Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Gość mimi1981
Dostaliśmy kredyt w banku na zakup działki!!!!!!!!!!!!! Zaraz jedziemy podpisać umowę ale się cieszę:):):):):) Teraz tylko kilka pozwoleń (mamy to szczęście, że znamy ludzi z tej gminy także nie będzie problemu, bo normalnie to na pozwolenie na budowę czeka się pół roku) i bodwoa ruszy!!! Chyba latem. ale się cieszę, będziemy mieli dom!!!!!!!!Pamiętam jak w lato jeździliśmy do znajomych na działkę i jak ja wtedy ,arzyłam, żeby usiąść latem, rano z kawa na terasie...poopalać się..ja w lato opalam się w parku-dużo ludzi na naszym osiedlu tak robi..bo ja bardzo lubię się opalać i muszę bo choruje na łuszczycę-paskudna choroba-u mnie ma łagodny przebieg i objawia się tylko na skórze głowy więc nie widać zbytnio. Pozdrawiam was wszystkie buźki. co do Małaszyńskiego to snił mi się dzisiaj-uwielbiam go!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropos tego że do południa nikogo nie było na topku - ja tak miałam do tej pory. Jak ja byłam to was nie było :( A jak już byłyście to mi maż kompa okupował - nie ma sprawiedliwosci na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prwie Ci się udało :D Tyle tylko że nie powinno być linka a widoczny aminek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi - super, leć, leć podpisywać tylko koniecznie wróć. A co mąż na to, że śni Ci się Małaszyński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie to, ma być aminek taki jak np. ❤️ a tu w dalszym ciagu wychodzi link. Może to \"nie przy nas pisane\" i dlatego mamy problemy. Ale ulżyło mi że to nie ja tylko mam taki problem. W kupi raźniej :D:D:D Może dziewczynom się uda. Ogłaszm pierwszy konkurs topikowy - kto zrobi poprawnie aminka :D Zgubiłam stronę na której go widziałam bo bym pokazała o co mi chodzi dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko niech wam do głowy nie przyjdzie dać nogę na to nowe forum 😠 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda ten konkurs to chyba nie rozstrzygniety zostanie bo na kafe to tego nie wlepisz tak jak tam:) linki do stopki jak najbardziej ale takie zywego emotka sterczacego sobie to na kafe ani jednego nie widzialam:D nalezy ci sie pierwsze miejsce za znalezienie stronki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda :( bo super są niektóre emotionki na tym forum. Chwilowo muszę się odmeldować. Został mi jeszcze makaron do ugotowania a ze M. już niedługo powinien obrać kierunek na dom to jako dobra żona \"muszę\" obrać kierunek na kuchnię :D Pozdrawiam serdecznie i piszcie kochane co tam u Was. A Ty Justyna zrob teraz mały odpoczynek to może wieczorem uda się nam spotkac w wiekszym gronie :D Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_
cześć dziewczynki, właśnie wróciłam z pracy, cała przemokłam ale co tam, postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i kupiłam mój pierwszy test owu. Bo do tej pory to gin kazał mi próbować i czekać, i nic, i minęło pół roku. Ale tyle się od was dowiedziałam (bo ja laik jestem kompletny) że np. zaczełam łykać folik, tempke sobie mierzyć, i takie tam.., acha bo zapomniałam wam powiedzieć że ja taką młódką już nie jestem – 32 latka i 4 po ślubie i troche mnie to przeraża. Zmykam narazie na ciepłą kawkę, mam nadzieje że nie bedziemy sie mijać. dzięki że mnie przygarnełyście, mimi ja już cie widze z bobaskiem na tarasie.....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka - świetnie do nas pasujesz :D Bo obok Ciebie jest na topiku jeszcze kilka młódek :D A jeżeli chodzi o mijanie to niestety jest to specjalizacja tego topiku. Suma summarum potrafimy się dogadać mimo że w rożnym czasie a nawet strefach czasowych. To ostatnie to ukłon w stronę Telesforki - babo co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki!No wlasnie Jagody-uklon odebralam:)))I sie odzywam-dzis troche wczesniej z pracy-zupa nastawiona,mezus dopieszczony,chwilowo nie ma nic do roboty bo do szkoly dopiero przed szosta.Wczoraj mialam totalnego dola-@jeszcze nie dostalam ale juz czuje ja po kosciach wiec sie poryczalam az dzis wygladam jak bieda z nedza z zapuchnietymi oczami-chyba hamulce puscily,musialam to z siebie wywalic.Moj maz choc przedobry czlowiek twierdzi ze nie ma jeszcze problemu,ze jestem niecierpliwa itd a ja po prostu nie mam za duzo czasu na proby i z miesiaca na miesiac jest trudniej.No ale dosc smutkow-@ przyjdzie to bedzie blizej do nowych plodniaczkow;) Justyna nie ma problemu z liczeniem mojego czasu-to w stosunku do Londyny 5 godzin do tylu u mnie jest wlasnie 1.57 a w stosunku do Warszawy 6 godzin. Mimi gratulacje kredytu-najgorsze podobno poczatki papierkowe a potem to juz z gorki.Milka witaj w klubie aktywnych poszukiwaczek fasolek. Justyna dobrze ze Ci mdlosci troche odpuscily i szef przy okazji tez:) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a gdzie się podziewa reszta towarzystwa? Telesforka – uderz w stół a nożyce się odezwą. :D Nie możesz się denerwować, że @ przyjdzie bo to przynosi odwrotne skutki. Tratatata – mądrala się odezwała ;) Ale prawda jest taka, że w większości przypadków jak dziewczynom nie zależy to ciach, prach i są w ciąży. O wiele lepsze jest to Twoje założenie, że @ przynosi ze sobą nowe szanse – a kto mówił, że będzie łatwo? Czego Ty się uczysz? Szlifujesz język czy to już kwestie czysto zawodowe? Matko ile ja pytań zadaję – ale ciało pedagogiczne podobno tak ma :) Zawsze za dużo gada i zawsze ma rację :D Coś na poprawę nastroju Rozmawia dwóch mnichów, młody ze starszym na temat zbiorów znajdujących się w tamtejszej bibliotece. - Mistrzu, wybacz, że pytam, ale co by się stało gdyby mnich przepisujący księgi się pomylił i jakieś zdanie przepisał błędnie? - Nie, to niemożliwe, nikt się nie myli. - No, ale jakby się ktoś pomylił, to co by się stało? - Mówię ci, że nikt się nie myli, znasz tekst biblii na pamięć? Przyniosę ci jedna z pierwszych kopii i zobaczysz, że nic, a nic nie odbiega od tej z której i ty się uczyłeś... - Mnich poszedł po ów tekst i nie ma go godzinę, dwie, trzy... w końcu młody mnich zniecierpliwił się i poszedł szukać mistrza. Znalazł go w bibliotece siedzącego nad dwoma tekstami biblii (jeden z którego się wszyscy uczyli, a drugi ten jeden z pierwszych kopii najbliższych oryginałowi) i płacze... - Mistrzu co się stało?!? - W pierwszym tekście jest napisane \"będziesz żył w celi bracie\", a w kolejnych kopiach \"będziesz żył w celibacie\" Jaki jest najlepszy sposób, by mężczyzna wykonywał 200 skłonów dziennie? - Przybij pilota od telewizora do podłogi. Kolega z klasy powiedział Jasiowi, że wymyślił dobry sposób na szantażowanie dorosłych: - Mówisz tylko \'\'Znam całą prawdę\'\' i każdy dorosły głupieje, bo na pewno ma jakąś tajemnicę, której nie chciałby ujawnić... Podekscytowany Jasio postanowił wypróbować świeżo zdobytą wiedzę w domu. Podchodzi do mamy i mówi: - Znam całą prawdę. I... dostał 50 złotych z przykazaniem, żeby nic nie mówił ojcu. Zachwycony biegnie szybko do ojca i mówi: - Znam całą prawdę. I dostał 100 złotych z zastrzeżeniem, żeby nic nie mówił matce. Rozochocony Jaś postanowił więc wypróbować nową metodę również na kimś spoza rodziny. Nadarzyła się okazja, kiedy listonosz przyniósł pocztę. - Znam całą prawdę! - mówi z szelmowskim uśmiechem Jasio. Listonosz pobladł, poczerwieniał, rzucił listy na ziemie, rozłożył ramiona i wzruszonym głosem wyszeptał: - W takim razie uściskaj tatusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Właśnie się dowlekłam z pracy. Ledwie żyję, ale widzę, że tutaj ruch od rana, że coś strasznego :D Malolepsza – kobieto gdzie się podziewasz, to do Ciebie nie podobne, tak przepaść bez wieści :( Justyna – jak tam dzisiaj w pracy po zalaniu? Mimi – też jak pobiegła podpisywać dokumenty w związku z kredytem to tyle ją widzieli :( Milka – a jak Twoje samopoczucie? Biegnę coś zjeść bo mi żołądek do kręgosłupa za chwilę przyrośnie a potem do was zajrzę Pozdrowienia dla wszystkich topikowych kobietek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, w koncu dalam rade nadrobic.ufff:D witajcie moje kochane gaduly🌼 dziewczyny juz cie witaly ale i ja w swoim imieniu pragne cie MIlka powitac u nas....rocznik 75 to fajny rocznik:D witaj w naszym klubie,mamy tu super towrzycho i naprawde mozna sie usmiechnac,poradzic,pogadac o byle czym,z reszta doskonale to wiesz,przeciez podzczytywalas:D:D:D mimi gratuluje kredytu,witaj w realnym swiecie, gdzie bez zaciagniecia dlugu, daleko sie nie zajedzie,takowy rowniez posiadam i nic a nic to nie boli,bank sobie zjada co jego i jak najszybciej nalezy zapomniec o tej kasie co ja na rate pochlania:D Justynka glaszcz brzusio w moim imieniu,tez bym sobie podjadla takiego nalesnika,mniam,mniam Jagodko sama ostatnio sie zastanawialam nad poszerzeniem emotow na forum i nawet weszlam na topy administratorow,ale marne szanse,szkoda,przydalyby sie jeszcze jakies fajne emoty,np emot w ciazy,no nie justynka,my juz z Justyna opracowalysmy na gg emoty w ciazy,a nawet kilka,emot w ciazy to ten, ktory wcina pizze,hehehe Telesforka cycki do gory,@ jest zwiastunem tylko nowego cyklu,a to znaczy,ze nowy cykl nowe starania,nowe szanse,a ale poki@ nie oprzyszla szansa jest zawsze:D dzisiaj u mnie 7 dc musze zmienic suwak, ale to nastepnym razem,czuje sie paskudnie,mam jakies dziwne objawy,zastanawiam sie co tym razem mi sie szykuje, a juz naprawde niec mnie nie zdziwi:D.....jutro mam wolne,to was tu zamecze gadulstwem:D od samego rana.dzisiaj jade w odwiedziny do mojej kochanej kumy i jej fasoliny:D:D:D:D:D:D dosc chaotycznie pisze,ale mam wam kupe rzeczy do przekazania i obiecuje,ze jutro o tym wszystkim doniose caluje👄 was wszystkie bardzo i Milka ten top, to nie tylko pogaduchy, to cos wiecej,odskocznia i to wcale nie wirtualn, bo pod tymi nickami kryja sie fantastyczne baby,witaj u nas, super,ze dolaczylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie - bo już myślałam, że topik zmieniłaś ;) Miłego gadania wieczornego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_
Ciao! ja też "już" jestem w domku, troche się pokrzątam, dzisiaj szybki obiadek czyli fasolka po bretońsku ...ze słoika, ale mężuś nie narzeka. Musze sie wyrobić do „Przyjaciół” - kocham ten serial. Zrobiłam wczoraj test i nic, pewnie za wcześnie, dzisiaj mam 11 dc, więc może dziś będą te dwie kreski i nie wiem czy dzisiaj zrobić kolejny test czy dopiero jutro. jak znam siebie nie wytrzymam i pewnie zrobie dzisiaj, bo to dla mnie nowość i jestem strasznie ciekawa. A tak wogóle to was podziwiam, szczególnie mimi, ja po pracy nie mam juz na nic siły. Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa - seriale :D Chyba większosc z nas ma swój ulubiony. Ja np. nie odpuszczam sobie chirurgów (greys anatomy) Niech sie wali i pali w tym czasie jak emitują serial mnie nie ma :D Kiedyś tak świarowałam za ostrym dyżurem - szkoda, że nie emitują nowych serii :( Ja co prawda na testach znam się tyle co kot napłakał, ale wydaje mi sie, że lepiej byłoby zrobić kolejny test owulacyjny jutro, ale tak jak mówisz czasmi ciekawość bierze w nas górę ;) Szkoda, że nie ma Malolepszej ona by znała odpowiedź na Twoje pytanie. Ona jest naszym specem z zakresu ginekologii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babsztylki❤️ nie bylam na przerwie i moj laskawca pozwolil mi uciec 1h wczesniej, zapomnialam mu tylko poklony zlozyc ale nadrobie jutro:D u mnie w miare ok, dzis zastanawialam sie jak ograniczyc moje obzarstwo i nie mam pomyslu:O wiem wiem jedz na zdrowie ale kochane moje ja wpierniczam a nie jem! dziewczyny pisza ze przytyly po 1-2kg a ja juz ze 4! a to dop 9tydzien! normalnie tyje sie do 10-14kg przez cala ciaze - wyobrazacie to sobie czyli mnie??? kurna zaraz wracam- mam nadzieje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - średnio 15 kg na plusie mają kobiety. A ta średnia oznacza, ze jedne 10 a drugie 20 widocznie Tobie pisane to drugie. Później zmienimy profil naszego topiku na odchudzanie po ciąży. Cóż z tym apetytem to cieżka sprawa. Możesz sprobować pić len mielony z wodą, mlekiem, sokiem czym wolisz. Ma zbawienny wpływ na układ pokarmowy, a podobno kobiety w ciąży cierpią na zaparcia. Poza tym pisałas, ze masz problemy z cerą - a on również porawia stan włosów, cery, paznokci no i od tego trzeba było zacząć - daje uczucie sytości :D Ja najpierw musze się nagadac a dopiero na koncu mówię o konkretach - cóż taki typ. Ja ostatnio mam świra na punkcie lnu - smakuje mi to bardzo i piłabym na okrągło. Jednak przesada w niczym nie jest dobra. Poza tym na tym topku po którym wczoraj się szwendałam szukajac emotionków przeczytałam, ze ma zbawienny wpływ na stan śluzu płodnego u staraczek - Tobie to już w tym momencie zbędne ale pozostałe dziewczyny mogą sprawdzac jego skuteczność. Wcześniej rozmawiałyśmy o wiesiołku, ze też działa na śluz. Podejrzewam jednak, ze takie smaczne to to zielsko nie jest jak len :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak dobrze Ci idzie przyrost masy to chyba jeszcze trochę i będziesz nosiła ubranka ciążowe? Kiedyś gdzieś przeczytałam, że w pierwszej ciązy kobiety ubierałyby ubrania ciążowe w dniu w którym dowiedziały sie o odmiennym stanie a wkażdej następnej okres w którym nie mogą patrzeć na ubrania ciążowe coraz bardziej się wydłuża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! No i @ sobie przyszla spokojnie i prawie bezbolesnie.Czyli znowu trzeba wrocic do wiesiolka itp.Justyna nic sie nie stresuj waga-ciaza to jedyny czas kiedy Ci kazdy wybaczy te pare kilo wiecej.Jagody pytalas czego sie ucze-szlifuje jezyk-musze przyznac ze przynosi to efekty.No nic zmykam pogadac troche z mezem:)Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1981
Milka bardzo się cieszę, że do nas dołączyłaś-w kupie raźniej;) Justynko-wcinaj ile wlezie, tzn. jak czujesz, że jesteś głodna-przecież jesteś w ciąży:) Moja znajoma to się w ciąży odchudzała, szkoda gadać-maluszek urodził się mały, a teraz wiecznie choruje:( Jagódko ja też uwielbiam chirurgów, namiętnie jeszcze oglądałam Magdę M. Telesforka-CYCKI DO GÓRY-nowy cykl nowe starania. Ja przestałam o tym mysleć, ale dopiero po półtora roku starań-tak jest lepiej-nie myśleć, co ma być to będzie. A będzie dobrze!!!!!!!!!! Ja chora jestem mam tempertaurę 38 i okropny kaszel-biorę antybiotyk. Buźki babolki kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_
Hej, widze że nocnych marków to tutaj zbyt dużo nie ma, a ja właśnie o tej porze zasiadam do kompa, chyba że mnie mężuś przegoni, ale to poza chęcią posiadania bejbika, kolejna rzecz która nas łączy...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-dla mnie najgorszy jest czas przed sama @-jak juz przyjdzie koniec niepewnosci to jakos tak sama z siebie przychodzi mobilizacja ze ok-teraz juz tylko okolo 2 tygodni do kolejnej szansy.Co nie oznacza jednoczesnie braku przytulanek w pomiedzy czasie-staram sie zeby chce posiadania dziecka nie przycmila radosci bycia we dwoje i chyba jak na razie mi sie to udaje.No zmykam juz dzisiaj-fasolowych snow zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×