 lat. ja zaraz gonie do szkoly wiec wybaczcie ze nie pisze do kazdej z osobna. Buzki za to dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Waga to nie ma co się przejmować, można be karnie w ciąży się objadać bo to dla dobra malucha! Ja jutro o 9 rano idę na pierwsze USG, tak długpo czekałam na wizytę! strasznie sie boję, czy wszystko rozwija się prawidłowo mimo moich ciągłych przeziębień. Bo oczywiście jestem na L4 2 tygodnie. Katar mnie dusił osłabienie...i do tego mdłości...szkoda bo nie zasmakowałam w potrawach światecznych. Czy pokemonowa i ANNA to sie odzywały? buziaki dla Was wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki, wczoraj byłam na badaniu szyjka jak narazie więcej się nie skróciła, więc dostałam pozwolenie na małe spacerki po domku!!! :) :) :) dlatego zaraz do was zaglądam!!! poprawie tabelke Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............30........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................28....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................23 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................22 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................19......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................19........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................16......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................10....... . ............19.10.08 Milla77............30............................8...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 pozdrawiam was 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moniś - bardzo dobre wiadomości przyniosłaś od gina :) Tylko nie przesadzaj z tymi spacerkami po dość długiej przerwie ;) Nie wiem chyba przegapiłam taką nowinę ale czy już znasz pleć dziecka? Milla - nie ma co żałować przysmaków świątecznych, najważniejsze żeby maleństwo prawidłowo sie rozwijało. Jak wrócisz z usg koniecznie daj znać. Telesforka - wredna ta @ ale kiedyś w końcu musi się udać 👄 Ani - wyrastasz nam na czołową optymistkę topiku, wcześniej prym wiodła Malolepsza ale teraz Ty jesteś nie do pobicia :D I bardzo dobrze przy takim nastawieniu musi się udać 🌻 Malolepsza - ja też tak uważam grunt to wygoda. Zresztą ubrania ciążowe są teraz naprawdę piękne a ładnym to we wszystkim ładnie :D Daj spokój z tą wagą, przyjdzie na to czas. Surfitka - białko w moczu to generalnie jakiś stan zapalny, ale normy dla kobiet w ciąży są trochę inne jak dla zwykłych zjadaczy chleba i pewnie wszystko zależy od tego ile tego białka jest. Skoro nie dostałaś leków a ni żadnych specjalnych zaleceń to wychodzi na to ze wszystko ok. A wiesz jak jest z czytaniem w necie? zawsze same złe wiadomości, może zaufaj tym amerykańskim konowałom, w końcu dzięki nim (po części) jesteś w ciąży ;) Ryba__lufa - jak samopoczucie? Kiedy zaczynasz stymulację do IUI? Voltare - czy u ciebie wszystko ok? Omega - rozumiem, ze 33 strony mogą wciągnąć ;) ale może by tak listę na topiku podpisać? U mnie kolejny atak zimy, zwariowała ta pogoda jak nic. Najgorsza jest ta chlapa bo śnieg pada jak opętany temperatura trochę powyżej zera więc na chodnikach i ulicach ogromniaste kałuże, buty stale przemoczone, oszaleć można. Zmykam na zakupy w lodówce po świętach jakoś strasznie pusto się zrobiło i trzeba uzupełnić zapasy a M dzisiaj w domu więc trzeba wykorzystać silę roboczą do pomocy w noszeniu ;) Miłego dnia wszystkim życzę, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że wybaczycie mi (Jagody:D) wczorajszą nieobecność, ale usprawiedliwiam się tym, że miałam rocznicę ślubu i popołudnie i wieczór należały do męża:P Zasyoało nas cało na biało! widok jest przecudny, szczególnie jak się go ogląda z okien mieszkania i wychodzić nie trzeba! A że postanowiłam mieć wolną (od kompa) niedzielę, norma dzienna została zwiekszona do 40 stron:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody słonko będzie synuś :) mamy już córeczke więc będzie parka :) mąż jest zachwycony, moja córcia wolałaby siostre ;) a wogóle nie akceptuje imienia, które wybraliśmy dla synka - Konrad :) może się jeszcze przekona ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌼 Surfitka____skarbie jest wszystko dobrze, juz niedlugo dziewczyneczka bedzie dokazywac na zew👄 Monis____i oby tak do konca, ale jak slusznie zauwazyla Jagoda nie przesadzaj ze spacerkami Jagoda____dzis dla odmiany Ty mi sie snilas, wieszalam ci firanki w domu, oczywscie plotkowalysmy a ja w tym czasie upinalam zaslony, rany ale jazda:P:P:P:P:P Omega____szczesciaro, dzisiaj zapowiadaja, ze od jutra wiosna i to ma byc wybuch na maksa, takze w Kolobrzegu pogoda na pewno dopisze, no i gratulacje z okazji rocznicy👄 Milla___daj zanc jak po badaniu wlasnie sie wystroilam i lece na ploty z kumplem z pracy, sie ze trzy miechy nie wiedzielismy, to mamy do nadrobienia, pozniej jeszcze zebranie wspolnoty, takze caly dzien aktywnie:P Voltare_____zlituj sie!! co sie z Toba dzieje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×