Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

hejo babolki!! pierwsze usg genetyczne powinno byc pomiedzy 11 a 14 tc a drugie pomiedzy 20 a 24tc :):) ja dosyc wczesnie mialam robione usg przez brzuch takze to chyba zalezy od czulosci sprzetu i tyle :) pisze tylko troszke a raczej melduje sie bo teraz mnie jakies prezeziebienie bierze katarek sie zaczyna i w ogole takze wybaczcie ale nie amm sily siedziec na kompie :( buziolki dla moich kochanych babolek 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja sie nie znam kompletnie na odczytywaniu wyników: zostawiam wam linki do tego co dostałam, jak coś tam wam sie uda wyczytać to weźcie powiedzcie mi co to znaczy, bo do 16 zeżre mnie niepewność i ciekawość:P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/35eae2b29c2a692c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8019c5c4eff863b0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1fe36d2ea640e07a.html czekam na wasze profesjonalen spojrzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki nie denerwujcie sie badaniem usg, wszytsko bedzie dobrze z waszymi maluszkami :) Ja mialam juz tylko przez brzuch w 13 tc. A przez pochwe w 19 tc mialam sprawdzana szyjke. A cale badanie dzidziusia bylo przez brzuch. Kochane bylam dzis u diabetologa, na razie obedzie sie bez insuliny :D Wszystko jest dobrze, wyglada na to ze wogole w ciagu ostatnich 3 miesiecy moj sredni poziom glukozy we krwi wynosil ok 90, wiec mala powinna byc dobrej wielkosci. (zrobili mi jakies badanie pod tym katem ). A co do mojej cukrzycy, to ja po prostu mam problem z naglym przetworzeniem wysokiej ilosci glukozy, i moj diabetolog twierdzi, ze powinno sie obyc bez insuliny, oczywiscie jesli nie bede przesadzac z dieta. Fasolka, a nie masz norm? Bo ja sie tez nie znam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Narzaie wpadam tylko z wieściami, że będę miała synusia, dzisiaj się dowiedziałam, jest większy niż na 21 tydzień, wyprzedza swoje rozmiary o cały tydzień :-), odezwę się wieczorkiem lub rano a narazie to tyle A i zmiana tabelki :-) Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................31....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................25 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................24 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................21......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................20........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................19......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................13....... . ............19.10.08 Milla77............30............................11..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mezatka___super wiesci:D:D:D:D Ryba___obiecalas:(:(:(czekamy na wpis Surfitka____prowadzisz sie wzorowo:P, dlatego to procentuje i masz piekne wyniki, sooper:D VOLTARE,Jagoda, wzywam do raportu pod grozba kary, jestescie najwieksze hazardzistki a po ogloszeniu konkursu nie widze zadnych zakladow:( Telesforka___👄 oczywscie ogromne👄 dla calej kochanej nie wymienionej reszty.... dzissiaj szlam z wilekim kartonem, oczywscie lekkim, chyba wazyl ze 3 gramy, ale niue zmiescilam sie w drzwi, zawiodla ocena odleglosci i walnelam sobie tym pieprzonym kartonem w brzuch😭troche sie przestraszylam, ale na pewno nic sie nie stalo..... dzisiaj mamy polowinki, szkoda,ze Was nie am, bysmy to oblaly jakims kublem mleka:D Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................31....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................25 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................24 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................21......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................21........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................19......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................13....... . ............19.10.08 Milla77............30............................11..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 trzymajcie kciuki za jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chlopaka, ide za ciosem, jak urodzaj na chlopcow, to malolepsza tez chlopaka bedzie miec :) Mezatka, gratulacje !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo powiedzcie, czy do malolepszej pasuje córcia?:P a tak w ogóle to ja dzisiaj miałam super ważną misję do wypełnienia:P w związku z tym uważam się za usprawiedliwioną, że zaglądam dopiero teraz. Musiałam udać się do naszego księżulka po zaświadczenie :O Niedługo zostanę chrzestną - no i niestety zdobycie tego zaświadczenia było najmniej przyjemną sprawą w całym tym przedsięwzięciu:P Jaki jest nasz plebanek już wspominałam, więc nie będę wracać do tego tematu. Wystarczy, że przeżywałam tą wizytę od tygodnia - rany to przynajmniej o kilka dni dłużej niż przed pierwszą wizytą u gina faceta:P:P:P a dzisiaj miałam takie wiatraczki w brzuchu;), że jak wyszłam od niego to czułam się ze 3 lata młodsza i 5 kg lżejsza:P Niereformowalny człowiek!😠 Ale co tam! Musiałam się w końcu odważyć, bo tak odwlekałam z dnia na dzień i tylko wynajdowałam sobie na tą okoliczność kolejne usprawiedliwienia:P:P:P c.d.n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty___nie chcesz czasem zmienić zdania??? Może ci się pomyliło jak pisałaś o dziewczynce?? Jak Groszek to chłopak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę pisać po kawałku, bo raz mnie wpuszcza na kafe, raz wywala, a tak to przynajmniej część dojdzie:) mężatka - oczywiście gratuluję synusia - wydaje mi się czy mamy na topiku przewagę małych mężczyzn? Oj będą miały Natalka z Michaśką vel Niną tutaj powodzenie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Malolepsza - ja już dawno obstawiłam, że będzie panna jak złoto ;) Zresztą co ma być to będzie aby zdrowe :) Mężatka - gratuluję synka, M pewnie przeszczęśliwy? Telesforka - no wiesz co ???? Draństwo z tymi wynikami 😠 Masz rację walcz co to za kraj żeby własnych wyników nie chcieli dać bez dodatkowego wyciągania kasy !!!!! Fasolka - koniecznie wyrzuć z fotosika zdjęcie z badania na nosicielstwo kiły, tak aby nie otwierał się podany link - tam są Twoje wszystkie dane a wiadomo kto to czyta :( Normy są troszkę inne dla kobiet w ciąży ale raczej nie ma w twoich wynikach nic niepokojącego ale najlepiej będzie jak gin na to popatrzy. Surfitka - wzorowa pacjentka to i wzorcowy cukier. A swoją drogą dziecko jest najlepsza motywacją. Koleżanka z którą pracuje normalnie jest strasznym łasuchem a jak w ciąży okazywało się, ze ma cukrzycę i może zaszkodzić dziecku to bez marudzenia potrafiła zrezygnować ze słodyczy i trzymać dietę. Natomiast po ciąży nadrabiała rozłąkę z łakociami bo np. łyżeczką ze słoika wyjadała nuttellę :P Wróciłam dzisiaj z pracy i padłam, spałam dwie godziny, do rana teraz będę się pewnie przewracać w łóżku 😭 Trochę chyba boli mnie brzuch, piszę chyba bo tak jestem zmęczona, ze już sam nie wiem. Musiałam dzisiaj wziąć do pracy laptopa a to niestety trochę wazy :( Niby tylko z domu do auta, potem do pracy i taka sama droga powrotna ale zawsze to 3 kg, a wiadomo ze po laparo noszenie nie wskazane :( Całe szczęście już do końca tygodnia nic nie noszę, zakupy to działka M ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, bedzie moja cora przebierac, wybierac..chociaz wystarczy spojrzec na Adrianka orzech bedzie miala ciezki do zgryzienia :P Bo to taki przystojniak z diablikami w oczkach :D Chociaz jest jeszcze kilka niewiadomych, moze sie wyrowna jeszcze.. i wkrotce dojda nowe dzieciaczki :) Bedzie i Borowka, i maly Voltarek, i Rybka i Telesforek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość, ze spóźniona to jeszcze nową stronę Wam ukradłam :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - masz rację - Borówka to po prostu obowiązkowo musi być :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - trzeba było jej mleka nie dawać tylko dyby sprawić ;) Nakręciła imprezę i przepadła Malolepsza - jutro to Ty mleko stawiasz, nie myśl, że Ci sie upiecze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagody, ja sie cala ciaze staram byc na nisko weglowodanowej diecie... a nawet wczesniej, przeciez nawet bralam metformine przez rok i pewnie tylko dzieki temu ten moj cukier jest calkiem, calkiem. Ja tam sobie nie zaluje teraz, jem normalnie..w druga strone tez nie dobrze , bo jak cukier za nisko to tez zle :( Ale uwazac juz trzeba zawsze, ryzyko cukrzycy wysokie niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - widzisz i dyscyplina przynosi efekty:) A zanim będzie mały voltarek to tu już się wszyscy zdążą w pary podobierać:P:P:P Właśnie od 3 dni mi się @ rozkręca:P Jagoda - przypomnij jaka jest męska alternatywa Borówki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega__hehehehe, biedny piesek. A ja nie wysyłam dalej meila brakuje mi jeszcze 5 kg do 10kg, więc co mi tam. 5kg w tą czy w tamtą-bez różnicy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa - net malolepszej wie kiedy się ma odciąć! Prawie tak jak mój:P malolepsza - jutro nawet jak przyjdziesz to mnie nie będzie, bo mam jutro opór męskiej roboty i to do późnej nocy - chyba nie zdążę tu wpaść:( Tak że jak wzywasz do raportu to przynajmniej wypadałoby sprawdzić obecność czy wszyscy się stawili! Jejuś jaka ja jestem śpiąca! 💤 chyba już się napisałam - kafe mnie zaczyna znowu wywalać 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×