Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Voltare__nie wolno tracić nadziei!!! Jeszcze będzie na topiku mały Voltarek, a może nawet więcej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka, racja , tez usmialam sie nad mailem omegi :D Voletare, ty mi sie tam corce parowac nie kazuj za szybko, bo tata bedzie z pasem chodzil :P Bedzie volatarek i to calkiem szybko. Jagody, pewnie slyszalas: -Tato, co to jest? - pyta jas tate. -To sa czarne jagody. - A dlaczego one sa czerwone? - Bo sa jeszcze zielone :P A co do meskiej wersji borowki to myslalm, ze jakis jezyk od jezynki by byl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega - a właśnie - ja dzisiaj już też nie wysyłam maila - po pierwsze do jutra aż tyle mi nie przybędzie, a po drugie nawet jakby, to mój psiur przekroczył już 25kg - nie ma szans, żeby "się zgubił":P:D mężatka - no pewnie że będzie, ale wtedy to już będzie się kumał z jakimś fasolkiem z "drugiej kolejki" o ile się któraś z Was do takowej ustawi:D betty - to dobrze - musi być równowaga - ktoś musi przegrać aby wygrać mógł ktoś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - widzę, że obie obstawiamy dziewczynę. Albo jutro pójdziemy z torbami ale nieźle zarobimy :D:D Czy ewentualne zwyciężczynie tego zakładu przewidują spłatę należności w ratach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - ale pojechałaś z tym jeżykiem :D:D:D Mężatka - wszystkie nie mogą obstawić jednej płci bo kto będzie płacił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda, jak do każdej z rat będzie jakiś słodki załącznik na przykład, to jestem je w stanie (oczywiście w razie wygranej) zaakceptować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka__chciałam koleżance Betty dac do zrozumienia żeby szybko zmieniła zdanie bo po co ma płacić :p:p:p:p:p:p Ale jak nie to nie :p:p:p Trzeba troche pożartować :-) A dzisiaj mam wyjatkowo dobry dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka - właśnie powinnaś jeszcze którąś nakłonić do obstawiania panny - wówczas stawka na jedną za chłopaka jest wyższa - każdy hazardzista to wie!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - lepszy rydz niż nic :P słodki załącznik to akurat dam radę załatwić ;) Malolepsza - szkoda, ze nie wiemy o której masz wizytę :( Skoro wszystkie się wyniosły to nic nie pozostaje jak też iść liczyć barany 😴 może uda się zasnąć :O Naszym panom ten dowcip by się nie spodobał ale coś w tym jest :P Jedna szara komórka trafiła przypadkiem do mózgu faceta. Pusto, ciemno, nikogo nie ma, to woła: "Halo!". Cisza. Woła znowu: "Haaaloo!!!" dalej cisza, pusto i ciemno. Woła jeszcze raz: "haaaaaaaaaaaloooooo!!!" nagle pojawia się druga szara komórka i mówi: "Co tu robisz całkiem sama? Chodź, wszystkie jesteśmy na dole"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -:D:D:D:D Dobra - też uciekam do podusi, bo mężuś kończy kąpiel i jeszcze ma zamiar dostać się na kompa! Do jutra! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dowcip dobry:D:D:D Ja u Malolepszej jakos nie moge wyobrazic sobie dziewczynki-chyba ze takie\"wybijokno\" ale ze przykladem Jagody sie wylamie i obstawie dziewczynke-choc powiem na ucho ze bardziej gdzies pasuje mi facecik. Mezatka -gratulacje synka-ppoglaskaj brzusio Surfitka-dobrze ze bez insuliny-oby tak dalej. Jagody-nie dzwigaj-choc wiem ze czasem nie uda sie uniknac. Ja zaraz zbieram sie do szkoly wiec nie skrobne niestety do kazdej ale az mi sie micha rozjarzyla jak zobaczylam ze mam az dwie stronki do poczytania. Co do wynikow to nic nie wiem-mial moj M dzwonic z pracy do gabinetu ale mial to zrobic w przerwie na lunch a potem w czasie pracy nie ma komorki przy sobie wiec dopiero wiczorkiem z nim pogadam.No i nie wiem czy cos w skora czy ma czekac do soboty. Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nieśmiało zauważam, że jako pierwsza (na poprzedniej stronie) obstawiłam dziewczynkę:P:P:P więc jest nas troche więcej niż dwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro zaczęłam następną stronę, to małe sprostowanie: na poprzedniej od poprzedniej:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, jak ja wymieklam Was wygladajac i wygladajc to sie panny zjawiaja, widze,ze zdania sa podzielone jesli chodzi o grosia....pozyjemy zobaczymy, wizytka juz o 13.30:P a nastepnym razem moje kochane wiedzmy puscie mi sygnal na komorke,ze jest impreza, za nic nie opuszcze:D:D:D:D tymczasem jestem jednak w strachu, wiec mocno trzymajcie kciuki:O milego dzionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! ja wlasnie sie wybieram z mala do pediatry na bilans 4 latka i przy okazji zaszczepie ja przeciw pneumokokom bo to w sumie nie jest droga szczepionka a nie zaszkodzi zaszczepic,przekladamy to tak z miesiaca na miesiac a 50 zl to nie tak duzo.odezwe sie jak wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! malolepsza__ja też sie stresowałam przed wizytą, chociaż czekam na nią zawsze i nie mogę się jej nigdy doczekać, a trwa ona zaledwie jakieś 15-20 min :-) Trzymam kciuki :-) Najważniejsze żeby dziecko było zdrowe :-) Zajadam własnie śniadanko, ale trochę przesadziłąm ze spaniem dzisiaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza___tym razem nie dostałam od niego zdjęcia z usg z wszystkimi wymiarami :-( ale dzidzia ma ponad 19 cm, a reszta wymiarów tzn. obwód brzuszka, główki jest jak na 22 tydzień ciąży- - to tak wiem z wypowiedzi lekarza :-) A co do imienia to już dawno jest ustalone będzie Kuba :-) Daj znać jak już będziesz po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja na sekunde pochwalic sie ze wczoraj moj synek skonczyl 6miesiecy, ze od 3dni podnosi sie bez podtrzymywania z pozycji lezacej do siedzacej :) a dzis jest nieznosny jak nigdy:O i nic nie pomaga:O buziole, malolepsza jak tam paulinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie to ja pierwsze kroki po pracy do kompa a tu nic nie wiadomo :( Malolepsza wracaj i pisz!!!!! Dziewczynki ja tylko się przywitam i do kuchni marsz bo ktoś musi obiad zrobić :P Omega czyżbyś miała jakiś przeciek i zostałam bankrutem :O 😭 mam na myśli Mikołaja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po bilansie waga 16.5 kg wzrost 102 cm z okazji urodzin dostala szczepionke za 50 zl i obraz z kłapouchym a do tego jeszcze torta trzeba zrobic.kupilismy sobie buty,ja 2 bluzki i takie podstawowe zakupy i 500 zl dzis poszlo! :( a jutro jeszcze oplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×