Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Hejo No i ja sie zamelduje z rana :) I tez zaraz za szmate lapie :P Malolepsza, nie szalej kochana z tymi zakupami, nie szalej :) Z tego co przeczytalam juz masz wiecej niz ja tych ciuszkow :D A jeszcze nie wiesz czy grosiu to chlopaczek czy nie...a jak sie dowiesz, to sie zacznie kupowanie sukienek badz spodenek z wyszytymi pileczkami :D Jagody, fantastycznie, ze sie juz dobrze czujesz. No i nawet impreza cie dzis nie ominie, oby tak dalej :) Mimi, ale fajnie, ze juz Natalka taka duza. No i wlasnie, przylaczam sie do pytania Jagody, mial byc domek a jednak bedzie wieksze mieszkanko? Betty, tez jeszcze zdazysz z wyprawka. Mozecie mi wierzyc, lub nie, ale ja nadal w polach jestem. Chyba zrobie duzy zakup przez internet i za jednym zamachem kupie wszystko co potrzebne :P Wlasnie, Justynka kiedys podawala link do swojej listy wyprawkowej, a ja sobie nie zapisalam :( Justynko zdradzisz nam jeszcze raz gdzie to mozna znalezc? Voltare, a ty znowu zapracowana ? 🌻 dla ciebie. U nas poki co wszystko dobrze, przyzwyczajam sie do mysli, ze wielu rzeczy mi nie wolno, ale wczoraj skusilam sie na malenka literatke pepsi :P Oczywiscie diet :P I kupilam sobie lody na patyku :P Slodzone, ale male :D Na razie zmykam odezwe sie pozniej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka---wiem ze jest jeszcze sporo czasu i wiekszosc zakupow bedziemy robic przez allegro.puki czas to chce zrobic jakis remont w domu a na to tez potrzebna kasa,teraz nastepne plany to przerobka kuchni a dokladniej zlewu z wiekszego na mniejszy jednokomorowy a do tego w inne miejsce pod oknem,kuchnie mamy bardzo mala wiec trzeba tak ja dopracowac by bylo dobrze a moze kiedys kiedys sie rozbudujemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałyście, że dzisiaj urodziły sie w 27 tyg. pięcioraczki - matko, jak to wszystko ogarnąć, przecież to maleństwa. Ale jest wśrod nich Jagoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki :) ja też sie dziś narobiłam - kurze, sprzatanie, obiad, zakupy małe - cos mnie ostatnio bierze i mam ochotę na lody....rożki, na patyku jakie bądź byle zimne...:P oby mi tylko gardzioło nie siadło.... mój misiu za 2 godziny wróci z pracy - zrobiłam mu serek biały smietankowy ze szczypiorkiem co go na parapecie wychodowałam :) - dziwi mnie tylko podejscie t....owej.....ona nie gotuje wcale - prawie całe życie jedli w jakiś barach i stołówkach, a ja nauczona domowego jedzenia - gotuję obiadki - robię sałatki, koktajle owocowe i jakieś przekąski po domowemu....mój Misiu zjadł dziś 3 miski barszczu ..:) a ona tylko się kręci i marudzi że Misiu się robi coraz grubszy...ehh ja tam nie widzę zeby był grubszy i tak łazi na treningi i gra mecze piłki nozej raz w tygodniu to co mu tam ma sie odkładać? ja narazie tylko łaziłam po sklepach z ciuszkami dla brzdąców...ale nie kupiłam jeszcze nic....jakbym kupiła to nie miałabym gdzie tego trzymać teraz :( mamy u teściów taki mały pokoik :( , poczekam aż mieszkanie bedzie wyremontowane...a to jeszcze sporo czasu zajmie ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle dziś psychicznie jakoś nie dobrze się czuję....smutno mi tak jakoś nie wiem czemu :( zmykam zatem .....może kąpiel ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam mega posta i mi zeżarło 😡😡😡 czasmi to mi ręce opadają z tym kafe :( Z parapetowy wróciłam o 5 rano trzeźwa jak dzik - parapety się koledze rozeschnął jak nic :P Nawet nie musiałam się specjalnie wykręcać od picia bo mój głos i wersja o antybiotyku była dość przekonująca :P Gorzej jak ja jutro będę pracować - nie sądziłam, że mogą być takie skutki uboczne tych badań :P Moje dziurki chyba się goja bo od rana swędzą na potęgę :P Fasolka - najlepiej jak młode małżeństwo jest na swoim ale nie zawsze jest to możliwe :( Oby ten remont toczył się jak najszybciej. A teściowa i jej gadaniem się nie przejmuj, skoro M twoje gotowanie pasuje to jej nic do tego, nawet jak trzeba będzie garderobę wymienić ;) Życzę Wszystkim miłej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - a nie mówiłam, zeby kopiowac przed wysłaniem?:P:P:P:P ja też po imprezie, trzeźwa, ale wróciłam zdecydowanie szybciej niż ty... fakt, że zaczęłam imprezować o 17.00:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem od piątku w szpitalu z zespołem hiperstymulacji, nie zapominajcie o mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babolki🖐️ Ani----oczywiscie ze zawsze bedziesz z nami jak mozna by było zapomniec trzymaj sie wszystko bedzie dobrze ❤️❤️❤️❤️❤️ dziewczyny wczoraj wczoraj chyba był dzien imprez ja z Aisza tez byłam na imprezie i obie wróciłysmy trzezwe.było fajnie :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie forumowiczki i wszystkie imprezowiczki:) Ja w przeciwieństwie co do niektórych miałam wczoraj pracowitą sobotę. Najpierw musiałam uwinąć się ze sprzątaniem, a potem w końcu zabrałam się za przesadzanie moich kwiatuszków. Zeszło mi przy tym aż do 22:00! Ale cóż - już wskazana była wymiana doniczek, ziemi itp. Ani77 - :( - Trzymam kciuki, aby wszystko się dobrze skończyło. Mam nadzieję, że zdążyłaś zareagować na czas, na początkowym etapie objawów. Wracaj szybko do zdrowia no i do nas ❤️. Jagoda - w sumie to już nowy semestr na uczelni trwa, a w jego początkowym okresie nie jest wskazanie wydzieranie się do studentów!:P Oszczędź im jutro gadania - na pewno będą Ci za to niesłychanie wdzięczni, a i Twoje gardło na tym z pewnością skorzysta:P Fasolka - no cóż - pozostaje życzyć, aby Wasz remoncik trwał jak najkrócej i żebyście jak najszybciej znaleźli się w swoim własnym mieszkanku. A może zaproś od czasu do czasu teściową na taki własnoręcznie przygotowany obiad - powinna to na pewno docenić, bo żadne restauracyjne danie nie dorówna smakowo domowemu:) Narobiłyście mi wczoraj z Surfitką smaka na lody i aż mnie skręcało, a nie mogę ich sobie póki co kupić, bo moje gardło coś ostatnio nawala - boli mnie już od tygodnia! 😠 Oszaleć można - ile można wytrzymać na ciepłych herbatkach, mleczkach itp. mam smaka na colę albo na cokolwiek innego normalnego, przyjemnie chłodnego, a tu kicha! Buziaki - zajrzę może później, bo mężuś się wydziera pod oknem żebym koniecznie zeszła na ogródek - ciekawe po co... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Ani___skarbie, niestety zespol hiperstuymulacji sie zdarza:(:(ale to tez moze dobrze rokowac, bo sie nasila kiedy sie dzieciaki zagniezdzaja, szlak mnie trafil, bo nie robiili badan hormonalnych podczas stymulacji, mozna bylo moze tego uniknac, wiem jak to boli kochana, przezylam na sucho to samo po laparo....trzymam bardzo mocno kciuki, odzywaj sie na biezaco i zapewniam cie,ze nukt o tobie nie zapomina Jagoda___no pieknie do piatej rano:D......no dziurki troche swedza, teraz jak mi brzuch rosnie mam to samo, skora sie jednak naciaga w tych miejscach.... Voltare___uwazaj na mrowki!!!!!! Omega____ja koopiuje, ma dosc wcietych postow❤️ Surfi______👄 Ryba???cholernico daj zanc zycia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam cholerny problem z dostaniem sie na kaffe :( grrrrr już setny raz próbuję dodać wiadomość.... Voltare___ale my jej zawsze dajemy zjeść nasz obiad - tylko ona nie zawsze chce, a jak je to chwali nie powiem, smakuje jej - tylko mimo to jęczy że za dużo Misiek je przez to że ja gotuję....a tam ...mam to gdzieś.... dzięki wam za wsparcie w tej sprawie👄 dziś mam inny problem - natury też fizycznej....otóż miałam się dziś wybrać do kościoła, a tu zonk :( nie mam innych spodni jk te co są ciążowe i dresowe, problem w tym że do tych ciążowych mam buty ale na obcasie - jak je ubiorę po zimie to masakra tak mnie nogi bolą - ostatnio poszłam na miasto na zakupy tak ubrana to ledwo do domu wróciłam tak mi stopy w dupę wlazły....:( no i zrobiłam sobie dziś z tego problem dnia, jako kobieta w ciąży humorami i nastrojami - się popłakałam i poczułam się źle psychicznie, że nie mogę wejść w nic z mojej szafy... Misiu się zdenerwował...tłumaczyłam, ze w ciąży też chcę ładnie wyglądać a do tego czuć się wygodnie...ciężko to do niego dochodziło, bo jak on twierdzi dla niego jestem piękna i już....na co oczywiście mnie się polały kolejne łzy...bo ja się tak nie czuję skoro nie mogę w nic wejść.... no wiem że może to głupie ale tak się rozstroiłam tymi moimi ubraniami, że masakra...po prostu chcę z dumą wychodzić na dwór, i czuć się wtedy ładnie i wygodnie...a na razie nie mam jak...bo nie mam w czym...:( a dla mnie ciuchy to problem jak wiecie natury rozmiarowej i masz tu babo placek :( czy wy też miałyście takie załamanki ??? czy tylko ja taka dziwna jestem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężuś ma koncepcję na jakieś dodatkowe siedzisko na działce i musiał się pochwalić koncepcją;) Robota w sam raz na niedzielę:P Malolepsza - w taką pogodę jak dzisiaj to można nawet na boso po trawie biegać - wszystkie gryzące paskudztwa śpią!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka____z ciuchami mam loozik, pogodzilam sie juz i wszytkie ciuchy wynioslam do piwnicy, przeciez na pewno z rok to mi nie posluza, za to ile zyskalam miejsca na ubranka dla dziecka:P:P:P:Pdopoki nie kupie komody mam gdzie skladowac....trzeba szukac pozytywow......:D ja mam za to problerm z nerwami, niech mi tylko ktos w droge wejdzie, np popchnie w sklepie, szturnie brzuch....ooooo oszczedze Wam , Piiiiiii..........piiiiiiiii.........niech uwazaja ja uwazam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze, ze nasze przyszle mamusie rozrabiaja :P Malolepsza, no nie wiedzialam, ze z ciebie taki agresor :P Kochana zanim cos do kogos powiesz policz do 10 i z glowy. Ja na szczescie mam spokoj z bojowym nastawieniem...tylko latwo mnie wyprowadzic z rownowagi i o byle gowno placze teraz. Czyli mam raczej w druga strone niz ty :P Fasolka, ja w 13 tc pojechalam do sklepu z ciuchami ciazowymi z mezem. Za jednym kopem kupilam trzy pary spodni, oczywiscie za jego namowa :) I teraz wiem, ze to byl wspanialy pomysl. Pamietaj, ze brzusio rosnie nagle, w jednym tygodniu potrafi urosnac tak, ze nagle przestajemy sie miescic we wszystko :) Ale to przeciez urok ciazy :) A co do obuwia, wiem ze masz male nozki, ale zachecam do czegos na w miare plaskim obcasie i super wygodnego..szczegolnie w trzecim trymestrze nogi puchna i boli kregoslup. Sama wystepuje ciagle w adidasach ( bo mam jeansy i bojowki ciazowe) i drugich na plaskich obcasach..a na maj i czerwiec mam sandaly. W obcasach poszlam do kosciola i dobrze ze miejsce siedzace znalazlam, bo myslalam, ze plecy rozpadna sie na pol w drodze do samochodu :P Faktem tez jest, ze niestety nie jestem przyzwyczajona do obcasow wogole :P I nie martw sie tak bardzo, po prostu przemysl sprawe, ze jadnak przed toba wiele miesiecy chodzenia z brzuszkiem i przydalyby ci sie jeszcze jakies inne wyjsciowe ciuszki i butki. Ani, wciaz trzymam kciuki za twoje malenstwa :) Trzymajcie sie !!! Jagody, no to byla impreza :) Telesforka, kiedy wyniki? Kochane u nas wszystko dobrze, cukier ma sie dobrze, nawet po lodzie :P Mala jest grzeczna, podkopuje mnie, wsadza nogi pod zebra i czasem tchu mi brakuje :) Ale to taka slodycz, ze ciezko to opisac :) Naprawde nie moge sie jej doczekac coraz bardziej. Wiem, ze to niby juz nie dlugo, ale jednak pelne dwa miechy...czyli jeszcze troche :) Brzusio rosnie, skora swedzi ;) mimo ze nie mam dziurek, smarowanie mascia na rozstepy pomaga :) Pozdrawiam was serdecznie, buziolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o malo się nie przekrecilam, bo jakby woda wdoszla do płuc, to nie było by mnie juz z wami, zaczelam sie dusić o i spanikowalam, przyjechalam do kliniki a tam chcwycili sie za glowe :( no i od piątku poplakuje w poduche, szpital dramatyczny, lakarze tez, zapomnialam juz ze tak moze byc :( dziewczyny poradzcie, bo nie wiem kogo pytac endometrium w piątek 3,8 mm, czy to koniec marzen??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - a co Ci powiedzieli w klinice? W szpitalu nigdy nie jest fajnie :( Omega - normalnie to ja kopiuję swoje posty, raz sie zapędzę, kliknę wyślij i poszło........ 😠 Nelci a- co to za impreza z której się wraca trzeźwym ;) Aisza to rozumiem ale Ty? No nie mogę :D Voltare - wydzieranie się na studentów ogólnie nie jest wskazane :) Jednak od czasu do czasu nie zaszkodzi ;) A ja myślałam, że już doleczyłaś swoje gardło, to zbyt długo trwa, może jednak trzeba udać się do speca od tego typu przypadłości? Malolepsza - mój brzuch trochę też wydęło - nie mam pojęcia ile mi tam tego Co2 napuścili ale moim zdaniem zdecydowanie za dużo i tu chwała Bogu za biodrówki ;) W klasyczne spodnie chyba bym się nie zmieściła, jak zajdę do BS to złożę reklamację, że mi w ciągu godziny figurę popsuli :D:D:D Fasolak - wszystkim szwankuje kafe :( Dla facetów ubiór to kwestia drugorzędna, aczkolwiek nie dla wszystkich, ala mniejsza z tym. Spodnie i buty to chyba największy problem w ciąży no może jeszcze kurtka zimowa, także niestety trzeba zainwestować czy sie to M podoba czy nie :( A może ktoś Ci podpowie jakąś dobrą krawcowa która sprosta Twoim wymiarom i uratuje sytuację ? Surfitka - jak Malolepsza taka narwana to nie zdąży do 10 doliczyć, nie ma szans. Ja tam zawsze na wszelki wypadek ciężarnym schodzę z drobi a bo to wiadomo :P Oj impreza była super, tym bardziej, że to taka ekipa która zna się już 18 lat. Kolega, którego mieszkanie opijaliśmy byli moim świadkiem na ślubie i będzie ojcem chrzestnym mojego dziecka ;) Wyobraźcie sobie sam się dopomina oby mu nie przeszło. To taki mój dobry duch, nawet z największym problemem mogę przyjść w środku nocy i przygarnie ;) Co prawda częściej działa to w drugą stronę bo jakoś nie ma szczęścia do kobiet i nadal jest sam ale przyjaciel z niego najlepszy. Telsforka - a gdzie Ciebie wywiało :( Buziaki dla całej niewymienionej reszty 👄 i do \"zobaczenia\' we wtorkowy wieczór :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej poznym popoludniem niedzielnym. U nas jak zwykle zawsze cos i nawet ten weekend byl mily-pojechalismy wczoraj doAtlantic-pokazac kasyna mojej mamie bo jeszcze nie byla-na poczatku sie zapierala ze ona nie chce ani grac ani nawet probowac a potem jak sie dala namowic to troszke wygrala-nieduzo ale do przodu i wracala w swietnym humorze. A dzis pojezdzilismy troszke po sklepach i koniec niedzieli i znowu caly tydzien zasuwu. Wyniki maja byc gdzies jutro,pojutrze,musze zadzwonic do lekarza od ktorego mial M skierowanie to bede cos wiedziec-trzymajcie kciuki. Ani-no to niewesolo masz z ta hiperstymulacja-ja mam caly czas nadzieje ze bedzie dobrze. Malolepsza-ja majac na wzgledzie twoj teks o bojowym nastawieniu podobnie jak Jagody-schodze ciezarnym z drogi. Surfitka-instaluj pralke i nie pytaj-jest tak cichutka ze wlasciciel sie nawet nie zorietnuje a to jego problem ze ma nieizolowane stropy-z reszta z tej pralki w razie czego tyle wody by wycieklo ze mozna by porownac jakbys miednice z woda opuscila-i co w zwiazku z tym wody do miednicy tez nie wolno by Ci bylo nalac?:) Fasolka-kobieta w ciazy jest ladna niezaleznie co ma na sobie-wiem ze to dylemat wieczny kobiety niezalezny od stanu\"ja nie mam co na siebie wlozyc!!!!\" ale nie przejmuj sie. Jagody jak zdrowko po tych zabiegach? Omega🌼 Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka____trzeba miec nadzieje, nasze gdybanie nic tu na tym etapie nie pomoze, a moze zaszkodzic, zaciskam jeszcze mocniej kciuki.....jak to mowi moj przyjaciel...\"przyjdzie czas bedzie rada\" trzymaj sie serduszo❤️mnie tylko szlak bierze na Twoja klinike, ze nie robia badan hormonalnych, pewnych rzeczy mozna uniknac.... Jagoda_)___a ja nie bola cie barki????Co2 niby powoduje ucisk w klatce piersiowej.....Ty i tak jestes dla mnie laparoskowa bohaterka❤️ Surfi____ja smaruje tony balsamu na rozstepy a na cyckach zaczynaja sie pojawiac drobne linki, ale to pewnie wina tego tego, ze trudno te moje cyce bylo przed ciaza biustem nazwac:Pna brzuchu na szczescie nic sie nie pojawia, a cyckow to ja raczej nie bede nikomu pokazywac, wiec trudno tak mialo byc:P:P:P Telesforka____trzymasz nas w napieciu kobieto, wyniki na pewno sa dobre, ale chcialoby sie tak zrobic UFFFFFF Voltare_____kochana z ciebie dziewczynka❤️ Ryba____teraz ci juz nie odpuszcze , bede cie nekac, steckac, az sie troche do Nas odezwiesz.... Mimi ______fajnie,ze sie odezwalas, taki uro matki, tozrozumiale, ze nie masz czsu, zobacz na nasza kochane Juste, ale to sie zaczyna juz zmieniac i Justynka ma coraz wiecej czasu dla Nas:D Justa___❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane babolki Dziekuję, ze mnie tak wspieracie...ja sie staram sama siebie podtrzymywać na duchu ale jakoś widac mi to nie wyszło wczortaj...dlatego musiałam już się wyżalić trochę....dzieki, że jesteście :) Ani__brak mi słow na Twoja klinikę...trzymam kciuki za ciebie bardzo mocno 👄 uaktuanienie tabeleczki: Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................31....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................25 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................24 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................20......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................20........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................19......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................13....... . ............19.10.08 Milla77............30............................9..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza___ja też sie smaruję balsamem na rozstępy...ale u mnie uitak za wczesnie by jakies były, w kazdym razie ja już zapobiegliwie, bo też moich cycków przed ciążą biustem nazwać wolno nie bardzo jak było...licze jednak na cud w tej sprawie, ze nie ucierpia aż tak bardzo w czasie ciązy i nie będa pokryte rozstepami jak pajęczyną....Tobie też oczywiście tego życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka_____dobrze\\,ze zapobiegasz, ja tez sie smaruje chyba od 11 tc, ale jak widac jak ktos ma miec, to bedzie mial i tyle i zadne cuda nie pomoga, zycze zeby jednak ciebie nie zaatakowaly..... Rany boskie jakiego mam lenia😭 musze zaraz ruszyc zadek i wyjsc z domu, bo inaczej usne, nawet kawa nie pomogla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane babeczki,przeprazam że ostatnio tak mało piszę, ale przygotowania so slubu i komunii mojej małej dziewczynki :-) ANI - trzymam mocno kciuki!! całuski dla wszystkich Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................31....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................25 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................24 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................20......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................20........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................19......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................13....... . ............19.10.08 Milla77............30............................10..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wsyztkie panie weszłam sie tylko przywitac własnie skończył mi sie okres i zaczynamy nowe starania :-) Trzymam kciuki za inne kobietki :-) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane nieszczęsna @ przylazła więc uaktualniam tabelkę,jestem już po więc rozpoczynam staranka,a może wybiorę się na monitoring? Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................3....... .................03.05 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................31....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................25 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................24 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................20......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................20........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................19......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................13....... . ............19.10.08 Milla77............30............................9..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo baboleczki kochane!! nie lamcie sie dziewczyny ja sie poryczalam w sobote jak mielismy isc na chrzciny - mam duzo tuniczek ciazowych ale spodnie to tylko jedne i musze wreszcie cos kupic no i jak sie zobaczylam w lustrze to sie poryczalam na amen a do tego M ma katar no i oczywiscie umiera takze jedna wielka katastrofa a do tego mnie juz tez jakis katarek lapie ... powiem wam ze z dnia na dzien mam wrazenie ze ten brzuch mi rosnie taka ta skora napieta jest i tylko chodze i smaruje bo sie nie da tego swedzenia wytrzymac 🌼Bartus kopie coarz mocniej ale dalej bardzo nisko lezy i zwykle mi w pachwiny nozki wklada...ale to takie przyjemne jak dzieciaczek daje znac ze tam sobie w brzuszku siedzi :) Ani kochana trzymaj sie mocno wszytsko bedzie dobrze glowa d gory kochana 🌼 Telesforka ciesze sie ze badania M wyszly dobrze to teraz nic tylko do dziela :P Surfi ale ten czas przelecial ! juz 31tc matko kochana wielki dzien sie zbilza i to duzymi krokami ja to bym juz chciala zeby byl lipiec...🌼 Malolepsza chwal sie brzusiem chwal a co niech sie inni patrza i zazdroszcza 🌼 Voltare jak tak lubisz przesadzac to zapraszam do mnie tez by sie moim kwiatkom fachowa reka przydala 🌼 dla pozostalych niewymienionych babolek po duzym 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie skarby. Aisza, no to super ze Bartus skacze :) Prawda, ze tego uczucia nie da sie opisac :) Ani, glowa do gory. Czekamy na wyniki bety. Malolepsza, Fasolka, odpukac w niemalowane jak na razie nie mam rozstepow.Ale cala jestem w krostach i plamach po nich :( Wogole na twarzy jakies plamy sie mi robia i mam nadzieje ze znikna po porodzie. A na rozstepy smaruje sie kremem, ale w sumie nie mam jakiegos wrazenia ze mam mocna naciagnieta skore..chociaz dzis kolega z pracy sie mnie pytal czy jeszcze urosne :P Bo jemu sie widzi ze dzidzia juz duza :D Telesforka, jak bedzie wiadomo pisz, nie trzymaj nas w niepewnosci. Voltare, no to teraz bedziesz miala piekny ogrod w domu :) Ach jak ja za tym tesknie :) A najprawdopodobniej nie bedzie Michasi, tylko Nina. Wciaz jeszcze jestesmy w fazie ustalen :) Stopka juz zmieniona. Buziaczki dla was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza___mnie też skóra na brzuchu cągle swędzi :) tak, że nie jesteś sama :) ....no i widzę, że jednak nie jestem odosobnina w swoich napadach płaczu nad swoim pęczniejącym wygladem.... .....ale nie ma co jeden dzień mamy doła -drugi już wiemy, że dla naszych dzieci to poświęcimy wszystko, pierwsze spojerzenie - pierwszy dotyk i pierwszy płacz nam wynagrodzą wszystko...:) no i na pocieszenie znalazłam sobie nowe ubrania: http://www.allegro.pl/item340367522_succes_jeansy_spodnie_ciazowe_nowe_rozm_34.html http://www.allegro.pl/item341853479_jogging_dres_welur_sliwkowy_rozm_s.html i może policytuję wieczorem, zależy jak cena wzrośnie:) http://www.allegro.pl/item337507558_rybaczki_sztruksy_spodnie_ciazowe_braz_rozm_34.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie, chyba nam się z mężem udało, czekam tylko na wizytę u gina by potwierdził ciążę :))) Wam natomiast życzę wspaniałych, cieplutkich i pachnących miłością, zdrowych bobasków, które wierzę, że już na początku 2009 roku się narodzą ! A Przyszłym Mamom życzę wytrwałości i cierpliwości kiedy pojawią się te Wasze \"wyczekiwane\" Maluszki :) Dziękuję przeogromnie za początkowe słowa otuchy i sprzyjające fluidki :P Pozdrawiam gorąco ! i trzymam kciuki ! P.s.: ponieważ jestem raczej czytającą forumowiczką nie będę Wam zaśmiecać tabelki :) jeszcze raz pozdrawiam ! cya Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................31....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................25 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................24 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................20......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................20........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................19......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................13....... . ............19.10.08 Milla77............30............................9..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×